Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10901) CJ4567 válasza wollnerd (#10898) üzenetére


CJ4567
veterán

8GB RAM-mal játszom, és nem tapasztalok ilyen hibát.

No Sana No Life

(#10902) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Unott pörgetések közepette kijött az utolsó autó is, amire vágytam régóta. :D

Nekem tetszik ez az új Eseménylista, játszásra ösztönöz vonzó autókkal. Amúgy már kicsit kedvetlenül ültem elé. Aukciós házból sikerült kaszálnom kellemes mennyiségű kreditet, a garázst kilomiztam, dupla autókat töröltem vagy elárvereztem, a kedvenceket sorra feltuningoltam, megvettem mindent, amire vágytam. Maradtak azok az extra értékű autók, amik földi halandóként nem érdelnek, mert amúgy se vezetném őket. De a pláne, hogy mire eljutottam ide, a folyamat során nyert, kapott sokmilliós autókat akkor elárvereztem, mert kellett a forrás, most minek venném meg újra...

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10903) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Az mitől lehet, hogy csak 30 forza pontot kapok forzathon végén amikor vip vagyok? Egy ideje már csak 30-at kapok a 60 helyett..

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#10904) CJ4567 válasza AllTheBest (#10903) üzenetére


CJ4567
veterán

Vedd meg újra a duplázó házat. (0-ba fog kerülni)

No Sana No Life

(#10905) AllTheBest válasza CJ4567 (#10904) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Ó, hogy mennyi pontom ment emiatt a levesbe :W így műr jó köszi :)
Kb 1500-2000 pont veszett így oda az elmúlt pár hétben :(

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#10906) NoMagix


NoMagix
addikt

úgy szeretem, amikor pörgetésnél dinnyés lila inget nyerhetek csillogó ékszerekkel és papucsokkal...
sírok, amikor a szerencsekeréken elpörög egy-egy jó autó

(#10907) csab991 válasza NoMagix (#10906) üzenetére


csab991
senior tag

Tegnap, egy pixelnyire pörgött el egy 10M kredites Ferrari. Persze megvan már régóta, de azért jó érzés LENNE néha valami nagy értékűt is nyerni. :D

(#10908) Darko_addict válasza csab991 (#10907) üzenetére


Darko_addict
őstag

Csabi, megmentőm!
Melyik buggyval, homokfutóval érdemes nekimenni a szezonális versenynek? 2 autó 3 különböző tuninggal teljesen elbukott, már a startvonalnál lehagyott mindenki.

:R

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10909) csab991 válasza Darko_addict (#10908) üzenetére


csab991
senior tag

A két bogarat próbáld meg, Azt hiszem a Dingoval (szürkés fekete?) mentem (elég szar volt vezetni így utólag visszagondolva), lehet a másik a még jobb választás. Érdemes szorosan az ellenfelek mögött menni, majd amikor ők letarolják a kőfalat, kerítést akkor megelőzni őket, így nem lesz gondod. A startvonalnál engem is lehagytak amúgy de utána vissza lehet hozni.

Amit Skeleton mond, azzal csináld meg az mindenképp jobb a Dingonál..

[ Szerkesztve ]

(#10910) Skeleton01 válasza Darko_addict (#10908) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Én a Volkswagen Class 5/1600 Baja Bug-gal csináltam meg, szoros versenyben, de végül sikerült, előtte a Penhall Cholla-val (AWD átalakítással) vért izzadva sem lett meg. :B

Más: Horizon 3-ban valakinek nincs egy felesleges Porsche Macan '15?

[ Szerkesztve ]

(#10911) noblem1983 válasza Darko_addict (#10908) üzenetére


noblem1983
senior tag

Maverick-et alakítottam át és azzal toltam. Vicces mert rajtnál tényleg lehagynak és 1 sebességesre van beállítva. Úgy rémlik megosztottam a tuningját, nevem alapján megtalálod

[ Szerkesztve ]

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#10912) CJ4567 válasza Darko_addict (#10908) üzenetére


CJ4567
veterán

Én egy Dingo Buggy-val csináltam meg, a 2 literes Honda motorral(2.0L I4 - VVT), és hagytam hátsókeréken, mert meglepően jó a tapadása.

Amikor jól működik a konvoy rendszer:

LaSof is a mi konvoyunkban volt, erre a másik csapatba dobta be, amikor csináltuk az évszakos playground játékokat.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#10913) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ahhoz a Ford Mustang RTR-hez mit kell teljesíteni? Gyanítom mindent csak hát ma tudtam elkezdeni a jelenlegi évszakot.

Gunner for life

(#10914) csab991 válasza ProgenXL (#10913) üzenetére


csab991
senior tag

Elég csak 50%-ot elérni a festival playlisten. A heti forzathon meg pár napi plusz az évszakos bajnokságok és meg is van. Ha csinálsz egy rankedet, meg havi rivális-t azok még többet dobnak rajta.

CJ: Szép kis csapat, biztos élvezetes velük tolni.

[ Szerkesztve ]

(#10915) CJ4567 válasza csab991 (#10914) üzenetére


CJ4567
veterán

Kétszer kellett megcsinálni a PGG-t, mert először Miku-t nem dobta be. Először kilépett az egész ellenséges csapat a harmadik körben, másodjára meg kilépett mindenki, kivéve aki velünk volt az ellenséges csapatban (LaSof), szóval túlságosan nem kellett megerőltetni magunkat. :D

Amúgy ezzel a csapattal csináltuk meg az összes évszakos kihívást, kivéve a Showcase Remix-et, és a rivals-t, mert aztokat csak egyedül lehet játszani, meg csapatos ranked-re nem jött Grandma.

Csütörtökön amúgy egy 2 órára véletlen bekapcsolták a félkész wallride fix-et, értjük már, hogy miért nem adták ki a jelenlegi állapotában. :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#10916) TomX


TomX
tag

Sziasztok!

Azt a 3 bajnokságot nem értem hogy hogyan és mint kellene megcsinálni. Sokszor nekifutottam de soha nem adta be ,letudnátok írni hogy hogyan kellene ezeket elvégezni mert nagyon a leírásukon se tudok eligazodni.

Előre is köszii!

(#10917) DjDanee87 válasza TomX (#10916) üzenetére


DjDanee87
addikt

Úgy nehéz ha nem mondod meg mire gondolsz.

Ha a szezonális bajnokságokra gondolsz a legegyszerűbb a térképen a szűrést használni és akkor látni fogod melyek ezek. Ha megvan akkor általában ezeket a fejlesztők által megadott korlátozásokkal kell teljesíteni, amit látni lehet pontosan mi is ha a térképen az event fölé viszed a kijelölőt. A PI jelenti az autó tuning szintjét. Itt van egy leírás a heti dolgokról angolul: [link]
A szezonális bajnokságokat szakértőknek való nehézségen kell megnyerni.

(#10918) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Megjelenéskor toltam utoljára a játékot, most pedig visszanézek.
Na most, PC-n játszok, PS4 kontrollerrel, de valami hatalmas késleltetés van az irányításban :F :F
Eddig nem volt semmi probléma, most meg játszhatatlan :O
Esetleg valami tipp? Lehet hogy a játékban lett valami elállítva?

Press "F" to pay respects.

(#10919) Bib válasza Imilenni (#10918) üzenetére


Bib
őstag

A pc meg a ps4 kontroller az ideális párosítás egy forzához :)
Szerintem szar a játék :DD

(#10920) NorDezs


NorDezs
senior tag

Haladok az évszakos bajnokságokkal, már csak az online kaland van hátra. Itt pontosan mi a feladat?

(#10921) Imilenni válasza Bib (#10919) üzenetére


Imilenni
addikt

Eddig egyikkel sem volt baj.

Inkabb valami beállítás lehet a baj. :O

Press "F" to pay respects.

(#10922) DjDanee87 válasza NorDezs (#10920) üzenetére


DjDanee87
addikt

Rangsorolnod kell magad. Úgy működik a dolog, hogy 10 besoroló menetet kell lenyomnod a rangsorolt kalandban, és utána kapsz egy rangot. Ha jól rémlik addig nem elérhető ez a mód, amíg nem értél el egy bizonyos szintet online kaland befolyással. Tehát ha egyáltalán nem játszottál még ilyet akkor előbb kell menned párat a sima rangsorolás nélküli online kalandban és ha megvan a lvl 2 vagy 3 (nem emlékszem) onnantól válik elérhetővé a rendes rangsorolt játék.
Nem lesz rövid idő ebből 10et lenyomni, de van rá 1 hónapja mindenkinek akit érdekel ez az új playlist teljesítés. Illetve aki volt már korábbi szezonban rangsorolt, annak csak 1 játékot kell teljesítenie, és máris megvan a besorolása. Csak első alkalommal kell a 10 menet.

Ha nem akarod a csapatodat hátráltatni akkor érdemes összeállítani S2, S1, A osztályból olyan tuningolt gépeket amik jól használhatóak terepen is = AWD, mert 2 verseny közt el kell jutni az egyik végétől a másik kezdéséhez és általában a leggyorsabb út a kettő közt a mezőkön át a leggyorsabb, ahol nem árt a 4kerék meghajtás. Illetve az évszak véletlenszerűen kerül kiválasztásra a játék által, tehát lehet kapsz majd versenysorozatot télen is, annak ellenére, hogy nyár van a héten. Érdemes tudnod melyik autón van rally gumi (ez télen téli gumiként funkcionál), mert sajnos itt nem fogja mutatni neked a játék az autóválasztásnál, mert gyakorlatilag nyáron választod ki a kocsit, és olyankor nem látszik melyiken van téligumi - utána teleportál csak el a helyszínre a játék és állítja át télre a körülményeket.

[ Szerkesztve ]

(#10923) NorDezs válasza DjDanee87 (#10922) üzenetére


NorDezs
senior tag

Köszi, akkor nagyjából vágom, hogy miről van szó, annó már indítottam egy ilyen mókát.
Autókból mi az anjánlott ezekre a kategóriákra, esetleg, milyen tuningot érdemes rá keresni?

(#10924) csab991 válasza NorDezs (#10923) üzenetére


csab991
senior tag

[link] Itt elég jól össze van foglalva miket érdemes, azóta bővült az autó repertoár, de ezekkel biztos nem jársz rosszul.

Érdemes az első 10 versenyt jól megtolni, ha ügyes vagy simán feldob akár rank9, rank8-ra is. Utána már sokkal lassabb az előrehaladás.

(#10925) Sebastiano99 válasza AllTheBest (#10755) üzenetére


Sebastiano99
lelkes újonc

Cseréltük a memóriát, de közben került be új alaplap és proci is.

Most ilyen a gép:
GA-f2a88xm-hd3
AMD A10 6800k 4.1GHz
Hyperx Savage ddr3 1866mhz 2x8GB (dual)
Radeon RX 460 4 GB (driver naprakész)
Samsung EVO 860 250 GB SSD
Win10 Pro (teljesen friss)

Más nincsen a gépen, csak ez. Most telepítettük a windowst és a játékot. A játék maga állította a videóvezérlést.

Mit kellene még állítanunk a windowson vagy a játékon? Vagy reménytelen, mert gyenge valamelyik alkatrész?

Már szinte sírni tudnék, mert a fiam játszik pár percet és kilép folyamatosan az asztalra.

Köszönöm a segítséget!

(#10926) DjDanee87 válasza Sebastiano99 (#10925) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nem egy erőgép, de a minimum fölött van azért, tehát működnie kéne.

Sajnos windowshoz nem értek, de amit mások írták hogy lapozófile vagy virtuális memória amikkel lehet próbálkozni, hátha orvosolja a hibát.

(#10927) Sebastiano99 válasza DjDanee87 (#10926) üzenetére


Sebastiano99
lelkes újonc

Sajnos, megpróbáltam a 16-32 GB lapozófájl átállítással, de ugyanazt teszi most is. Kb. 4-5 percig vagyok benne a játékban.

(#10928) parandroid válasza Sebastiano99 (#10925) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Borzasztó cinikusan fog hangzani, pedig tényleg jó szándékkal írom: vegyél egy xbox one s-t. Amennyibe kerül, annyiból rendes vga-ra sem telik, cserébe megszűnik minden problémád a játékkal kapcsolatban (meg egy csomó más játékkal kapcsolatban is). Csúnyább nem lesz (sőt), az irányítás úgyis kontrolerrel az igazi, meg legalább lehet családi programot csinálni a játékból a nappaliban.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#10929) CJ4567 válasza Sebastiano99 (#10925) üzenetére


CJ4567
veterán

8GB RAM-mal simán mennie kéne a játéknak pedig, nálam is 8GB-tal megy.

A játékot valakitől megosztva kapja, vagy megvett? Nálam addig gyakran összeomlott, amíg family share-en keresztül játszottam, miután megvettem, azóta november óta 1 crash volt.

No Sana No Life

(#10930) Sebastiano99 válasza CJ4567 (#10929) üzenetére


Sebastiano99
lelkes újonc

Az ultimate kiadást kapta a fiam névnapjára a családtól. Kellett először Xbox Game Pass-t igényelni (14 napig ingyenes), így 22 ezerért letölthető volt 28 helyett. Azután a Game Pass-t lemondtuk.
Gondoltam még a processzor hőmérsékletre, de amióta cseréltünk egy hőcsöves, rézmagos ventilátorra, azóta 70 fok fölé nem megy. Most pasztáztam. A gép maga állítja a videovezérlést, abból lehetne esetleg lejjebb venni? (Bár ezt is próbáltuk már, de nagyon alacsony, alacsony, közepes).

(#10931) Bib válasza Sebastiano99 (#10930) üzenetére


Bib
őstag

Lapozófile automatikuson legyen , nem kell 16-32Gb. Ne legyen semmilyen tweak program fent, semmi afterburner , semmi .

(#10932) Sebastiano99 válasza Bib (#10931) üzenetére


Sebastiano99
lelkes újonc

Visszaállítom az automatikus lapozófájlt. Csak a win10, a forza és a HWinfo van a gépen.

(#10933) Csapoati válasza Sebastiano99 (#10932) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én a HWInfo-t is leszedném, nem igazán szereti a játék az ilyesmi progikat.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10934) Skeleton01


Skeleton01
aktív tag

Beruháztam a Motorsport 7-re is (Standard E.), még töltődik, kíváncsian várom a Horizon 3 és 4 után milyen lesz a pályaversenyzés, az alábbi DLC packok közül az elsőt automatikusan hozzáadta, nem vágom, most akkor két külön Hoonigan car pack van?

[ Szerkesztve ]

(#10935) Csapoati válasza Skeleton01 (#10934) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem, egy van, nem is értem miért található meg kettő. Lehet mert előrendeléshez járt, aztán később külön megvásárolhatóvá is tették?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10936) maximilian4 válasza Skeleton01 (#10934) üzenetére


maximilian4
addikt

Nekem nagyon nem jött be. Assistok nélkül koránnyal lehet játszani normálisan a játékot. Az online része meg az igazi battle royale. Horizon 4-ben viszont már az abs nélkül is megy, így semmi assist nincs. Féktávon sokat spórolok vele. Csak kár a sok b**i rammerért akik 300-al beléd mennek a hajtű előtt... Nem értem miért nincs olyan büntetési rendszer mint pl egy grand turismo sportban. Elvileg talán a motorsporthoz jön, jó lenne a horizon-hoz is. Viszont ha a motorsortot komolyan gondolja az ember kell a kormány, pedál.

Egyébként az abarthos heti kihívásnál a 9 csillagot hogy teljesítsem, ha már mindehol ki van maxolva a 3 csillag?

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#10937) ETOM válasza maximilian4 (#10936) üzenetére


ETOM
addikt

Bármelyik figyelmeztető táblánál kell ugrani és beszámolja.

(#10938) DjDanee87 válasza ETOM (#10937) üzenetére


DjDanee87
addikt

Akár egynél, egymás után 3x.

(#10939) parandroid válasza DjDanee87 (#10938) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az nem működik, próbáltam. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#10940) eLit-MiLan válasza parandroid (#10939) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Pedig de :D Nekem ment úgy.

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#10941) parandroid válasza eLit-MiLan (#10940) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem értem. Az első ugrásnál meglett a 3 csillag, amikor újra ugrok ugyanott, akkor nekem nem számolja hozzá. :F Nem először van ilyen feladat, mindig rápróbálok, de eddig sose jött össze. Nem tart semeddig a gyorsutazás a következőhöz, de na....

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#10942) DjDanee87 válasza parandroid (#10941) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én is egynél csináltam meg ezeket eddig, nemtudom nálad miért nem megy.

(#10943) DjDanee87 válasza DjDanee87 (#10942) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ha már furcsán működő dolgok. Mai napi challenge 2 favágó trükk. Eljöttem ide, ahol van rengeteg farönk:

Hiába gázoltam át több tucaton, csak nem akart bevillani, hogy készen van a challenge. Miután megálltam "bankolni" a skillpontokat és új chaint kezdeni, a következővel megadta. Érdekes úgy emlékeztem az ilyen trükkös dolgokat mintha engedte volna máskor egybe megcsinálni.

(#10944) Skeleton01 válasza maximilian4 (#10936) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Ez annyira nem hangzik jól, most kicsit sikerült megingatnod a lelkesedésem, pedig sokat agyaltam, hogy a FM7, vagy inkább a FH3-hoz a Blizzard M. + Hot Wheels pakk legyen-e, remélem nem bánom azért meg. Abban bízom, hogy az off topic DiRT Rally-s 150+ óra tapasztalat gamepaddal hasznos lesz, ha ennyire szim. irányú a játék.

(#10945) KEAN válasza Skeleton01 (#10944) üzenetére


KEAN
tag

Szerintem simán játszható az FM7 kormány nélkül is, nálam minden assist off és simán tudom irányítani és élvezetes a játék. Egyedül a durvább gépeknél, IndyCar, F1, stb. kell még bekapcsolni a kipörgésgátlót. Azért ez csak egy Simcade cucc és nagyon sok top player is kontroller nyomja.

"Persze, hogy tudtam, csak nem sejtettem!"

(#10946) maximilian4 válasza ETOM (#10937) üzenetére


maximilian4
addikt

Most meg megnyertem már vagy 5 utcai versenyt, de egyet még sincs teljesítve az utolsó. :D

Maxi

(#10947) Sebastiano99 válasza Bib (#10931) üzenetére


Sebastiano99
lelkes újonc

Annyi még biztosan fontos, hogy amikor kiakad a játék, akkor a hőcsöves AMD rézmagos processzor hűtő erősen felpörög, néha egyet-egyet akad és megáll 4-5 másodpercre a kép, utána kidob az asztalra. A következő üzenet olvasható a jobb alsó sarokban: "Váratlan rendszerhiba miatt az alapértelmezett radeon wattman beállítások visszaálltak". Ilyenkor többszöri próbálkozás után indul csak újra a játék, ha egyáltalán újraindul. A CPU (A10-6800k) hőmérséklet 70 fok körül mozog. 650W Chieftec tápegység van még a gépben.
Köszönöm, hogy ilyen sok segítséget kapok Tőletek!

(#10948) Win-T válasza Sebastiano99 (#10947) üzenetére


Win-T
senior tag

Nekem a Radeon Chill eljárása sok játéknál bekavar és okoz random újraindulást (mondjuk a Forzáknál pont nem), érdemes lenne megnézni, hogy be van-e kapcsolva és kikapcsolni ha igen.

(#10949) Sebastiano99 válasza Win-T (#10948) üzenetére


Sebastiano99
lelkes újonc

Köszönöm.

Úgy néz ki, hogy Bib által sokszor említett "tiszta" indítás működő verzió.

Teljesen üres SSD-re felraktuk a Win10 Pro-t, utána rögtön a FH4-et. Semmit nem állítottunk át!

A játék indítása után kaptuk az üzenetet, hogy sajnos nem fog elindulni a játék, mert a videokártya driver régi (...22...-es) és neki az új (...24...-es) kell. Mellőzés és folytatás! Azóta akadás mentesen és kilépés nélkül durván 2 órája tolja a fiam. Nagyon örül neki!

Köszönöm a sok segítséget, de legfőképp Bib-nek, aki kitartott az álláspontja mellett, hiszen többször is hangsúlyozta a fórumban ezt a megoldást.

Remélem, másnak is segít majd ez az "egyszerű" variáció!

(#10950) Bib válasza Sebastiano99 (#10949) üzenetére


Bib
őstag

:C Ez igazán jó hír, jó szórakozást !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.