Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38001) Döglött Róka válasza rdt89 (#37999) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ünnepek alatt csak tűzoltás van.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#38002) Gabor777 válasza NoMagix (#38000) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Gratula ;)

Btw..hockeinheim...jöhetnének sürűbben a pályák. Uncsi már Mugello meg Watkins Glen GT autóval. Kár, hogy nem "variálják" jobban a pályákat TCR és GT versenyeknél. Yas Marinat egyszer láttam kb...

(#38003) Win-T válasza Gabor777 (#38002) üzenetére


Win-T
senior tag

Én is úgy érzem, hogy mindig ugyanazokon a pályákon megyünk. De nem is értem... vajon nem szerepel minden pálya a playlistekben? Ha nem is minden layout, de legalább egy-egy ami megfelelőbb az adott kategóriához jó lenne.

(#38004) Döglött Róka válasza Win-T (#38003) üzenetére


Döglött Róka
veterán

A masodik tabon varial, a GT-n meg a touron nem.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#38005) Gabor777 válasza Win-T (#38003) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Az elmúlt néhány napban szinte csak Mugello és Road America volt a GTben..TCRben pedig Hakone meg Suzuka short.

(#38006) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

[link] Számomra nagyon irritáló a pasi, sose nézem a videóit :( Mondjuk én AC/ACC -ben is jobb időket megyek szerintem kontrollerrel!! mint itt :DDD :DDD :DDD

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#38007) Döglött Róka válasza AsakuraDave (#38006) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem hallom a fűkaszát.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#38008) AsakuraDave válasza Döglött Róka (#38007) üzenetére


AsakuraDave
őstag

[link] Hát mert itt csak 'A kaszás' járt ;] ;] ;]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#38009) NoMagix


NoMagix
addikt

Másnak is csak Tél van a heti feladatoknál? :F
Másik, Toyota MR2 ugratásnál hiába ugrok nagyobbat mindig 1 méter hibádzik... :(((

(#38010) homerhamm válasza NoMagix (#38009) üzenetére


homerhamm
addikt

Igen, direkt van csak tél minden héren. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#38011) parandroid válasza homerhamm (#38010) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Alapvetően igen, de ezt valami copy-paste bajnok most tényleg elbaszta. :D

Ráadásul eddig 2x indítottam el a játékot, de mindkétszer végig kellett néznem, ahogy betölti a telet (na de melyiket?), és a térképre pakolja a heti eseményeket. Ilyet szerencsére már hónapok óta nem láttam, és csak most tudatosult bennem, hogy jó is volt ez így, szóval ezt visszalépésnek élem meg.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#38012) CJ4567 válasza parandroid (#38011) üzenetére


CJ4567
veterán

Ez direkt ilyen, streamen beszéltek róla. :)

No Sana No Life

(#38013) homerhamm válasza NoMagix (#38009) üzenetére


homerhamm
addikt

Nekem sikerült másodjára. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#38014) homerhamm


homerhamm
addikt

A TGA-n a legjobb Sport/Racing kategóriát a Forza Motorsport vitte el!

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#38015) parandroid válasza homerhamm (#38014) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A győzelem mindig azon múlik, hogy jól kell megválasztani az ellenfeleket. Jogos a díj, de ez nem a Motorsportot minősíti, hanem a kategóriát.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#38016) WATERDACA válasza parandroid (#38015) üzenetére


WATERDACA
őstag

Szerintem ez semmit nem von le az érdemükből. Ráadásul az "Innovation In Accessibility" díjat is megnyerték. Lehet náluk jobbat csinálni, hajrá.

Más kategóriák is hosszú évek óta dögunalmasak, egyeduralmak vannak. Ilyen ez.

u wanted, i got it \o/

(#38017) IntelKiller7 válasza homerhamm (#38014) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#38018) Qkackca


Qkackca
őstag

Teszt, origo-n [link] :DDD

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#38019) WATERDACA válasza Qkackca (#38018) üzenetére


WATERDACA
őstag

"A gyakorlati próba során arra a következtetésre jutottunk, hogy a 25 000 forintba kerülő Forza Motorsport 2023 jelenleg az egyik legjobb autós játék. Nincs gyenge pontja, sokoldalú, de alapvetően a vezetés élményére koncentrál az akció helyett."

Végem! :C

u wanted, i got it \o/

(#38020) homerhamm válasza WATERDACA (#38019) üzenetére


homerhamm
addikt

Mondjuk origot pont nem szabad olvasni.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#38021) WATERDACA válasza homerhamm (#38020) üzenetére


WATERDACA
őstag

Mondj újat.

u wanted, i got it \o/

(#38022) NoMagix


NoMagix
addikt

Tök jó, hogy minden FH5 indításnál megnézhetem a tél és a térkép betöltését...

(#38023) parandroid válasza NoMagix (#38022) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Toldyouso...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#38024) parandroid válasza parandroid (#38023) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ellenben ez az első hét, amikor el kell ismernem, hogy mindkét event lab pálya jól sikerült, és még a winter wonderland verseny is egy igen hangulatos bónusz. Szinte sajnálom, hogy nem maradnak bent fix pályaként a térképen. Egy kezemen meg tudnám számolni, hogy az elmúlt 2 évben ez hány pálya kapcsán fordult meg a fejemben.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#38025) rdt89 válasza NoMagix (#38022) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem, sokszor az autót se engedi irányítani, azaz hiába nyomok bármit meg se moccan a kocsim :D

#38024parandroid:
Ezt én is így gondolom, ez a hónap most iszonyatosan nívósra sikerült, már az eleje tartalmasabb, mint amik eddig voltak összesen

[ Szerkesztve ]

(#38026) Bep válasza parandroid (#38015) üzenetére


Bep
senior tag

Vakok között félszemű a király. :)

(#38027) homerhamm


homerhamm
addikt

Sikerült elkapnom egy ingyen Fast X autócsomagot. A masodik kóddal kezdtem, hogy az X-el próbálkozzak. :)) Már egyik se működik.


[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#38028) stillmatic válasza parandroid (#38015) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Van abban valami bájos hogy Grandma a Motorsport videók után visszaváltott Crew-re.

Más: FH5, az összes Openes cimborám Brazíliától a Fidzsi-szigetekig ki van bukva azon hogy visszahozták ezeket a vakító, epilepsziás neoncsíkokat erre a szezonra. Undorítóan zavaró esős, alkonyatos időben a látványuk és mivel visszahozták most Dirt Openben is hirtelen több lett a nem napfényes verseny. Pont amikor az embernek több ideje lenne játszani akkor cseszik el az egészet.

(#38029) stillmatic válasza homerhamm (#38027) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Ezekben a verdákban is 46 előremeneti fokozat van mint a filmekben?

(#38030) homerhamm válasza stillmatic (#38029) üzenetére


homerhamm
addikt

Annyira meg nem merültem bele, az autó ment normál sebességgel. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#38031) CJ4567 válasza stillmatic (#38028) üzenetére


CJ4567
veterán

Az utolsó két videója FM-os. :P Ahogy a Crew-os előtt szinte az összes.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#38032) atommaa


atommaa
csendes tag

Üdv,

mennyi esély van rá, hogy a két új touring kocsit gatyába rázza a jövőheti patch, főleg a Peugeot-ot? (költői kérdés) Valami über cheat a kocsi rosszabb mint a gti volt. Nem tartom magam lassúnak, de olyan időket hoznak vele, ami vicc. Vir-en kényelmesen időmérőzöm 2:39:380-al, az első helyezett 2:37:7 valami, hogy?? Lime rockon 51. elejét szoktam hozni most 51:311 lett ellenfél 50.110-et ment....... Vicc.

A legnagyobb pofon suzukán jött van egy User, mind1 ki mit megy bejön és ráver +1sec-et Go Long T a neve, szerintem az egyik legjobb versenyző, Astrával, csak ő használja. Az említett pályán vagy 15 percig küzdött parctice-ben soha nem szokott, én beegerésztem magama 2:10 alá 09.890 ő ment egy örült 2:08.3at!! egy pözsós jóember pedig akasztotta őt is 2.07.7xel :Y :Y adott neki 6 tizedet. Lime rockon 5 csúszkát eltoltam a lvl1 autón és 51,8at mentem 3 kör alatt, ez olyan illúzióromboló, az audiba egy tonna munka meg kör van jó is, megy is, erre új kocsi és dobhatod a kukába...

Kicsit tesztelhetnének mielőtt a két legnépszerűbb kategóriába dobnak be új versenyzőket..

https://www.twitch.tv/nasumhun

(#38033) AsakuraDave válasza IntelKiller7 (#38017) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Ez van ha a játékosok szavazata csak 10%-ot ér. :U :R
Mindenki fel van háborodva ezen hogy a Motorsport nyerte, meg elég vicces hogy a fejlesztők posztolnak hogy köszönik a communitynek mikor azoknak a véleménye 10% -ot ért az eredménynél :DD
Alan Wake 2 és a Baldurs Gate 3 amik tényleg megérdemelten nyertek kategóriákat.
*szerk. Az innovációs díjat a vakokra kifejlesztett assistok miatt megérdemlik szerintem amúgy

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#38034) WATERDACA válasza atommaa (#38032) üzenetére


WATERDACA
őstag

Milyen assistokkal játszol? Mert nem csak tuning függő ilyen szinten. Meta és imba autók mindig lesznek sajnos

u wanted, i got it \o/

(#38035) chungee


chungee
addikt

Estét!
FH5, tél intró hogyan tudom kikapcsolni :F Akárhányszor elindítom a játékot, ez fogad :(

(#38036) homerhamm válasza chungee (#38035) üzenetére


homerhamm
addikt

Sehogy, nekem is végig kellett párszor néznem, ez újítás a játékba a feledékenyeknek bug. :D

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#38037) rdt89 válasza homerhamm (#38036) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem Quick Resume funkcióból indulva, még a kocsi se reagál semmire, teljesen újra kell indítani minden játéknál, s végig nézni mindig a tél évszak váltást :C Game Awards gyanús feature :C

(#38038) parandroid válasza rdt89 (#38037) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mégis mit vártál, még csak 2 éve van kint a játék, kivel nem fordult elő, hogy nem vesz észre egy hibát? ;]

QR amúgy soha nem működött, ráadásul bugok telejsen változatos tárházához képes vezetni.

Én minden hónapban azt várom, hogy a heti bajnokság street race versenyein lesz-e civil forgalom? Eddig azt hiszem, már 2x sikerült nekik megoldani az eltelt 26x4 hétben… :C

(Igen, a megjelenés óta minden héten játszottam… :B Most meg is néztem, FH4-ben még mindig olyan 100 órával több játékidő van az xbox app szerint.)

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#38039) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Az létezhet hogy az izlandi oldalon még nem megvásárolható a Fast X autós csomag vagy csak én vagyok vak?

(#38040) rdt89 válasza parandroid (#38038) üzenetére


rdt89
addikt

:R :C Ezt nagyon szépen leírtad :R

(#38041) parandroid válasza stillmatic (#38039) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Vak vagy, én is onnét húztam be. Bővebben: [link].

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#38042) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Másnál is akadozik a multi? Konkrétan ma 3 futamból 3 crash. Valamelyik event el se indult, exe hiba. Karrierben semmi gond.

u wanted, i got it \o/

(#38043) homerhamm válasza parandroid (#38038) üzenetére


homerhamm
addikt

Ennyi anomália még az FH4-ben se volt. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#38044) parandroid válasza homerhamm (#38043) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A quick resume hiba az FH4-ben is a mai napig fennáll. Az van mögötte, hogy amikor lehibernálod a játékot, és utána felébreszted, a játék belső órája onnét folytatja, ahol leállítottad, és leszakad a szinkronizáció a szerverrel. Annyi lenne a dolguk, hogy ilyenkor a változatos hálózati hibák, meg fagyás helyett újraszinkronizáljon. Eleve elbaszott dolog a QR is jelen formájában az MS-től, de ezt egy belsős stúdiónak 5 év alatt (akkor jelent meg az FH4, de a QR már a fejlesztése során is ugyanez volt) illett volna megoldania kezelni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#38045) chungee


chungee
addikt

Sziasztok!
Ez win11-ben is működne :F Ajándékba lenne, nkem win10-em van de ismerős win11-et használ

(#38046) AsakuraDave válasza chungee (#38045) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Microsoft store-ban vagy szerintem Xbox App-ba be tudja aktiválni, a Windows teljesen mind1. Maga a játék biztos elindul 11 -en is. Viszont az ilyen oldalak szerintem fekete listásak itt, ne nagyon linkelgesd.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#38047) parandroid válasza chungee (#38045) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Persze, hogyne működne. De ne szarakodj ezekkel a kódos oldalakkal szerintem se, standard kiadás izlandi store-ban most is épphogy több, mint 30 eur, ha van gpu-d, alapból -10%, de gyakorlatilag minden leárazásnál kap kedvezményt, amivel ennyiért a hivatalos boltból is vehető. Karácsony körül tuti megint akciós lesz, most is az volt kb 2 héttel ezelőttig.

Saját profilodról is vehető ajándékba is.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#38048) Daffni2 válasza AsakuraDave (#38046) üzenetére


Daffni2
addikt

A cdkeys legális.

"Aki ad,az nyer"

(#38049) AsakuraDave válasza Daffni2 (#38048) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Akkor legyen az :DDD
[link] Gondolom senkinek sem kell bemutatni, kegyetlen jó stunt videókat csinál főleg Horizon játékokba. Most 5 óra trial megy Motorfestre ha valaki még nem próbálta. :R Bár valszeg több időre nem érdekes ez a játék se :(

Horizon 5 -be ha csinálok designt azt át tudom vinni Motorsportba és ott is megosztani? Achi miatt kérdezem, vagy csak a Motorsportba készített designt tudok megosztani?

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#38050) NoMagix válasza AsakuraDave (#38049) üzenetére


NoMagix
addikt

Át lehet vinni, de mielőtt ott megosztanád érdemes előtte átnézni, mert rendszeres a hibás megjelenítés, elcsúszások.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.