Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25001) kicsako


kicsako
őstag

Kint van a DF-es videó ha érdekel valakit
https://www.youtube.com/watch?v=V2fs89aItOA

(#25002) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Srácok, az Rx7-hez való Veilside bodykit-et kiszedték a játékból? Fiam akart csinálni egyet, de nincs. Pedig tuti volt, még festések között is van olyan, aminek a kis képén az van.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#25003) CJ4567 válasza .LnB (#25002) üzenetére


CJ4567
veterán

Sose volt Veilside bodykit a játékban, csak a két Rocket Bunny kit. :)

No Sana No Life

(#25004) NoMagix válasza kicsako (#25001) üzenetére


NoMagix
addikt

nem merem megnézni... ;]
kell az újdonság varázsa, már 2-3 hete semmit sem néztem meg az FH5-ről

(#25005) kicsako válasza NoMagix (#25004) üzenetére


kicsako
őstag

DF nem magával a játék contenttel foglalkozik, csak a teljesítménnyel :D nézd meg nyugodtan.

(#25006) Win-T


Win-T
senior tag

Lassan ideje lesz kinyitni a pénztárcát és megvásárolni a játékot, de elég bizonytalan vagyok, hogy MS Store vagy Steam legyen-e a platform. Vélemények pro és kontra (PC ofkorz)?

(#25007) kicsako válasza Win-T (#25006) üzenetére


kicsako
őstag

MS Store előnye szerintem, hogy a háttérben nem fut +1 alkalmazás(steam kliens). Más nincs :D

(#25008) .LnB válasza NoMagix (#25004) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Első egy óra van benne. Csak azt mutogatják. Azt már szerintem meg te is láttad. Én se nézek videókat direkt, de ebben számomra sem volt újdonság. És nagyon nem is mondanak semmi érdekeset. Amit eddig ne tudtunk volna.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#25009) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Sziasztok!

Elmúlt pár hetet a maradék autók összegyűjtésével töltöttem és befotózgatásukkal.
1 kivételével sikerült is ilyen-olyan módszerekkel, még amit nem is tudtam megszerezni (Hot Wheels pack nincs meg), de legalább lefotózni.

Ez az 1 pedig a Ford Focus Preorder Car. Ha jól láttam már csak Qkackca van előttem (legalábbis a popup őt irja), 752/752-vel.
Esetleg valakinek megvan ez a kocsi, vagy tudtok valami tuti módszert, hogy teljes legyen a gyűjtemény? :U

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#25010) Joccc07 válasza ClydeBeka2 (#25009) üzenetére


Joccc07
addikt

Este ránézek. Meglepődnék ha nem lenne meg. Ha aktuális lesz még este akkor írj.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#25011) NoMagix válasza ClydeBeka2 (#25009) üzenetére


NoMagix
addikt

jelentem nekem meg van

#25008.LnB
szerencsére az agyam szita, amit eddig láttam, arra már nem is emlékszem nagyon... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25012) Qkackca válasza ClydeBeka2 (#25009) üzenetére


Qkackca
őstag

Csinálj egy Blueprintet, aztán adj hozzá legalább egy olyat ami megvan neked, meg azt ami hiányzik. Aztán menj rajta.
Vagy menjunk egy konvojt, aztán fotózol egyet.
Vaagy kipróbálod ezt ;) super7: 175 345 189

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#25013) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Mit ad amúgy ha minden le van fényképezve? Én csak valami 650 körül járok, igaz annyira nem foglalkoztam vele külön csak ha ott volt épp valamelyik kocsi fölött a fényképező ikon akkor katt :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#25014) xenon2


xenon2
senior tag

Üdv! Próbálta valaki xbox-onex-en az FH2-t G920-al? Valamiért nem látom a kormányt az xbox eszközök között. Fura,hogy könnyebb konzolon kontrollerezni mint PC-n.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#25015) parandroid válasza laceszgamer (#25013) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

10 autónként 2000 creditet, vagy ilyesmit. Nem mintha számítana, mire kiakasztod a számlálót. Amúgy 753 lefotózható autó van.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#25016) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Hali

FH4, 144hz a monitorom, van valami mód a 144 feletti fps-re :U le van korlátozva és 144 fölé nem enged :U

(#25017) CJ4567 válasza gainwardgs (#25016) üzenetére


CJ4567
veterán

Kapcsold ki a játékban a vsyncet.

No Sana No Life

(#25018) ClydeBeka2 válasza Qkackca (#25012) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

És meg is van!
Köszönöm a kódot és mindenkinek aki adott tippeket! :C
Azt hiszem mondhatom, hogy végigvittem a játékot, bár ha lesz az FH5-ben a Star Card-ra is rá fogok gyúrni + az összes achievement-re. Kedvenc játékom az eddigi 1 év alatt mióta megvan a Series X. :DDD

@parandroid: BIztos 753 van? Nekem csak 752-t ir.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#25019) parandroid válasza ClydeBeka2 (#25018) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

:K

Owen’s McLaren a 753. A verseny kódját megtalálod neten, az autó nem megszerezhető (de a verseny után bekerül a ‘nem megszerzett’ listába).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#25020) Rhair


Rhair
csendes tag

Üdv
Tudja valaki, hogy steames verziónál is lesz FH5 előtöltés? Jó lenne insta csapatni megjelenéskor :)

(#25021) csaba951 válasza Rhair (#25020) üzenetére


csaba951
veterán

Lásd: Preload and Premium Early Access info
November 5-től szerintem mindenképpen lesz a Premium Edition vásárlók miatt.
(Én szombaton töltöttem MS Store-ból. ;] )

#25006 Win-T
Szerintem érdemesebb inkább MS Store-ban megvenni. Egyrészt olcsóbb (ha olyan boltból veszed). Másrészt ott egy vásárlással kapod meg a PC és Xbox verziót.

HF4-nél ezek a problémák voltak a Steam-es verziókkal:
* nem kompatibilis a mentés az MS Store/Xbox verzióval
(Ezért pl. Game Pass-al elkezdett játékot nem tudod folytatni a Steam-es verzióval.)
* akadások, lefagyások voltak vele (legalábbis megjelenéskor)

A frissítések egyébként MS Store-os verzióval sem zökkenőmentesek (más MS játékokkal sem). Teljesen felesleges még a Steam-mel is szívni. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#25022) gxcman


gxcman
tag

Forza Horizon 5 Üdvözlőcsomag, szinte megegyezik a
Forza Horizon 4 Pre-Order hozzáférésű kocsikkal ( mármint nem márka típus) csak mint szinte a későbbiekben szinte beszerezhetetlen kocsik mint különleges autók?

(#25023) CJ4567 válasza gxcman (#25022) üzenetére


CJ4567
veterán

Az üdvözlőcsomagot bárki bármikor meg tudja venni, tartalma(MS Store-ról kimásolva):

"Adj kezdőlöketet tökéletes Horizon-kalandodnak a Forza Horizon 5 Üdvözlőcsomaggal! 5 különleges, előre tuningolt autót, egy játékosházat és egy egyszeri jogosultságot tartalmaz, amellyel bármelyik elérhető autó megszerezhető az autószalonban. Található benne három további jogosultság is, amelyekkel gyakori vagy ritka ruhadarabok kaphatóak meg. Az Üdvözlőcsomagot a játék Premium kiadása is tartalmazza, továbbá része a Premium játékbővítmény-csomagnak is. A bővítményhez Forza Horizon 5 (külön kapható játék) szükséges."

FH5-ben ráadásul nem lesznek előrendelői autók, szóval annyival kevesebb gond lesz. Jelenleg ami fixen különleges autó, az a Ford Coupe 1932 FE, amit a Horizon 5 kontrollerhez kapsz, mint DLC.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#25024) Win-T válasza csaba951 (#25021) üzenetére


Win-T
senior tag

Ja, én is inkább az MS Store felé hajlok, mégis csak az a hazai pálya, bármennyire is béna az egész.
Nem szoktam ilyent csinálni, de most azt hiszem befizetek a Prémium kiadásra. Úgysem voltam sehol egész nyáron, végig melóztam, még egy sört se vettem hónapok óta, szóval ezzel most megajándékozom magam. :)

(#25025) plejik válasza Win-T (#25024) üzenetére


plejik
addikt

Sör nélkül szar az élet.. :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#25026) plejik válasza plejik (#25025) üzenetére


plejik
addikt

Amúgy meg megmondom őszintén, hogy elég idegesítő. hogy a youtbe egyfolytába dobálja a horizon 5 ös vdeókat, nem is értem mi a francért lehet ennyivel a játék megjelenése előtt ennyi videót posztolni róla. Mert mondjuk 1-2 nappal előtte oké, de így?!?! Így is elég nehéz kibírni mire jön a játék.. :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#25027) ClydeBeka2 válasza CJ4567 (#25023) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Kontrollert venném is, ha az addonok is járnának hozzá :DDD

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#25028) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Vajon új részt ki lehet-e még maxolni egy 1080ti-vel, 1080p 60 fps-re :U

(#25029) Qkackca válasza gainwardgs (#25028) üzenetére


Qkackca
őstag

Szerintem igen.

ClydeBeka2: ;) :C

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#25030) joey04


joey04
titán

Nekem most vonta le a pénzt :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25031) Bib válasza joey04 (#25030) üzenetére


Bib
őstag

Nekem is :)

(#25032) batai15


batai15
félisten

Nekem is.

(#25033) Joccc07


Joccc07
addikt

Szintén. :K

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#25034) plejik


plejik
addikt

Nekem is, mondjuk Én csak a kiegészítőt vettem meg a játék maga GP.ba lesz, van. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#25035) rdt89 válasza plejik (#25034) üzenetére


rdt89
addikt

Én is így vagyok vele, s majd ha egy jó leértékelést kap az alapjáték azt is megveszem. :)

(#25036) Del Tommaso


Del Tommaso
tag

Nekem is most ugrott le a lóvé:

9.349 ISK = 22.900 FT
:C :DD

[ Szerkesztve ]

(#25037) Kisgépkezelő válasza Del Tommaso (#25036) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Vonhatták volna hamarabb is, amikor előrendeltem még kicsit jobb árfolyamon váltották a forintot. :(((

[ Szerkesztve ]

(#25038) Del Tommaso válasza Kisgépkezelő (#25037) üzenetére


Del Tommaso
tag

Mindegy ... mindenestere sokkal barátibb, mint a 34.500-as magyar store prémium ár.

[ Szerkesztve ]

(#25039) kill_switch válasza Kisgépkezelő (#25037) üzenetére


kill_switch
senior tag

Ja, 11 körül volt a premium kiegészítő mikor én rányomtam, de 12,5 lett a vége. De ennyiért is bőven okés.

(#25040) Del Tommaso válasza kill_switch (#25039) üzenetére


Del Tommaso
tag

De ez a fullos játék prémium verziós ára, nem egy kiegészítő.

(#25041) .LnB válasza kill_switch (#25039) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az érdekes, mert nekem 10406 ft volt a Premium bundle Pass.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#25042) rdt89 válasza .LnB (#25041) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem meg 7650 magyar storeba ;] ;] ;]

Home társ miatt

(#25043) .LnB válasza rdt89 (#25042) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem is van home társam, de sose kérek tőle pénzt. Az milyen már?! Nekem így is-úgy is kell a FH5, szóval ő max élvezi, hogy meglesz. És még csak nem is rokon, haver. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#25044) parandroid válasza rdt89 (#25042) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Látod, ha ikrekkel home-olnál, harmadolhatnátok. *

* True story az xbox topikból.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#25045) Corpuscle válasza parandroid (#25044) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nekem is egyből eszembe jutott. :DD

(#25046) kill_switch válasza .LnB (#25041) üzenetére


kill_switch
senior tag

Hát az úgy tényleg érdekes. :Đ De nem bánom, ha 15-öt rántott volna le, annyit is megért volna.

(#25047) Joccc07 válasza kill_switch (#25046) üzenetére


Joccc07
addikt

Mégegyszer ennyit rádobtál volna és meglett volna a nem "bérelt" verzió. Nem bántás vagy tárcában turkálás. Csak egy megjegyzés.:B

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#25048) kill_switch válasza Joccc07 (#25047) üzenetére


kill_switch
senior tag

Digitális fullos kiadás sosem volt célom, az összes része polcon van, ennek is ott kell lennie, úgyhogy standard lemezes verzió a cél.
Ez volt a legjobb opció nekem.

(#25049) Joccc07 válasza kill_switch (#25048) üzenetére


Joccc07
addikt

Így már minden is világos. :R

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#25050) Chalez


Chalez
őstag

Beszereztem én is pc-re a prémium add-on bundlet GP-hez, egyelőre jó nekem így. Már azért várom azt a jövő hét pénteket :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.