Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9151) hülyegyerek válasza rdt89 (#9139) üzenetére


hülyegyerek
addikt

4000 skill point ??? Tudtommal 10 a max. egyszerre, az is 500.000 pontonként.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#9152) Darko_addict válasza s7evcsenko (#9147) üzenetére


Darko_addict
őstag

Szerintem a 7-es sem érhető el mindegyik autóra. A kis 3 kerekű Peel P50-re van egyedül pl. 8-as szorzós perk is. :)

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9153) CJ4567 válasza s7evcsenko (#9147) üzenetére


CJ4567
veterán

A Peel P50-nek van 8x-os.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#9154) rdt89 válasza Bib (#9148) üzenetére


rdt89
addikt

Én már ezt is hamar meguntam a Ford-al :D
De ez a pont amit lenyomtál félelmetes :Y

(#9151) hülyegyerek:
Bocs ostoba vagyok, nem a skill pont volt 4000 hanem a tapasztalati pont :B

[ Szerkesztve ]

(#9155) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Hogy tudok magamtól elkezdeni online pályákat, pl. az autópályás grindelőset? Jelenleg mintha csak csatlakozni tudnék mások random eseményéhez.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9156) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Ha kipörgettem az összes trafit, ugratót, sebesség zónát maxra, de mégis csak 15-os szinten vagyok velük, akkor hogy a viharba lehet elérni a 20-at?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9157) csab991 válasza s7evcsenko (#9156) üzenetére


csab991
senior tag

Azokat nem lehet nagyon tovább fejleszteni, 13 és 15-ös szinten megállnak. Ha jön az új kieg, majd biztos nő tovább a szintjük.

Darko: Csinálsz magadnak egy tetszőleges útvonalat, az "útvonal létrehozása" fülön.

[ Szerkesztve ]

(#9158) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Neztem egy tok erdekes videot, egy Forzas srac csinalta. Valami Forza Science sorozat resze volt, ha ez valakinek mond valamit. Azt tanacsolta, hogy ilyen hosszu versenyekre (pl. autopalya), ne CR boost FE autot vigyunk, hanem ami a trukkoket sokszorozza. Konkret szamokkal is levezette, tok ertelmes volt. 1 ora vegen kapott 320 skillpontot. '62 Spitfire 20.000 CR, es 20 perkpont elkoltese utan feloldhato a 200.000-es bonusz. Az autot utana dobod, es marad belole 180 ezer haszon. 16 x 180.000 ezer az 2.88M. 1 ora verseny utan jart neki neki 1.3M CR, plusz mondjuk 16 auto vasarlasaval eltelik meg fel es farmolhato belole majd' 4M CR. Holnap lehet kiprobalom kicsibe, valami 20 perces korrel. :D

Ui.: Wheelspinekkel meg tobb is osszejohet.

Ui. 2.: Koszi Csab.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9159) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Sajna elkövettem azt a "hibát", hogy a H4 mellé megvettem az akciós FM7-et kemény 7.5-ért. Belekezdtem, és azt vettem észre, hogy sokkal jobban leköt. Oké, hogy a H4 sokkal szebb performance módban, de a FM-ben sokkal több autóval, változatosabb osztályokban kell versenyezni.
Kicsit meguntam, hogy minden autót s2 vagy x awd-re kell húzni, hogy egyáltalán esélyem legyen mások ellen.

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#9160) SamS20 válasza Bagan (#9130) üzenetére


SamS20
senior tag

tegnap 3-4 versenyt lenyomtam mire értelmesen belépett, és megjelentek a drivatarok az utakon...addig folyamatosan dobálta fel a diagnosztikai hibajelentést

(#9161) Triathlete válasza hülyegyerek (#9159) üzenetére


Triathlete
senior tag

Ha kicsit többet, komolyabbat szeretnél akkor persze, hogy sokkal jobb.
Én tudok nyerni a versenyeken de azért az nagyon vicces, mindig az utolsó pár száz méteren előzöm meg az elsőt, mert ahol eddig (előző körök, vagy hasonló emelkedők) nehezen mentem fel a kocsival, ők meg mint a golyó, ott hirtelen változik a dolog. A légpárnás meg a repülős feladatokat is nagyon érdekes, hogy mindig egy-két tizeddel nyerem. Mintha így lenne scriptelve.
FM7-ben viszont a gyökér AI ami idegesítő volt, hogy az ideális íven kívül nem tud menni, inkább letolt a pályáról szó szerint, mintsem mellettem kigyorsítana és egyikünk sem veszítene sebességet. Viszont tény, hogy a kisebb, gyengébb autókkal brutálisan élvezhető versenyeket lehet csinálni.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#9162) SamS20


SamS20
senior tag

Gymkhana 10 kocsik azok jól gondolom hogy nem csak DLC kocsik, hanem a standard editionbe is bekerülnek (csak még nem mindegyik elérhető ha jól tudom)

Amit nem értek hogy a Hoonigan-nál van egy Gymkhana 10 1965 Mustang és van egy Hoonicorn névvel ugyanúgy 1965 Mustang, mi a különbség a kettő között ?
Az egyiken lehet cserélni a festést a másokon nem ? :D

(#9163) CJ4567 válasza SamS20 (#9162) üzenetére


CJ4567
veterán

A Gymkhana 10-esen más a festés, és egy nagyon kicsit gyorsabban gyorsul, alacsonyabb végsebességgel.

Tehát kb. semmi különbség nincs. :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#9164) Darko_addict válasza Triathlete (#9161) üzenetére


Darko_addict
őstag

FM7-ben használnom kellett Visszapörgetést, mert sokszor olyan szoros volt a verseny, hogy nem akartam kockáztatni 5-7 perc játékidőt egyetlen egy apró baki miatt. Ha te is használtad, biztos észrevetted, hogy elsőre akár le is toltak, hogy íven maradjanak, de visszapörgetés után hirtelen behúztak egymás mögé és hagytak elmenni. :D

@hülyegyerek: Régen sokat Forzáztam X360-on, mind FM-mel, mind FH-val. Jött pár év kihagyás és kezdtem PC-n FH3-mal, majd FM7-tel és most FH4-gyel. FH3 után nekem az FM7 nagyon korlátolt volt. Meg volt szabva, hogy max. mekkora gumival, max. mekkora kW teljesítménnyel stb. lehet rajtra állni. Csak az a baj, hogy pl. A osztályban voltak olyan autók, amik brutál jól kanyarodtak, de gyengék voltak, ezáltal akár 100 kW különbséggel is lehetett ellenfeled, aki ellen nem lehetett nyerni, mert egyenesbe nagyon elment. Szóval volt 10 autó, ami közül tudtam választani, ebből 7 kiesett, mert "gyengék" voltak és maradt 3, amivel volt esélyem magas szintű AI ellen. Nekem ez nem tetszett, ennek ellenére a kampány első felét megcsináltam, szóval az első kört végigmentem mindegyik ligában. Ezután feloldotta az újabb kört, ahol a liga már csak akkor tekintett elvégezettnek, ha minden egyes rajtszámban indultál. Nekem ez túl kötött volt. Ez rakás autó jó A-ban is, de nem lehetett B fölé húzni, mert a játékban nem az volt az alapértelmezett kategóriája. Meh.

@CJ4567: A standard modell kódneve a Hoonicorn, a Gynkhamáé szerintem a Hoonicorn v2, ami aukción 20M alatt még nem volt. :Y

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9165) SamS20


SamS20
senior tag

És ezt a nagyon drága kocsit hogyan lehet beszerezni / csak pörgetéssel vagy meg is vásárolható ?
Gymkhama kiadást nyilván :)

(#9166) CJ4567 válasza SamS20 (#9165) üzenetére


CJ4567
veterán

Múlt héten volt Forzathonos autó.

Azért 20 millió, mert pár legendary tuner/painter bevásárolt Forzathonon, és egy héttel később eladja túlárazva.

Amúgy igazából mindkettő Hoonicorn v2, csak így könnyebb megkülönböztetni a játékban őket.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#9167) Triathlete válasza Darko_addict (#9164) üzenetére


Triathlete
senior tag

:K

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#9168) SamS20 válasza CJ4567 (#9166) üzenetére


SamS20
senior tag

Dejó, én meg itt töröm magam hogy unlockoljam a forzathon eventeket, de láttam hogy már csak a fiesta-hoz van lehetőségem hogy megvegyem. :/

(#9169) DaveHutt válasza SamS20 (#9168) üzenetére


DaveHutt
őstag

Minden héten csütörtökön cserélődik az évszak és a Forzathon.

(#9170) SamS20


SamS20
senior tag

ezzel tisztában vagyok, az hogy mikor fogom tudni beszerezni a kívánt Gymkhana Mustangot már más kérdés :D

(#9171) IntelKiller7 válasza SamS20 (#9170) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Aukcios haz.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9172) Daffchy


Daffchy
őstag

Sziasztok!

Hogy bármilyen áron árverezhessek autót FH4-ben pontosan mit kell tennem?
Legendary tuner oké, de mi kell hozzá?
Angolom gyenge és nem értettem pontosan a YT-os videokban.

Van egy-két ritkább autóm ami jó árban elkelhetne.

Köszi előre is! :R

[ Szerkesztve ]

(#9173) s7evcsenko válasza s7evcsenko (#9156) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Köszi mindenkinek. :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9174) CJ4567 válasza Daffchy (#9172) üzenetére


CJ4567
veterán

Összesen 50000 letöltés a festéseiden, és a tuningjaidon.

No Sana No Life

(#9175) Darko_addict válasza CJ4567 (#9174) üzenetére


Darko_addict
őstag

Wow, az nem kevés. :D Látok olyan design-okat, amiket összerakni min. 2 óra, mégis több szerző jegyzi őket más-más autókon. Szóval, mintha lemásolta volna. Azt hogy csinálják? Engem nem enged felniszínt sem választani, ha letöltött design-t használok.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9176) Darko_addict


Darko_addict
őstag

SWEET BABY JESUS. Ha videóban nem látom, sosem jövök rá, hogy a Forza sorozat hivatalos oldalára belépve különböző rewardok érhetők el. Mind akkor, ha az aktuális szériával játszol, mind, ha van régebbi mentésed!!!!!!!!!

2 nap múlva elvesztettem volna 450.000 ingyen kreditet!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9177) CJ4567 válasza Darko_addict (#9176) üzenetére


CJ4567
veterán

450k összesen, több játékra lebontva. :P

No Sana No Life

(#9178) Darko_addict válasza CJ4567 (#9177) üzenetére


Darko_addict
őstag

Túlreagáltam, túlfűtött emóciokkal kezdtem pötyögni? :D

Amúgy érdekes, mert többi Forzával nincs online eredményem, mind nulla akciópontosak.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9179) DaveHutt válasza Darko_addict (#9176) üzenetére


DaveHutt
őstag

Xboxon Forza Hub app néven ez évek óta elérhető.

(#9180) Bib válasza Darko_addict (#9178) üzenetére


Bib
őstag

Forza hub alkalmazást töltsd le az áruházból, minden pénteken indítsd el és kapsz lóvét minden forzádban.

(#9181) Darko_addict válasza Bib (#9180) üzenetére


Darko_addict
őstag

SWEET BABY JESUS, miért nem mondtátok hamarabb? :DDD
Köszi ezt az infót is! :)

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9182) Csapoati válasza Darko_addict (#9176) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jó reggelt kívánok, ez nagyon régóta megy. :D Én a 11-es tierre már 425 ezret kapok játékonként hetente, ez nagyon jól jön.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9183) gduck válasza hülyegyerek (#8593) üzenetére


gduck
addikt

Szia!

Hol tartasz? Tart még a lelkesedésed? :)

(#9184) CJ4567 válasza Csapoati (#9182) üzenetére


CJ4567
veterán

Tier 5 vagyok, játékonként 100k-t kapok. :(

No Sana No Life

(#9185) gduck válasza Csapoati (#9182) üzenetére


gduck
addikt

Én most ostromlom a Tier 12-t :) A héten vagy jövő héten meg is lesz. Az már fél milla ;)

(#9186) csabi0805 válasza gduck (#9185) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Én is Tier 5 vagyok,hogy kell szintet lépni vele,mert ere nem jöttem rá.

(#9187) DjDanee87 válasza csabi0805 (#9186) üzenetére


DjDanee87
addikt

A különböző Forza játékokban kell elérni bizonyos dolgokat. (Pl 50 nap játékidő, kampány végigtolása)

(#9188) csabi0805 válasza DjDanee87 (#9187) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Köszi!
Így már értem.

(#9189) HSNet


HSNet
aktív tag

Üdv, PC-s na'on kezdő kérdés:
FH4-et vennék, látom csak MS store-ban van, viszont ajánlgatja, hogy GamePass-al olcsóbb, meg hogy pár napos ingyen gamepass próba indítása.
Működhet az, hogy aktiválom a GamePass próba időt -> megveszem a játékot -> deaktiválom a GamePass-t?
Ugyanide kérdés, az aprón árult kulcsok azok elvileg Standard edition-ök, ahhoz a fenti módszerre lehet megvenni upgrade-et, ugye?

Konzolom nincs (PS2 nem számít), így sem xbox accom nincs, sem a gamepass nem ad nagy értéket nekem.

In God We Trust. Everyone else must have an X.509 certificate.

(#9190) Csapoati válasza HSNet (#9189) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Teljesen jól írtad le, bár azért van egy kis kétségem afelől, hogy a GP trial alatt is jár -10% az árból. Mondjuk ha működik, az upgrade-re is fog menni, igen.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9191) gduck válasza csabi0805 (#9186) üzenetére


gduck
addikt

Hát én pl. Forza 4 óta nyomom, szóval azért elég sok játék kell a magas szintekhez... A lényeg hogy minél több Forza játékkal játsszál ;)

(#9192) HSNet


HSNet
aktív tag

Köszi.

In God We Trust. Everyone else must have an X.509 certificate.

(#9193) DaveHutt válasza Csapoati (#9190) üzenetére


DaveHutt
őstag

Működik, én is így csináltam. Én ráadásul Ultimate-et vettem -20%-ért.

(#9194) CJ4567


CJ4567
veterán

Végre, de nem tudom, meddig fogom tudni megtartani :C

No Sana No Life

(#9195) Erdei88 válasza CJ4567 (#9194) üzenetére


Erdei88
veterán

Pontosan ez, hogy működik? Minél jobb vagy annál magasabb rewardokat válthatsz be?

(#9196) Win-T válasza CJ4567 (#9194) üzenetére


Win-T
senior tag

Az szép. Én meg még mindig nem tudok a 20 szintről feljebb mozdulni mert egyszerűen nem ad pontokat, ott állok nullán. De már nem is érdekel. :D

(#9197) CJ4567 válasza Erdei88 (#9195) üzenetére


CJ4567
veterán

Igen, season végén (december 20) megkapod a legnagyobb elért rankod jutalmaid, és mindent, ami az alacsonyabb rankokhoz jár.

Win-T: Nem csak egyedül játszom, jópárszor konvoyban játszom pár másik emberrel. (Legideálisabb a 4 emberes konvoy.)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#9198) rdt89


rdt89
addikt

Saját tervrajz szerkesztést nektek is elfelejti?
A Home társam és én is csináltunk egyedi pályászakaszokat, letesztelés is megvolt és mentést követően egyszerűen elfelejtette és nem lehetett visszakeresni.

Van ötletetek, hogy miért?

Előre is köszönöm szépen a segítségeteket.

(#9199) csab991 válasza rdt89 (#9198) üzenetére


csab991
senior tag

Talán az a legbiztosabb, ha rögtön utána létrehozol egy eseményt is rá, akkor már meg kell maradnia.

(#9200) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Morgan 3 Wheeler-rel kell "Magamutogatás" trükköt csinálnom. Sehol sem találom, hogy ez mit takar és az angol megfelelőjét sem ismerem. Tipp, skacok?

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.