Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14001) hozgomisel


hozgomisel
friss újonc

Nem, a rendszer egy Kingston 120GB-os SSD-n van.

(#14002) Cingáriusz válasza hozgomisel (#13999) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Hogy azt az 590-es mennyire nem tudja kihajtani az az FX proci, az valami zseniális. Szerintem a kártyád teljesítményének jó ha a felét ki tudja futni ezzel a CPU-val. Nem biztos, hogy ez a gond, de van egy jóval erősebb videókártyád, mint amit ez a proci ki tud szólgálni.

(#14003) IntelKiller7 válasza Cingáriusz (#14002) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Hát mondjuk igen. Elkéne egy jobb proci bele.
De ettől függetlenül nem biztos, hogy ez a baja.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14004) hozgomisel


hozgomisel
friss újonc

Esetleg milyen procit ajánlanátok ehez a konfighoz?

(#14005) Cingáriusz válasza hozgomisel (#14004) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Ehhez a konfighoz már semmilyet. Kb. itt a vége. Kellene venned egy AM4-es lapot, DDR4 memóriát és egy Ryzen2600-ast. Az az egyik legjobb ár/érték/teljesítmény arányú proci most a piacon.

(#14006) zack


zack
nagyúr

Azt nézem, hogy live előfizuval 14200.- a Forza 4 Ultimate. Ez hogy működik pc-ről? Ha rányomok, akkor a goldot adja be először, és 1 hónapra 300ft. Tehát ha kifizetem ezt a 300ft-ot, akkor megvehetem 14200ft-ért? Nyilván nincs szükségem a live-ra, tehát ha megvan a játék, akkor utána akár le is mondhatom a live-ot?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14007) hozgomisel


hozgomisel
friss újonc

https://www.youtube.com/watch?v=sueEnk5pONw&feature=youtu.be
Itt egy videó az akadásról. Elég béna felvétel lett, de a végén látszik a lényeg.
Volt már valakinek hasonló?

(#14008) Nyethuszar válasza hozgomisel (#13999) üzenetére


Nyethuszar
tag

Nekem akkor alkotott ilyesmit a gamma, amikor hdd-ről futott. Pláne ha nem 7200 ,hanem csak 5400-on pörög..
A RAM órajele milyen ? Biosba be van állítva ?

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#14009) hozgomisel


hozgomisel
friss újonc

7200-as hddről fut, 1600-as órajel, de hogy érted, hogy be van-e állítva? kifejtenéd bővebben?

(#14010) Nyethuszar válasza hozgomisel (#14009) üzenetére


Nyethuszar
tag

A ram időzítése biosban.
pl 9-9-9-24 ddr3 esetében. De ez ram függő.

De egy Cleanert futtass le a gépen, meg lehet hdd is töredezett.
De az is lehetséges,hogy elfogy a CPU ereje hirtelen.

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#14011) hozgomisel


hozgomisel
friss újonc

hmm.. hát ez egy nagyon jó kérdés. Utána nézek.

(#14012) parandroid válasza zack (#14006) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Holnaptól mindenkinek annyi lesz, csak a goldosok (game pass ultimate-esek) pár nappal korábban kapták a leárazást. Annyi, hogy előfizetők általában +10% kedvezményt szoktak kapni, ez már valószínűleg ez az ár.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14013) ETOM válasza hozgomisel (#14007) üzenetére


ETOM
addikt

Nem melegszik túl a proci vagy a vrm az alaplapon? Mert az FX-k eléggé tudták fűteni a lapot.

pl.:[link]

(#14014) zack válasza parandroid (#14012) üzenetére


zack
nagyúr

Értem. De ha kifizetem ezt a 300ft-ot, akkor megvehetem 14200ft-ért? Van bármi kötöttség így? Tehát a gold lemondható utána?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14015) parandroid válasza zack (#14014) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A goldot nem kell lemondanod, sőt... ez nem gold, hanem game pass ultimate előfizetés, ez alatt az 1, vagy 3 hónap alatt kipróbálhatsz minden játékot, ami a game passban, vagy a game pass for PC-ben benne van. Mind teljes verziós, teljes értékűen használható játék, amíg él az előfizu. Ha később megint előfizetsz bármikor, vagy megveszed a játékot, folytathatod is őket, ahonnét abbahagytad.

Amit mindenképpen tegyél meg, hogy az előfizetéseim menüben az ehhez a szolgáltatáshoz kapcsolódó ismétlődő számlázást (recurring billing) kikapcsolod, hogy ha lejárt az akciós időszak, akkor ne vonják a normál havidíjat.

Előfizetés állapotánál amúgy jelzi, hogy mikor vonna legközelebb, és mennyit, illetve ha az ismétlődő számlázás ki van kapcsolva, akkor azt, hogy meddig él még az előfizetés.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14016) hozgomisel válasza ETOM (#14013) üzenetére


hozgomisel
friss újonc

60 fok környékén megáll, az sok lenne neki?

(#14017) zack válasza parandroid (#14015) üzenetére


zack
nagyúr

Köszönöm! Akkor így 14,5k-ból meg is lett az Ultimate. De ez Gold volt, felajánlotta, hogy frissíthetem game pass-ra. 300ft-ot levont az első akciós hónapra, és már vehettem is meg a játékot. :) 86GB? :Y 85 Mbps jön lefelé, de így sem 5 perc lesz.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14018) IntelKiller7 válasza zack (#14017) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Mondjuk akkor már jobban jártál volna, ha GamePass Ultimatet veszel, most a 3 hónap 300Ft. Benne Forza mellett csomó más játékot is kitudtál volna próbálni. Most már a PC-s GamePassban is vannak elég jó játékok nem csak a konzolosban. :9)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14019) zack válasza IntelKiller7 (#14018) üzenetére


zack
nagyúr

Bármikor tudok nyomni upgrade-et. Nyomtam is. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14020) Nyethuszar válasza hozgomisel (#14016) üzenetére


Nyethuszar
tag

A 60 fok az CPU vagy VGA hőmérséklet akarna lenni.. ?
#14021 Gyári hűtő van rajta, vagy valami normálisabb ? Mivel monitorozod a hőmérsékletet ?

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#14021) hozgomisel válasza Nyethuszar (#14020) üzenetére


hozgomisel
friss újonc

CPU

(#14022) Dtomka válasza zack (#14006) üzenetére


Dtomka
veterán

Megnéztem az áruházban és most tényleg ott a gold felirat a játék neve mellett. Visszakerestem, de amikor én vettem meg akkor nem volt ilyen. [link]

(#14023) hozgomisel válasza Nyethuszar (#14020) üzenetére


hozgomisel
friss újonc

60 fok volt a CPU és olyan 65 körül a VGA, Speedfannal néztem.
CoolerMaster Master Liquid 120 Lite hűtő van rajta.

(#14024) Nyethuszar válasza hozgomisel (#14023) üzenetére


Nyethuszar
tag

Azért 60 foknál még nem kellene a CPU throttlingoljon. Bár vízhűtéssel ez nagyon magas akkor is.. Mikor volt pasztázva a cpu ? Az még csökkentheti a hőjét egyébként.
A VGA az normális.
A ramokkal mi a helyzet ? A biosbeli beállításuk. Vagy mi a típusuk egyébként. Azon kívül,hogy ddr3 1600mhz.. Dualba vannak berakva alaplapban ?
A hdd nem töredezett ? Cleaner lefutott ? Milyen a gépház hűtése ? Ha zsúfolt kicsi a ház, az is lehet a melegedés oka.
Nincsen egy SSD amire rá lehetne rakni ? Ha akkor jó, akkor a HDD a ludas.
Vagy nincsen nagyon tele az a HDD ? Akkor simán kifuthatsz a lapozófájlból.

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#14025) hozgomisel válasza Nyethuszar (#14024) üzenetére


hozgomisel
friss újonc

Nem volt még újrapasztázva, mert kb 4 hónapja raktam össze a gépet.
Ramok CSX 4x4GB 1600mhz dualban. Megnéztem a bios beállítást amit írtál, más értékek voltak, de most átállítottam az általad írt értékekre.
HDD töredezettség 4%-volt.
1TB-os a hdd 131GB szabad hely van rajta, van egy ssd amiről a windows meg még pár program fut de nincs rajta sajnos annyi szabad hely.

[ Szerkesztve ]

(#14026) Nyethuszar válasza hozgomisel (#14025) üzenetére


Nyethuszar
tag

Nem azt írtam,hogy PONT arra állítsd be, hanem,hogy olyasmi beállítás kellene.
[link] EZ lenne a ramod.. ? Mert ha IGEN, akkor 100%,hogy nem jó amit írtam. Mert az CL9-re van, amim volt annó Nekem is. Ez meg CL11-es..
Ha 4 hónapja raktad össze a gépet, akkor is nagyon magas a CPU hője.

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#14027) Nyethuszar válasza Nyethuszar (#14026) üzenetére


Nyethuszar
tag

Hja még egy apróság. Milyen tápról üzemelteted?

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#14028) parandroid válasza zack (#14017) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jó játékot! Megújuló számlázást gyorsan kapcsold ki, mielőtt elfelejted, aztán jön a meglepi a havi 4k-val. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14029) zack


zack
nagyúr

50GB...Kihullik a maradék hajam. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14030) zack válasza parandroid (#14028) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi! Kikapcsoltam. ;) Ha lenne értelme, hagynám, de nincs. Nyilván van sok játék, amivel el lehetne bohóckodni, de egy 4 és 6 éves fiúcska mellett + cégvezetés... Nem én leszek az, aki ki fogja használni a game pass-t. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14031) hozgomisel válasza Nyethuszar (#14027) üzenetére


hozgomisel
friss újonc

Coolermaster Masterwatt 700-ról üzemel.
Hűtőn a gyári pasztát hagytam rajta. Le kéne cserélnem esetleg más fajtára?

[ Szerkesztve ]

(#14032) parandroid válasza zack (#14030) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Naja, xboxon több értelme van. De az is igaz, hogy ha a kisebbik (14) lányom nem lenne kismértékben játékfüggő, akkor nemigen lenne kihasználva. Meló, edzés, család, kutyák mellett nekem is csak a forza miatt van a box. Erre mondjuk jó, utálnám, ha még emiatt is asztalhoz, monitor elé kéne ülni. Ennyi kikapcsolódás viszont kell.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14033) zack válasza parandroid (#14032) üzenetére


zack
nagyúr

Akkor ismered a dörgést. :) Eddig tankos multival nyomtam, és nyomni is fogom, mert az melóban is jó időtöltés. Bár jó a laptop is (I7, GTX 1060, 32GB RAM, ASUS ROG), nem hiszem, hogy rá fogom tenni a Forzát. De kellett a tankos mellé egy olyan ami jobban kikapcsolódás, mert a tankos már egyre kevésbé az. Remélem a vezetési stílusomra nem lesz hatással a Forza. :DDD Egy i3 BMW-t hajtok, nem éppen papókásan, és amit tud gyorsulásban 0-80-ig, azt kevés autó tudja..Beleértve az M-es S-es AMG kiviteleket is. Nem is nagyon "púposkodnak" lámmpánál. ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14034) parandroid válasza zack (#14033) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Valahol olvastam a múltkor, hogy onnét lehet észrevenni, ha öregszel, hogy egyre kevésbé zavarnak a sebességkorlátozások. Én egy Mini Cooper-rel járok, azért az is elég fürge, és sportos, de a lakott területek errefelé 30-asok, közte meg nagyon ritka, ha legalább egy 70-as tábla nincs kint, simán belövöm a tempomatot, aztán lemegyek zenbe. Jó, az autobahn az autobahn, de ott is olyan 130 körülre szoktam beállni. Teljesen más dolog a játék, meg ahogy tényleg vezetsz, szerintem nem is lehet a kettőt keverni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14035) Nyethuszar válasza hozgomisel (#14031) üzenetére


Nyethuszar
tag

Igen, nem ártana lecserélni. Mondjuk ilyesmire:
[link]

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#14036) zack válasza parandroid (#14034) üzenetére


zack
nagyúr

Engem zavarnak. Illetve nem zavar, mert megyek a saját ritmusomban, ami a közelében sincs a megengedettnek. :) Mini Cooper is megy mint a golyó. Főleg az S. Alacsony súlypont, széles nyomtáv, kicsi önsúly.

A játék egyébként jópofa, de elég sok minden "homály" még.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14037) parandroid válasza zack (#14036) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kérdezz bátran. Bár érdemes csak úgy, random visszaolvasni is a topikban, ha valahol várnod kell, vagy ilyesmi, én is úgy kaptam egy csomó ötletet, meg instant megvilágosodást az elején.

Ps.: baszki, te korábban kelsz, mint én. :D

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14038) ETOM válasza hozgomisel (#14016) üzenetére


ETOM
addikt

Az nem vészes és milyen típusú az alaplap? Mert azon túl melegedhet a VRM és akkor ilyen akadások lesznek
Gyakori volt gyengébb alaplapoknál.

(#14039) hozgomisel válasza ETOM (#14038) üzenetére


hozgomisel
friss újonc

Asrock 970M Pro3

(#14040) Nyethuszar válasza ETOM (#14038) üzenetére


Nyethuszar
tag

Én sem azt mondtam,hogy jön az armageddon annyira forr. De azért túlzottan is meleg. Havernak ugyan ez a CPU van és FH4 alatt, 44-47 fok, igaz toronyhűtővel szerelve. A vízhűtés meg hatékonyabb annál jóval..
#14039 : Ez nem valami combos típus, de nem hinném,hogy ez lenne az oka. Egy Aida64 et felrakhatsz, az kiírja az alaplap és a többi hőjét is.
Próbáljad ki,hogy csak 8gb ramot hagysz benne, azt is dual channelbe.
Ha az megoldja,akkor nem szereti a 4 foglalatot... Láttam már ilyent a 15+ év alatt.. :W
(Azt még mindig nem árultad el, milyen házban laknak a cpu és tsai, milyen hűtés mellett)

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#14041) zack válasza parandroid (#14037) üzenetére


zack
nagyúr

Első fontos. Téli versenyeken próbálkoztam elég sok max-ra húzott autóval. Pl GT-R. Nem igazán ment. Aztán kitaláltam, hogy saját kategória határáig húzom csak az adott autót (pl R32 Golf), hátha. Így már sokkal eredményesebb voltam. Véletlenül átmentem a kincses szigetre. Kicsit bóklásztam, de mindjárt az első feladványnál elakadtam.Fingom sincs mit kell keresnem. Azt hittem ott ragadtam, és nem tudok visszamenni, de aztán megtaláltam a visszautazási lehetőséget. :DDD De úgy összességében lövésem sincs, hogy kellene haladni. Vagy tök mindegy a sorrend?

ui: Nem kelek korán. Későn feküdtem, mert beszippantott. :DDD Grafika maxon, GTX1070 nem izzad. Nagyon jól optimalizált játék, 1 akadással nem találkoztam eddig. A látvány pedig első osztályú!

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14042) Kisgépkezelő válasza parandroid (#14034) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

A tempomat nekem is segített, hogy rájöjjek hogy lehet annyival is menni, mint amennyi elő van írva. Meglepő, de nagyjából így is ugyanannyi idő alatt érek oda ahova szeretnék, csak kicsit több idő megy el lassú haladással, és kevesebb pirosnál állással.

Nyethuszar: Nem meglepő. Elég sok teszt volt már arról, hogy a normálisabb tornyhűtők megfelelően szellőző házban többnyire verik az ilyen AIO vizeket hűtőteljesítményben. Rosszabb esetben meg még a VRM fölül sem viszi el így semmi a meleget, aztán még az is felforr.

zack: Olyan sorrendben teljesíted a dolgokat ahogy jólesik.

[ Szerkesztve ]

(#14043) hozgomisel válasza Nyethuszar (#14040) üzenetére


hozgomisel
friss újonc

Megnézem az Aida-t. Nemhiszem, hogy ram mert amikor elkezdtem játszani vele akkor még csak 8GB-om volt és úgy is csinálta.

https://aqua.hu/szamitogephaz/aio-kendo-tap-nelkuli-ablakos-haz-fekete-gpa180604-t709669
Ilyen házban vannak a cuccok, most felül van két 120-as venti amik kifelé dolgoznak, a radiátor pedig a képen látható hátsó venti helyén van.

(#14044) ETOM válasza Nyethuszar (#14040) üzenetére


ETOM
addikt

Persze, hogy nem. De kétlem, hogy a 60 fok miatt csinál olyat mint a videón látható.

Az a lap viszont tényleg nem a legjobb. AIDA64 jó ötlet érdemes lenne a hőmérséklet mellett a proci frekvenciát is monitorozni. Ha lejjebb dobálja akkor megvan a gond.

[ Szerkesztve ]

(#14045) hozgomisel válasza ETOM (#14044) üzenetére


hozgomisel
friss újonc

Hát akkor tesztelgetem egy kicsit..és ha ledobálja a frekvenciát az mitől lehet?

(#14046) Nyethuszar válasza hozgomisel (#14043) üzenetére


Nyethuszar
tag

Értem. De azért ugye elől is vannak ventik amik szívják be a hűvösebb levegőt.. ?
(a képen nem látszik hátsó venti :N csak a helye,de ha oda szerelted, az teljesen jó)
Kábelelrendezés milyen?
((#14044) ETOM Nem is mondtam 100ra,hogy az okozza. Csak lehetséges variáns. Mert ugye egy csomó dolog lehet. Szépen megyünk sorba ,jobbat nem tehetünk.
Én egyébként amit elsőre megnéznék, az egy SSD-re telepítés. De ez most nem játszik mert híján van azon a hely. De írtam a CCleaner progit is,hogy zavarja rá a gépre.
A lemeztöredezettséget megnézte már, az kizárva így.
Sata kábel cserét ejts meg tesztnek. Hátha..
Nagyon sok alaplap nem szereti a 4 csatornán a ramokat. A tri (3) meg quad channel (4) se a legjobb, de elvileg nem kellene ez gond legyen.
Ja jut eszembe, most milyen időzítésen mennek a ramjaid ? Mert amit írtál az CL11-es. Ha valóban azt állítottad be amit írtam példának (9-9-9-24) az Neked nem lesz jó, mert az CL9-hez van. Meg amid van az mezei ram [link] ,nem tuning. Szóval a gyári értéken hagyd.
Az Aida64-et ha felrakod, be lehet állítani,hogy a tálcán lássad az értékeket (OSD). CPU hőfok, órajel ,alaplap hőfok kezdetnek.
(#14045) hozgomisel : Lehet akár túlmelegedés, vagy valami a biosban el van állítva akár.
Hülye kérdés, de Win10 alatt milyen energiagazdálkodási profil van belőve ? Az energiatakarékos is okozhat gondokat.

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#14047) Dante73 válasza hozgomisel (#14043) üzenetére


Dante73
tag

Akadásmentesen ment nekem is a forza 4. Vettem egy 480-as SSD-t, rákerült a rendszer, meg a forza, (és néhány program) na azóta akad nálam is. Főleg az elején. Aztán game pass helyett váltottam ultimate-re, na azóta sokszor 3x végigmegy a bevezető videó mire betölt, de 2x biztosan. Valami szoftver / driver nem ugyan az, mint volt, és ez nem tetszik neki. Ha a gép elég neki, akkor sajnos a fejlesztők gány melója a probléma. Am, ha jól rémlik, egy nyári frissítés sokaknál elmulasztotta a gondot, másoknál meg akkor jött elő.

(#14048) csab991 válasza Dante73 (#14047) üzenetére


csab991
senior tag

Ez a lassú betöltés az elején valamelyik frissítés óta nálam is fennállt. Letöröltem a játékot, majd újra felraktam úgy, hogy mellette csak a két nagy kiegészítő lett feltelepítve. Azóta észrevehetően gyorsabban betölt a főmenüben, és ugyanúgy minden autó elérhető.

(#14049) IntelKiller7 válasza Dante73 (#14047) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nyáron elég sokan szívtak vele. MS-nél is fura emberek dolgozhatnak néha amikor ilyen frissítéseket dobnak ki.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14050) hozgomisel válasza Nyethuszar (#14046) üzenetére


hozgomisel
friss újonc

Elöl nincsenek, mert azokat tettem át felülre, de majd akarok oda is csak nincs itthon plusz 2 ventim. Valóban azt állítottam be amit írtál de csak próba volt, visszaírtam az alap értékeket(11-11-11-28). Energiagazdálkodásnál az a csúszka középen volt, most felhúztam "legjobb teljesítményre".

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.