Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

notebook.hu-n kapható az ultimate 28.999 -ért és az előrendelőknek a játékban használható, ráadás 2016 Porsche 911 GT3RS autót adnak letöltőkód formájában.

Azt írja, hogy xbox one kód. Tudom ezt W10-en is aktiválni?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#7002) btf válasza Mosqu!to (#7001) üzenetére


btf
aktív tag

Mivel a leírás szerint ez a lemezes verzió (tehát az alapjáték nem digitális) csak BOX-on tudsz vele játszani, a DLC kódokat viszont be tudod váltani PC-n is.

Ha PC-n akarod tolni, akkor digitálisan kell megvásárolnod, vagy Gamepass előfizetés havi 3k-ért. (Gamepassben az alapverzió lesz elérhető)

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#7003) - = Zk = - válasza btf (#7002) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én a 3at lemezesen vettem, boxra, majd a DLC-ket és végül X összeg ellenében ugye meglett a PC változat is..
de nem emlékszem pontosan, hogy hol fizettem és mire mennyit, hogy oda-vissza tudjak játszani

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7004) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

más
magyarhonban hol lehet megvenni a FH4-et, boxra, LEMEZESEN!!...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7005) Mosqu!to válasza - = Zk = - (#7004) üzenetére


Mosqu!to
addikt

3 posttal ezelőtt elvileg :)

Amúgy a demo mindenkinél reseteli magát indításonként? Újra és újra elölről kezdődik.

Mellesleg csak a bevezető első részén működik az unlimited fps, utána beáll 60-ra, ráadásul olyan képelcsúszásaim vannak, hogy ihaj, pedig elvileg a freesync is megy. Remélem ezek jövő hét végéig már eltűnnek.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#7006) Csapoati válasza Mosqu!to (#7005) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A demo direkt nem ment, már a 3-nál is ilyen volt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7007) btf


btf
aktív tag

Aki előtöltötte FH4-et: Már jött is egy patch hozzá. :Y

4,6GB méretű, 1.186-ról 1.187-re módosult a verziószám.

Telepítés után 63,7GB helyett már 64,1GB-t foglal a játék PC-n.

A demó is kapott egy 377MB-s patchet.

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#7008) Redcaster


Redcaster
őstag

Honnan húzható be legolcsóbban az ultimate edition? Game passen gondolkoztam eddig, de ez a játék megérdemli hogy a 3 és a Motorsport 7 mellett teljes mértékben az enyém legyen :)

(#7009) - = Zk = - válasza Mosqu!to (#7005) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem végig unlimited volt a demo... G-Sync, 165Hz... az átvezető videok voltak csak 30FPS-re korlátozva...
simán 75-100+ FPS és semmi képtörés... írtam is, fentebb, milyen élmény egy konzolos FPS lock-hoz képest... :C

szerk
igen, reseteli.. nálam is. boxon is, pc-n is

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7010) Redcaster válasza Redcaster (#7008) üzenetére


Redcaster
őstag

Lényegtelen :B

(#7011) Mosqu!to válasza btf (#7007) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Performance:
Fix for framerate lock becoming incorrectly set after autumn drive (PC)

Streaming improvements to reduce track drop-out issues. (PC)

Stutter reduction when using unlocked framerate. (PC)

Quality:
Quality improvement for FXAA (PC)

Audio reinitialise when output device changes (PC)

Fix for stuttering audio at end of benchmark and in photo mode. (PC)

Fix for black screen corruption in HDR (XBOX+PC)

Fix for flickering procedurals (PC)

Na ez a 3 kiemelt nálam a patch után is megvannak :(

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#7012) btf


btf
aktív tag

Ha valakit zavarna a Magyar felirat/fordítás FH4 Demóban PC-n, a Win 10 megjelenítési nyelvét + a régiót átrakva USA-ra (vagy bármely más országra ahol az Angol az elsődleges nyelv) a játék Angol felirattal fog menni. Windows Beállítások. Demo menü.

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#7013) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Most jutottam el odáig, hogy kipróbáljam PC-n az FH4 demót. Őszintén szólva a 3 után félve indítottam el, de szó szerint kellemes csalódás ért. Nagyon jól fut max grafika mellett is, nem nagyon recseg, akad, zümmög, stb, mint annó a 3. rész.. Remélem ilyen lesz a végleges is.

A színek is sokkal jobban tetszenek, sokkal dinamikusabb az egész, vagy nem tudom, hogy mondjam. Ez, hogy pl. az alacsony kis kerítés, fal is törhető, ez külön öröm.. Már számítottam a koccanásra, erre áttörte a falat az autó.. Remélem jó lesz a teljes változat.

Terveztem, hogy újra beletolok egy rakat időt a 3. részbe, de ezek után nem fogok.. Felesleges...

Meg nem veszem most a 4-et, Gamepass miatt lesz Standard edition, majd ha az lejár, lehet megveszem a teljest, addigra úgyis akciós lesz. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#7014) Win-T válasza btf (#7012) üzenetére


Win-T
senior tag

Nagyon remélem, hogy erre a játékban is lesz lehetőség és nem kell ilyenekkel szenvedni minden indítás előtt. A francnak kell ráerőltetni az emberre az ilyesmit... borzalmas ez a magyar szöveg benne.

(#7015) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Megvasarolhato epuletek arai es jutalmai.

Name: The Gables
Cost: Free
Reward: Drone Mode

Name: Sunflower Meadows
Cost: 200,000cr
Reward: Green Wellies (clothing), Super Wheelspin

Name: Croftdale Farm
Cost: 200,000cr
Reward: Sheep Horn, Super Wheelspin

Name: Kingfisher Cottage
Cost: 350,000cr
Reward: Rubber Ducky Horn, Wheelspin

Name: Thatch Corner
Cost: 500,000cr
Reward: "Are We There Yet" chat phrase, 2 Super Wheelspins

Name: Castleview Road
Cost: 750,000cr
Reward: Red Velvet Blazer, 3 Super Wheelspins

Name: The Huntsman's Lodge
Cost: 750,000cr
Reward: Skill Songs are unlocked on the radio, 3 Super Wheelspins

Name: Derwent Mansion
Cost: 1,500,000cr
Reward: Golden Tank Top, 5 Super Wheelspins

Name: Fairlawn Manor
Cost: 2,000,000cr
Reward: Fast Travel Anywhere, Silver Top Hat, 10 Super Wheelspins

Name: Lake Lodge
Cost: 5,000,000cr or Free with VIP
Reward: 5 Super Wheelspins, Double #Forzathon Points

Name: Bamburgh Castle
Cost: 10,000,000cr
Reward: Barn Find Rumor, 10 Super Wheelspins

Name: Edinburgh Castle
Cost: 15,000,000cr
Reward: Alfa Romeo P3, 10 Super Wheelspins

Total Cost for all houses with VIP: 31.25 million credits for all houses

Total Cost for all houses without VIP: 36.25 million credits for all houses

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7016) - = Zk = - válasza IntelKiller7 (#7015) üzenetére


- = Zk = -
félisten

szerk.
megvan... nem szóltam... :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7017) Istyu74


Istyu74
aktív tag

Sziasztok,
a 4 Gamepass al mikortól lesz játszható?

Üdv, István.

(#7018) Csapoati válasza Istyu74 (#7017) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Október 2.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7019) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

RS7 Gameplay. Végre újravették a hangját. Így mennyivel jobb már.
[link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7020) Csapoati válasza IntelKiller7 (#7019) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A hang jó, de az a widebody kit, uramatyám... :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7021) Wanderlust


Wanderlust
tag

Üdv,

A kérdésem a következő: FH3-ban van egy elég egyedi design egy kocsin amivel sokat szenvedtem mire olyan lett amilyen a fejemben volt. Ezt a festést át lehet valahogy vinni majd a FH4-ben lévő autóra? Nem szeretnék újra órákat beleölni, lehetséges a megosztás valamilyen módon a két játék között?

(#7022) rdt89 válasza Wanderlust (#7021) üzenetére


rdt89
addikt

A Motorsport 5-6-7 és Horizon 2 design és tuning mentéseit a Horizon 3-ba át lehetett játékon belül importálni, így nem hiszem, hogy a 4-ből kihagynák ezt a funkciót. :)

(#7023) Wanderlust válasza rdt89 (#7022) üzenetére


Wanderlust
tag

Soha nem használtam még ezt az opciót de ha továbbra is benne lesz akkor valószínűleg menni fog :)

(#7024) twi452 válasza Wanderlust (#7023) üzenetére


twi452
senior tag

Tegnap néztem egy youtube videót ott a srác már átpakolta a korábbi festéseit a 4-be úgyhogy ez működik nyugi :)

(#7025) Wanderlust válasza twi452 (#7024) üzenetére


Wanderlust
tag

Szuper, köszi! :)

(#7026) rdt89 válasza Wanderlust (#7023) üzenetére


rdt89
addikt

Én is csak véletlen fedeztem fel. Na akkor ahogy látom az előző hozzászóló látta is gameplay-ben, akkor nem kell megint végig szenvedn ia festést. :)

Esetleg egy képet kérhetek a festésről? Most már nagyon felcsigázott. :)

[ Szerkesztve ]

(#7027) IntelKiller7 válasza Csapoati (#7020) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Én sem értem ezeket az új bodykiteket.. Fordon is ugyan ez van.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7028) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

új trailer [link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7029) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Eddig vártam, hogy valahol felbukkanjon egy akciós deal az ultimatera, de úgy néz ki ez már megjelenésig nem lesz.
Külföldi storeokhoz (török-brazil) esélytelen gift cardokat találni, vagy ha valahol mégis van, azokat olyan drágán adják, hogy végül pont annyiba kerül a játék, mintha a magyarról venném.

Vagy ti láttatok bárhol bármit?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#7030) Gijon válasza Mosqu!to (#7029) üzenetére


Gijon
senior tag

Jobban jársz, ha kivárod a 2.-át. Itt most olcsóbb az alap + a Car Pass. (VIP pass-nak nem sok értelmét látom.)

(#7031) Mosqu!to válasza Gijon (#7030) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Ennek alapból nem látom értelmét, mert így 71€-ra jön ki, míg ha a deluxeot veszed ugyanitt (ami tartalmazza a car packet), az 67€.

Viszont az ultimate fog hozni két új kieget is, valamint a legfontosabb, 4 nappal előbb játszható :D Ez így nekem megéri azt a 19€ felárat.

Btw itt az ultimate is akciós, úgyhogy az ötletért mindenképp köszi :)

Kérdés csak az, hogy ahogy kommentben látom, nem kaptak páran kulcsot. Vajon ha most megrendelem, az még ma estig "ideér"?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#7032) Gijon válasza Mosqu!to (#7031) üzenetére


Gijon
senior tag

Azt nem tudom, hogy a kódot mikor küldik. Vásárlás után kapsz egy igazoló mailt linkkel együtt, ahol a kód elérhető lesz. TR-nél 1 nappal korábban volt kód, viszont nem küldtek róla külön értesítést. Érdemes még az 5% kupon kódot behúzni vásárlás előtt.

(#7033) Mosqu!to válasza Gijon (#7032) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Köszi!

Nem bírtam ellenállni, 83.99€-ért ultimate behúzva :D

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#7034) Mosqu!to válasza Gijon (#7032) üzenetére


Mosqu!to
addikt

BTW az oldal amit küldtél 5%-ot ír, de amúgy csak 3%-ot ad.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#7035) IntelKiller7 válasza Gijon (#7030) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

A VIP-nek nincs sok értelme? Pedig amikor 100k CR-re dupláz és kapsz 200-at az nem rossz dolog. Jobb mint az "ingyenes" DLC-kben az 500 éves autók.

(#7033) Mosqu!to Osztrák Mediaban 85€ az Ultimate.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7036) cyberkind válasza IntelKiller7 (#7035) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak itt már nem dupláz a pörgetésnél, hanem a versenyek utáni összeget adja meg ismét, ami lóphasz, de cserébe van 3-as wheelspin is, viszont itt meg benne van, hogy 3 totál értelmetlen szart nyersz mint ruha, tánc meg a többi. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#7037) IntelKiller7 válasza cyberkind (#7036) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

De most lesz vmi super wheelspin is. Vagy az az a 3-as pörgetés?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7038) Gijon válasza IntelKiller7 (#7035) üzenetére


Gijon
senior tag

Mire a 7-ben duplázták a CR-t VIP "balhé" miatt, addigra rég kijátszottam a karrier részét a játéknak, és nem éreztem hiányát a duplázónak. + ott van még a rewards, ami szintén tolja az ingyen CR-t. Ettől még nem vagyok ellene, csak nekem nem ér annyit amennyibe kerül.

(#7039) cyberkind válasza IntelKiller7 (#7037) üzenetére


cyberkind
félisten

Talán igen, a nevét pont nem figyeltem. :D

Paranormal Cocktivity

(#7040) Mosqu!to válasza IntelKiller7 (#7035) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Az nem lemezes játék, amit vagy ki se hoznak ide, vagy pénzért?

Mindenesetre így is 1 euróval olcsóbb volt ;]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#7041) btf


btf
aktív tag

Forza Horizon 4: The Digital Foundry Tech Analysis

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#7042) IntelKiller7 válasza Mosqu!to (#7040) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ahha lemezes. Ja igen. Mondjuk, ha a határ mellett laksz akkor megéri. :D Nem hozzák ki magyarba.

IGN 9.6/10. :Y

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#7043) cyberkind válasza IntelKiller7 (#7042) üzenetére


cyberkind
félisten

Red Dead Redemption mennyi lesz ezután, 20/10? Totál értelmetlenek ezek a számok és listák így.

Paranormal Cocktivity

(#7044) SAABPEPE válasza Mosqu!to (#7031) üzenetére


SAABPEPE
tag

Köszi a linket ma már küldték a kulcsot is :)

(#7045) Csapoati válasza cyberkind (#7043) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Miért, nem lehet, hogy tényleg ilyen jó lett a Horizon 4? A 3-ba is alig tudok csak belekötni. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7046) bulikavagyok válasza cyberkind (#7043) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

10/10 a legtöbb helyen. De nem sok értelme van összehasonlítani őket, mert két teljesen különböző stílusú játékról beszélünk. A maga kategóriájában mindkettő lehet közel tökéletes (vagy tökéletes akár). :R

Amúgy eljött ez a nap is, éjféltől indul a buli! :DD

[ Szerkesztve ]

(#7047) cyberkind válasza Csapoati (#7045) üzenetére


cyberkind
félisten

Biztos jó a játék, de ha csak spontán ránézek a listára akkor kb egy helyen látom ezt meg a Witcher 3-at, pedig bőven több mint ég és föld.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#7048) Gijon válasza cyberkind (#7047) üzenetére


Gijon
senior tag

Kb. Dallas vs. Isaura az összehasonlítási alapod. Mindkettőt milliók szerették, mégsem egy kategória, még sorozatokon belül sem. Jelen esetben abban hasonlít a két cím amit említesz, hogy játékok.

(#7049) bulikavagyok válasza cyberkind (#7047) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Bocs, de komolyan nem értelek.. A FH4 a maga kategóriájában sikerült ennyire jól. Teljesen felesleges a W3-hoz, a God of War-hoz vagy akár a FIFA 19-hez hasonlítani.
Számomra amúgy meg a W3 egy lassú, dögunalmas játék. 1 óra 40 percig bírtam. Hiába van fent profilomon, egy percet sem fogok többet játszani vele ettől.
De ettől még elismerem, és nem kérdőjelezem meg a kimagasló pontszámait.

[ Szerkesztve ]

(#7050) cyberkind válasza bulikavagyok (#7049) üzenetére


cyberkind
félisten

+ (#7048) Gijon
Tekintve, hogy nincs különálló lista itt se, ahogy a filmeknél, sorozatoknál meg semminél, így igen, összehasonlítom és egymás mellé teszem a kettőt, mindkettő a saját kategóriájában eszméletlen, de nem így nézzük ezt se, ez a bajom nekem.

Te meg bulika nem tudod mi az igazán jó játék, gondolom a DS is kimaradt meg a Nier is, a Nioh-t nem tudom van-e boxra. :D :P

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.