Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9101) - = Zk = - válasza Darko_addict (#9100) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Én például minden S2 és X autóra teszek AWD hajtást, mert amúgy kb. 150-ig forognak körbe-körbe.
ezen én is agyaltam már... fura, hogy több órányi Forza sorozatozás után a FH4-ben egyszercsak nem tudok versenyezni.... nincs mese, AWD.... hm

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9102) Csapoati válasza Darko_addict (#9100) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem szeretem az AWD-t, mert akkor meg nem lehet a kanyarokban normálisan befordítani a kocsi seggét gázfröccsel. RWD-vel is el lehet indulni, csak egész egyszerűen nem szabad tövig behúzni a ravaszt azon a kontrolleren. Nyilván gyakorlást kíván, de szerintem élvezetesebb.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9103) CJ4567 válasza Csapoati (#9102) üzenetére


CJ4567
veterán

Rankedben ha RWD autót választasz, kb. máris temetheted az esélyeid, mert 1. mindenki otthagy rajtnál, mert mindenki AWD, 2. freeroam rushban átvágáskor kell az AWD, 3. stabilabb, nehezebb hibázni AWD-vel, mint RWD-vel. Jó tuninggal (magamnak nem tuningolok, mert nem értek hozzá, inkább másra bízom, általában Nizshara vagy LazyData tuningjait használom) meg ugyan úgy kanyarodik az autó, mintha RWD lenne, csak az AWD előnyeivel.

Nem mindenki kompetitív játékos, tudom, én nagyrészt ranked miatt vettem meg a játékot. :D

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#9104) rdt89


rdt89
addikt

Majdnem 2 hónap intenzív Horizon 4 után átléptem ma Motorsport 7-re. Hát amit leműveltem a pályán annyira elkeserítő volt, hogy mindegy lett volna, ha gyalog megyek be a pályára. Félelmetes különbségek vannak a 2 játék irányítása/fizikája között. 2 óra FM7 kellett, hogy visszaszokjak az irányítására. :DDD

(#9105) - = Zk = - válasza rdt89 (#9104) üzenetére


- = Zk = -
félisten

sztem a Horizon 3 is más a 4-hez képest :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9106) csab991 válasza Csapoati (#9102) üzenetére


csab991
senior tag

Én egészen B-ig lefele átszoktam mindent AWD-re rakni, mint írta CJ, PVP-re elengedhetetlen, bár biztos vannak olyanok is, akik annyira jól kezelik a kontrollert, hogy nekik RWD-vel sem lehetetlen egy meccs nyerése. De szerintem AWD-t is lehet olyan mértékben finomhangolni, hogy legalább olyan agilis legyen mint az RWD. Főleg a hátsó spoiler ami sokat számít és amikor már AWD az autó, akkor a PI-t sem dobja meg igazán, cserébe kapunk egy csomó leszorító erőt.

Zk: a FH3-at én is másnak érzem. Az FH4-ben már sokkal nagyobb jelentősége van, az autó tömegének, mint a 3-ban, ami szerintem nagyon jó. Ezáltal az autók irányíthatóságában is több tényező játszik szerepet mint a 3-ban. De összességben nagy előrelépésnek érzem a FH4-et irányítás terén, szerintem ez a legjobb a kategóriájában még a TDU-ban volt nagyon jó a vezethetőség.

[ Szerkesztve ]

(#9107) Csapoati válasza CJ4567 (#9103) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem pvp-zek, nekem fontos az idegeim épsége. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9108) CJ4567 válasza Csapoati (#9107) üzenetére


CJ4567
veterán

Annyira nem idegesít fel... :DDD

No Sana No Life

(#9109) - = Zk = - válasza Csapoati (#9107) üzenetére


- = Zk = -
félisten

+1... 1,5 éve semmi PvP... tiszta vagyok.. és nyugodt :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9110) Darko_addict válasza Csapoati (#9107) üzenetére


Darko_addict
őstag

Akkor nem szívesen lettél volna a helyemben, mikor ma elszúrtam 120.000 x 7 trükkpontot. Megvettem a Hoonikornist, nagyon ment, imádtam, ahogy befolyásolhatóan csúszkál, így megvettem rá mindent perket. Eskü, az járt a fejemben, hogy ezzel addig lehet pontot gyűjteni, mint az idegeim bírják a kockázatviselést. Első ütközésem korábban elhasználtam, és ilyen 115 ezer pontnál pedig megálltam, mert úgy éreztem, ez is jó teljesítmény. A pontok még pörögtek felfele és előttem volt egy nagyon pöpec hatalmas körforgalom. "MÉG EZT AZ EGYET, ÉS LEÁLLOK." Sajnos a fal állított meg. :D Ki is léptem.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9111) Methionyl válasza Darko_addict (#9110) üzenetére


Methionyl
senior tag

Ha minden perket kitolsz rajta akkor elég 71k x 7 hogy 10 perk pontot kapj. többet nem érdemes menni mert ugyan úgy 10et kapsz.
A lényeg hogy 500k pont = 10 perk pont. Ha 840k-t megkaptad volna (120k*7) akkor is 10 perk pont.

Btw pont ma vettem meg én is..jó kis fun :K

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#9112) CJ4567 válasza Methionyl (#9111) üzenetére


CJ4567
veterán

Én az M6 FE-t jobban kedvelem skillpont farmra, mert drift skill boostos, AWD + V12-vel ugyan ott vagy, mint a Hoonicorn, csak gyorsabban kapod a pontokat.

No Sana No Life

(#9113) Triathlete


Triathlete
senior tag

Sziasztok!

Hogy lehetséges az, hogy megkötés van egy versenyre (A800) és csak egy autóval enged indulni (GT2 Porsche) holott több autóm is megfelel ennek a kritériumnak. Gondoltam a kedvencemmel az S2000-el tolom végig ezt a versenyt is, viszont nem tette be a választhatók közé. Ezt még elfogadtam volna, de az AI versenyzők között volt kettő darab is. :F
Mondom mi a tosz! Engem hidegen hagynak a Ferrarik, Porschék és társaik, inkább ez az emészthetőbb kategória érdekel. Sok ilyen lesz még a jövőben ahol nem csak teljesítményre van limit hanem, kategóriára is?

Ja és gondolom az is törvényszerű, hogy minden második pörgetés duda, vagy valamilyen ünneplési forma :)

(#9104) rdt89:
Én fordítva vagyok így. Sokszor nem értem mi történik és miért :D

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#9114) Methionyl válasza CJ4567 (#9112) üzenetére


Methionyl
senior tag

Szintén megvan a BMW csak pont a AWD miatt picit nehezebbnek találtam a driftet.
Btw valós életben AWD a Hoonicorn, itt nem tudom miért RWD

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#9115) rdt89 válasza Triathlete (#9113) üzenetére


rdt89
addikt

Helló! :)

Lehet nem csak A osztályra, hanem konkrét kocsira is korlátozva van. A versenyen van más autó az általad említett Porsche-n kívül?

Egyébként a tegnapi Motorsport 7 visszaszokás után, most a Horizon 4 -ben bénázok. :DD

(#9116) Triathlete válasza rdt89 (#9115) üzenetére


Triathlete
senior tag

Vásárolni tudnék, de azok sem hoznak lázba. Meg sem jegyeztem a nevüket. Illetve egyre emlékszem a 370Z-re. Talán Lotus is mintha lett volna.
Na mindegy gondoltam, hogy 6gen-Civic, S2000, C10, 240Z, Miata és társaival le fogom tudni majd ezt a játékot. Remélem nem sok ilyen NFS-es verseny lesz :)

FM7-ben olyan bitang jóll megyek az S2000-rel, itt meg ... tiszta gáz. Persze mind a kettő másra van értem én. Viszont nagyon hiányolom a Mitsubishit a játékból. Tegnap kerestem a Lancereket de nem találtam. :F

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#9117) rdt89 válasza Triathlete (#9116) üzenetére


rdt89
addikt

Én a Toyotákat is hiányolom, egy jó kis Supra de jó lenne. :(

Szerintem majd kap egy nagy kiegészítő autópakkot amiben lesznek Mitsubishik (nagyon remélem), mert az Evo-k nekem is hiányoznak.

(#9118) r.levente75 válasza Triathlete (#9113) üzenetére


r.levente75
addikt

A pörgetésre, itt már gondoltak a gyerekekre is.
A fiam pl jobban szereti ha valamilyen cuccot vagy kieget pörget ki, mint pénzt vagy autót.

(#9119) Darko_addict válasza Methionyl (#9111) üzenetére


Darko_addict
őstag

Hasznos tudni, köszi! :)

Arról tudtok, hogy néhány autó perkjei között feloldhatók újabb autók?

Lambo Miura --> Lambo Reventón FE
TVR Sagaris --> TVR sagaris FE
Nissan R390 --> Nissan GTR LM FE
Maserati 300S --> Maserati MC12 FE
Mercedes Benz 300SL --> Mercedes SL65 AMG FE

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9120) Joccc07 válasza Darko_addict (#9110) üzenetére


Joccc07
addikt

Én az egyik weekly farmolás közben szívtam meg. 399ezer x 6. Na fasza akkor 400ezernél megállok.

Sajnos nem jutottam el 400ezerig. :DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#9121) Csapoati válasza CJ4567 (#9112) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Részemről a Caterham FE a nyerő erre a célra.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9122) DaveHutt válasza CJ4567 (#9112) üzenetére


DaveHutt
őstag

Caterham Superlight RS500 Fe 975 pontra húzva az én kedvencem skillpontfarmra. 5 percenként 10 pont simán, csak egy elég nagy terület kell neki (Moorhead Wind Farm stb.).

(#9123) CJ4567 válasza Methionyl (#9114) üzenetére


CJ4567
veterán

A játékban is AWD a Hoonicorn alapból, azt hiszem át lehet alakítani RWD-re, de nem biztos.
Igen, át lehet.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#9124) IntelKiller7 válasza Joccc07 (#9120) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

De minek tolod 400k-ig? Egyszerre csak 10 csillagot ad. Keress olyan autót ami 7x-es szorzót ad. 72k-ig elviszed majd megállsz. És mész tovább, majd megint.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9125) Joccc07 válasza IntelKiller7 (#9124) üzenetére


Joccc07
addikt

Azért mert akkor nem trükkpontot farmoltam, hanem az 5 millás weekly-t. Tudom én, hogy 10 csillag a max. ;)

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#9126) Kelecar válasza Triathlete (#9113) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Melyik az a verseny? Először azt hittem a heti szezonális bajnokságra gondolsz, de én azt pont S2000-el csinálom (A-osztály + "Modern Sportautók" a követelmények)

[ Szerkesztve ]

(#9127) Triathlete válasza Kelecar (#9126) üzenetére


Triathlete
senior tag

Mikor beadta a nyarat akkor dobta fel. Ikonja fehér alapon piros.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#9128) Kelecar válasza Triathlete (#9127) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Jah akkor tényleg a szezonális bajnokság. Ezek csak egy hétig elérhetőek, most 2 van ami A-osztályos, egyik modern másik retro sportautókkal teljesíthető. Előbbit S2000-el utóbbit R34 Skyline-al teljesítettem.

(#9129) Triathlete válasza Kelecar (#9128) üzenetére


Triathlete
senior tag

R34-em van, tegnap valahogy feloldotta. Akkor ezt este megnézem, hogy azt engedi-e használni. Köszi!

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#9130) Bagan


Bagan
aktív tag

Sziasztok!
Utobbi hetekben az Xboxot sajnos nem volt idom bekapcsolni es a forumot sem olvastam.
Kerdesem pedig
TELEKOM os nettel mukodik mar az online resz Horizon 4 be?

(#9131) Poechead válasza Darko_addict (#9048) üzenetére


Poechead
csendes tag

Megoldódott...msi afterburner kavart be...
Viszont a sikeren felbuzdulva, letöltöttem a forza motorsport 7-et is...kábé öt óra alatt jött le,azt hittem,hogy befonom a hajam...
Közben többször megállt a letöltés annyira,hogy a tabon sem és a laptopon sem tudtam netezni...
Tapasztalt valaki ilyesmit? Trés netem van...

(#9132) Bib válasza Poechead (#9131) üzenetére


Bib
őstag

Msi afterburnerben csak a rivatuner servert nem szereti, mert nálam mindig fut a sima afterburner.

(#9133) Poechead válasza Bib (#9132) üzenetére


Poechead
csendes tag

Biztonság kedvéért mindkettőt kilőttem... :K

(#9134) DaveHutt válasza Bagan (#9130) üzenetére


DaveHutt
őstag

Megoldódott már.

(#9135) s7evcsenko válasza Darko_addict (#9119) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Az létezhet, hogy ha ezeket az alapmodelleket aukciós házban veszem meg, akkor jönnek vele együtt a kirakott perkek és a bónusz autót ezáltal buktam? :Y
Vagy lehet ezeket resetelni? :DDD

Még szerencse, hogy egy viszonylag olcsóval kezdtem... :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9136) csab991 válasza s7evcsenko (#9135) üzenetére


csab991
senior tag

Igen, megeshet olyan. Érdemes újonnan venni azokat a verdákat, amik másikat adnak, akkor tuti nem maradsz hoppon.

[ Szerkesztve ]

(#9137) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Heti Forzathonnál 200 pontot kellene megszereznem, hogy megadja a kihívást, erre nem számolja bele a Forzathon Live-os pontokat.... 8/10-en áll a számláló, de 2 teljkesített Live után se ment feljebb. Ez mitől lehet ?

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#9138) Darko_addict válasza s7evcsenko (#9135) üzenetére


Darko_addict
őstag

Erre nem jöttem rá én se. Arra gondoltam, hogy ha igen, akkor talán berakja a garázsba a bónuszt is. Közben nem? Miurát akartam venni Revenetón FE miatt, de aukción folyton lemaradtam róla, nem tudtam magam megnézni.

@Poechead: Nekem Rivatuner futhat a háttérben (Afterburnerrel), de amint aktiválni akarom a statisztikai felületet, kidob. Nem gondoltam volna, hogy egyeseknél emiatt el sem indul. Még ha nem is a Microsoft állna a játék mögött, de így... Ezek a bakik cikik.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9139) rdt89


rdt89
addikt

15 perc munkája és már meguntam így ennyinél megálltam (4000 skill pontot adott érte):

Ez a Ford az egyik kedvencem a játékban. Ahol lehet és ahova lehet ezzel megyek :DD

(#9140) Joccc07 válasza hülyegyerek (#9137) üzenetére


Joccc07
addikt

Milyen 200 pontot? Annyit kapsz. Nem annyit kell összegyűjtened. A 8/10 azt jelenti, hogy verseny közben előzz meg még 2db autót.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#9141) IntelKiller7 válasza Joccc07 (#9125) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Hja. így már érthető :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9142) Joccc07 válasza IntelKiller7 (#9141) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem tudtátok? Pedig még a videómat is linkeltem róla. :)
Ez lett a legnépszerűbb videóm a youtube-on. :DDD

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#9143) IntelKiller7 válasza Joccc07 (#9142) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Napokban nem nagyon figyeltem a topicot. :/

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9144) Skeleton01 válasza Darko_addict (#9138) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Ezekkel a verdákkal nem árt óvatosnak lenni, mert ha AH-ból veszitek meg, szinte biztosan ki vannak lőve a perkek, és csak egyszer játszik a dolog, tehát ha valaki már unlockolta korábban a bónusz autót, nem lehet újra, az az övé marad.
A Maserati 300S a leginkább érintett, nyilván az új ára (6M) miatt abból, ha "perks available" matricásat láttok, azt sem érdemes megvenni, csak szalonból és akkor biztos az MC 12 FE.

[ Szerkesztve ]

(#9145) s7evcsenko válasza Darko_addict (#9138) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én ezt vettem meg 110 ezerért, szerencsére az olcsóbbik tanulópénz volt. :B

Más:
Azt honnan lehet kiolvasni, hogy melyik autóknak magas az elérhető bónusz szorzója?

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9146) Skeleton01 válasza s7evcsenko (#9145) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Én itt szoktam rákeresni az adott autó feloldható perkjeire.

(#9147) s7evcsenko válasza Skeleton01 (#9146) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Köszönöm. :R

Tehát akkor a 7-es szorzó a max?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9148) Bib válasza rdt89 (#9139) üzenetére


Bib
őstag

Reptéren nyomasd ezzel a Bmw-vel:

Bocs a mobilos képért, csak gyorsan lekaptam.

(#9149) Bib válasza hülyegyerek (#9137) üzenetére


Bib
őstag

A heti és a napi küldiket kell teljesíteni, a live az "csak" plusz Pont.De előttem leírták, gondolom már világos.

(#9150) hülyegyerek válasza Joccc07 (#9140) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Hú, ezt benéztem rendesen.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.