Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33001) Mr X válasza homerhamm (#32998) üzenetére


Mr X
veterán

Nézd el nekem, ha hülye kérdés lesz, de új vagyok. A Smart Girl-ben pl. 3 van? Bedob egy versenybe, megnyerem, aztán visszarak a térképre.

(#33002) Sirpi válasza Mr X (#33001) üzenetére


Sirpi
senior tag

És ezután a maradék két fehér hátterű versenyen is menned kell, akkor teljesíted.
(Szól is, ha ehelyett másik versenyt próbálsz kezdeni, hogy el fogod veszíteni az ebben a versenyben elért eddigi eredményed.)

[ Szerkesztve ]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#33003) Mr X válasza Sirpi (#33002) üzenetére


Mr X
veterán

Óbakker, én meg nem értettem, mit akar másik versenynél, hogy kilépek-e a jelenlegi bajnokságból. Satu vagyok, köszi az infót. :)

(#33004) homerhamm válasza Mr X (#33003) üzenetére


homerhamm
addikt

Én is így kezdtem az FH4-ben. A heti bajnokságból csak 1 versenyt csináltam meg, a másik kettőt már nem, és utána itt kérdezősködtem, hogy miért nem megyen. Szóval nem hülye kérdés. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#33005) Mr X válasza homerhamm (#33004) üzenetére


Mr X
veterán

FH4-ben nem hetiztem, szóval ez az első Forza endgame-em. Btw, meg is van a Bone Shaker, köszi mégegyszer. :)

(#33006) Kisgépkezelő válasza stillmatic (#32983) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Kicsit játszol még, gyorsulsz, ügyesedsz, aztán simán simán elkapod és ott is hagyod a fenébe azokat a bónsékeres bolondokat. Olyan játékosok akik igazán jól tudnának menni a bónsékerrel, többnyire bottal se piszkálnák, minden más esetben pedig az autó legfeljebb csak palástolja a kontroller mögött ülő bénaságát, de semmissé nem teszi. ;]

(#33007) Win-T


Win-T
senior tag

Tegnap a az elvileg Highly Skilled nehézségre beállított szezonális dirt bajnokság végén beadta a 'nyerj 10 dirt versenyt unbeatable ellenfelek ellen' accolade-t a játék.
Akkor ezért kellett vért pisálnom mire meg tudtam verni őket ezek szerint. És nem is az első eset lehet ha megvan a 10. :W

(#33008) Qkackca válasza rdt89 (#33000) üzenetére


Qkackca
őstag

Nem.
Nekem olyan van, hogy a verseny után járó pénz felirata ott marad a képernyőn (a fehérrel írt, mikor már kinn vagy a szabadbarangolásban) és nem tudom indítani a kövi versenyt míg el nem tűnik....

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#33009) rdt89 válasza Qkackca (#33008) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem a forza sztori animációt nyomja még ezeken felül mindig a pofámba :C

(#33010) Redneck


Redneck
veterán

Összesen ez a 4 Midnight Battle van a játékban, ami az első héten volt? Azt hittem lesznek újak. A héten már 8 utcait nyertem de nem adott be mást. :U

Más:
FH1-et akarok venni, holnap el is hozok egy lemezest olcsón. Belefutottam egy digitális ilyenbe, amit nem értek. A hirdető ezt írta:
Kód formájában már nem elérhető. Licensz kiterjesztett formában mint írtam viszont igen.
A licensz kiterjesztéses metódus jogosultság kiterjesztés szerint valósul meg. Tehát Xboxodra kerül az adott játék / játékok jogosultságai amiket összes Xboxodon lévő fiókkal tudod használni. Nyilván a kulcsos verzió kényelmesebb, felhasználóbarátabb mint a kiterjesztéses, viszont annak ára jelentősen eltérő lehet minden esetben.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#33011) parandroid válasza Redneck (#33010) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kamu, felejtsd el. Valami profilmegosztásos móka, egy fillért nem ér.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#33012) Redneck válasza parandroid (#33011) üzenetére


Redneck
veterán

Nekem is ez jött le. Elmegyek a 3 rongyos lemezest elhozom aztán kész.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#33013) szami777 válasza Redneck (#33010) üzenetére


szami777
addikt

Ugyanezt tervezem én is, hogy karácsonyra meglepem magam az első 2 résszel.De nagyon nem értek ehhez, konzolom sincs.

Az az út játszik, hogy veszek egy xbox one-t mondjuk használtan, és keresek mindkét részből egy lemezes verziót jófogás/HA/vatera felületeken stb?
Enged játszani ilyenkor a saját x box profilommal, amit pc-n használok? Tehát ha valaki játszott vele, az gondolom nekem nem hátrány?
Bocsánat ha hülye a kérdés, sose volt konzolom, nem tudom hogy működik.

Illetve érdemes x box one-nál erősebb konzolt vegyek? (one s, series s például?)
Nem nagyon játszanék mást, csak az első két forzát kb, pc-m van. Nem tudom, régebbi játéknál más-e a minőség újabb konzolon.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#33014) parandroid válasza szami777 (#33013) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Régebbi Forzákhoz One X-nél erősebb gépet hiába veszel, ugyanaz a verzió fut rajta, és azzal az is bőven elbír. Igazából az elsőkét résszel egy One S is. Csak arra figyelj, ne all digital verzió legyen, mert akkor nincs hova tenni a lemezt. Series S is ugyanezért nem opció. A Series X meg az FH 1-2-3 esetében fölöslegesen erős. Sima Xbox One (fat) is bőven jó, ha azt találsz szinte ingyen.

MS accountodat nyugodtan használhatod, bejelentkezel, beteszed a lemezt, és megy, nem számít, hogy használt. Maga a lemez megléte a másolásvédelem.

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#33015) szami777 válasza parandroid (#33014) üzenetére


szami777
addikt

Super, köszönöm.
Egy utolsó kérdés, ha van esetleg egy speckó lemezes kiadás (pl collectors edition stb), amibe vannak extra autós csomagok stb, akkor azokat is tudom használni, ha használtan veszem, vagy azok kódok voltak és már ellőtte valaki?

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#33016) rdt89 válasza szami777 (#33015) üzenetére


rdt89
addikt

Amennyiben nem használták fel a kódot tudod használni, ha ellőtték őket akkor azt a profilhoz csatolta annak aki felhasználta.

(#33017) szami777 válasza rdt89 (#33016) üzenetére


szami777
addikt

Köszi :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#33018) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Akiknek gondja volt a kormannyal, megjott a rendes frissites hozza. Frissitsetek az Xboxot. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#33019) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Donut Mediás szezon exkluzív autói egy újrafényezett Lynk&Co és három D-s kombi az FH4-ből.

Szidják mindenhol a Playgroundot és az az egyöntetű vélemény hogy teljesen elengedték ezt a játékot.
Az FH4 szebben öregedett.

(#33020) Redneck válasza stillmatic (#33019) üzenetére


Redneck
veterán

Hatalmas meló lehetett a két billentyűkombót lenyomnj a mappák között. ;]

Pont akartam kérdezni, hogy nem lesznek autó csomagok mint a korábbi részekben?
Egyébként azt álmodtam, hogy valami animés rajzfilmes lesz a második DLC. Remélem nem.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#33021) stillmatic válasza Redneck (#33020) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Az FH4-ben a második DLC után volt vagy 130 Car Pass autó, most meg járunk vagy negyvennél. Innen szép nyerni.

(ott volt például a James Bond Pack, hiányzik a Citroen 2CV, nagyon beteg B700 raliautót lehetett belőle építeni :) )

[ Szerkesztve ]

(#33022) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Gondolom az FH4 sikereit látva elkényelmesedtek kicsit, amúgy alapvetően be is jött nekik hisz rengetegen megvették, illetve tolják, csak sajnos ez így tényleg sehol nincs a 4-hez képest támogatás tekintetében.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#33023) Ace owner válasza stillmatic (#33019) üzenetére


Ace owner
addikt

Lesz meg donut epizod azokban kapjuk meg pl a hi low 350zket. Eleg kiabrandito hogy meg errol is ennyi bort akarnak lehuzni.

Galaxy Fold 4

(#33024) Ventur@


Ventur@
senior tag

Sziasztok!

Csak egy kérdés: Nektek is csinálja a játék, hogy minden belépés után, mikor kijövök a "garázsból", akkor behozza a térképet és elvisz a bal felső részre és írja, hogy menjek el oda?! De itt már nekem minden meg van, ami volt az ünnepi eseményből és mind három csillagos. Ez csak azóta van, hogy elkezdődött az ünnepi esemény.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#33025) kill_switch válasza Ventur@ (#33024) üzenetére


kill_switch
senior tag

Igen, már egy ideje. Azt mutatja, hogy a térkép azon részén ülnek és szarnak éppen bele a fejlesztők az egészbe. :U

(#33026) parandroid válasza kill_switch (#33025) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Semmi para, jövő héten jön a donátos sztori, akkor új helyszínre fog dobálni az üres térképen hetekig.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#33027) kill_switch válasza parandroid (#33026) üzenetére


kill_switch
senior tag

Majd let's go-ba áradoznak róla, hogy ez mennyire fantasztik és ószom fícsör.

(#33028) zsiz válasza kill_switch (#33027) üzenetére


zsiz
őstag

Engem az sokkal jobban zavar, hogy rohadt lassan tölt be a játék... Meg az hogy, ha átrakom a képet a tv-re, akkor a játék lekorlátozza magát 20 fps-re. Egyáltalán minek ilyen lehetőség bele? Van ember aki ezt valaha önszántából bekapcsolta, van aki direkt diavetítést szeret nézni a játék helyett? Nem látok túl jól, de azért 40fps alatt már nekem is igencsak zavaró. Belépek a beállításokba, átállítom a fix 20-at rögzítetlenre, semmi máshoz nem nyúlok és már megy is a 60-70fps.
Bár a 4 is ezt csinálja, úgyhogy ez éppen lehet Windows feature is.. Viszont ezeken kívül egyetlen másik játékom se csinálja.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#33029) parandroid válasza zsiz (#33028) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

PC-n botrányos minden töltési idő a játékban (32GB RAM-om van, és PCIE 4.0 nvme SSD-m). Xbox-on gyakorlatilag nincs töltés. Na jó, minimális túlzással. Sem Series X-en, de észrevehetően Series S-en sem. Egyszerűen ilyen szinten van elbaszva a PC-s port.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#33030) kill_switch válasza zsiz (#33028) üzenetére


kill_switch
senior tag

Ja, ahogy parandroid is írja, ez valószínűleg PC fícsör. :) XSX-en az orromat is alig van időm megvakarni a töltőképernyő alatt. Illetve boxon az FPS sem gáz, én 30-on játszom ezt is monitorral, mint minden részt. Nekem elég fluid a 30 is, plusz 60-nál jobban zavart a textúra töltögetés úgyhogy maradtam a régi receptnél.

(#33031) szami777 válasza Ace owner (#33023) üzenetére


szami777
addikt

Ezt hol olvastad?
Anno lehetett sejteni, de ma utánnéztem a szezonnak és nem említették sehhol, ellenben azt több helyen olvastam, hogy nem lesz benne semmi ilyen végül... :(
Vagy az majd DLC-ként jön?

Azért ebben a donut mediában sokkal több volt...

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#33032) zsiz válasza kill_switch (#33030) üzenetére


zsiz
őstag

Hát... Egyetlen játék miatt nem hinném, hogy veszek 220k-ért egy konzolt 😀 PC-n belépéskor hosszú percekig tölt. Pláne, hogy ha valami változást érzékel (még ha nincs is), mert akkor jön az "optimalizálás a te gépedre", ami minimum megduplázza a betöltési időt. Ilyenkor megyek ki kávét főzni, vagy előkapom a telefont játszani 😀

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#33033) CJ4567 válasza stillmatic (#33019) üzenetére


CJ4567
veterán

Viszont a PC-s verziót meg megszórják minden földi jóval, végre FSR 2(.2), DLSS, DLAA, és RT tükröződések. Már csak stabillá kéne tenni ;]

A 130 Car Pass autót hol láttad? 42 Car Pass autó volt a H4-ben + járt hozzá a Barrett-Jackson autócsomag. A Bond-os csomag az UE-hez járt, vagy külön megvetted, a FD autócsomag pedig csak úgy járt a játékhoz.

Ventur@: Elvileg a jövőhét keddi frissítésben javítják. Elvileg ;]

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#33034) stillmatic válasza CJ4567 (#33033) üzenetére


stillmatic
aktív tag

100 felett volt mikor utólag megvettem az Ultimatét.
[link]

(#33035) Ace owner válasza szami777 (#33031) üzenetére


Ace owner
addikt

Pumphrey instan irt rola. Nem tudja befogni a szajat a collabot is o spoilerezte le meg boven a bejelentes elott :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#33036) parandroid válasza zsiz (#33032) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem kb csak a Forza miatt van XSX, mást nem is játszok rajta. Nem ez volt a terv, de így alakukt. :B

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#33037) homerhamm válasza parandroid (#33036) üzenetére


homerhamm
addikt

Régi Motorsportok és Horizonok? :))

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#33038) parandroid válasza homerhamm (#33037) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Megvan mind. A régi motorsportok miatt még egy X360-at is vettem (anno nekem is volt, de amikor vettem a One-t, eladtam). Sőt, egy Xbox Classicot is az első rész miatt, de azt még csak egyszer kilróbáltam (ahhoz még nincs acsi-rendszer, memkártyára menti a progresst).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#33039) AsakuraDave válasza CJ4567 (#33033) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Nah végre valami "jó" hír. Eddig is úgy baxta a szemem hogy tiszta pixel a játék hiába megy 2K-n, rajtrécing meg legalább van értelme hogy RTX kártyám van :C
Úgyis full casual tolom már csak így egy kis látvány cunamira meg 1-2 kör versenyre tökéletes lesz.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#33040) Redneck válasza kill_switch (#33025) üzenetére


Redneck
veterán

Zseniális! :C

parandroid:
Egy ideje valahogy én is csak a Forzákat veretem, pedig van játék dögivel. Kb. annyi időm van hetente, hogy a feladatok és pár futam, meg egy kis farmolás pörögjön a két részben.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#33041) CJ4567 válasza stillmatic (#33034) üzenetére


CJ4567
veterán

Car Pass-t írtál :B Annak nem része a Welcome Pack (UE-nek igen), a HW Pack (azt külön kell megvenni), az Open Top, JP Heroes, Icons, High Performance, British, Any Terrain pedig a Car Pass kocsijai szép kis pakkokba rendezve. :) BJ pakk(de szépen hangzik rövidítve :DDD) jár a Car Pass-hoz, szóval nagylelkűen hozzá lehet venni, a Mitsubishi mindenkinek ingyenes, a FD autócsomag pedig minden digitális verzióhoz jár, a Best of Bond megint az UE része, nem a Car Pass-é.

Én személy szerint a Bondos kocsikat nagyon sajnálom, a DBS hiányzik a legjobban.

#33039 AsakuraDave 1080p-n játszom egy 3070-el, szóval örülni fogok a DLAA-nak :DDD Nemrég valamelyik frissítés rengeteget javított az MSAA-n, de még mindig nem az igazi. A RT csak a kocsi tükröződéseire fog vonatkozni sajnos, de több, mint a semmi, fotó módos képeket majd szépen feldobja. :C

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#33042) szami777


szami777
addikt

Egy kis FH4:
Van akinek megy az online rész?
Töröltem minden mentésemet és elkezdtem az elejèről, eddig offline voltam, mennék fel online de semmi.
Hibaüzenet semmi, ki is írja hogy kapcsolódás, még ha próbát, playground games-t indítok is szépen viaszaszámol aztán semmi. Arra vagyok kivi, nálam rossz e valami hálozati beállítás, vagy globális.
-------
Ace owner
Jah, akkor tiszta, most olvastam én is , hogy később jön majd valami donut dlc.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#33043) IntelKiller7 válasza szami777 (#33042) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

NAT-od milyen?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#33044) szami777 válasza IntelKiller7 (#33043) üzenetére


szami777
addikt

Már látom, hogy ezzel a teredo-val van baja. :DDD
Évekkel ezelőtt meg tudtam oldani, csak màr nem rémlik hogy.
Majd google-t segìtsègül hívom.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#33045) stillmatic válasza CJ4567 (#33041) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Igazad van, én összemostam a Car Passt a pakkokkal. De az FH4-ben én is csak a 100 feletti DLC autó mennyiség miatt vettem meg utólag az Ultimatét, jelen állás szerint az FH6-ban elég lesz a standard is. Eddig bánom hogy megvettem, a Hot Wheels bővítmény az autókat leszámítva nálam kuka.

(#33046) Redneck


Redneck
veterán

Auto HDR van, de 60fps nincs a Forza Horizon 1-ben, ha Series X-en futtatom? Vagy valamit át kell állítani valahol?

Szerk:
Egyébként 3 perc alatt jobban átjött a fesztivál hangulat, mint az utolsó 2 részben. Vannak csajok és jó zenék. :P

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#33047) rdt89 válasza Redneck (#33046) üzenetére


rdt89
addikt

Szerintem nem kapott 60fps-t, csak egy minimális grafikai feature-t és ennyi, mint a többi visszafele kompatibilis játék nagy része.

(#33048) Redneck válasza rdt89 (#33047) üzenetére


Redneck
veterán

Kár. A youtube videók alapján azt hittem 60 fps mód is van. Persze jól néz ki így is, és smooth, csak kicsit túl sárgás az egész. Végignyomom ezt és a másodikat is, szép sorban. Elég behúzós a hangulata, nem hiányzik az árkon-bokron zúzás, és az ugratós, pioníros faszságok sem. :N

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#33049) CJ4567 válasza Redneck (#33048) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem véletlen Xeniás videókat néztél? Emulálva már lehet 60FPS-el is játszani.

No Sana No Life

(#33050) Redneck válasza CJ4567 (#33049) üzenetére


Redneck
veterán

Nem hiszem, valószínűleg csak átvert a szemem. Valamiért azt gondoltam, hogy 4K, auto-HDR, és 60 fps mód a visszafelé kompatibilitás. Nem rossz így sem, legalább kevésbé látszik hogy régi.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.