Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9551) nyozo válasza SamS20 (#9547) üzenetére


nyozo
aktív tag

Amúgy az a furcsa, hogy eddig h-h jó volt? Most már ott tartok, hogy 5-6 perc után lefagy a játék. Kezdtem meg ijedni, hogy valami hardveres probléma van. (amúgy másnál/nálad is így jelentkezik a crash, hogy full random helyen lefagy a játék? akár aukciós házban, akár garázsban, akár verseny közben, egyszer csak megáll az egész?)

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#9552) Darko_addict válasza csab991 (#9550) üzenetére


Darko_addict
őstag

Egy csomó mindent fejlesztenék a játékon még. :D
Pl. ez a skála a különböző attribútumokkal... Aukciós házra ráférne pár plusz opció (jobb keresési lehetőségek, könnyebb kezelhetőség, memóriában maradó keresési lista vagy egyenesen előzmények, ÚJRA-AUKCIÓZÁS két kattintással), akkor csomó 100 ezernyi tuningot vertem el olyan autókra, amikről azt hittem, hogy aztán jók lesznek. HÁT NEM. Lehetne egy tesztelési opció (menni egy kört a vásárlás véglegesítése előtt) vagy legalább be lehetne látni a tuningbeállításokba, megnézni a gyorsulási, sebességadatokat. Új Dodge RAM TRX-et felküldtem S2-be, csak azért, hogy meglássam, hogy 330 a vége... nem lehet tovább nyúzni. S2-ben egy Golf is többet megy, mint 330, totál versenyképtelen ilyen alacsony végsebesség mellett. De én kell ezt elmondjam..., hosszú évek óta dolgoznak a szérián. :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9553) ot93


ot93
senior tag

Üdv,
valaki megmondaná, hogy xbox-on hogyan fogadja el a konvoj meghívót? (unokatesóm xbox-on csatlakozna hozzám (pc) de nem tudja, hogy kell elfogadni :)

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#9554) Bib válasza nyozo (#9551) üzenetére


Bib
őstag

Pedig nálatok kell valaminek lenni,mert ennyire stabil forza még nekem nem volt.Megjelenés óta minden nap játszok egy döccenés sem volt soha pc-n.

(#9555) Dante73 válasza Bib (#9554) üzenetére


Dante73
tag

Nekem ötödik napja el sem indul. Eddig szépen ment. Változás annyi, hogy kontroller vezetékét kicseréltem egy minőségibb darabra. (One kontroller) ha a régi vezetéket használom, akkor sem indul. 2x telepítettem újra, akkor elindult, 1x. Másodszor már nem.
Egyéb változtatás nem volt, sem szoftveresen, sem hardveresen.
Annyit tudok mondani, hurrá, és gratula. :R

(#9556) CJ4567 válasza Darko_addict (#9552) üzenetére


CJ4567
veterán

S2-ben nincs is sok értelme a terepjáróknak, kivéve ha singleben játszol.

No Sana No Life

(#9557) SamS20 válasza nyozo (#9551) üzenetére


SamS20
senior tag

Jelentkezik a hiba nálam is igen. Azzal kapcsolatosan hogy-hogy eddig jó volt, ne engem kérdezz hanem a fejlesztőket :D többen panaszkodtak rá a külföldi fórumon, innen tudom csak én is hogy nem vagyunk egyedül.

Volt hogy csak kocsikat böngésztem, volt hogy a házból kilépve fagyott meg a játék illetve tegnap előtt 2x próbáltam meg forzathon live-t nyomni, először crash majd gyorsan újraindítottam a gamet hátha még elkapom a startot, így is történt oda értem volt 5mp hátra az indulásig és megint szétfagyott.

Jellemzően ilyenkor kép és hang kimerevedik 1-3mpre és utána bezárja magát a program.

érdekesség képen neked milyen vga-d van ?

(#9558) IntelKiller7 válasza Darko_addict (#9549) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Mire elite leszel az nem 2 perc. :DDD De sok sikert hozzá. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9559) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Sziasztok srácok!
Csatlakoznék én is a csoporthoz.
Csak megvettem a 7 mellé (pedig még azt sem fejeztem be) a 4-et is.

[ Szerkesztve ]

(#9560) Daw93


Daw93
senior tag

Én is csatlakoznék a PH klubhoz, egy kérelmet el is küldtem. BarredApe499712 néven vagyok, sajnos nem engedi megváltoztatni, azt írja hogy már felhasználtam az ingyenest, pedig nem is.

GTA Online: Daweee93

(#9561) nyozo válasza Bib (#9554) üzenetére


nyozo
aktív tag

Eddig tökéletesen futott... Tegnap délután kezdte el, most már játszhatatlan mert max 10percenként produkálja a fagyást, teszteltem a gépet prime95-el, 3D Mark-al (Time spy, Firestrike 4k-ban maxon, illetve Time spy stressz test futott 20körön keresztül) mindegyikkel hibátlan volt a gép

Nálam igazából nem zárja be a jatékot csak simán lefagy, feladatkezelő azt írja "nem válaszol" bezárom és ennyi

[ Szerkesztve ]

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#9562) Darko_addict válasza CJ4567 (#9556) üzenetére


Darko_addict
őstag

Single ökörködős gép, mezőt szántani, 300-zal átsuhanni útról terepre. :D Versenyképtelenséggel arra gondoltam, hogy ehhez képest más gépet jobb átalakítani ilyen célra, mint ezt.

@IntelKiller7: Nem tudod elvenni a kedvem, már 40 letöltésnél járok! :D Valószínűleg tényleg csak álom marad, de ha nem! Akkor jó talonban tartani pár egyedi vasat. :)

Fagyás, lassulás, laggolás. Mostanra teljesen világosan rájöttem, hogy az égvilágon semmilyen program nem futhat teljes ablakban, ha megy a Horizon 4, különben képtelen tartani a 60 FPS-t. Ami emellett meglepett, hogy a GPU terheltsége (%-ban) eggyel se nőtt, csak és kizárólag a játékot bántja, ha mögötte megy valami teljes ablakban. Akár böngésző, akár Spotify, akár valami más. Tálcázva lehet. :) Különös, hogy pont egy Microsoft játéknak vannak ilyen nyűgjei. Meg az, hogy el sem indul? Abszurd, én is mérges lennék a srácok helyében! Steam user voltam világ életemben, sok kritika miatt féltem is kicsit MS Store-ból vásárolni.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9563) SamS20 válasza nyozo (#9561) üzenetére


SamS20
senior tag

akkor ennyiben különbözik a hibánk, nálam fogja és simán bezárja magát.

tegnap játszottam egy fél órát/órát kb azalatt nem volt probléma kivételesen.

(#9564) Chalez


Chalez
őstag

Most nem azért, de újra húztam a rendszert, az egyel ezelőtti adrenalin drivert tettem fel, és amikor a FH4 megkérdezi, hogy hozzáférhet e a mikrofonhoz, NEM-re böktem. Nos azóta mondhatni megjavult, gyönyörűen szalad, hangyafasznyi lagg van csak, de ami abszolút nem zavaró.
Én arra a retek mikrofon elérésre gyanakszom... ;]

(#9565) noblem1983 válasza Darko_addict (#9562) üzenetére


noblem1983
senior tag

Oké, hogy játék de akkora légellenállási együtthatóval mint egy csőrös kamion nem tudom mit vársz :D

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#9566) csab991 válasza Darko_addict (#9562) üzenetére


csab991
senior tag

Amúgy nem csak a végsebesség pontozást, hanem a 0-97 és 0-161 időket is fenntartással kell kezelni, a GT3 RS PO ra, 4,229 század másodpercet ír(0-161), holott 2,720 körül futja le.

(#9567) Daffni2 válasza nyozo (#9551) üzenetére


Daffni2
addikt

Én megvettem a Horizon 4 -et de 1 percet sem tudtam játszani vele.Elindul,de már a kontroleres képnél kilép. Mindent végig próbáltam már,alaphelyzet,eltávolítás,de semmi változás.
A demo tökéletesen futott soha nem fagyott le mindig elindult.
A géppel nem lehet baj,mert minden más játék is tökéletesen megy.
A konfig is új,és elég izmos összeállítás.
Egyenlőre úgy néz ki, kidobtam a pénzt az ablakon.Semmilyen fórumon nem találtam megoldást a problémára.

"Aki ad,az nyer"

(#9568) Chalez válasza Daffni2 (#9567) üzenetére


Chalez
őstag

A rendszer kezeli a virtuális memóriádat, vagy beállítottál neki valamit? Amikor én kézzel állítottam be, dobta el magát azonnal az FH4, így vissza tettem a rendszer által kezeltre...

(#9569) Daffni2 válasza Chalez (#9568) üzenetére


Daffni2
addikt

Beállítottam. A C-n nincs ,egy meghajtón van 400-4000 16GB RAM van a gépben

"Aki ad,az nyer"

(#9570) Daffni2


Daffni2
addikt

Chalez :C :R :R

Nagyon köszönöm! Jövök neked eggyel! A megoldás a virtuális memória automatikus kezelése az összes meghajtóm!

3840x2160 felbontásban magas beállítással tökéletesen fut a játék.

"Aki ad,az nyer"

(#9571) Chalez válasza Daffni2 (#9570) üzenetére


Chalez
őstag

Zsír, nahh, csak nem lett kidobott az a pénz :C Jó játékot hozzá!

(#9572) snots válasza Daffni2 (#9569) üzenetére


snots
tag

nagyon off:

A gond ott inkabb az volt, hogy az a 4GB maximalis meret a virtualis memorianak borzasztoan keves. En fix meretet szoktam beallitani, megoszlanak a velemenyek, hogy mennyit erdemes, de altalaban ugy kb. a 1.5x meretet a tenyleges fizikai memorianak, tehat pl. 16 giga RAM eseten olyan 24 giga korul, 32 giga eseten 48, stb.

(#9573) Bib válasza snots (#9572) üzenetére


Bib
őstag

Akkora nem kell.A win10 elég intelligensen beállítja ha sok memóriád van. Azért írtam nagyon sokszor hogy akinek nem megy a játék, telepítsen friss ,drivereket fel a játékot és mennie kell. De ha bele van buherva a Windowsba akkor az nem a játék hibája.

(#9574) Daffni2 válasza Bib (#9573) üzenetére


Daffni2
addikt

16 GB RAM mellett mi szükség van a virtuális memóriára?

Szerintem nem buherálás,ha egy a felhasználó által szabadon állítható opcióhoz nyúlunk.

"Aki ad,az nyer"

(#9575) Bib válasza Daffni2 (#9574) üzenetére


Bib
őstag

Azért mert nem indul a játék :)
Én is le szoktam tiltani win10 előtt, de itt 24Gb ramomhoz beállít 4gb-ot nem zavar mert nem töredezik az ssd.

[ Szerkesztve ]

(#9576) nyozo


nyozo
aktív tag

Tegnap újra raktam a játékot 2órán keresztül hiba nélkül ment, ma már csak 1.5órát bírt :((

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#9577) ETOM


ETOM
addikt

Nekem is kilépett egyszer mikor 4GB virtuális memória volt beállítva aztán feltoltam 10GB-ra és azóta tökéletes.

(#9578) tomas51 válasza ETOM (#9577) üzenetére


tomas51
senior tag

Hello :)
Ezt a memória dolgot hol tudom beállítani?
Előre is köszi!
Nekem is random kilép, változó ideig bírja. :((
16GB ramom van nekem is.

[ Szerkesztve ]

(#9579) ETOM válasza tomas51 (#9578) üzenetére


ETOM
addikt

Szia!
Itt lehet beállítani: [kép]

[ Szerkesztve ]

(#9580) snots válasza Daffni2 (#9574) üzenetére


snots
tag

16 GB memoria mellett azert van szukseg virtualis memoriara, mert az operacios rendszer hasznalja, mindegy mennyi memoriad van. Bizonyos programok hibasan futhatnak, vagy egyaltalan nem, ha kikapcsolod a virtulis memoriat, vagy nagyon alacsonyan tartod, ugyanis alapjaraton bizonyos tartalmakat oda akarnak irni. Nekem 32 GB memoria mellett is ott figyel a szep nagy pagefile, raadasul en fixre allitom a meretet. Celszeru SSD-n tartani, vagy ha az nincs, akkor kulon merevlemezen, ha az sincs, akkor kulon particion, de nem letszukseglet.

Beallithatod automatikusra is a meretet, ahogy a kollega irta korabban, azonban ez felesleges lemezmuveletet okoz. Ha van szabad hely en javaslom a fix meretet, ha nincs, mehet az automatikus, valami nagyobb maximalis limittel.

[ Szerkesztve ]

(#9581) tomas51 válasza ETOM (#9579) üzenetére


tomas51
senior tag

Köszi szépen!
Letesztelem, egyébként 2436 mb-n volt. :D
Az nem túl sok gondolom.

(#9582) tomas51 válasza tomas51 (#9581) üzenetére


tomas51
senior tag

Sajnos a ram állítás után nem lett jó.
Viszont kikapcsoltam a játékban a mikrofont és utána jó lett!!! ;] :P :)
Rohadjon el.

(#9583) Chalez válasza tomas51 (#9582) üzenetére


Chalez
őstag

:DDD (#9564)-ben írtam a mikrofont... csak nem kedvet kaptál belekapaszkodni egy utolsó utáni szalmaszálba? :C

(#9584) DjDanee87 válasza Chalez (#9583) üzenetére


DjDanee87
addikt

Akkor nekem ezért nem fagy ki. Még FH3nál volt valami hasonló gebasz a mikrofonnal, és ott úgy kellett megoldani, hogy az Xbox alkalmazástól el kellett venni a mikrofon használati engedélyt. Gondolom azóta is úgy van beállítva a gépemen, így nálam nem jelentkezett ez a kifagyás FH4ben.

(#9585) Chalez válasza DjDanee87 (#9584) üzenetére


Chalez
őstag

De most komolyan...ha ez igaz még mindig? :((( Márpedig igaz, gyak. amióta reinstall után a mikrofon hozzáférhetőségre NEM-et böktem, azóta teljesen rendben van a game, néha 1-2 röccenés, de sztem csak a 8GB RAM miatt már...

[ Szerkesztve ]

(#9586) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Nem azt írták az egyik patchben, hogy javították a szezonális PR stuntot? A szigeten már megvolt a 3 csillag a driftzónában ami szezonális event a héten. Hiába döntöttem meg az előző rekordom és léptem túl a követelményt, semmi reward nem járt érte.

+Ne szalasszátok el: alapjátékban az egyik szezonális bajnokság jutalma, ha jól sejtem, az a Forza Edition BMW amit kimaxolva iszonyat gyorsan lehet farmolni skilleket a kifutópályán - itt a videó , hogyan a legjobb csinálni.
Ha pedig megvolt már, mint nekem is, eladni gondolom majd megéri.

(#9587) csab991 válasza DjDanee87 (#9586) üzenetére


csab991
senior tag

Tegnap csináltam meg a PR stuntokat, akkor még adott 1 szuper pörgetést, mind a 4-ért.

(#9588) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Elindult a karácsonyi leárazás a Microsoft Storeban! Xbox-ra és PC-re egyaránt megvásárolhatóak!

Horizon 4 Standard: 12.935 Ft
Horizon 4 Deluxe: 19.800 Ft
Horizon 4 Ultimate: 21.300 Ft
Motorsport 7 Standard: 7495 Ft
Motorsport 7 Deluxe: 14.615 Ft
Motorsport 7 Ultimate: 20.240 Ft
Horizon 4 Car Pass: 5940 Ft
Horizon 3 Hot Wheels DLC: 1725 Ft

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9589) Daffni2 válasza IntelKiller7 (#9588) üzenetére


Daffni2
addikt

:C

[ Szerkesztve ]

"Aki ad,az nyer"

(#9590) s7evcsenko válasza DjDanee87 (#9586) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Hol van ez a BMW M6? Nem lelem azt a bajnokságot, ami ezt adja. :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9591) SamS20


SamS20
senior tag

az a legjobb hogy reménykedtem hátha az ultimate bővítőcsomag majd kap valami akciót...de sajnos ugyanúgy 15e Ft :/

ha ezt tudtam volna akkor vártam volna egy hónapot :/ BF alatt jó vételnek tűnt 11ért a standard kiadás, az ultimate akkor még nem volt ennyire leértékelve :/

[ Szerkesztve ]

(#9592) csab991 válasza s7evcsenko (#9590) üzenetére


csab991
senior tag

A Glenn Rannoch hegyoldali sprint alatt találod a bajnokságot, Ragyogó mosoly néven. :D

Valakinek kell, Aventador FE, meg Crown Victoria? Csak a helyet foglalják, akit érdekel, az mondja milyen időpontban rakjam fel AH-ra.

(#9593) DjDanee87 válasza IntelKiller7 (#9588) üzenetére


DjDanee87
addikt

Lehet valahogy ajándékozni is ilyen akciós Horizon 4et?

(#9594) s7evcsenko válasza csab991 (#9592) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Köszönöm. :R

Mennyiért adnád az Aventador-t? :B

Korábban próbáltam venni AH-ban ilyen FE-s autót, azt nem engedte, csak VIP pass megvásárlásával.
Most viszont rápróbáltam egy Aston Martinra és már engedi...
Most vagy nem ezt akartam akkor, vagy már nem kell vip pass. :B

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9595) csab991 válasza s7evcsenko (#9594) üzenetére


csab991
senior tag

Alapáron adom 500k CR körül, a Gamertagodat megadod?

(#9596) s7evcsenko válasza csab991 (#9595) üzenetére


s7evcsenko
addikt

s7evcsenko :B

nagyon mák kell, hogy én nyerjem annyiért.

Nem tudod mennyit von le az ah?
Csak mert ha felrakod maxra, én meg utána fel rakok egy másik autót max-500k-ra, talán sikeresebb lenne.
Kérdés mit tudok annyiért felrakni.

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9597) s7evcsenko válasza csab991 (#9595) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Amúgy ezt miért adnád ilyen olcsón?
1db Aventador FE-t árulnak 4milla/20milla áron.
Ennyire tele vagy gempával? :D

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9598) CJ4567 válasza s7evcsenko (#9597) üzenetére


CJ4567
veterán

Ő csak úgy tudná annyiért adni, ha legendary tuner, vagy painter lenne. Úgy tudná milliókért eladni, ha te veszel tőle valami drága autót, és az Aventadort.

Tegnap én is csak 281k-ért tudtam feltenni a '19-es 911-et, pedig ha akartam volna, milliókért el tudtam volna adni. :DDD (Nem érdekelt annyira, 10 millióm van, és nem tudom, mire költsem. :DDD)

A Titan FE, Zonda R FE, Transit FE-hez Kell a VIP pass.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#9599) csab991 válasza s7evcsenko (#9597) üzenetére


csab991
senior tag

Van egy rahedli lóvém, így sem bírom mire költeni.

(#9600) csab991 válasza csab991 (#9599) üzenetére


csab991
senior tag

Valaki beelőzött engem, így se7csenko kolléga más, Aventador-ját vette meg, így még mindig eladó. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.