Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10501) CJ4567 válasza Tibiajax (#10499) üzenetére


CJ4567
veterán

A Twin Millnek két motorja van, és drag gumikat tettem rá. :DDD

No Sana No Life

(#10502) Predator2


Predator2
addikt

Helló

1, Van arra lehetőség, hogy egy már teljesített, de nem első helyen befejezett játékot megtaláljak? Van 1-2 pálya amit nem sikerült első helyen teljesíteni, és szeretném ezt javítani, de egyszerűen nem találom.

2, Még mindig szenvedek a beállításokkal. Kanyargós pályán esélyem nincs (McLaren, Porsche). Az autó sebessége megvan, de ha kanyarokban nem fékezem meg majdhogynem állóra esélyem sincs befordulni. Ilyenkor mindenki elmegy mellettem. Próbáltam azt is, hogy meglassít majd kis kézifékkel fordulok. (aszfalton) de úgy repülök le a pályáról mint egy darab kavics. Olyan mintha nem lenne ABS, de azt ellenőrizem aktív.

Szeretném a segítő szándékú tagokat megkérni, hogy csináljanak pár képet, hogy ki, hogy állítja be a kocsit kanyargós pályára.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#10503) vidra1221


vidra1221
tag

Hogy állítom be, hogy a gyerek online is tudjon játszani a Forza H4-el (PC). Szülői beállítást kér. Már mindent próbáltam a fiók beállításoknál, a gyereknek van saját fiókja (ilyen alfiók vagy mi) is. Már átállítottam a születési évét is, mindenféle engedélyeket néztem de sehol nem találok értelmes beállítást. Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném.

[ Szerkesztve ]

(#10504) csab991 válasza Predator2 (#10502) üzenetére


csab991
senior tag

A kanyarodás problémáját jobban kifejthetnéd. Akár egy videó is. A gyári beállításokkal sem kéne semmi gondnak lenni ilyen téren. Nem lehet hogy későn fékezel ezért nem vagy egyáltalán az ideális íven? Hasznos dolog ha be van állítva a nyomvonalnál a fékezés.

Még a derékszögű vagy hasonló stílusú kanyaroknál sem kell sose állóra fékezni az autót, ha megvan a legjobb ív.

Talán a legjobban befolyásoló tényezők, (gyors, nagysebességű kanyarok esetén), a kanyarstabilizátor, húzó/nyomófokozat, aerodinamika.

[ Szerkesztve ]

(#10505) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Ha két rankeden is eredményt érek el szezon végére, az lesz jogerős (nyereményeknél), amelyik jobb vagy két oldalról is lehet ajándékokat kapni értük?

:R

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10506) CJ4567 válasza Darko_addict (#10505) üzenetére


CJ4567
veterán

A legjobb rankodat fogja nézni.

No Sana No Life

(#10507) Darko_addict válasza CJ4567 (#10506) üzenetére


Darko_addict
őstag

Casual gamereknek mennyire cinkes a Liga 5? Tetszene a Twin Mill.

:R

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10508) CJ4567 válasza Darko_addict (#10507) üzenetére


CJ4567
veterán

Tippelj, ha league 5 után már csak 4 liga van + Grandmaster. :D
Nagyon rá kell feküdni a játékra, és elég jónak is kell lenni hozzá. A Twin Mill amúgy októberben volt egy championship-es autó, a Bone Shaker előtt volt.

No Sana No Life

(#10509) zo-lee


zo-lee
aktív tag

Szeva Srácok!

Adjatok tanácsot legyetek szívesek, mert agyhúgykövet kapok a játéktól. Tudni kell, hogy egy pályát addig nyomok, amíg első helyen nem végzek rajta. Alap segítségek vannak beállítva, rewind kikapcsolva (tudom, gáz, de az nálam olyan mint az iddqd, csalásnak számít :D ), profi nehézség. A kérdésem az, hogy terepversenyre milyen járgányt ajánlotok, mert az alapok közül azzal a zöld f.s, sz@r trágyadombbal amit buggy-nak csúfolnak próbálkozom, de lassú mint a bánat, igaz, cserébe még irányíthatatlan is ... Csúszkál, mintha jégen mennék vele. Az AI már csak hab a tortán - amikor 3 meccsből 3-szor úgy vág be elém, hogy simán telibe verem, utána meg 2 checkpoint között kénytelen vagyok tolni magam előtt, ilyenkorra mondjuk már beidegződött az auto restart - ezt már a többi játékmódban megszoktam, viszont ezt a f.st egyszerűen nem tudom irányítani.

Köszi a tippeket előre is ! :DDD

(#10510) csab991 válasza zo-lee (#10509) üzenetére


csab991
senior tag

Ha kifejeztten offroadra gondolsz, akkor Ford F150, Jeep Trailcat, Porsche Macan (offroad gumival), tökéletes A 800-ra, Toyota Baja, AT38, Trailcat S1 900-ra, de érdemes alacsonyabb kategóriában nyomni, mert S1-ben még keményebbek a Drivatarok(legalábbis verhetetlenen).
Ha buggyval kell menned, akkor meg az Ariel Nomad, vagy az Exocet talán a legjobb választás.

[ Szerkesztve ]

(#10511) DjDanee87 válasza zo-lee (#10509) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ez tuningtól is függ nagyban. Szinte minden autót be lehet úgy upgradelni és tuningolni, hogy versenyképes legyen - az AI ellen legalábbis. Az sem gond ha nem értesz hozzá, ahogyan én sem, másoknak a megosztott tuningjai közt nagyon jókat lehet találni.

(#10512) noblem1983 válasza DjDanee87 (#10511) üzenetére


noblem1983
senior tag

És mit mondasz az SL65 AMG-ről? :D A 3-ban is mókázós autó volt mert úgy kapart mint a rossz nyavalya de baromi jól néz ki

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#10513) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Srácok. Mennyi az a minimum memória amivel teljesen akadás mentesen megy a Horizon 3/4, és melyik a VGA? A VGA nem baj ha régi/olcsóbb..... (RX460/GTX950 stb...)
Cél: 1080p, közepes beállítások, egy fok élsimítás, mert így is gyönyörű a játék.....

CJ4567Ha vennék egy RX460 4GB-ot akkor nagyjából hasonló erős konfigom lenne. Neked hogy megy a Horizon 3/4? Megnéztem az adatlapodat. :R

[ Szerkesztve ]

(#10514) NoMagix válasza zo-lee (#10509) üzenetére


NoMagix
addikt

Több alkalommal úgy tudtam megnyerni a futamokat, hogy kézi váltóval mentem, F150-nél is segített!
Én is addig tolom amíg nem leszek első, pár alkalommal újra kell kezdenem a versenyt, verhetetlen módban 65%-os beállításban.

(#10515) CJ4567 válasza tzsolesz (#10513) üzenetére


CJ4567
veterán

Én 30FPS-el játszom, mert felette valószínűleg a proci miatt input lagom van(random beragad a bevitel, késik, stb), de a Ryzen 3-addal már nem kéne gondnak lennie. 1080p közepesen 50-60FPS-el megy a játék, verseny rajtnál van egy kicsit kevesebb, szerintem bőven jó.

A Horizon 3 rosszabbul van optimalizálva, az mindenen rosszabbul fut, mint a 4.

Annyit vegyél számításba, hogy nekem tápcsatlakozós a 460-am, ezért folyamatosan tudja tartani az órajelet, egy tápcsatlakozó nélküli egy kicsit rosszabb teljesítményt tud.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#10516) CJ4567 válasza noblem1983 (#10512) üzenetére


CJ4567
veterán

Az SL65 S1-ben rallyra kiváló, Ryu Makkuro tuningjával megy mint az állat, és a bukkanókon úgy megy át, mintha ott se lennének. :D (Összkerékkel persze.)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#10517) zo-lee válasza NoMagix (#10514) üzenetére


zo-lee
aktív tag

Minden elismerésem :D Engem csak profi szinten is néha az agyvérzés kerülget, de ezt a szintet még nagyjából tudom hozni,úgyhogy lejjebb nem adom :D

csab991: Pont az Ariel az ami az őrületbe kerget :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10518) tzsolesz válasza CJ4567 (#10515) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Értem, és köszi az infót. :R

(#10519) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok! Kicsit nyomoztam, és az jött le, hogy csak a Forza horizon sorozat 1. részében van ferrari fxx evoluzione. Nálam ez a kocsi a császár. A többi Forzában(bármelyikben) van?

(#10520) csab991 válasza SoldierL (#10519) üzenetére


csab991
senior tag

A Horizon 4-ben a sima 2005 Ferrari FXX van (meg a 2014 FXX K), de külsőre teljesen azonosak nem? Csak erősebb meg könnyebb talán az evo? Mindenesetre elég gyors gép.

[ Szerkesztve ]

(#10521) KEAN válasza SoldierL (#10519) üzenetére


KEAN
tag

Én ezeket találtam:

https://forza.fandom.com/wiki/Ferrari_FXX FM 2, 3, 4, FH 1, 4
https://forza.fandom.com/wiki/Ferrari_FXX_K FM 6, 7 FH 3, 4

[ Szerkesztve ]

"Persze, hogy tudtam, csak nem sejtettem!"

(#10522) SoldierL válasza KEAN (#10521) üzenetére


SoldierL
senior tag

Köszönöm szépen!

(#10523) vidra1221


vidra1221
tag

Az aukciós ház nem aktív. Hogyan tudom aktívvá tenni? Életkor függő talán az is?

(#10524) vidra1221 válasza vidra1221 (#10523) üzenetére


vidra1221
tag

Megoldódott! :)

(#10525) csab991


csab991
senior tag

Mostani stream nem volt annyira izgalmas. A Ford Capri FE belátható időn belül elérhető lesz feltehetőleg valamilyen verseny jutalomként a többségnek, meg a wallride fix a 7-es updatere csúszik.

[ Szerkesztve ]

(#10526) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Amit az update tartalmazni fog.

[link]

Gunner for life

(#10527) CJ4567 válasza SoldierL (#10519) üzenetére


CJ4567
veterán

A sima FXX-ből nincs is Evo, csak az FXX-K-ból. Nem az 599XX-re gondolsz? Annak az Evo változata bejött nemrég FM7-be.

No Sana No Life

(#10528) Csapoati válasza CJ4567 (#10527) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Van Evoluzione az FXX-ből is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10529) CJ4567 válasza Csapoati (#10528) üzenetére


CJ4567
veterán

És tényleg. Akkor egy szót se szóltam.

No Sana No Life

(#10530) Win-T válasza CJ4567 (#10529) üzenetére


Win-T
senior tag

Szóval a wallride mint játékélmény romból tényező az ráér, de új ruhák azok kellene még mielőbb. :W

(Bocs, rossz kommentre válaszoltam.)

[ Szerkesztve ]

(#10531) Csapoati válasza Win-T (#10530) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem nyilvánvaló, hogy nem ugyanazok az emberek dolgoznak az általad említett két területen.

CJ4567: Én is utánanéztem, mielőtt írtam, nehogy öngólt lőjek. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10532) csab991 válasza Win-T (#10530) üzenetére


csab991
senior tag

Még nagyon jó lenne, ha mondjuk sima online kaland előtt, választható osztályok is lennének, D-X-ig bezárólag. A horizon sztorik helyett is bővíthetnék a riválisokat, minden pályára az összes kategóriával. Számomra az nagyon megdobná az újrajátszhatóságot. A sok hoonigan autó meg már untig elég, nagyon remélem a következő kiegben, nem lesz egy szem drift skill sem.

[ Szerkesztve ]

(#10533) CJ4567 válasza csab991 (#10532) üzenetére


CJ4567
veterán

X osztály szerintem nem kell, bár X osztály rally az vicces lenne :DDD
Gymkhana 9 Focus fog az új sztoriért járni, a Gymkhana 10-est is odaadták már ingyen...

No Sana No Life

(#10534) Win-T válasza Csapoati (#10531) üzenetére


Win-T
senior tag

Hát akkor meg kell szüntetni a ruhákon dolgozó emberek munkakörét és átirányítani valami hasznos feladatra őket mert a jelenlegi munkájukra semmi szükség.

(#10535) orc88


orc88
őstag

Sziasztok!

Sok óra TDU és TheCrew után ismét kedvet kaptam egy új openworld autós gamehez. :)) Mivel a Crew 2 gyenge eresztés lett, a FH3 pedig gyatrán futott, a FH4 demó viszont vaj simán ment, így gondoltam beruházok rá.
Ez az első Forza játékom, így szinte minden újdonság benne. :B
Tudnátok esetleg ajánlani olyan oldalakat ahol jól belőtt tuning beállításokat találok az autókhoz?

Fun fact: csekkoltam az emailem, és még az októberi béta után küldtek elvileg egy McLaren Senna-ra beváltható kódot :DDD

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#10536) csab991 válasza orc88 (#10535) üzenetére


csab991
senior tag

Ha nem boldogulok a saját tuningjaimmal, akkor általában Nalak28, AttaxJohnson, GrandmaDriving, LazyData tuningjait szoktam kipróbálni. De általában elég ha rákeresel a tuningokra és lehet feldob olyan konfiugrációt ami szimpatikus számodra.
Ha már látod milyen teljesítmény/tömeg arány érdemes egy-egy autóra, akkor magad is fel fogod majd tuningolni a gépet, aztán már csak finomhangolni kell a futóművet.

[ Szerkesztve ]

(#10537) orc88 válasza csab991 (#10536) üzenetére


orc88
őstag

Jaa, szóval nem csak festéseket tudok keresgélni ingame :DDD
Rendben, köszi! :R

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#10538) Csapoati válasza Win-T (#10534) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igen, a designerek/grafikusok biztos beválnának a wallride fixelése közben. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10539) CJ4567


CJ4567
veterán

Kint van az új frissítés, 3,08GB.

No Sana No Life

(#10540) maximilian4


maximilian4
addikt

Csapatos kaland miatt keresnék egy csapatot ahova be tudnék lápni. Level 123 vagyok.

Maxi

(#10541) DjDanee87 válasza CJ4567 (#10539) üzenetére


DjDanee87
addikt

Van patch note linked esetleg?

(#10542) CJ4567 válasza DjDanee87 (#10541) üzenetére


CJ4567
veterán

[link]

Kicsit bővebb leírás.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#10543) DaveHutt válasza CJ4567 (#10542) üzenetére


DaveHutt
őstag

Végre Street Scene versenyek is lettek Seasonalben. Így azért meglesz a lvl16, mielőtt felvágnám az ereimet.

(#10544) DjDanee87 válasza DaveHutt (#10543) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nincs semmi értelme elérni a 25öt. Azért én is megcsináltam. Én úgy, hogy azokkal a kocsikkal mentem direkt 1-1 versenyt amikkel azelőtt soha. Legalább láttam, tapasztaltam azokat is, és nőtt a szint is szép lassan.

(#10545) csab991 válasza DjDanee87 (#10544) üzenetére


csab991
senior tag

Az utcai versenyek szerintem csak 20.-ig mennek. Ha megvan a Hooningan Porsche az már bőven elég. A maraton is jó referencia azért, hogy megtaláld a viszonylag gyors, jól tapadó autókat. Nekem a drag nem akaródzik már, 19. szinten megálltam. :D

[ Szerkesztve ]

(#10546) DjDanee87 válasza csab991 (#10545) üzenetére


DjDanee87
addikt

Drag nekem sincs meg. Azt nyilván valami X-es kocsival legjobb az autópályán, de nekem sincs kedvem "összefarmolni", majd meglesz egyszer.

(#10547) Win-T


Win-T
senior tag

Az [ilyen] anomáliákat kellene már megszüntetni ennyi év után Motorsport 7-ben meg Horizonokban is. Hát egy ilyen ellen hogy a faxba versenyezzen az ember.

(#10548) NoMagix


NoMagix
addikt

megszereztem a 30 csillagot a reggeli frissítésből, de vagy én voltam ma különösen gyenge vagy tényleg nehezebbek voltak mint pl. a driftelősök a szigeten

(#10549) rdt89 válasza Win-T (#10547) üzenetére


rdt89
addikt

Én a kéziféknél leanimált mozdulatsort is hiányolom a játékból nagyon.

(#10550) CJ4567 válasza NoMagix (#10548) üzenetére


CJ4567
veterán

Tényleg nehezebbek, én másfél óra után feladtam a Focus-os küldetést.

No Sana No Life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.