Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13001) GhanBuri Ghan válasza Kisgépkezelő (#13000) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Ó, azt tudom, általában a végén levők azért tűnnek el, mert kilépnek, de tegnap volt valami a levegőben, mert a fix utolsók keményen letolták mindhárom menetet :)

(#12999) Joccc07: Múlt héten talán hétfőn próbáltam a Próbát, akkor nem lett meg, kedd-szerdán már nem volt időm leülni elé, nem is lett meg.

(#13002) SidCorky válasza Kisgépkezelő (#13000) üzenetére


SidCorky
senior tag

Ez csak akkor igaz, ha a kisebb létszámú csapat nyer. :) Ha a jók lépnek ki mert megunják, hogy a többiek miatt vesztik a kört és csak azok maradnak, akik a végén kullognak, de legalább maradnak, akkor hiába nyersz.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#13003) Gabor777 válasza Cingáriusz (#12996) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Esetleg egy vasárnap estét meg lehetne célozni. Akkor nincs program valószínűleg senkinek. :)

(#13004) parandroid válasza Gabor777 (#13003) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem az estékkel van a gond, hanem a másnap reggelekkel. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13005) Cingáriusz válasza Gabor777 (#13003) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Akkor lehet nekem nem lesz jó, de majd csinálok hétvégén is. Ettől függetlenül a mait én megpróbálom megtartani, aztán hátha leszünk páran :)

Discord: [link]

[ Szerkesztve ]

(#13006) Daw93 válasza Cingáriusz (#13005) üzenetére


Daw93
senior tag

Én sajnos nem tudok ott lenni, de a hétvégin ott leszek, ha lesz.

GTA Online: Daweee93

(#13007) parandroid válasza Cingáriusz (#13005) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én itt vagyok, de szálegyedül túráztatom ezt a világszép s2000-et. :))

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13008) Gabor777 válasza parandroid (#13007) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Szinten. :)

(#13009) Cingáriusz válasza parandroid (#13007) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Hol vagy? Én a reptéren vagyok Skyline-al, és senki nincs itt? 19:00-tól van egyébként meghirdetve.
Reptérre gyertek!

[ Szerkesztve ]

(#13010) Gabor777 válasza Cingáriusz (#13009) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Az lehet, de ha nem vagyunk egy jatekmenetben, akkor nem latunk teged. :)

(#13011) Cingáriusz válasza Gabor777 (#13010) üzenetére


Cingáriusz
őstag

És hogy tudunk egy játékmenetbe kerülni?

(#13012) ETOM


ETOM
addikt

Az "Xbox Konzol Társalkamazásból" lehetne egymásra joinolni azt hiszem.
Van ugye a PH-nak clubbja ott.

Bár most rámentem pár tagra aki játszik és nem engedi szóval akkor passzolom. :D

[ Szerkesztve ]

(#13013) Gabor777 válasza Cingáriusz (#13011) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Hat, xbox appba tudsz meghivot kuldeni azoknak, akik felvettek teged friendlistre.

(#13014) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

CINGARIUSZ néven vagyok a játékban, join-oljatok rám!

(#13015) parandroid válasza Gabor777 (#13010) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha a Ph! klubban benne vagyunk, akkor be tudjuk egymást hívni partyba. Amúgy fel kell venni a többieket friendsbe, és úgy mehet a meghívás. A gamertagem: tlnptr.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13016) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Képeket kéretik feltenni, lélekben ott vagyok, testben meg DiMat és AnaI. jegyzetet lapozok. :D Ha lesz ismétlés valamikor hétvégén arra felnézek, Sean zöld Silviajaval. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#13017) Cingáriusz válasza parandroid (#13015) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Na, PH! klub-ba hol lehet belépni? Friedlistb hogy tudok felvenni valakit? Nem találom sehol.
Én bent vagyok a reptérnél, de nem tudok se barátot felvenni, se játékmenetet keresni, mert nem tudom hol kell.

[ Szerkesztve ]

(#13018) parandroid válasza Cingáriusz (#13017) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Menüben utolsó előtti pont a klub. Ott rákeresel, hogy Ph!, és belépsz.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13019) Gabor777 válasza Cingáriusz (#13017) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Baratot felvenni es klubba belepni az xbox appba lehet.

Btw, nem tudom ki a tulaja a klubnak, de kuldtem egy requestet meghivoert. :)

(#13020) ETOM válasza Cingáriusz (#13017) üzenetére


ETOM
addikt

Az is kérdés ki min játszik mert PC-n egy kicsit máshogy van mint xboxon ez az app dolog. Persze együtt játszani lehet csak előtte tisztázni kellett volna mert MS-nél túlbonyolított minden. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13021) Micsurin válasza ETOM (#13020) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Winfosgomb + G, alt tab után és jó lesz, onnan elérni a legtöbb boxos opciót ez tapasztalat, sok Sea of Thieves cross multit tolunk haverral. :) Néha ingame nem adja be ezért az alt tab.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#13022) Cingáriusz válasza ETOM (#13020) üzenetére


Cingáriusz
őstag

PC-ről vagyok!
Kértem meghívót a PH! klubba. Valaki tud küldeni?

[ Szerkesztve ]

(#13023) Gabor777


Gabor777
aktív tag

"Prohardver"-re keress ra.

(#13024) ETOM válasza Cingáriusz (#13022) üzenetére


ETOM
addikt

Ö a tulaj szerintem és elkelli fogadni a jelentkezést mert zárt a club: [link]

Ha nem ő akkor sorry, de a névből gondolom. :)

[ Szerkesztve ]

(#13025) parandroid válasza ETOM (#13024) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha felvesz valaki barátnak, aki bent van a klubban, az be tud hívni. Onnét meg már a konvoj is megy. Ketten már vagyunk...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13026) Cingáriusz válasza ETOM (#13024) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Megvan, kértem meghívást, de egyelőre semmi.

(#13027) Cingáriusz válasza parandroid (#13025) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Vegyetek fel pls, én nem tudok valamiért barátot felvenni.
Cingariusz a nevem

(#13028) ETOM válasza parandroid (#13025) üzenetére


ETOM
addikt

Ebben nem voltam biztos, de akkor király. :)

(#13029) parandroid válasza Cingáriusz (#13027) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Asszem küldtem meghívót.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13030) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

na, bent vagyok a klubban. Hogy tudok hozzátok csatlakozni a játékban? Játékmentetet hogy lehet keresni a klubban?

[ Szerkesztve ]

(#13031) ETOM válasza Micsurin (#13021) üzenetére


ETOM
addikt

Nekem az Xbox Game Bar kivan kapcsolva, talán régen akadásokat okozott. De akkor majd visszakapcsolom, ha úgy van. :D

(#13032) parandroid válasza Cingáriusz (#13030) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Küldtem elvileg meghívót a konvojba.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13033) Cingáriusz válasza parandroid (#13032) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Nem láttam :(
Küldd újra légyszi, mert windowsban voltam éppen.
Ne haragudjatok, de soha nem csináltam ezt. Nem tudom, hogy keressem meg a játékmenetet, amiben vagytok.

[ Szerkesztve ]

(#13034) parandroid válasza Cingáriusz (#13033) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Küldtem többet is, valamiért nem látod ezek szerint.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13035) Cingáriusz válasza parandroid (#13034) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Hát ez a baj, hogy nem egy játékmenetben vagyunk, de én hogy tudok odamenni hozzátok?
Sehol nem találok opciót, ami a klubos játékmenetbe tudna vinni.

[ Szerkesztve ]

(#13036) Micsurin válasza Cingáriusz (#13035) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Legyen 2-3 party, azok indítsák akik egy lobbyban vannak és utána csatlakozzatok az ő partyjukba.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#13037) Cingáriusz válasza Micsurin (#13036) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Itt most vagyunk már öten. Ezt tényleg ennyire nem lehet összehozni?

[ Szerkesztve ]

(#13038) Micsurin válasza Cingáriusz (#13037) üzenetére


Micsurin
nagyúr

De, épp most írtam le mi lenne a legegyszerűbb.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#13039) parandroid válasza Cingáriusz (#13037) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem mennem kell. A know-how megvan, legközelebbre találjuk ki, hogy mire készülünk. Szerintem megérne egy külön topikot is, hogy ne ezt szemeteljük össze.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13040) Gabor777 válasza Cingáriusz (#13037) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Siman ossze lehet hozni par perc alatt egy ilyet. :) Majd legkozelebb gyorsabban fog menni.

(#13041) Micsurin válasza parandroid (#13039) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Bőven megfér ez itt szerintem...

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#13042) Cingáriusz válasza Micsurin (#13038) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Hát, ehhez képest mindenki máshol van.
Cingariusz a nevem, vegyetek fel barátlistára, mert én az Istennek nem találom, hogy tudok barátot felvenni, csak a meglévők között tudok keresni.

[ Szerkesztve ]

(#13043) Micsurin válasza Cingáriusz (#13042) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rendszeresen forzazunk és játszunk crossplay, kell két három olyan aki már egy lobbyban és konvojban van de elég a lobby is ők indítanak egy partyt és az ismerősök rátudnak joinolni.

Vagy marad a club. Nem rocket scienece, csak még nem találkoztál ezzel a problémával. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#13044) Cingáriusz válasza Micsurin (#13043) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Én értem, csak most vagyunk 10-en 5 játékmenetben.

(#13045) Cingáriusz válasza Micsurin (#13043) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Na, HOL kell rájoinolni? Én azt sem találom, különdben már rég odamentem volna a többiekhez. Egyszereűen nem találom az opciót.

(#13046) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Hát, ez nem megy. Én nem jöttem rá a megoldásra. Barátot sem tudom, hogy lehet felvenni, mert nem tudom melyik a keresője. Csak a meglévők között tudok keresni.

(#13047) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Az tökéletesen nem derült ki, hogy lehet összehozni, hogy mindenki egy helyen legyen. Hiába mentek itt keresztbe, össze-vissza állítólagos meghívók, nem lettünk egy játékmenetben sehogy. Erre valami szájbarágós megoldás kéne.

(#13048) ETOM válasza Cingáriusz (#13046) üzenetére


ETOM
addikt

[kép]

Ha az appra gondolsz így lehet.

(#13049) Cingáriusz válasza ETOM (#13048) üzenetére


Cingáriusz
őstag

NEM!

Itt csak a meglévő barátok között lehet keresni.
ÚJ embereket hogy lehet felvenni barátlistára, és hogy lehet egy játékmenetbe kerülni velük?????????

(#13050) ETOM válasza Cingáriusz (#13049) üzenetére


ETOM
addikt

Ott írja, hogy ha az Xbox egészében keresnél nyomd meg a keresés gombot. Úgy ha beírod a nevét az illetőnek egyből odarak a profiljára.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.