Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32001) Aryan


Aryan
senior tag

Még egy kérdés lenne Forza 5-el kapcsolatba. A 4-et digitálisan vettem meg így feltudom rakni PC-re is. Ha az 5-öt lemezesen veszem meg akkor van benne store kód vagy csak Xbox-on tudok vele játszani. Bocsi az offolásért.

(#32002) parandroid válasza Aryan (#32001) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A lemezes verzió xbox only.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#32003) Aryan válasza parandroid (#32002) üzenetére


Aryan
senior tag

Köszi szépen az infot :R

(#32004) Qkackca


Qkackca
őstag

FH4 forzashop - 399p - BMW 850 - holnap 16.30-ig, úgy néz ki naponta cserélődik, tegnap az amg hammer volt.
Ugyanitt Hoonigan RS200 - 101p - ez a jövőhétig tart

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#32005) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

Nem ma került be a játékba, de valahogy mindenki átsoklott felette, köztük én is, hogy bekerült a játékba egy elsőkerékhajtású izomautó. Ráadásul motorok elég széles választékát lehet belepakolni, köztük a játék egyik legerősebb 1750 lovas motorját is, majd 500 lóval verve a korábbi legerősebb elsőkerékhajtású autót. Erejéhez képest egyébként meglepően kezes C, B és A osztályban is, ellenben a végsebessége meg meglepően alacsony.

(#32006) rdt89 válasza Kisgépkezelő (#32005) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem a kerékmeghajtás kerülte el a figyelmem. Utána olvastam és tényleg ő volt az első amerikai elsőkerekes izomautó. :Y Beszarás :Y

(#32007) CJ4567


CJ4567
veterán

Akik szidták az eventlabot, hogy anélkül jobb lenne a játék, ilyeneket is lehet benne csinálni. :)

No Sana No Life

(#32008) Bib válasza CJ4567 (#32007) üzenetére


Bib
őstag

Erre van Gta5 :) Amit szintén ezért nem szeretek.

(#32009) Daw93 válasza CJ4567 (#32007) üzenetére


Daw93
senior tag

aztakurva :D ezt szerintem megjelenés óta csinálta már, csak most lett kész. :D

[ Szerkesztve ]

GTA Online: Daweee93

(#32010) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok.Egy buta kérdésem lenne. Mivel nem elérhertő a Microsoft Store-ba a Forza Motorsport 7,hogy tudom telepíteni most?
Mivel az Ultimated kiadást még anno megjelenés után megvettem ezért a játék megvan.
Köszönöm a segítségeteket előre is!

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#32011) homerhamm válasza Potyka03 (#32010) üzenetére


homerhamm
addikt

Saját játékaid között nincs?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#32012) Potyka03 válasza homerhamm (#32011) üzenetére


Potyka03
senior tag

Fúhh,nagyon keveset használtam a Microsoft Store-t. Nem tudtam miről beszélsz hirtelen,belementem a könyvtárba s ott a játékok,és ott kikerestem. Betöltötte az Xbox appot,úgy meglett s telepítettem. Köszönöm.
Kicsit elmaradott vagyok ilyen téren :D

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#32013) parandroid válasza Kisgépkezelő (#32005) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A heti izomautós bajnokságot én is pont ezzel csináltam meg, épp azért, mert fogalmam sem volt, mi ez. Kicsit d500-on azért uncsi, de meglepően kezesen viselkedett, és sokszáz métert vertem vele a mezőnyre, ami heti bajnokságban azért elég ritka.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#32014) NoMagix válasza CJ4567 (#32007) üzenetére


NoMagix
addikt

Fasza, ilyenkor kedvet kapok arra hogy én is tervezzek egyet, de amikor már benne van az ember akkor csak köpködni lehet, hogy mennyire fos az egész tervező! :Y

Nos pont kapóra jött ez a kis videó, mert örömmel szeretném tudatni a nagyérdemű közönséggel, hogy elkészültem az eddigi legnagyobb projektemmel.
Az enyém nem lesz ilyen látványos...

Double Big Stadion Race
927 793 057

2 körön (kb 6perc/kör), B700 bármivel futható, 99%-ban aszfalt vagy beton, nagyon de nagyon kanyargós néhol ugratós.
Nem kell ledobni az agyat amikor meglátjátok a térképet, ott nagyon sűrű szövésű a pálya, de autózás közben minden világos lesz, mivel gyakorlatilag zárt pálya az egész.

Kegyetlen nehéz volt összekalapálni ezt is, néha láthatatlan akadályok miatt kellett többször utólag módosítanom a pályán. Az illesztések nagyon pontatlanok, amikor jól néz ki szerkesztésben utána a próbakörön már csak azt látom hogy a francba néz ki az adott szakasz!

Jöhetnek az észrevételek, jó szórakozást! :C

[ Szerkesztve ]

(#32015) csab991 válasza NoMagix (#32014) üzenetére


csab991
senior tag

Gratulálok, nagyon jó pálya lett, szerintem az illesztések teljesen jók, elég könnyen siklik az autó, nem találkoztam semmi láthatatlan akadállyal vagy hasonlóval. Egy kb. 340 lovas Turbóval mentem, a szűk kanyarok is élvezhetőek voltak vele. Ha nem is olyan látványos pálya mint DJS-é sokkal izgalmasabb. :R

(#32016) NoMagix válasza csab991 (#32015) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszönöm szépen! :R :R
A tervezés és próba során találtam láthatatlan akadályokat, de azokat utólag mindig korrigáltam, de pl. a felugratóknál az alsó szintről ott az első ugratónál van hiba ami néha megdobja a kocsit néha nem! :F
Eddig 6 perc 10 volt nekem is a legjobb köridőm, amúgy egy kör 11,5 km hosszú.

(#32017) csaba951


csaba951
veterán

Nekem megint bebuggolt a heti feladat (Mercedes Unimog). Hiába megyek vele, nem hajlandó elszámolni a teljesített feladatokat a játék. Eladtam, vettem egy vadi újat. Azt se fogadja el. Más is tapasztalt most hasonlót?

(#32018) Kisgépkezelő válasza CJ4567 (#32007) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Jól néz ki, meg tényleg látszik, hogy sok munka volt vele, csak kár, hogy egy kalap fosch. :D Egy ugyanilyet a majd 15 éves Trackmaniában 20 perc alatt összekattintgat bárki ráadásul úgy, hogy tényleg vonalban vannak azok az elemek amiknek vonalban kell lenniük, mert ennél azért nem mindig adja ki a dolog.

NoMagix: Fasza. Fényévekkel veri a legtöbb hasonlót amit a heti események közé eddig beszuszakoltak. Ha megkérlek csinálsz egy olyan verziót, hogy nem középütt húzod a vonalat, hanem rendesen ahogy mennél? A játékos is jobban be tudja lőni úgy a féktávokat és az íveket, meg a botok is versenyképesebbek lennének sokkal.
A 4-el ellentétben itt szolgai mód követik a vonalat, úgyhogy ha nem húzod nekik szépen a vonalat, akkor még annyi kihívást sem nyújtanak mint amúgy, pedig amúgy se nyújtanak túl combos teljesítményt.

(#32019) Sirpi válasza csaba951 (#32017) üzenetére


Sirpi
senior tag

Nekem is ez volt. Az oldotta meg, hogy kiválasztottam az Unimogot, kiléptem a játékból, aztán újraindítottam, és egyből beadta.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#32020) NoMagix válasza Kisgépkezelő (#32018) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszönöm szépen!
Majd ránézek.

más:
Alagút futam A800, ez a nyavalyás program nem adja meg a rivális nyerésemet! :W
futam végén csak megy mendegél az autóm majd egy perc múlva kiírja hogy nyertem, de a táblázatban már nem szerepel.

(#32021) Qkackca válasza NoMagix (#32014) üzenetére


Qkackca
őstag

1. Húbammeg, ez ott van!
2. Gratula!
3. Köszönöm!
(4. Mennyit öregedtél/őszültél mire kész lett? ;] )

Szemre valóban van 1-2 pontatlan illesztés, de nem akadtam fel sehol se. Viszont ezt én is tapasztaltam, szerkesztés közben pontosan illeszkedik (már amikor sikerül) miután lerakod az elemet pedig pontatlan vizuálisan de fizikailag nem akad el a kocsi benne.

Azok az összecuppanó elemek a HW-ba lesznek csak? Vagy az aktiválás után a rendes elemek is megkapják?

A kamera mód az hogyan működik? Mert bekapcsolom, odaforgatom az elemet ahova szeretném, aztán mikor rányomok hogy oké, visszaáll az eredeti (nemjó) pozícióba :((
Meg van még egy 'További lehetőségek' gomb, sötét négyzettel jelölve, abban mi van, mert at meg nem tudom használni.

parandroid: azt a Toronadot meg lehet csinálni izgalmasra d500-ban is :D

CJ: szép link az is, de azért te most melyik táborral értesz egyet? Akinek a haja is égnek áll a használatától vagy addig jó míg nem használod? A zsigeri utálat most nem játszik :P

De tessék, egy stock Macan-nal

szerk: olyan riválisba én is belefutottam már, javítottam, aztán sokat töltött, majd nem mentette el az eredményt végül...

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#32022) Kisgépkezelő válasza NoMagix (#32020) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Ha megszakad a kapcsolat a szerverrel akkor nem ment. Velem is megesett már vagy egy tucatszor.

(#32023) Qkackca válasza NoMagix (#32014) üzenetére


Qkackca
őstag


A nagyok, az unimoggal már egyik-másik kanyarra már emlékeztem, de azért na, jobb lett mint gondoltam :P

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#32024) CJ4567 válasza Qkackca (#32021) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem vagyok egy kreatív ember, szóval addig jó, amíg nem nekem kell a pályákat megcsinálni. ;]

No Sana No Life

(#32025) NoMagix válasza Qkackca (#32023) üzenetére


NoMagix
addikt

előbb utóbb csak meglesz a 6 perc alatti idő is... valakitől

[ Szerkesztve ]

(#32026) csab991 válasza NoMagix (#32025) üzenetére


csab991
senior tag

Összkerék+drag gumik, elég kezes gép.

(#32027) NoMagix válasza csab991 (#32026) üzenetére


NoMagix
addikt

Na ez a beszéd! :C :R

(#32028) CJ4567 válasza NoMagix (#32014) üzenetére


CJ4567
veterán

Nagyon jó és ötletes pálya lett, viszont lenne egy észrevételem: Van két pont, ahol nagyon durván le tudod vágni a pályát, és összesen kb. 20-30mp-et tudsz spórolni. Nem tudom, hogy mennyi ellenőrzöpont, és mennyi tárgy férne a pályára, kicsivel több ellenörzőpont már megoldaná a problémát, itt az első, itt a második levágás. (Szerintem sok volt a The Crew 2, azért találtam ezeket ilyen könnyen. :DDD)

Hogy miért mondom, hogy ez unfair?

;] (Hamarosan kipróbálom levágások nélkül a pályát, csak visszajelzésnek szántam ezt az időt.)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#32029) Bib válasza NoMagix (#32014) üzenetére


Bib
őstag

Gratulálok, ügyes vagy! Nem semmi meló lehetett, Gratula! :R

(#32030) CJ4567 válasza CJ4567 (#32028) üzenetére


CJ4567
veterán

Van egy harmadik is, ez gyorsabb, mint az első. ;] Egy-két ellenörzőponttal többet leteszel ezen részek köré, és tökéletes lesz a pálya. :B

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#32031) NoMagix válasza CJ4567 (#32030) üzenetére


NoMagix
addikt

így készítsen az ember bármit is... :Y :Y :R :R
milyen kis naív vagyok, nekem nem jutott eszembe hogy ide oda ugráljak.
csalás nélkül:

ezennel javítás miatt bizonytalan ideig a pálya zárva lesz ;]

(#32032) CJ4567 válasza NoMagix (#32031) üzenetére


CJ4567
veterán

A legtöbb embernek nem jutott volna eszébe ez, ez ilyen ártalom az én részemről, hogy meglátom hogy egy levágás lehetségesnek néz ki, és akkor próbáljuk meg, hátha összejön ;] Tiszta Trackmania :DDD

No Sana No Life

(#32033) NoMagix


NoMagix
addikt

Hamarosan átadom a módosított pályát a felügyelő bizottság illetve a biztonsági szakértő CJ4567 -nek felülvizsgálatra!
A vizsgálat mindenre is kiterjed, komoly minőségi és biztonsági tényezők figyelembevételével zajlik majd a teszt.
Ezek után javaslatot kap a kivitelező további változtatásra esetleg javításra majd ezt követően kerülhet vissza a pálya a kedves publikum számára.

(#32034) homerhamm válasza NoMagix (#32033) üzenetére


homerhamm
addikt

Tisztelettel kérem a biztonsági és felügyelő szakértőt, hogy legyen tekintettel a holnapi és csütörtöki kánikulára!

Másodjára meg valami piasátort a pálya mellé, mert szomjanhalunk!!!

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#32035) NoMagix válasza homerhamm (#32034) üzenetére


NoMagix
addikt

Megtörtént a pálya értékelése, idézem a szakértő véleményét:
"kockázat és biztonságtechnikai szempontból jeles" :C :R
A frissített stadion pálya:
239 987 910

[ Szerkesztve ]

(#32036) csab991 válasza NoMagix (#32035) üzenetére


csab991
senior tag

Nagyon jók lettek az új módosítások, főleg a vége fele szakaszokon, . :R

(#32037) NoMagix válasza csab991 (#32036) üzenetére


NoMagix
addikt

Örülök, köszönöm szépen! :R :R

(#32038) Joccc07 válasza NoMagix (#32035) üzenetére


Joccc07
addikt

Első körben 6:46 a második már 6:34. De kurva hosszú a pálya.
Talán megpróbálkozom vele mégegyszer. Az ilyen hosszú pályához nekem zen állapot kell. :))

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#32039) NoMagix válasza Joccc07 (#32038) üzenetére


NoMagix
addikt

Azért is lett csak 2 körös mivel 11,6km hosszú a pálya.
Sajnos adta magát a hely, hogy itt bizony van mit tervezni és ez mâr a visszafogott verzió lett. ;]
Tudtam volna még csavarni rajta.

[ Szerkesztve ]

(#32040) homerhamm


homerhamm
addikt

Ha mostantól megkérdezik tőlem, hogy milyen a nők szerelmi élete, csak megmutatom neki ezt a képet.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#32041) NoMagix válasza homerhamm (#32040) üzenetére


NoMagix
addikt

Ezt úgy érted hogy bonyolult? :DDD
Nem a szépségre és átláthatóságra mentem.

[ Szerkesztve ]

(#32042) homerhamm válasza NoMagix (#32041) üzenetére


homerhamm
addikt

Ja, nem. Hanem ez a sok vonal egymáson. :D A nők is így gondolkodnak.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#32043) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Csodálatos ez a játék azért. Egy valódi mestermunka; jól átgondolt, gondos aprolékossággal kidolgozott, minden részletében többszörösen tesztelt, igazított, finomra hangolt. Egyszerűen varázslatos.

Múlt héten megjelent párúj accolade, nem is voltam benne biztos (ugye a fentiek tekintetében), hogy ezek már korábban megvoltak, csak levette róluk a teljesítést, vagy tényleg újak. Kis sóhajjal megcsináltam őket, ne csúfoskodjanak ott.

Ma nézem az új achievementeket, amik pontosan azok, mint az új accolade-ek voltak, de sajnos visszamenőleg nem tudja, hogy teljesítve vannak, így meg kell csinálni őket megint. Juhé! :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#32044) Qkackca válasza parandroid (#32043) üzenetére


Qkackca
őstag

Nekem a Drift Klub-os és a Horizon Open-es szintlépős achikat számolta most el.

A szezonba pedig a kincs szívat már megint :D

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#32045) parandroid válasza Qkackca (#32044) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A drift klubosokat megadta, az openeseket nem (az amg + a bronco custom open). Lvl 100 még nem vagyok, az tényleg hiányozna, asszem 92, vagy ilyesmi, direkt nem húzom a szintet, úgyis meglesz hamar, kb egy verseny 1 szint.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#32046) kill_switch


kill_switch
senior tag

Ezek tényleg egyre kínosabb dolgokat raknak be heti feladatnak... Már rendesen én érzem magam kellemetlenül. XD Hogy ennyire beleszarjanak valamibe, az már művészet...

(#32047) NoMagix válasza kill_switch (#32046) üzenetére


NoMagix
addikt

Ezt a pâlyát én is csúnyán beszívtam.
Elképzelni sem tudom mi alapján döntenek ezeknèl az eseményeknél mikor melyik kerüljön be és mekkora lehet az ingerküszöb náluk. :F
Lehet itt a minél szarab kialakítás volt a cél.

(#32048) homerhamm válasza NoMagix (#32047) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem a múlt heti pálya tök jól nézett ki, csak ott meg semmi kihívás nem volt. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#32049) Joccc07 válasza kill_switch (#32046) üzenetére


Joccc07
addikt

Ráadásul volt egy kanyar ami annyira meredek volt, hogy simán lecsúszott róla az autó. Messze a legrosszabb eventlabos pálya.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#32050) Win-T válasza kill_switch (#32046) üzenetére


Win-T
senior tag

Én egyébként nem lepődnék meg, ha kiderülne, hogy ezeket a heti dolgokat nem is a fejlesztők állítják össze hanem valami elbaszott algoritmus, emberi beavatkozás nélkül. Nem csak az eventlabosat hanem mindet. Manapság úgyis ez a divat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.