Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31001) .LnB válasza csuvicsuva (#30998) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Saját tuninggal próbálkozok, de semmiképp nem osztanám (még) meg, olyan rosszak. :DDD

Kenpai TDG (KenBlocksSon) beállításait használom én is. Itt egy videó tőle: [link]
A csatornáján van kontroller beállítás is. Bár szerintem az annyira nem mérvadó. Abból csak az, hogy manuál váltó + kuplunggal kell játszani/gyakorolni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31002) csuvicsuva válasza .LnB (#30999) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Stockkal mész? Ha igen, akkor az még nagyobb eredmény, hiába alapból drift autó. Vagy csak szimplán sokkal ügyesebb vagy, mint én. Egyszer sikerült egy összetett ötödik hely négy fős mezőnyben.:DDD

Erről jut eszembe: be tudjátok egymást követni játékon belül és akkor festésből és tuningból is a követett játékosok alkotásait mutatja elsőnek.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#31003) CJ4567 válasza .LnB (#30996) üzenetére


CJ4567
veterán

Lehet, hogy rosszul fogalmaztam, még 400 drift skill kellett neki. Amúgy a játék nem írja, de ebbe az is beleszámít, amikor bedob egy eseménybe, de még nem versenyzel.

Stillmatic: Sehogy, körbe körbe ment a pályán Sesto FE-t megszégyenítő tapadással, csak pontja nem lett semmi. :DDD Vicces volt látni, ahogy voltak, akik drifteltek, erre valaki nyomja a csalt köröket.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#31004) csuvicsuva válasza CJ4567 (#31003) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Akkor jól értettem. Ja és igen, amíg vársz a versenyre, addig is lehet farmolni a drifteket/skill pontokat. Emberünk lehet, hogy már nem volt szomjas.:DDD

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#31005) .LnB válasza csuvicsuva (#31002) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dehogy stockal! Előbb írtam, hogy Kenpai beállításait használom. Próbálkozok sajátokkal, de nagyon nem jók még.

Nem vagyok (még) ügyes. 3-4. hely meg szokott lenni, és nyertem is már, de mások annyival szebben mennek mint én.. És igazából az lenne a lényeg, szépen (is) menni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31006) csuvicsuva válasza .LnB (#31005) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Bocs, az a hsz-ed kimaradt. PH appot használom egy ideje, még gyakran előfordul.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#31007) csuvicsuva válasza stillmatic (#31000) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Mint ahogy ez is kimaradt. Előző részben rengeteget mentem online a ranglista miatt, nem mintha olyan nagyon előkelő helyen lettem volna (valahol 12-15 szint között). Na ott fájdalmasabb volt a dodzsem, amikor nem "babra" ment a játék. Főleg a Team Race-ben, ahol a csapattársaid voltak az igazi ellenfeleid, mint a Trialben.:(

ProEvoFan nem kérdezte egy ideje: tourban még mindig nincs S2?

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#31008) Qkackca válasza stillmatic (#30988) üzenetére


Qkackca
őstag

Azért mert, újrakevert szezon ismétlés van, és ismét nyerni kell a játszóban is, nem elég a részvétel. Ez FH4.
Olvasd el a rajt előtt: szerezd meg az 1. helyet!

Neked meg lett a trial? Nekem még nem sikerült épkézláb csapatba kerülni, hiába nyerem meg akár meg mindet ha a többség max 1-2 botot tud megelőzni....

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#31009) Qkackca válasza csuvicsuva (#31007) üzenetére


Qkackca
őstag

Az elvileg a kövi szezonban lesz benne (series 7, tour s2)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#31010) stillmatic válasza Qkackca (#31008) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Nem olvasgattam, megszokásból játszottam. Kb egy-másfél éve nem jáccótereztem a négyben.

A trial meglett a VW tuningoddal, az első-harmadik futam sima, a hegyes körversenyen csak harmadik lettem, nem volt elég kraft. De volt egy ügyes csapattársam a béna mellé így simán meglett.

(#31011) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Dejó". Hazaértem, eszembe jutott, hogy nézzem meg a dizájnom megosztó kódját. Erre folyamatosan azt írja ki, hogy hiba a szerverrel való kommunikációban. És egyetlen online dizájt sem tudok megnézni.. :K

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31012) Qkackca válasza stillmatic (#31010) üzenetére


Qkackca
őstag

Én se olvasgattam, csak játszottam. Így nem sikerült a trial se, meg a játszó sem.
Trial 1-1 volt a 3. kör előtt, aztán az eredményhirdetést már nem láttam mert pont csengettek.
Visszajöttem, mentem egy játszót, simán kikaptunk, kiírta, hogy teljesítve, aztán meg pislogtam, mert egyiknél se lett babérkoszorú :DDD
Most megint mentem egy trialt, már vissza vannak véve a botok, az aktuális csapat a 2. kör végéig nyerésre állt, aztán a végén meg megint bukta lett... :U A 2. pályán meg így is elég gyorsak a botok, arról meg kiléptem a vége előtt mert esélyünk se volt...

Mindeközben meg az 5-ben keresnék festést, erre kiírja hogy funkció nem elérhető, hiba a szerverrel való kommunikációban...netem meg van közbe

.LnB: ah, neked is? remek

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#31013) NoMagix válasza Qkackca (#31012) üzenetére


NoMagix
addikt

Már 2 nappal ezelőtt is szerverhiba volt...

(#31014) homerhamm válasza .LnB (#31011) üzenetére


homerhamm
addikt

Mint az FH2-ben hónapok óta. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#31015) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Formula Drift Supra (nem az alap!):

Skyline:

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31016) motifator válasza stillmatic (#31000) üzenetére


motifator
senior tag

Csak az első lesz megkezdett, utána már benne vagy a flow-ba és mehetnek a három futamos menetek :) feltéve, hogy nem lépsz ki és csatlakozol újra.

Funky + Jazz

(#31017) csuvicsuva válasza Qkackca (#31009) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Köszi, akkor a legjobbkor kérdeztem. :C

.LnB: :R

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#31018) Qkackca


Qkackca
őstag

Újra van A osztály openben, viszont a raesr és az i-pace tiltva van.

NoMagix: naccerű...

.LnB: köszi a kódokat. Tecnikailag szépek és jók, viszont a supra oldalán a greddy meg trust felirat az direkt ilyen átmenetes valami? Biztos nem egyszerű megcsinálni, de a végeredmény olyan zavaros (számomra, látom hogy van ott vmi, de igazából mégse látom.
Kicsit több kontúr, vagy igazából picit sötétebb szín a feliratnak? Mert miközben ezt írom elkezdett lemenni a nap meg a ház árnyéka is besegít, így hátul-oldalról már kiadja és vagány
A Skyline az meg szimplán tök jó, az pont kiadja. Esetleg a Datsun 510-re is egy verzió? ;)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#31019) .LnB válasza Qkackca (#31018) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszönöm.
Persze, direkt ilyen a Supra. ;)
Ritkán csinálok ilyen festéseket. Lehet nekiállok majd a Datsun-nak, csak kellene ihlet. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31020) Qkackca válasza .LnB (#31019) üzenetére


Qkackca
őstag

Van hozzá tuningom, de nincs megosztva, nem tetszik, nem akar úgy fordulni ahogyan szeretném (de azért egész jó costa rocosara, meg enyhe ívű sprintekre), csapass vele egyet, aztán hátha megjön :D

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#31021) C4mp3r


C4mp3r
addikt

eventlab csak nalam ures az egesz? mazdaval akarok lezavarni par gyors custom a versenyt a hetihez, de egyik ful sem hoz semmit csak a historym jelenik meg.

(#31022) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Heti Fotó kihíváshoz csináltak kártyát, de Playa Azul Circuit után egyből balra. Szintén van ott egy XP tábla.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#31023) Joccc07


Joccc07
addikt

Hahó Donmarazzi easy win volt.:DD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#31024) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Sziasztok.
2 év után újra játszani szerettem volna a FH3 al.
Ez ez fogadott.

Mit csináljak?

(#31025) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Formula Drift M2:

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31026) NoMagix válasza tzsolesz (#31024) üzenetére


NoMagix
addikt

Megsérült volna a mentésed?
Teljesen nulláról újra tudod kezdeni, gondolom nem szeretnéd.

[ Szerkesztve ]

(#31027) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

Üdv

A heti traffipaxot Ti mivel csináltátok meg? azt írja hogy B700 Klasszikus Versenyautók, 281,6km/h.

Eddig vagy 4 kocsival csináltam meg ebben a kategóriában, de mindig azt írja ki hogy nem megfelelő autó a szezonális kihíváshoz.

ja, és két másik verseny esetében pedig azt írja ki hogy nincs letöltve, csatlakozzak a Horizont Live-hoz.

Ez vmi heti bug vagy feature?

[ Szerkesztve ]

(#31028) Qkackca válasza HUNgabus (#31027) üzenetére


Qkackca
őstag

Ha magyarul játszol akkor az alsó Klasszikus versenyautó kell neked (Vintage Racer)
pl az Auto Union gyárilag is megfutja a kívánt tempót.

A másik két verseny nem véletlenül az eventlabos? Ha pc-n játszol akkor kb az előző oldalon van a megoldás, talán az xboxosoké is.

.LnB: ez is jól néz ki, majd meglesem ha odajutok.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#31029) NoMagix


NoMagix
addikt

------

[ Szerkesztve ]

(#31030) HUNgabus válasza Qkackca (#31028) üzenetére


HUNgabus
senior tag

köszi, kipróbálom, igen magyar és PC

nem evenlabos versenyek, az egyik a gyorsulási lenne a piramisoknál pl.

(#31031) NoMagix válasza NoMagix (#31029) üzenetére


NoMagix
addikt

Remélem ezzel nem rontottam a PH! csapat hírnevén! ;]
szerintem még sosem voltam ilyen előkelő helyen
El Lago Blanco

[ Szerkesztve ]

(#31032) Qkackca válasza HUNgabus (#31030) üzenetére


Qkackca
őstag

Az pont az.

NoMagix: gratula, szép eredmény, majd igyekszem közelbe kerülni ha úgy alakul :)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#31033) homerhamm


homerhamm
addikt

Tettszett ez a levegőben versenyzős pálya, kár hogy nem volt belőle 3. :))

A másik "versenynek" semmi értelme nem volt. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#31034) NoMagix válasza homerhamm (#31033) üzenetére


NoMagix
addikt

Szerintem az a levegőben pálya egy nagy rakat trágya volt, ott is megmutatkozott, hogy ezzel a pályaszerkesztővel nem lehet normálisan építkezni. ;]
Már teljesen el vette a kedvemet hogy új pályákat építsek.

[ Szerkesztve ]

(#31035) ProEvoFan válasza NoMagix (#31034) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem tetszik, hogy heti feladatnak beteszik ezeket az event labokat. Tudom, egyéni szocproblem'.
Apropó. Horizon Tourban elérhető már az S2 verseny?

[ Szerkesztve ]

(#31036) csuvicsuva válasza ProEvoFan (#31035) üzenetére


csuvicsuva
őstag

#31009 Qkackca

Megkérdeztem helyetted, pedig még ezen az oldalon is van. Write only!!4 :P

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#31037) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Itt egy FH5 fájllista az esetlegesen bekerülő autókról.
[link]

A Fiat/Alfa/Lancia trión és a G Astra OPC-n kívül csorgatom a nyálam a dupla motoros de Rooy-féle DAF X1 Dakar kamionra, ami nyélgázon simán elment Vatanen Peugeot-ja mellett. Nehéz idők jönnek a Forza Editionos Mercedes truckra. :)

(#31038) stillmatic válasza homerhamm (#31033) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Állítólag az fotóhátteres eventlab, jelentsen az bármit.

Másnak is csinál olyat az egyedi online hogy kiválasztja az A class-t, természetesen bedobja egy bajnokság legvégére és a következőnél átugrik S1-re?

Ugye ha kilépek akkor újra egy megkezdett bajnokságba dob be és kezdődik elölről...
Ezek semmit nem tudnak hiba nélkül abszolválni?

(#31039) Qkackca válasza stillmatic (#31037) üzenetére


Qkackca
őstag

Tyú, ha ez igaz, jöhet így egybe. Van benne szép is, jó is, érdekes is. :)
Egész sok versenyautó van benne. Egy Saab 9-5 Aero még jöhetne azér'

@ CJ: na ilyen közel se voltam még hozzád szerintem (Stadion, a800)
Időnként tök 'lassúnak' tűnsz aztán meg hirtelen nyersz min. 1 kocsihosszt, az olyan hogy sikerül? Ennyire át tudod vinni a lendületet? :P

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#31040) rdt89 válasza stillmatic (#31037) üzenetére


rdt89
addikt

törölték a videót :(

(#31041) stillmatic válasza rdt89 (#31040) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Egy másik youtubernél is láttam hasonló listát, külön bejelölve a már beérkezett autókat.
Ha a 75 százaléka megvalósul már elégedettek lehetünk.

(#31042) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Datsun 510


+1 kép : [kép]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31043) rdt89 válasza stillmatic (#31041) üzenetére


rdt89
addikt

Én a Horizon 2 óta egy szar 206 GTI-t szeretnék :( :O

(#31044) stillmatic válasza rdt89 (#31043) üzenetére


stillmatic
aktív tag

308 GTI-t láttam a listában.

(#31045) rdt89 válasza stillmatic (#31044) üzenetére


rdt89
addikt

A Horizon 4 ilyen listába volt 206, de végül sose került bele

(#31046) CJ4567 válasza Qkackca (#31039) üzenetére


CJ4567
veterán

Stadion = Estadio? (Angolul van a játékom, szóval nem tudom, hogy melyik pályát hogy fordították magyarra. :P) Ha igen, a 911 GT2 nagyon tapad, viszont nem a legerősebb, a kanyarokban nyeri a legtöbb időt. :) Kicsit érdekes vezetni, de elég élvezetes.

FH4-hez képest a legtöbb Porsche végre egész jó lett, viszont még mindig kicsit érdekes vezetési stílust igényelnek, cserébe sajnos a 911 '19-et szinte megölték H4-hez képest. :(

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#31047) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Toyota GT86:
A koncepció a kék Subaru BRZ + Piros GT86 volt.

Plusz 1 kép: [kép]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31048) Daw93


Daw93
senior tag

Valaki csinált már egyedi útvonalakat a játékban? Vagy toltátok már más valaki egyedi útvonalain?
Nekem az a problémám ezekkel, hogy a drivatarok elképesztő szarul mennek az egyedi útvonalas versenyeken, 10-20-30 másodpercekkel verem őket verhetetlen fokozaton is, és így rohadt unalmas az egész.
A sima versenyekből meg nagyon kevés van és nagyon rövidek is.. :U

GTA Online: Daweee93

(#31049) NoMagix válasza Daw93 (#31048) üzenetére


NoMagix
addikt

van excel lista az egyedi pályákról, talán a keresőben megtalálod

#31032Qkackca:
látom elindult az adok-kapok ezen az El Blanco-n, most a 74. lettem ;] :DDD

(#31050) Daw93 válasza NoMagix (#31049) üzenetére


Daw93
senior tag

Nem az a problémám, hogy nem találok egyedi útvonalakat, hanem hogy a drivatarok kurva bénák az összesen. Erre van-e valami megoldás?

GTA Online: Daweee93

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.