Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19001) lanszelot válasza Qkackca (#18995) üzenetére


lanszelot
addikt

A videón a körülöttem lévő autók hangját hallani.
Azért mentem oda, hogy nem a videónak nincs hangja.
Az elektromos autóknak is vsn hangja.
Ennek nincs. A versenyen mikor elhagytam mindenkit a szél susogást hallottam csak, még a guminak se volt hangja.
A kontroller rezgett, de néma csendben ment az autó full gázon.

A ledobálásra senki se válaszolt.

[ Szerkesztve ]

(#19002) lanszelot válasza lanszelot (#19001) üzenetére


lanszelot
addikt

Meghallgattam fülessel, azzal tényleg hallani vmit.
Hát nem fülessel játszom.
A többi elektromos autóimnak normális elektromos hangja van nem kell füles hozzá.

(#19003) Qkackca válasza lanszelot (#19001) üzenetére


Qkackca
őstag

Őőő, nem, annak a hangját hallani amit vezet a videó készítője.
Rendes hangfalon is hallani, nekem pl 60%-on van a rendszer hangereje, a hangfalam meg le van csavarva kb 15%-ra, hogy ne jöjjön át a szomszéd mikor beüt a basszus...

a ledobásra is válaszoltam, csak az nem ment át úgy látszik...

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19004) Kisgépkezelő válasza lanszelot (#19002) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Ezekből tényleg csak enyhe csapágysusogás jön,a fő hangforrás a szél meg a gördulési zaj. Itt egy videó a Rimacról ebben se hallatszik sok zaj. Azon kívül még az I.D. R. van a játékban, az se egy üvöltő vadállat.

(#19005) lanszelot válasza Kisgépkezelő (#19004) üzenetére


lanszelot
addikt

Nekem nem csak az idr van, ott a bmv is.

Mind a 2 sokkal hangosabb.

Qkacka, nekem majdnem maxon van a tv, qla a hangja, de ez van, és nincs hangrendszerem, basszus meg sose volt :D
Azért dugtam a telóba fülest hogy meghallgassam.

A netet nem tudtam nekem írod. Mivel írtam, hogy csak ha egyedül tolom, akkor van, ha bejön vki nincs gond. Az hogy lehet szerver vagy internet problem?

(#19006) Ventur@ válasza lanszelot (#19002) üzenetére


Ventur@
senior tag

Összekevered a hybrid hajtású autókkal (pl: Regera, Speedtail, 918 Spyder, i8), mert ott csak segítség az elektromos hajtás :) .
Egyébként az, hogy gumihang sincs, megint nem csoda, hiszem a téli szezon van most. Vagyis vagy havas az út, vagy vizes. Max csak súrlódás hangot hallasz ezeken a felületeken :) .

A ledobálással meg nem tudsz mit csinálni. Valamit elbsztak az idei szezon kezdetekor, mert már az elején is voltak gondok. Engem pl a szezon kezdetkor 10 perc alatt 6x dobott le a szerverről...és ez egy pár napig így volt. Többen is írtunk itt erről. Valószínűleg azóta sincsenek a helyzet magaslatán :D .

Tegnap beléptem egy forzathon erejéig, akkor nem volt gond, de utána már kezdet vacakolni, így inkább kiléptem (PC-n játszok, ha ez számít valamit).

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#19007) Kisgépkezelő válasza lanszelot (#19005) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Én nem tudok villanyos BMW-ről a játékban.

(#19008) lanszelot válasza Kisgépkezelő (#19007) üzenetére


lanszelot
addikt

Az i8 ra gondoltam, azt hittem az csak elektromos.
Nem értek az autókhoz.

De az idr az csak elektromos és vinnyog mint a régi villamos a kanyarban. Azt normálisan hallom. Azért volt nekem fura ez az autó. :)

(#19009) CactuS válasza lanszelot (#19008) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

i8 az plug-in hybrid, van benne egy 1.5 literes turbós benzinmotor és egy 100 kW-os villanyos meghajtás.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#19010) Kisgépkezelő válasza lanszelot (#19008) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Az I.D. R. az egy versenyautó, az azért vinnyog jobban, mert ott egyáltalán nem volt szempont, hogy ne zavarja a sofőrt a zaj.

(#19011) Buster17


Buster17
addikt

Hali!
Megszeretném venni a horizon 3 + Blizzard Mountain kiegészítőt + a Hoonigan Car packot.
Melyik csomagot vegyem meg a storebol hogy a legolcsóbban jöjjek ki?
Ultimate editionban nincs se kiegészítő se Hoonigan 7195ert?!
Marad az alapjáték 3295ért?!
Blizzard Mountain önmagában 6900.- de viszont van valami Expansion pass, abban benne van a B.M 3630ért?!
Hoonigan Carpack csak önmagában van 2425ért vagy benne van az ultimate packban?
Köszi előre is

(#19012) LilProphet90 válasza Buster17 (#19011) üzenetére


LilProphet90
senior tag

A kiegészítőkhöz az Expansion a legkedvezőbb, a Hoonigan-ben sajnos nem vagyok biztos, hogy tartalmazná az "UE" (nem is értem, mitől ez a neve amúgy).

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#19013) Daw93 válasza Buster17 (#19011) üzenetére


Daw93
senior tag

Az ultimate-ben nincs benne a Hoonigan pack. Szerintem azt csak külön lehet megvenni.
Ez a 3 cucc van az ultimate-ben:

Motorsport All-Stars Car Pack: ez 7 db autó.

Car Pass:
The Smoking Tire Car Pack (7 cars)
Alpinestars Car Pack (7 cars)
Logitech G Car Pack (7 cars)
Rockstar Energy Car Pack (7 cars)
Playseat Car Pack (7 cars)
Duracell Car Pack (7 cars)

VIP membership:
The VIP Membership pack was made available on September 23, 2016, and includes Horizon Wheelspins bonuses, exclusive events, and community gifts as well as 5 cars.
2015 Ferrari F12tdf
2015 Ford Falcon GT F 351
2016 Koenigsegg Regera
2016 Lamborghini Aventador LP 750-4 SV
2015 Ultima Evolution Coupe 1020

Én a sima 3 ezrest vettem meg, mert az ultimate 4k-val drágább, de csak 4 autó van benne pluszban amit szívesen vezetnék, így nekem nem érte meg az ultimate. Havas cucc nem izgat, hotwheels nekem nagyon pujáknak való, így a sima 3k-ért sztem nagyon megérte.

GTA Online: Daweee93

(#19014) Qkackca válasza lanszelot (#19005) üzenetére


Qkackca
őstag

Na igen, a játék használatának a körülményei sem lényegtelenek, egy normál tv-n , külső hangszóró nélkül elhiszem, hogy nincs semmi hangja.

A ledobással kapcsolatban, egy hálózati funkció nem működése szerinted nem kapcsolódik a hálózattal kapcsolatos dologhoz?
Egyrészt az van amit Ventur@ írt a 19006-ban az MS oldala sem épp problémáktól mentes, másrészt nagyban függ a te hálózati kapcsolatod kialakításától (legközelebbi központ-te lakóhelyed-lakóhelyen belül)
Bár ha ketten nyomjátok és nincs baj azt egy kicsit furcsálom, olyankor mindig te vagy a konvoj vezető vagy a másik fél?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19015) Qkackca


Qkackca
őstag

A sorozat 80% mellé (celica '92) a '57 Ferrari 250 Testa Rossa jár :)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19016) parandroid válasza Qkackca (#19015) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor neked is megvan az első 2 hét 100%-ra, ezen a héten meg hiányzik még a holnapi napi feladat? Nekem is épp most adta be. :D

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#19017) SamS20 válasza Qkackca (#18976) üzenetére


SamS20
senior tag

Illetve ha már valakinek megvan a standard akkor 6e Ftért jó vétel lehet az ultimate "kiegészítő" is :)

(#19018) Qkackca válasza parandroid (#19016) üzenetére


Qkackca
őstag

:K

SamS20: valóban, aki akar vmit a MS Store-ból most nézelődjön

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19019) Ventur@ válasza Qkackca (#19015) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nekem a havas 50% ATS GT-hez adott még egyet, így kaptam kettőt :D . Jah meg a Lambo GTR-hez kaptam még egy Aventador-t is :DDD . Mi van veled játék? :DD ;]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#19020) NoMagix


NoMagix
addikt

Én is csak pislogtam ma mi ez a duplázás az autókban! :Y
Most még többet kel kukázni! :DDD

(#18953) peterkeT
Ma meglett az utolsó acsim is ami hiányzott az eliminátorból, így kivégeztem az összeset a játékban!
Szólj, hogy mikor jó neked, ezen a héten még úgy ahogy szabad leszek utána megyek dolgozni! (újra indul a Halo c. film forgatása!)

[ Szerkesztve ]

(#19021) homerhamm válasza NoMagix (#19020) üzenetére


homerhamm
addikt

Kezdik érezni, hogy a jelenlegi konzolgenerációra itt a vég... Szerintem már készülnek az XSX-re, és ezt kezdik sajnos "elhanyagolni". :( ez van.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#19022) NoMagix válasza homerhamm (#19021) üzenetére


NoMagix
addikt

Pedig messze van még a vége, nem érkezik olyan hamar az új FH!
Addig még ide is kanyaríthatnának egy új térképet!

(#19023) gduck válasza NoMagix (#19022) üzenetére


gduck
addikt

Két éves a játék, csoda hogy még egyáltalán ennyi tartalom jön hozzá :)

(#19024) Ventur@


Ventur@
senior tag

Nézegettem a napokban jó pár FH4 videót a közelgő Update 26-tal kapcsolatban és 3 új autó érkezését jósolják:

1982-es Bentley Trubo R
2018-as Land Rover Velar
2018-as Jaguar i-Pace

Ami érdekes - legalábbis számomra - hogy mind a három autó benne van a tavaly kiszivárgott autólistában. Land Rover nem igazán érdekel, de a Bentley és az i-Pace igen. Kiváncsi leszek tényleg jönnek-e ezek az autók :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#19025) tibi14


tibi14
tag

Sziasztok!

Mi történ, hogy csak 8.1 milliót lehet kérni a trueno-ért? Mi ez kommunizmus???
Nem piacgazdaság van? :( Haszonszerzés céljából beveásároltam truenokból, most meg csak veszteséggel tudom eladni őket. :D

(#19026) homerhamm válasza tibi14 (#19025) üzenetére


homerhamm
addikt

Ez a vírus az autópiacnak is betett. :( Tegnap két Nissan Pulsar is volt fenn húszmillaért.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#19027) Qkackca válasza tibi14 (#19025) üzenetére


Qkackca
őstag

és homerhamm: egyik sem szerintem :D
Az árak felmennek, ott maradnak aztán visszaesnek, aztán többnyire visszaemelkedik az eladási ár maxima, de nem mindig. A Trueno pl elég régóta 20m körül van/volt, nem csodálom ha már csökken. Korábban mikor még aktívan AH-ztam akkor kb két hétig voltak max eladási ár körül aztán visszaállt alacsonyabb szintre. Persze függött attól is mik voltak a heti nyeremények (pl ha viszonylag rövid távon volt ugyanaz a kocsi kétszer megszerezhető).

Azok a nissanok nem véletlen vmi 20-as szintű tuner vagy festő járgányai voltak?

Más: a tavasz 50%-ért is ad egy Lambo GTR-t :DDD
Ez a játszótér, még mindig vicces, tényleg nem figyeli senki mit ír a feladat leírás :F
első kör, fertőzős játék, 25 sec alatt nem történt még semmi, erre az ellenféltől egyből kilépnek 3-an... a második játék vége előtt meg szintén kilép mégegy.

A triálra se ártana egy ilyen második helyezésért járó nyeremény... a b700 minivel sem nagyon boldogulnak az emberkék, vagy a botok erősek?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19028) parandroid válasza Qkackca (#19027) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A 80% pedig egy lotus elise. :P

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#19029) Qkackca válasza parandroid (#19028) üzenetére


Qkackca
őstag

Melyik a 2005-ös vagy a 1999-es? Az volt az előző szezonban?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19030) NoMagix válasza Qkackca (#19027) üzenetére


NoMagix
addikt

A triálnál lazán nyertünk 3 nullra és ebből két alkalommal első helyen futottam be!

(#19031) parandroid válasza Qkackca (#19029) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

2005. Diablo meg a szezonjutalom volt 50%-ért ebben a szezonban, szóval ebben a hónapban abból is a második jön. :U

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#19032) Qkackca válasza NoMagix (#19030) üzenetére


Qkackca
őstag

Nekem 2-1-2 volt a mérleg, de mikor célba értem, bőven kikapásra álltunk, mindegyik alkalommal.
Az elsőt a botok nyerték, a harmadiknál meg mindegy, mert csapattárs ment előttem

peterkeT: diablo gtr volt nyeremény az előző szezonban is, nem?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19033) GhanBuri Ghan válasza NoMagix (#19030) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Szintén, szinte mindig az utolsó helyen voltak a botok. Lehet, hogy más versenyekre gyári Minit hoztak a többiek elsőkerékhajtással, vagy pláne a terepjárót, onnan szép nyerni :)
Ja, aztán lálttam, hogy a weekly forzathon challengehez klasszikus mini kell, dirt és road race, na most a '65 Minin nekem egy 596 pontos saját tuningom van, gumi, futómű minden gyári (csak összkerekes), a motor is gyári, csak arra már majdnem minden tuninglehetőség rá van téve, így 190kW. Kanyarban, ha elengedem a gázt, akkor keresztbe fordul, ha nagy gázt adok, keresztbe fordul, minden kanyar úgy nézett ki, hogy félgáz + teljes fék. Aztán a kanyarban meg megadja az ultimate driftet. :) Az első dirt után le akartam cserélni, de aztán rájöttem, hogy ez így nagyon szórakoztató, nincs olyan ellenfél, akit egyenesben ne érnék utól. (akkor még nem is tudtam, hogy a félgáz + fék valamennyire stabilizál)
Pár hónapja volt egy trial, ahova 600 pontos klasszikusokat kellett vinni, azt hittem, rendes tuning van rajta, ezzel nyomtam végig. Az első helyeken végeztem egy olyan csapattárssal, akinek meg egy régi Ford kisteherje volt, gyenge motorral, de nagyon kezes futóművel, folyamatosan kerülgettük egymást, attól függően, hogy kanyar jött vagy egyenes :D

(#19034) zsiz


zsiz
őstag

Tegnap felraktam a legfrissebb AMD Radeon drivert (20.8.2) azóta nem megy a játék, csodálatos :D Más is járt így esetleg? Hibaüzenet nincs. Addig jutok, hogy kiválasztom a folytatást, elkezd tölteni, majd megáll és visszadob az asztalra

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#19035) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Ha véletlen valaki nem ismerné a srácot: ez egy állat
Előző videójában tuningjait osztotta meg. érdemes arra is ránézni.

(#19036) NoMagix válasza lanszelot (#19035) üzenetére


NoMagix
addikt

Ismerem, de nem követem a munkásságát!
Viszont van benne egy két parádés ugrás... csak idő és kedv kell hozzá! :Y ;] :DDD

(#19037) lanszelot válasza NoMagix (#19036) üzenetére


lanszelot
addikt

Azért attól jóval több kell.
Nagyon kevesen tudják utána csinálni amiket csinál.
A kihívásait egyet se tudtam megcsinálni.
De itt a fórumon is egy ha akad aki tudna párat teljesíteni.

(#19038) CJ4567 válasza lanszelot (#19037) üzenetére


CJ4567
veterán

Trükközni tényleg jól tud, viszont jópár embert ismerek, aki versenyzésben, riválisokban jobb, mint ő, nem is kicsivel.
A tuningjait inkább hanyagolnám, az újabbakkal nem tudom, hogy mi a helyzet, de a banja után bevallotta, hogy a tuningjai sokszor gyári beállításokkal mentek, és akinek van tapasztalata, azoknak nem ajánlottak. :) Sok más tuner van, akik tényleg normálisan tuningolnak, már amennyire lehet FH4-ben, mert az autók nagy részére 5 perc alatt csinálhatsz egy tuningot, mert annyira ugyan azok a beállítások működnek kb. mindenhol aszfaltra. (Kivéve S2-ben, meg ha slick gumi van az autón, vagy ha RWD-ről beszélünk. )

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#19039) lanszelot válasza CJ4567 (#19038) üzenetére


lanszelot
addikt

FH4 nem szimulátor játék, és ő sose tolja szimulátorral.
Az egész játék /fh/ a trükközésről szól. Miről beszélünk?
A tuningos bevallást nem tudom melyik face hírben olvastad.
A videói után ott van a tuningolása. Csak végig kell nézni.
FH3 ban a kihívásai az ő tuning autójával volt, nem választhattál mást. FH4 ben azért nincs mert ezt kivették.
FH4 ninja kihívások stb Nem sokan tudták teljesíteni.
Ott a lehetőség, ha ilyen egyszerű, vedd fel barátnak, és nyomd le a rekordját. 2018 november 11 - Ninja training #1 itt kezdődik. Semmi tuning, alap autoval megy.
Azt ugye nem árt tudni volt jó pár műtéte, és azért nem volt nagyon sokáig. Azért kell vissza menni ennyire.

(#19040) csuvicsuva válasza lanszelot (#19039) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Szövegértés:

"Trükközni tényleg jól tud, viszont jópár embert ismerek, aki versenyzésben, riválisokban jobb, mint ő, nem is kicsivel."

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#19041) lanszelot válasza csuvicsuva (#19040) üzenetére


lanszelot
addikt

Szövegértés: sose tolja szimulátorral.
Lefordítom: szimulátor - versenyzés
Arcade - trükközés
Arcade ban soha sehol se volt versenyzés.

(#19042) CJ4567 válasza lanszelot (#19039) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem nézek Facét, még ő írta ezt, a hivatalos Forza discordon. (Nem saját kép, most meg már nem találod meg az üzenetjét, mert ki lett tiltva a Discordról ez az üzenete után. (Nem meglepő, onnan nagyon, nagyon könnyen dobnak ki, mert túl szigorú a moderáció) , és általában tiltáskor az összes üzeneted is törlik.
Oké, majd rápróbálok. (Meg a két rivális idejére, amit tudom, hogy csinált, egyik B osztály Windmill CC, Retro Rally, másik egy gyári Bowleres rivális Fortune Islanden.)

Ha arcadeban sehol se volt versenyzés, akkor az összes NFS-ben csak autókázol? Vagy bármelyik Colin Mcrae Rallyban, vagy az F1-ekben, vagy a The Crew játékokban? Az online versenyzés micsoda? Vagy amikor idő ellen versenyzel? Az csak kocsikázás, cél nélkül, de szimulátorban ugyan az már kemény versenyzés?

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#19043) lanszelot válasza CJ4567 (#19042) üzenetére


lanszelot
addikt

A verseny és a hobbi sport két külön fogalom.
Verseny videó játékon E-sportban van.
Ha valaki jól kosarazik a grundon attól nem versenyző, csak sportoló. Ebben az esetben játékos
Tehát játszol. DJS soha se versenyzett.
Dr Disrespect versenyző, Jacksepticeye játékos.
Mindkettő nagyon jó, de nem ugyanabban.
Egyikkel se tudom felvenni a kesztyűt.

(#19044) CJ4567


CJ4567
veterán

Nyár: Bentley Turbo R
Ősz: Jaguar I-Pace
Tél: Land Rover Velar
Havi rivals: I-Pace Astmooron

1000 autóra emelkedett a garázslimit(de még mindig 500 tuning/festés :W), kicsit engedékenyebb lesz az autómata reset, csökkentik a ranked és quickplay keresési időket, és új fiókon is 1 ranked elég lesz, hogy rankot kapjál.

No Sana No Life

(#19045) homerhamm válasza CJ4567 (#19044) üzenetére


homerhamm
addikt

ÉÉÉÉS HURRÁÁÁ, 1 hónap múlva ott a Pulsar amit 20 milkáért láttam. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#19046) Daw93 válasza CJ4567 (#19044) üzenetére


Daw93
senior tag

Az 1000-re bővülő garázslimit az király, a 3 új autó kicsit sem birizgálja a fantáziámat. De azért majd megszerzem őket, hogy meglegyenek :DDD

GTA Online: Daweee93

(#19047) lanszelot válasza CJ4567 (#19044) üzenetére


lanszelot
addikt

A garázs limit nagyon jó, mert már rég tele van. :C

(#19048) Ventur@ válasza CJ4567 (#19044) üzenetére


Ventur@
senior tag

Na akkor igaz lett, amit update 26 elötti videókban láttam, hogy ez a három új autó lesz. Bentley érdekel a legjobban, mert akkora bódéja van, mint egy ház :D . Meg az I-Pace, de csak amiatt, mert elektromos. Velar nem mozgat meg.

Viszont, hogy az utóbbi időben több időt töltök FH3-ban, annyira hiányolom a 4-ből pl. a Rolls-okat, vagy a Tesla-t is. Kevesebb az autó, de valahogy mégis másabbak. Például a legtöbb versenyt gyári beállítású autóval játszom és jobban élvezem, mint a 4-ben. Meg szerintem erősebbek a drivatarok a 3-ban, mint a 4-ben ugyanazon a szinten.

Na mindegy, jöhet az update 26, pedig most pár napja elgondolkodtam, hogy visszamondom a Game Pass-t, viszont azért a Bentley-re kiváncsi vagyok :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#19049) NoMagix válasza Ventur@ (#19048) üzenetére


NoMagix
addikt

Én úgy tapasztaltam, hogy FH3-ban jobban tapadnak a kocsik és a fékerő is jobb!
Nagyon jó versenyeket toltam a botok ellen, erősebbek mint a 4-ben!

(#19050) homerhamm


homerhamm
addikt

Ez az évszakos 50%-os autó arra jó, hogy kimenjek vele a tengerpartra, és azon álmodozzak, milyen lenne egy FH4 Kenguru Island DLC vagy egy Australia Island DLC. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.