Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9351) CJ4567 válasza Skeleton01 (#9350) üzenetére


CJ4567
veterán

Annyit hozzátennék, hogy egyes FE autók csak perkekkel megvehetőek: Nissan GTR LM FE (Nissan R390-ből), TVR Sagaris FE (TVR Sagaris), Lamborghini Reventon FE (Miura), Mercedes Benz SL65 AMG FE (Mercedes 300SL), Maserati MC12 FE (Maserati 300S)

A donor autókat az aukciós házban ne vegyétek meg, mert 99.5%-ban fel vannak használva rajtuk a perkek.

És egyes Forzathon exkluzív autókat ranked szintedre is adják, jelen esetben rank 15 - Chevrolet ZR2, rank 10 - Porsche 911 GT3 RS '19, rank 5 - Ferrari 812(na ezt jelen esetben nagyon nehéz megszerezni, a ranked jelenlegi állása miatt).

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#9352) Darko_addict válasza CJ4567 (#9351) üzenetére


Darko_addict
őstag

Tegnap elkezdtem rankedezni, eddig egy szériát, 5 meccset játszottam csak és a végén kaptam 1 pontot (1/10). Mi számít előrelépésnél, a részvétel és a lejátszott meccsek száma vagy a helyezések? Esetleg egy szintig csak a játékok száma, utána viszont csak mondjuk pole-pozícióval lehet feljebb jutni?

Köszi!

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9353) csab991 válasza Darko_addict (#9352) üzenetére


csab991
senior tag

Ha nyer a csapatod, akkor jutsz feljebb. Körülbelül ennyi a lényeg. Én hiányolom az egyéni rankedet, nekem nem kóser, hogy másik 5 embertől függök, akik lehetnek jók/rosszak is.

(#9354) CJ4567 válasza Darko_addict (#9352) üzenetére


CJ4567
veterán

1/10 azt jelenti, hogy 1 kalandot játszották le a 10-ből.

No Sana No Life

(#9355) gduck válasza Darko_addict (#9352) üzenetére


gduck
addikt

3 fajta ranked van, mindegyik akkor "kezdődik", ha megcsinálsz belőle 10 versenyt, azaz csak 10/10 után kezdődik a ranked! Szóval HAJRÁ ;)

(#9356) csab991 válasza gduck (#9355) üzenetére


csab991
senior tag

Tulajdonképpen, már az a 10 verseny is ranked kategóriába tartozik, csak éppen akkor még nem kapsz hozzá számszerűsített helyezést.

(#9357) mazdarobi


mazdarobi
újonc

Sziasztok! Ha van egy Forza 4 standard telepített játékom,s szeretném Ultimate-re frissíteni 13500 ft ,game pass-al ,akkor egy teljes verziót fogok kapni,mely akkor is használható,ha már nincs gamepass előfizetésem?

(#9358) s7evcsenko válasza mazdarobi (#9357) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Szia
Az ultimate update a tiéd marad akkor is, de semmire nem mész majd vele, ha csak meg nem veszed mellé a standardot is, vagy újra be nem fizetsz a GP-re.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9359) mazdarobi válasza s7evcsenko (#9358) üzenetére


mazdarobi
újonc

A standard meg van véve,a gép mellé volt kód fomájában.

(#9360) parandroid válasza mazdarobi (#9359) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor igen.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#9361) mazdarobi válasza parandroid (#9360) üzenetére


mazdarobi
újonc

köszi.

(#9362) ot93


ot93
senior tag

Üdv,
Xbox-on hogyan lehet elfogadni a konvoj meghívót? Unokatesóm nem tudja, így eddig csak az volt, hogy ő hívott meg (nekem pc-n van meg, az xbox-ot nem ismerem és most nem is tudok oda menni :) )

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#9363) Skeleton01


Skeleton01
aktív tag

AMD vga tulajdonosoktól érdeklődnék, hogy milyen beállításokkal érdemes játszani egy FHD-ra megfelelő minőség / teljesítmény sweet spot érdekében, ha a cél a stabil 60 fps? Nemrég váltottam GTX 780Ti-ről R9 Fury-ra, de nem igazán érzem, hogy az újabb kártya előnyben lenne (tiszta driver telepítés DDU-val természetesen megtörtént - Adrenalin 18.12.1.1 van fent), ultrán nem igazán stabil, a fix 30 fps-től többet vártam volna, de high-on is hajlamos időnként zavaróan be-beakadni. :-/ MSI AB ugye képtelen együtt futni a játékkal, de közvetlen a kilépés után úgy láttam, hogy ~ 3.5 GB vram használat volt a max., tehát maga a gpu lenne gyenge pont / a driver optimalizálatlan a Fiji-hez?

(#9364) ot93 válasza Skeleton01 (#9363) üzenetére


ot93
senior tag

Érdekes, mert nekem i5-3470 és RX460 4Gb és 8gb RAM kíséretében 1080p-ben ultrán fut 48-50fps-el. Az fps szám elég stabil, akadást nagyon ritkán tapasztalok. Az amd szoftver sem új, még írja is a game indításakor, hogy frissítsem, de ki lehet hagyni és ezért most is a 17.12.1 verzió van fent.

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#9365) Skeleton01 válasza ot93 (#9364) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Nálam - igaz hogy öregecske Sandy Bridge-E, de i7-es proci van mellette 16 GB Quad Ch. ram, és korszerű ssd (Samsung 850 EVO) kíséretében, ezért sem értem...

[ Szerkesztve ]

(#9366) ot93 válasza Skeleton01 (#9365) üzenetére


ot93
senior tag

hááát igen... sőt nekem maga a játék hdd-n van, csak a rendszer meg egy játék (gta v) van az ssd-n... egyedül akkor akad a game ha keres a vírusirtó, mert akkor proci limit van... de hát ez logikus, mert az vírusirtó elvesz kb. 20-30%-ot a prociból, ami már épp nem elég, hogy kihajtsa a vga-t ilyen terhelésnél.. én elégedett vagyok, ultrán megy, igaz a haladó beállításokat nem piszkáltam, ott még lehetne elvileg feljebb tornázni a grafikát.. gondolom te sem állítottál ott?

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#9367) Csapoati válasza Skeleton01 (#9363) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ott valami más gond lesz, nálam RX 580 8GB-tal tükörsima 60 fps van ultrán (sőt, némelyik opció extreme-en). SSD-n van a játék?

Szerk.: Ja látom, igen. Akkor nem igazán értem.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9368) Darko_addict válasza Skeleton01 (#9363) üzenetére


Darko_addict
őstag

Nem tudom, hogy ezek az új játékok alatt direkt-e, de nagyon gyakran csak egy kicsivel megy feljebb a VRAM használat annál, hogy 4GB kártya elég legyen. :D Összeesküvés! Ilyen 4100, 4400 szokott lenni a játékaim többségénél. Egyedül a Shadow of War volt az eddig, ami 7GB fölé ment. :O
Ha valaki cserél a közeljövőben, javaslom, hogy hosszútávú célra ne vásároljon 6GB alattit, mert hamarosan sajnos már az lesz a minimum, ami majd kelleni fog 60FPS FHD mellé. És nVidia rulez!

U.i.: Egyébként a játék nagyon érzékeny a háttérben futó alkalmazásokra. Pl. Firefoxba be lehet töltve akár 5 lap is, de ha előtérben van a Prohardver (komolyan!) FPS dropjaim vannak! Facebook, nCore, Youtube, nagyon sok minden lehet elöl, de PH nem...

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9369) parandroid válasza parandroid (#9308) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Na, mára beadta maxra a story chaptereket, meg a properties ownedot, illetve kaptam pár új car mastery pontot is. Days played még mindig 8/50, pedig az már egy hete sem annyi volt. Megy ez, csak ki tudja, hogy dolgozik ez az adatbányász rutin. Érdekes, mert a gamerscire része tök naprakész, ahogy dingel egy acsi, azt azonnal hozzászámolja. Gondolom azt máshonnét nézi, mint a játékbeli progresst.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#9370) Csapoati válasza parandroid (#9369) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Vicces, nekem pont a gamerscore-t számolta el némi fáziskéséssel, a többit meg másnapra.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9371) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Részletek a Fortune Island-ről. [link]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#9372) ot93 válasza ot93 (#9362) üzenetére


ot93
senior tag

Ezt tudja valaki? :)

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#9373) csab991


csab991
senior tag


Remélem majd arra is jut idejük, hogy a wallridingot kiküszöböljék, rankedban.

(#9374) CJ4567 válasza csab991 (#9373) üzenetére


CJ4567
veterán

Ebben a patchben nem csináltak semmit vele, majd később fognak csinálni vele valami, ha fognak.

No Sana No Life

(#9375) evitiguF válasza csab991 (#9373) üzenetére


evitiguF
senior tag

Drift Club 2.0 ...

Hurrá... az 1.0-hoz sem nyúltam hozzá :(

(#9376) csab991 válasza CJ4567 (#9374) üzenetére


csab991
senior tag

Én reménykedem látva hogy, inkább úgy döntöttek, hogy a FM7-et foltozzák, új játék kiadása helyett, így remélem a FH4 is több törődést kap majd a jövőben. Vagy a Playground Games nem kapcsolódik a Turn10-hez? Nem vágom annyira. Meg volt még hogy valami Fable játékot is fog fejleszteni a PG, ez is érdekes lehet a jövőre tekintve, mindenesetre most úgy tűnik hogy megszűnik ez az éves váltásokkal Horizon/Motorsport.

Pedig elég élvezetes a drift, én klaviatúrán tolom még úgy is kordában lehet tartani a "gyengébb" autókat assist nélkül, de van pár driftszörny amit nem. :D

[ Szerkesztve ]

(#9377) IntelKiller7 válasza csab991 (#9376) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Papiron 2 külön fejlesztő brigád, egyébként tapasztalatokat megosztanak egymással, meg a modelleket stb.
Horizonnál jöhet az új rész. A motorsportnál pedig inkább a patchelés. Cink amikor 2 évente megveszed 20k-ért ugyan azt a játékot azrét mert van benne 2 ú autó.(amit legalább használsz is, nem a 80 éves talicskák.)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9378) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Rankedre mondotok nekem valami nagyon jó picket A class-ba? D.J.S. Skyline GT-R-jét használtam pár körben, és amellett, hogy nagyon jó kanyarokban és illett a precíz játékhoz/stílushoz, amit preferálok, egyenesben simán beértek. Próbálkozhatnék sok autóval, de inkább megkérdezlek titeket. :)

:R

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9379) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Most nézem. A Photo mode elég durván átalakul.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9380) csab991 válasza Darko_addict (#9378) üzenetére


csab991
senior tag

Alfa 33 Stradale, Cobra Daytona Coupe, Subaru 22B, Mercedes 190E ezek még elég komptetitívek.

[ Szerkesztve ]

(#9381) nyozo


nyozo
aktív tag

Üdv! olyannal találkozott már valaki, hogy indítás után tölti pár másodpercig azt a kis ablakot aztán kilép mindenféle hiba ok nélkül? (horizon 4) :R

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#9382) CJ4567 válasza Darko_addict (#9378) üzenetére


CJ4567
veterán

Bone Shaker (Supris3 Duck asszem a tuner neve), vagy Shelby Daytona (Rotards a tuningoló) amik ajánlottak.

No Sana No Life

(#9383) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A kiegészítő dec. 13-i megjelenése az mire vonatkozik vajon? Nyugati parti idő szerint este nyolcra?

Szabadnapos voltam ma, többször is ránéztem, gondoltam biztos évszakváltáskor jön, de még mindig semmi...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#9384) Joccc07 válasza parandroid (#9383) üzenetére


Joccc07
addikt

Este fél nyolckor aktiválódik a sziget.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#9385) CJ4567


CJ4567
veterán

Kint van a frissítés, 7,25GB PC-n.

No Sana No Life

(#9386) Darko_addict válasza CJ4567 (#9385) üzenetére


Darko_addict
őstag

De akkor mit töltöttem elő pár napja hasonló méretben? :F

btf: Ami amúgy annyira nem bántana, ha a Store nem csak állandóan 5-25 mbit-et tudna kihasználni a 100-amból...

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9387) btf válasza Darko_addict (#9386) üzenetére


btf
aktív tag

Én is előtöltöttem a DLC-t és most ismét elkezdett leszedni 7,2GB-t. (PC) :(

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#9388) IntelKiller7 válasza Darko_addict (#9386) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Tedd kábelre.
Egyébként 1 mezei frissítés meg gondolom még pár dolog ami az új DLC-hez tartozik. (ezért nem láttuk eddig a mapon a logót stbstb)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9389) Darko_addict válasza IntelKiller7 (#9388) üzenetére


Darko_addict
őstag

Kábeles! uTorrent, Origin, Steam képes óránkon át 9.0 - 9.5 MB/sec-kel tölteni. Store most az elejétől kezdve nem ment 2 MB / sec fölé. :K

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9390) IntelKiller7 válasza Darko_addict (#9389) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ez fura. tolj 1 full kikapcsolást. Nyomd hosszan a gépen a bekapcs gombot aztán amikor leáll engedd el.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9391) Darko_addict válasza IntelKiller7 (#9390) üzenetére


Darko_addict
őstag

Kettő gomb is van rajta, egy kisebb és egy nagyobb. Nem tudom, melyik kapcsolja ki és hogy akkor a másik gomb mit csinál. :F

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9392) Foose válasza Darko_addict (#9391) üzenetére


Foose
addikt

A nagy gomb kell neked arra amit az előbb írtak. A kicsi gomb azonnal újraindítja a gépet.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#9393) Darko_addict válasza Foose (#9392) üzenetére


Darko_addict
őstag

Háát, nemtom'... Nem vagyok benne biztos. Nincs kedved átjönni és megmutatni? Rendelnénk pizzát és barik lehetnénk. :P

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9394) Joccc07 válasza Darko_addict (#9391) üzenetére


Joccc07
addikt

You are a Troll! :DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#9395) csab991


csab991
senior tag

Nekem az atmoszférája nagyon bejön a szigetnek, mintha a Witcher 3 Skelligéjéből kaptunk volna egy szeletet. Kicsit több aszfaltozott útra számítottam, de összességben nem csalódtam.

(#9396) Foose


Foose
addikt

Srácok,FH4... Fék kérdés. Nem lehet valahogy beállítani,hogy minimális fékre lépés esetén ne szinte satu féket nyomjon? Akárhogy állítgatom,épphogy a fékre lépek,satut nyom. (g29 kormány+pedál)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#9397) twi452 válasza Foose (#9396) üzenetére


twi452
senior tag

Verseny fékek és tuningban le tudod húzni a fékerőt..
Jelenleg csak ilyen barkács megoldás van finomhangolni a dolgot.
Nem próbáltam egy ideje de gondolom a pedál deadzone csúszkák még mindig csak dísznek vannak 😁

(#9398) IntelKiller7 válasza Darko_addict (#9391) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Hát a kicsi a lemezkiadó a nagy X meg a bekapcsoló. :DDD

Hol a Lamborghini Urus?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9399) #32191744 válasza IntelKiller7 (#9398) üzenetére


#32191744
törölt tag

Egész végig az Urusra vártam, erre sehol semmi.. :))

[ Szerkesztve ]

(#9400) Foose válasza twi452 (#9397) üzenetére


Foose
addikt

Köszi,ránézek. Így nagyobb tempó esetén csak úgy tudok lassítani kanyar előtt,hogy kitör a segge.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.