Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29001) lastmohican2


lastmohican2
tag

A Konvoj jól működik már? A Festival Playlist eseményeit is lehet teljesíteni konvojban?
Nem tudom volt-e már hasonló felvetés, avagy lenne-e rá igény, de ha működne akkor én szívesen részt vennék egy PH! bajnokságban, ahol mindig az aktuális Festival eseményeket nyomnánk közösen.

(#29002) CJ4567 válasza lastmohican2 (#29001) üzenetére


CJ4567
veterán

Én csütörtökön konvojban csináltam meg az összes eseményt, annyira jól és gyorsan működött, hogy mindketten meglepődtünk, hogy már kész vagyunk. :DDD

No Sana No Life

(#29003) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Tegnap szórakoztam egy kicsit a rivális móddal, kilockoltam minden kategóriában a jutalomautót és feltűnt hogy mennyi kib.szott csaló van a játékban.
Reservorio pálya, B700 2:39 az időm, WorthyCheetah 2:35-öt ment a viszonyítás kedvéért és globálisan kilenc (!!!) másodperccel vannak ketten is az elején egy stock Transittal. De rengeteg az egy perc alatti idő. Ugyanez a többi pályán.

Azt a nyomorult idiótát a Kimis festés miatt kibannolták a világvége eljöveteléig, közben nincs egy ráérő recskamesterük, aki ránéz az irreális időkre és törli őket felhasználóval együtt?
Prioritások, na.

(#29004) Kisgépkezelő válasza stillmatic (#28995) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Szerintem annyira nem lehet rossz az a Camaro. Szép tágas mezők vannak lehet, hogy lassan gyorsul RWD-ként, de legalább gondolom jó gyors. Tegnap egy 7-es kocsival vertem el egy 8-ast, úgyhogy dönthettem, hogy az MG Metroját veszem el, vagy inkább upgradelek egy Camarora. Én hülye meg az MG-t választottam, ami gyorsul mint a mérgezett egér, egészen 205-ig, ahol elfogynak a váltófokozatok, úgyhogy nemcsak nem nyertem de még fel is b..szott a 3 percen át tiltáson üvöltő motor hangja. :D
Van tier7-ben is egy RWD Ferrari, az is "remek" választás, bár igazából annyi nagyon jó autót szedtek össze, hogy igazából egy a LeMans-i pályára tervezett Ferka szerintem egyáltalán nem lóg ki lefelé. Az említett MG-t pl: árkon bokron át is megelőztem vele, mert legalább végsebessége van.

Annyi a szerencse, hogy a 4-ben amíg még foglalkoztak vele, időről időre cserélgették az eliminatoros autócsomagot, úgyhogy van remény, hogy egy kicsit értelmesebbre cserélik majd idővel a jelenlegieket. Olyanra pl: emlékszem, hogy egy hónapig ilyen rendőrös téma volt, úgyhogy csak olyan autó volt benn, amire villogót lehet szerelni.
Bár szerintem sokat az se segítene a játékmódon, mert a pálya 90%-án annyira nincs semmi, hogy gyengébb autóval szinte alig van esélye az embernek. A 4-ben ahol mindenütt volt valami akadály, simán nyerhető volt a párharcok jelentős százaléka, vagy akár az egész eliminator is egy Minivel, ha az ember eléggé ismerte a térképet.
Itt meg kiteszi a célt egy 50 hektáros kokainültetvény túloldalára, aztán ha gyengébb a kocsim, akkor becsületből elindulok azért a cél felé, hátha elakad valami fában. Mivel 3-nál általában nincs több a célig, ezért pont úgy vagyok, mint amikor írják a hírek, hogy "a Matematika esélye még megvan a válogatottnak a VB kijutásra". Aztán később a cikkben meg az, hogy ehhez Lichtensteinnek 5 góllal kéne vernie az előző Európa bajnokot és Andorrának X-elnie kell az előző világbajnokkal. :DDD

CJ4567: Legalább azt a 200-at egész stabilan tudja tartani, mert jól rugózik a buckákon.

rdt89: Pedig a 4-ben egy igazi vadállat volt a Nomad azokon a rallys pályákon ahova inkább kanyarban kellett gyorsnak lenni mint egyenesben.

lastmohican2: Mi Qkaccal, meg ha ráér akkor NoMagixxal minden csütörtökön összeállunk. Ha van kedved, vegyél fel minket Xboxon cimbinek, aztán írj ránk, ha jönnél. A többiek az itteni nevükkel van xboxon is én meg WorthyCheetah17.

stillmatic: Ha nem is stock Transittal, de mondjuk Holden Toranával teljesen reális egy az enyémnél 10 másodperccel jobb idő ott.

(#29005) stillmatic válasza Kisgépkezelő (#29004) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Félreértettél, nem a tiédnél volt gyengébb kilenc másodperccel hanem a komplett ideje volt 0:09!

Az Eliminatorban pedig van amikor az Fh5-hez hasonlóan alagútba rakja a célt vagy erdőbe illetve nagyvárosba. Múltkor csak azért lettem második a 4-es X5-el mert a bokrok után fal jött és mire utat találtam a város szívcsakrájába egyvalaki megelőzött.
Nem mindenki olyan expert autókezelő mint te, az RWD-s autókkal elég egy bucka utáni pördülês és mire összeszedi én már megelőzöm.

(#29006) Kisgépkezelő válasza stillmatic (#29005) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Ja, hogy úgy, 9 másodperc. Hát az már úgy nem SuperSportVan, hanem SuperSonicVan. ;]

(#29007) csuvicsuva válasza stillmatic (#29005) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nekem az előző részben volt egy olyan Eliminatoros "élményem", amikor egy másik sráccal szinte fej-fej mellett vágtattunk a cél felé, aztán 300 méterrel előtte derült ki, hogy körbe kellett volna menni, mert a fal megálljt parancsolt. Azért lettem harmadik, mert én jobban visszapattantam róla. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29008) NoMagix válasza Kisgépkezelő (#29004) üzenetére


NoMagix
addikt

Hamarabb leszel az eliminátorban első egy riksával, mint a válogatottunk vb-re kijutó csapat.

Kukáztam a régi Tierra pályámat és újra rajzoltam az új száma:
183 661 582

(#29009) .LnB válasza stillmatic (#29003) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, sok a pár másodperces idő sajnos. Simán büntetni kellene. De nem. Nem is értem, hogy miért hagyják így..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29010) floatr válasza .LnB (#29009) üzenetére


floatr
veterán

Nem mintha a FH4-ben takarítottak volna

(#29011) stillmatic


stillmatic
aktív tag

A nap Eliminatoros kihívásnak szar a fordítása, miszerint vezess egy hetes szintű autót, egy hatos Nomaddal megvertem egy tízes Hooni RS200-at, egy métert nem mentem hetessel mégis megadta.
A helyes fordítás gondolom az lett volna hogy vezess LEGALÁBB egy hetes szintű autót.

(#29012) Wesder válasza stillmatic (#29011) üzenetére


Wesder
félisten

A hatos autóval tovàbbra sem teljesülne a feltétel, ha az lenne hogy "legalàbb hetes".

Szerk.
Egyébként "Drive a level 7 car in the Eliminator"

Szerk.2
Megjött a FM5 Loyalty Reward. 👀

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29013) stillmatic válasza Wesder (#29012) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Hatosból tízesbe ültem át, gondolom azért adta meg.
Az FH4-hez hasonlóan lehet átállítom ezt is angolra .
Kedvencem a letölthető tuningoknál a tune szó dallamra történő magyarítása a menüben.

(#29014) Dyingsoul válasza stillmatic (#29013) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Sokszor én azt érzem, hogy ezek google fordítóval fordítottak mindent magyarra... Így könnyű igazából bármilyen nyelvre lefordítani bármit.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#29015) rdt89 válasza Dyingsoul (#29014) üzenetére


rdt89
addikt

Sok helyen annyira se értelmes, mint amit a google fordító csinált volna :(

(#29016) NoMagix


NoMagix
addikt

Ma megszereztem az összes hiányzó BMW-t és így elértem az utolsó ajándék bömöst, viszont amikor a kártyára kattintottam véletlen kétszer nyomtam meg a gombot és kettő kocsit is kaptam. :Y
Lehet ebből ban-om?
Eladjam, kukázzam vagy elajándékozzam?
Végig mentünk ugyan ezzel a fiammal is és nála is kettő bmw landolt.
Az ah is tele van ezekkel az M4-es gts 2016-kal!

(#29017) floatr válasza NoMagix (#29016) üzenetére


floatr
veterán

Úgyis annyira egyformák, senki nem veszi észre :D

(#29018) nincsnév007 válasza NoMagix (#29016) üzenetére


nincsnév007
őstag

nekem is meglenne az összes BMW, ha a forza edisönös X5 nem lenne premium, :(

(#29019) homerhamm válasza NoMagix (#29016) üzenetére


homerhamm
addikt

Sajnálom, hogy nem tudsz többet már FH5-özni. :(

;]

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29020) motifator válasza NoMagix (#29016) üzenetére


motifator
senior tag

Egy bug miatt csak nem "küldenek el". Nálam is kettő landolt még az elején, én az egyiket meghirdettem, akkor még nem volt ennyi eladó gép a használt piacon. :)

Funky + Jazz

(#29021) plejik válasza motifator (#29020) üzenetére


plejik
addikt

Nálam még az elején az első évszakos feladatnál 2x tudtam kioldani a kocsikat. Még sem kaptam bannt. Azért mert bugos a játék azért nem kap senki bannolást. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#29022) Daw93 válasza NoMagix (#29016) üzenetére


Daw93
senior tag

Én is hasonlóan jártam, 2 szuper pörgetést kaptam volna, amikor összegyűlt valamelyik márkából az összes autó, de véletlenül kétszer fogadtam el és 4-et kaptam :D

GTA Online: Daweee93

(#29023) Atmil


Atmil
aktív tag

Tegnap, amikor kiléptem az FH5-ből egy Ferrarival játszottam utoljára. Amikor visszaléptem egy Toyota Supra volt a Ferrari helyett.

Ez, hogy lehetséges?

Üdv! Atmil.

(#29024) CJ4567 válasza Atmil (#29023) üzenetére


CJ4567
veterán

FH4 óta létező bug, hogy valamiért néha a kezdőautódba dob be, amikor elindítod a játékot.

No Sana No Life

(#29025) Atmil válasza CJ4567 (#29024) üzenetére


Atmil
aktív tag

Köszönöm. :R

Én még soha nem futottam bele az FH4-be se. Pedig az FH4-be benne van 600 órám.

Vajon mennyire lehet gyakori, hogy még nem javították ki? Vagy egyáltalán nem foglalkoznak vele.

[ Szerkesztve ]

Üdv! Atmil.

(#29026) Qkackca válasza Atmil (#29025) üzenetére


Qkackca
őstag

4-ben nekem sem rémlik a dolog, de 5-ben az indulás után két hétben elég gyakori volt, azóta meg olyan két-három alkalommal volt nekem, legutóbb most hétvégén.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29027) Aszpik válasza Qkackca (#29026) üzenetére


Aszpik
tag

Nekem rengetegszer előfordult, de zömében akkor mikor idegből kinyomtam alt+F4-el a játékot ;] ;] :DD

"Most is ugyan olyan jó az éden, Ugyanolyan sz@r, mint régen" ;)

(#29028) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Találkozott már valaki a Horizon Tourban a C600 kisteherautók és terepjárók kategóriával? Nekem csak és kizárólag a GMC Jimmyt engedi kiválasztani ahogy mindenkinek. A csapattársak is mindig azzal vannak.
Gondolom ez nem bug hanem feature. :)

Valakinek sikerült más autóval teljesíteni vagy hibás a cím és ez egy GMC Jimmy bajnokság?

(#29029) stillmatic válasza Daw93 (#29022) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Ferrari FXX-ből mikor kiszedtem a szuperpörgetést ott én is kettőt kaptam.

(#29030) Qkackca válasza stillmatic (#29028) üzenetére


Qkackca
őstag

Aha, szintén, de nem bánom, mert állat egy gép :)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29031) degas2428


degas2428
tag

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy a napi kihívásoknál mi az a túraesemény teljesítése cucc?

(#29032) Cry0


Cry0
őstag

Sziasztok! A van olyan aki egyszerre nyomja gépről illetve boxról? One x szeriának mennyive jobb esetleg a grafikája mint egy középkategóriás gépnek? A gondolkodom hogy lecserélem a videókártyámat (rx570) a egy one x re csak nem tudom megérné e grafika terén.

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#29033) Wanderlust


Wanderlust
tag

Sziasztok!

A FH4-ben volt olyan 10 körös egyedi autópályás verseny ahol kb. 40 perc alatt farmolhattam kb. 400k creditet + a skillpontok után jöttek a pörgetések is (mindenféle glitch nélkül). A FH5-ben is vannak ilyen versenyek de hiába teljesítem a 10 kört kb. 30k kredit a jutalmam és 2-3 pörgetés...Ha én csinálok egy ilyen pályát és a tesztvezetés is megvolt akkor sem fogadja el 10 körösnek, hiába annyi van beállítva. Olyan, mintha a nem érnék vissza pontosan a célvonalba a tervezés után (pedig de) és nem körverseny lesz hanem csak egy sprint verseny. Járt már így más is? Egyébként hogy lehet kreditet farmolni hasonló módszerrel a FH5-ben? Aukciós házzal szórakozni nincs időm se türelmem, a napi 35-40 perc egy ilyen versenyre pont beleférne. Közben meghallgatok egy rövid podcastot és esküszöm tök megnyugató tud lenni :)


(#29034) parandroid válasza degas2428 (#29031) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem egy túraeseményt kell teljesíteni. :F

De most komolyan, értem, én hogy néha szar a fordítás (játszd angolul), de itt most pont nem. Ennél egyértelműbben meg sem lehetne fogalmazni. Kezdem érteni, hogy miért készülnek a két kattintást megmutató jutúb videók. Megértünk a pusztulásra, azt hiszem…

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29035) degas2428 válasza parandroid (#29034) üzenetére


degas2428
tag

köszönöm :R

(#29036) csuvicsuva válasza parandroid (#29034) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Na, csak nem kipróbáltad az Aliens: Fireteam Elite-et? :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29037) parandroid válasza csuvicsuva (#29036) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem, alapból vagyok bunkó. Amúgy nem értem a referenciát. :F

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29038) csuvicsuva válasza parandroid (#29037) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nem támadásnak szántam, teljesen jogosnak érzem a kifakadásodat, csak azt hittem, hogy most így hirtelen valami kiváltotta és eszembe jutott a videójáték ipar eme gyöngyszeme. ;) Hozzáteszem, ha jót akarsz, akkor messziről kerüld el.
Azért az az Én szívecske országúti verseny sem piskóta. :Y

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29039) Qkackca válasza Wanderlust (#29033) üzenetére


Qkackca
őstag

Pályatervezés végénél, amikor körversenyt akarsz csinálni, akkor a rajtrács végét (!) kell becélozni a nyomvonallal, nem ami szemre szépen kiadja, hogy ott a vége és jó lesz. Szerintem.

Cry0 : nem vagyok konzolos, de forza esetén amit nem lowlevel szinten optimalizáltak konzolra (remélem igazam van :B ), véleményem szerint szebb egy rx570-el mint a konzolon.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29040) NoMagix


NoMagix
addikt

Szépen megy az adok kapok a riválisban, nagyon fasza. ;] :DDD

#29033Wanderlust
addig menjél az autóval a cél felé amíg magától állítja meg, onnantól érzékeli körpályának

[ Szerkesztve ]

(#29041) csab991 válasza NoMagix (#29040) üzenetére


csab991
senior tag

Kíváncsiségképp kipróbáltam a Taycant A800-ban terepgumikkal, ralliszakaszokon, elég ütőképesnek bizonyult. Főleg te vagy PH! toplista elején szóval így jött ki. :DDD:DDD

(#29042) NoMagix válasza csab991 (#29041) üzenetére


NoMagix
addikt

na, melyik pálya volt? vagy úgy is kapom majd az értesítést?! ;] :DDD
messze vagyok én az elejéhez, csak szeretnék ott lenni... :DD

[ Szerkesztve ]

(#29043) csab991 válasza NoMagix (#29042) üzenetére


csab991
senior tag

A rally sprinteken mentem, szerintem 2 vagy 3 pályán a te drivatarod volt a benchmark. Tekintve a sok kamuidőt, szerintem minden helyezés ami ilyen 600-700-on belül van már elég jónak számít.

(#29044) NoMagix válasza csab991 (#29043) üzenetére


NoMagix
addikt

na majd meglesem mi a helyzet arrafelé

(#29045) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Tudom, hogy láma kérdés, de van valami épkézlább módja a versenyekben való haladásnak? mármint, hogy valami szisztéma szerint érdemes őket csinálni? én csak amit érek megcsinálok, főleg ami az aktuális verseny közelében van. Kivéve, amik ugye egy küldetés alatt vannak, azokat lenyomom egyben. De ezen kívül valami szisztéma?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#29046) ProEvoFan válasza V.Stryker (#29045) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A játék teljes szabadságot ad a kezedbe, azt csinálsz a amit akarsz, akkor, amikor akarod. Kivéve a heti/napi feladatok, mert az időhöz van kötve.

(#29047) ClydeBeka2 válasza Wanderlust (#29033) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Nerfelve lettek az ilyen versenyek ha jól tudom, mert mindenki igy farmolta a pénzt játék elején és le akarták lassitani. Minél hosszabb/ több körös egy verseny annál kevesebb jutalmat ad (értsd: 3+ köröknél már szinte alig ad vagy km-re, ezt nem pontosan tudom). A legjobb módszer szerintem jelenleg ha farmolod a skillpontokat és a Porsche Cayman GTS 2015 skilltreen ki tudsz venni 1 sima és 1 super wheelspint.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#29048) Dyingsoul válasza csuvicsuva (#29038) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Szerintem nincs semmi baj az Alien Fireteam-mel. 40 eurós áron jött és azt hiszem pre order akció is volt, már nem emlékszem pedig elsők között vettem meg. :DDD Az első végigjátszás nem 2 óra és utána is van mit csinálni. Szvsz mindenki megszokta hogy kozmetikát kell farmolni meg értelmetlenül kell belepakolni órák százait egy játékba... Egyedül a multiplayer que-kat qrták el, azt jobban kellett volna megcsinálni (nem látod melyik kampány map-en várakoznak a legtöbben ezért sokszor csak botokat dobál be melléd, ha nem találod el mit játszik a többi player).
Nem 60 vagy 100 eurós játék, én beletettem vagy 35 órát de egyáltalán nem maxoltam ki, sokan 160-200 órával maxolják a játékot aztán széttárják a karjaikat: "hol a kontent?"...

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#29049) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

Úgy érzem kezdek híres lenni. A múltkor valami random játékos videóiban láttam viszont a saját festésemet a youtube feedemben, most meg Dzsörmenpotétó aTTaX Johnson posztájban látok viszont egy másikat.. :)

Rivalsban érdemes figyelni, mert velem már nem először fordul elő, hogy b..szik elmenteni a játék az időmet, pedig "tiszta" is meg jobb mint az előző. Szerencsére még inkább csak ilyen puhatolózó köröket megyek, úgyhogy annyira nem érint negatívan, mintha életem körét venné el, sőt még inkább motivál is, hogy az első sok hibás próbálkozás után menjek egy másodikat kevéssbé sokkal, de attól még ............. :DDD

Atmil: Engem 4-ben állandóan a 69-es Dodge Chargerbe dobált így. Itt meg ahogy nézem engem a Chevybe dobál, de szerencsére nem olyan gyakran.

csab991: Én is mindkét Taycant terepre tuningoltam. A WP-t S1-be, a simát A800-ba. Még 10 centi rugóúttal igazi állat lenne mind a kettő, de azért így se olyan rosszak.

(#29050) CJ4567 válasza Kisgépkezelő (#29049) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem egy tuningomat mutatta be egy videójában, B osztályban a Shelby Daytonát. :) Sajnos az összkerekes LS motoros tuningot, szóval lehet hibáztatni a sok Daytonáért B-ben. ;] :DDD

Tök jó a festés, hangulatos. :)

S1 terepversenyre a Formula Drift autók az igaziak... Most már Formula Dirt-nek lehet hívni őket, ami vicces, mert az előző játékban meg aszfalton voltak brutálisak. :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.