Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10801) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Mi az az "5 tripla elsuhanás trükk" az új heti kihívásban? :F

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#10802) csab991 válasza s7evcsenko (#10801) üzenetére


csab991
senior tag

Előzz meg három autót egyszerre 5 alkalommal. Persze versenyek alatt.

[ Szerkesztve ]

(#10803) s7evcsenko válasza csab991 (#10802) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ettől féltem.
Köszönöm. :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#10804) csab991 válasza s7evcsenko (#10803) üzenetére


csab991
senior tag

Próbáld meg esetleg az autópályás pénzfarmolós eventen, ott talán a legkönnyebb összehozni ezt.

(#10805) bandi0000 válasza s7evcsenko (#10803) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem olyan nagy gáz, indíts el egy versenyt, és a célnál gyorsuld le a mezőnyt, ha megadta, akkor kezd újra :D

Xbox One: bandymnc

(#10807) NoMagix válasza bandi0000 (#10805) üzenetére


NoMagix
addikt

Elindítottam egy országúti versenyt, a rajtnál mindig lenyomtam 3 autót, utána, ha jól ment az első kanyaroknál megint sikerült 3 autót lehagyni, majd újraindítottam a versenyt pár alkalommal.

[ Szerkesztve ]

(#10808) csab991 válasza oriic (#10806) üzenetére


csab991
senior tag

Ez jó hír, az eddigiek alapján lehetett sejteni, hogy a FH4 zárja ezt, az új FM8 nyitja a következő konzol generációt. A szokásos évente váltakozó horizon/motorsport trend is megszűnik ezáltal.

(#10809) Nyethuszar


Nyethuszar
tag

Végre, a játék megjelenése óta tegnap végre sikerült kipörgetnem a rendőr verdát :DD :))
A csoda pillanata :Y

Már használatban :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#10810) Win-T


Win-T
senior tag

Ha egy Horizon Edition verdának elbarmolom a gyári tuningját azt hogyan állítom vissza?
A heti event utolsó ugratós részéhez átállítottam a Horizonos Alfámat S2 négykerekesre. Miután meglett visszamentem a garázsba és nyomtam egy defaultot neki, de így kvázi "normál" autó lett belőle. Előtte volt benne 8 sebesség és simán vitte a 320-at, így meg most csak hatsebességes és éppen csak eléri a 290-et. :(

(#10811) csab991 válasza Win-T (#10810) üzenetére


csab991
senior tag

Ha megnyitod a fejlesztés és tuningot, ott a karosszéria készlet előbeállításnál megtalálod az S1-es FE tuningot.

(#10812) DjDanee87 válasza Win-T (#10810) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ha bemész a házadba/fesztiválra akkor Garázs -> Fejlesztés és tuning -> Karosszéria előbeállítások bal oldalt és kiválasztod ott a FE-t.
szerk: lassú voltam

Én most riválisokkal szórakozok. A terepversenyeket annyira kevesen csinálják, hogy automata váltóval is összejött egy 16. hely az egyiken:

[ Szerkesztve ]

(#10813) Win-T


Win-T
senior tag

Köszi mindekettőtöknek!

Más: Ez mi ez a csalás amibe most futottam bele éppen? Becsatlakoztam egy random public eventbe, meglepődve láttam ez egy 50 körös góliát - mondom ezt nem gondolják komolyan. De alighogy elindult a verseny már írta is, hogy vége, 5 másodperces köridőt írt a csávónak és kaptunk a végén vagy két milla pénzt meg léptem vagy 6 szintet. Hát így könnyű kérem szépen.
Ez ismert trükk?

(#10814) DjDanee87 válasza Win-T (#10813) üzenetére


DjDanee87
addikt

Szerintem nem túl régi a dolog, de nagyon durván elterjedt ahogy látom. Szinte folyamatosan csak ilyen 50 körös goliath-ot lehet csak látni, hogy keresnek rá embert. Remélem hamar javítják a dolgot.

(#10815) csab991 válasza DjDanee87 (#10814) üzenetére


csab991
senior tag

Én is csak ilyen 50 körös versenyeket láttam, de nem mertem rá csatlakozni, mert tuti valami exploit lehet, de mintha ezt is említették volna streamben, hogy fixelve lesz mihamarabb.

Az utcai pálya riválisokon rongyoltam végig, a cél mindenhol a top100 volt, ami sikerült is, kivéve a Marathon-t arra még nem volt időm.

[ Szerkesztve ]

(#10816) Skeleton01 válasza Win-T (#10813) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Erre gondoltam én is a tegnap esti hozzászólásomban, mert ugyan így jártam. Elkezdték tiltani a blueprint létrehozókat, de persze mindig újabbat csinálnak mások.

(#10817) orc88 válasza Win-T (#10813) üzenetére


orc88
őstag

Speedycracker00 "Money" nevű blueprinttel bugoltatják. Az elsô beér 1 perc alatt, mindenki instant 3M+

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#10818) Win-T


Win-T
senior tag

Remélem azért nem jár bünti ha véletlen becsatlakoztam egy ilyenbe. Fogalmam sem volt róla, hogy mi a fene folyik. :D

(#10819) gduck válasza orc88 (#10817) üzenetére


gduck
addikt

Sose értettem miért jó az, ha valaki becsapja magát :F

(#10820) Strauss


Strauss
senior tag

A mostani 200 Frozathon pontos "3* - os ugrás szedánnal " mivel csináltátok meg? egyszerűen nem akar összejönni....

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#10821) bandi0000 válasza Strauss (#10820) üzenetére


bandi0000
nagyúr

tuning bmw vel, de jó messziről futottam neki, 200 körül kéne nekiszaladni

Xbox One: bandymnc

(#10822) gduck válasza bandi0000 (#10821) üzenetére


gduck
addikt

+1 S2-es BMW-vel az aszfaltos úttól indulva ;)

(#10823) Skeleton01 válasza Strauss (#10820) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

RS 6 Avant, S2 class tuninggal.

[ Szerkesztve ]

(#10824) Strauss válasza Skeleton01 (#10823) üzenetére


Strauss
senior tag

akkor csak Én vagyok szerencsétlen... rs6 200 al , es 211m nel nem megy feljebb

közben megvan.. nem vettem észre , hogy nem tuningolt verdával megyek :)

[ Szerkesztve ]

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#10825) maximilian4


maximilian4
addikt

Forza Motorsport 7 akció a konzolvilágnál: [link]

Maxi

(#10826) NoMagix válasza maximilian4 (#10825) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszi! :R
Megígértem magamnak, hogy ezt a részt kihagyom, nagyon nem tetszett a demója, de ilyenkor vagy az aprón hirdetett daraboknál kicsit elcsábulok, igaz inkább a digitális felé hajlok már.

(#10827) Csapoati válasza NoMagix (#10826) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A demó csalóka, nekem se tetszett, a teljes játékban meg vagy 150 órám van.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10828) NoMagix válasza Csapoati (#10827) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszönöm, akkor lehet beszerzek egyet, igaz a 6-sal sem vagyok még a felénél sem!

(#10829) nyozo


nyozo
aktív tag

PC-n nyomja valaki közületek G920-al?

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#10830) maximilian4 válasza NoMagix (#10828) üzenetére


maximilian4
addikt

Én már behúztam egyet. Már települ is. Szerencsére a szolnoki konzolvilágban is át tudtam venni. Ennyit megért.

Maxi

(#10831) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Megjött az extra 8gb ram. Így 16gb-al minden magasra húzva. Az elején belépéskor amikor tölt be mindent akkor 2-3 apró dropp ami van, az lehet már a winchester miatt ami idén lesz 5 éves.. de aztán sehol semmi végre :))

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#10832) DjDanee87 válasza ProgenXL (#10831) üzenetére


DjDanee87
addikt

Azt nekem is csinálja, szintén régi vinyón van.

(#10833) Csapoati válasza ProgenXL (#10831) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igen, ezeknek a játékoknak már nagyon kell az SSD. Szerencsére egyre olcsóbbak.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10834) csab991 válasza Win-T (#10818) üzenetére


csab991
senior tag

Szerintem nem lesz ebből gondod, inkább az járhat pórul aki rendszeresen csinálja, Forza fórumon írták, hogy tudják ellenőrizni, a kredit mozgást. Valószínűleg lesz majd ennek következménye.

(#10835) Nyethuszar válasza nyozo (#10829) üzenetére


Nyethuszar
tag

"Csak" G27-em van :)
Miért kérdezted, valami gond van ?

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#10836) nyozo válasza Nyethuszar (#10835) üzenetére


nyozo
aktív tag

Érdeklődnék, hogy ki milyen beállításokkal játszik driver/játék, mert nekem nagyon rossz az irányítás, előtte egy DFGT-m volt azzal fényévekkel jobb volt :(

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#10837) Nyethuszar válasza nyozo (#10836) üzenetére


Nyethuszar
tag

Ha gondolod megmutatom, Nekem miként van beállítva.

Logitech Profiler

Ingame ( itt már nem tudom van-e állítva,de valószínűleg igen )

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#10838) AllTheBest válasza ProgenXL (#10831) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Az nálam is szokott lenni amikor online módba lépek, hiába van 1070ti, 16gb ram és i5 7600k. Mondjuk nálam is hdd-n van, de szerintem inkább az online mód a ludas itt.

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#10839) Nyethuszar válasza AllTheBest (#10838) üzenetére


Nyethuszar
tag

Nekem is vannak néha kis röccenések, de szintén kizárólag amikor online csatlakozik akkor, pedig SSD-n van. Gyaníthatóan a netkód vagy valami hasonló lesz a ludas ebben.
Na meg ha sokszor megyek ki alt-tabbal a tálcára.. Azt valahogy nem szereti.. Akkor jönnek a droppok egy idő múlva.. Akkor game restart és minden oké megint.

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#10840) CJ4567 válasza Csapoati (#10833) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem muszáj SSD, egy gyors HDD is megfelel.

No Sana No Life

(#10841) maximilian4


maximilian4
addikt

A kérdésem mindkét forza játékra vonatkozik ( motorsort 7 ls horizon 4). ABS OFF-al nem lehet beállítani hogy a max fékerő 80% legyen? Megnéztem pár profi videóst és kb 70-80%-on a leghatékonyabb, én meg utálom ha besatuzik, mert akkor nem lehet irányítani az autót. Márpedig ha tökig behúzza az ember a triggert akkor ez történiuk, ráadásul FM7-ben rendesen kopik is tőle a gumi. 4-5 körönként meg nem jó dolog pitbe kiállni. :D Legjobb az lenne ha az ujjammal tudnám adagolni, de ehhez még béna vagyok. Hátha van valami beállítás rá.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#10842) Strauss


Strauss
senior tag

Üdv! Mi ez az új módi a FH 4 ben? tegnap is meg ma is látom , hogy lassan mennek a játékosok , focusokkal , ma meg mc larenekkel , egy csomó játékos , majdnem mind ugyanolyan autóval . És a kreszt betartva.Miről maradtam le?

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#10843) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Oss Sensei-ek! Az utóbbi napokban nálatok is folyton ledob a szerver? Ha elakarok fogadni versenyt, vagy konvojban krúzolok valakivel, akkor szétkapcsol. Előtte fasza volt, pár napja kezdte el. Gépen minden flott, telekomos nettel.

(#10844) KEAN válasza maximilian4 (#10841) üzenetére


KEAN
tag

Nem kell tökig húzni a triggert, igaz ezt mondani egyszerűbb, mint csinálni. :D Megszokás és gyakorlás kérdése, igaz jó sokat kell gyakorolni, de én már elég ritkán megyek véletlenül 80% fölé a fékezésnél. Sokat segít a triggerek holtjátékának beállítása, illetve legvégső esetben érdemes elszórakozni a tuning beállítások között a "break pressure"-val.

[ Szerkesztve ]

"Persze, hogy tudtam, csak nem sejtettem!"

(#10845) maximilian4 válasza KEAN (#10844) üzenetére


maximilian4
addikt

Tényleg egyszerűnek tűnik. Csak közben még ezer dologra figyelni kell. Ideális ív, a többi autó, a váltás, online versenyeken szopás ez főleg. De majd belejövök. :D

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#10846) csab991


csab991
senior tag

Update már tölthető, PC-n 2.48 GB körül van.

(#10847) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Nem tudom, hogy milyen glitch, de az első kanyarban felborult, szóval nem csak rosszul megjelent autómodellnek tűnik, mert traktorfizikája volt neki. :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10848) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Mi az istent csinálhattak ezek a trombitások, hogy patch után 5-60 FPS között ugrál a játék annyira, hogy nem képes az autó egyenesen se menni, annyira szaggat? VGA kihasználás 50-96% között ugrál félmásodpercenként.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10849) Nyethuszar válasza csab991 (#10846) üzenetére


Nyethuszar
tag

Mi a fenét javított, adott hozzá a gamehoz ?

orc88: Nekem sem jelezte,de gyaníthatóan a háttérben töltötte le sunyiba

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#10850) orc88 válasza csab991 (#10846) üzenetére


orc88
őstag

Csak nekem nem dobja fel? :F Pedig játszottam is, in-game sem írta.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.