Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39001) homerhamm válasza Döglött Róka (#39000) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem is bírta sokáig. :D

És végre egy autó ahol még kazettás magnó van. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#39002) Döglött Róka válasza homerhamm (#39001) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mehet bele a stefan raab :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#39003) homerhamm válasza Döglött Róka (#39002) üzenetére


homerhamm
addikt

Jé, valaki ismeri a Stefan Raab-ot! :Y Mondjuk én is csak a roncsderbiből, meg volt valami műsora is a Pro7-en.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#39004) pjohnny


pjohnny
csendes tag

Forza Motorsport, GPU előfizu+premium addons csomaggal játszom PC-n (gyerek meg XBOX-on). Pár napja megjelent az utólag bekerülő autóknál, hogy vegyem meg, mert más platformon vásároltam a DLC-t!!?? (benne van a Race Day Car Pack, a Car Pass, a VIP Membership és a Welcome Pack is) Járt így más is, és ha igen, mi a megoldás?

(#39005) tomas51 válasza pjohnny (#39004) üzenetére


tomas51
senior tag

Elvileg nem kellene lennie ilyennek, nekem csak premium add on om van egy ismerős gamepassávál nyomom, eddig nem volt gond, van hogy pc n megyek van hogy boxon.

[ Szerkesztve ]

(#39006) atommaa válasza WATERDACA (#38982) üzenetére


atommaa
csendes tag

Gratulálok!

https://www.twitch.tv/nasumhun

(#39007) zozika84


zozika84
őstag

Tudjuk már, hogy mi lesz a következő új pálya?

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#39008) Döglött Róka válasza zozika84 (#39007) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Forza.net megnyit, megnezi, ha nincs uj info akkor nincs. Megsporoltam neked a legkozelebbi felesleges kerdest. :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#39009) zozika84 válasza Döglött Róka (#39008) üzenetére


zozika84
őstag

Köszi, de ez jobb buli :)

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#39010) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Jelentem, itt vannak a csíterek is. Feltöltöttem Youtube-ra, jelentsétek ti is, köszi. (Haseo000)

https://www.youtube.com/watch?v=usZ9Vo3fTM4&ab_channel=D%C3%A1vid

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#39011) zozika84 válasza WATERDACA (#39010) üzenetére


zozika84
őstag

Ment a report

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#39012) Döglött Róka válasza zozika84 (#39011) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mire? Nekem ez nem egyértelmű a játék állapotát elnézve.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#39013) zozika84 válasza Döglött Róka (#39012) üzenetére


zozika84
őstag

Tejesdobozra

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#39014) Bep válasza WATERDACA (#39010) üzenetére


Bep
senior tag

Nem lehet, hogy csak a bugmentes játék miatt van ez :F

(#39015) WATERDACA válasza Bep (#39014) üzenetére


WATERDACA
őstag

Biztosan nem. Kb. 100-150 órám van a multiba, és ilyen jelenséggel még soha sem találkoztam. Maga a játék pedig egyre jobb állapotban van, bug szinte már nincs is.

A srác egyáltalán nem lagolt, nem voltak problémák, csak akkor, amikor kétszer nekem jött és támadott. Az megint felvet más kérdést, hogyha megnézitek a videót, a hajtűnél konkrétan telibe jött nekem (láthatatlan lett) és semmi büntetést nem kapott.

Nálam ez egyértelmű report, a többit majd intézi az MS.

u wanted, i got it \o/

(#39016) Döglött Róka válasza WATERDACA (#39015) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ha megnyomod a menut, ghost car lesz, trükkösebb fiúk nagyon ügyesen használják ki. A többit lagnak is betudhatjuk.

Szóval számomra nem egyértelmű.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#39017) CJ4567 válasza WATERDACA (#39010) üzenetére


CJ4567
veterán

Vagy az ő internetje volt rossz, vagy a tiéd épp, vagy mindkettő, ebben semmi új nincs. Ráadásul a replayek se a legszebbek :D

Extrém példa FH5-ből.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#39018) WATERDACA válasza CJ4567 (#39017) üzenetére


WATERDACA
őstag

Ez nemcsak replayben nézett így, játék közben is ilyen volt. Azért azt nehéz belemagyarázni, hogy ez egy clean race volt. 9 perces futamon az a 15 másodperc volt a kiesés, a többi jó volt. Látszik hogy szándékos volt, vagy a játék hibáját használta ki, vagy külső program.

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#39019) Döglött Róka válasza WATERDACA (#39018) üzenetére


Döglött Róka
veterán

rendben

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#39020) WATERDACA válasza CJ4567 (#39017) üzenetére


WATERDACA
őstag

Amúgy telefonnal készült a video, azért nem túl szép, amúgy full HD RTX ultra :DD

u wanted, i got it \o/

(#39021) CJ4567 válasza WATERDACA (#39018) üzenetére


CJ4567
veterán

Számomra több év, és több száz órányi Forza után pedig úgy néz ki, mint amikor valakinek rossz az internetje, és a játék próbálja kompenzálni.

És az elérhető csalásokkal nem tudsz így előre-hátra teleportálni, tapadást tudsz növelni gravitáció állításával, meg a gyorsulásod, végsebességed tudod növelni.

No Sana No Life

(#39022) WATERDACA válasza CJ4567 (#39021) üzenetére


WATERDACA
őstag

Az internetkapcsolatnak semmi köze a grafikai megjelenítéshez. Ez a játék így néz ki full HD ultrán.

Ez egy rossz felvétel, mobillal készült és lebutította a Gmail (mert tömörítve is lett a videó), de nem ez a lényeg, látom megfogtad a lényeget. :U

1 terás a net, nincs internetkapcsolat gond - ha erre vagy kíváncsi. Más játékkal nincs probléma.

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#39023) kicsako válasza WATERDACA (#39022) üzenetére


kicsako
őstag

CJ valószínűleg arra gondolt, hogy a "cheater" laggolt. Én is láttam már hasonlót, leginkább akkor feltűnő amikor a te képernyődön azt látod hogy valaki kiment a pályáról, aztán hirtelen megjelenik előtted/mögötted.

(#39024) WATERDACA válasza kicsako (#39023) üzenetére


WATERDACA
őstag

Nem, ő most arról írt, hogy konkrétan csúnya a visszajátszás. Egyébként hajlok én is afelé, hogy latency lehett, de akkor is ott van még az a kérdés, hogy hogy nem kapott büntetést hogy belémvágódott? Az új penalty system sokkal szigorúbb, ezért 2-3 mp szokott járni jelenleg.

u wanted, i got it \o/

(#39025) Bep válasza CJ4567 (#39021) üzenetére


Bep
senior tag

Nem tudom biztosra mondani, de szerintem nekem FM-ben volt ilyen még év végén magas latency miatt.

#39024WATERDACA
Gondolom te a kliens oldalt látod, a bünti meg a szerver oldalt nézi, és ilyenkor van különbség.

[ Szerkesztve ]

(#39026) CJ4567 válasza WATERDACA (#39024) üzenetére


CJ4567
veterán

Egyáltalán nem a grafikára gondoltam, hanem arra, hogy a visszajátszás alapjáraton nem a legpontosabb, elég csúnyácskán tud kinézni ahhoz képest, hogy mit lát az ember a pályán. :)

Attól, hogy a te neted jó, attól épp lehet a szervernek gondja, vagy ahogy mondtam, az ő netjével lehetett probléma.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#39027) kicsako


kicsako
őstag

Belement megint kb. 2 óra haverral, itt a mai tapasztalat(szerintem 2-3 hete nem játszottunk már):
- A büntik borzalmasak, legkisebb koccanásra szórja az 1-2másodperceket, minimális pályaelhagyásra is. Vissza is estem C safety ratingbe :DDD
- kb. 4 versenyt mentünk, mind P2 kategória. A játékosok normálisak voltak, nem volt lökdösődés, sőt még a pozíciót is visszaadták néhányan egy-egy koccanás után :Y
- 1. versenynél nekem nem töltött be a játék, akkor nyomtam egy restartot, ezt leszámítva semmi technikai gondunk nem volt.

Én továbbra is azt mondom, hogy nekem nagyon megérte a fullos kiadás előrendelve(izlandról természetesen), vannak hibái, lehetne jobb, de mi mindig nagyon jól szórakozunk amikor előkerül :K

(#39028) IntelKiller7 válasza kicsako (#39027) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Multkor izombol nekem jottek, erre nekem adott 4mp buntetest. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#39029) kicsako válasza IntelKiller7 (#39028) üzenetére


kicsako
őstag

Tegnap az első versenyen nekem is volt 2 hibám, 1x egy randomot löktem ki mert nagyon témázgattunk és elbambultam, utána meg haverom fékezett túl korán. Mindkettőnél ők kaptak büntit pedig szépen kireptettem őket a pályáról :DD

(#39030) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Nasum, ahogy tanítottad. Nyomni a végsőkig. Az utolsó körért kár. Mi volt az a rajt ? :Y

u wanted, i got it \o/

(#39031) NoMagix


NoMagix
addikt

Új terep cucc lesz?

Ez tök jó lesz, ilyen még sosem volt, ja de...

(#39032) atommaa válasza WATERDACA (#39030) üzenetére


atommaa
csendes tag

elbaszott hétvége, elbaszott hét, még elbaszottabb mai nap... Igencsak destruction derbys volt a futam, a visszaszámlálásnál láttam csak meg a neved -Helló itt!- Semmi extra nem volt, nem akartam 87,5 fokos szögben kanyarodni kimentem balra ő meg nyomott egy satut és ütköztünk, aztán kerestem hol van, hogy megvárjam erre ránk rontatok. Az utolsó körben az egy seggel két lovat megülni érdekes volt, ezt a cikázást én nem erőltetném annyira :)

https://www.twitch.tv/nasumhun

(#39033) stillmatic válasza NoMagix (#39031) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Van aki még játszik rajtam kívül Horizonnal? :)
Az új autók listája + a DLC autók.

(#39034) homerhamm válasza stillmatic (#39033) üzenetére


homerhamm
addikt

Én, csütörtökön vagy pénteken megcsináltam a hetit. :))

Mindjuk vicces hogy terepversenyek, de csak egy terepautót/terepjárót kapunk a 10-ből. :C

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#39035) stillmatic válasza homerhamm (#39034) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Lesz pl. az S1 Quattro is nyereményautó, igaz az már volt korábban.
Szerintem még 2-3 igazi szezon lesz, nyáron bejelentik az FH6-ot, utána mixed seasonok lesznek. Az FH4-et pedig kivezetik Gamepassból és a Storéból.

(#39036) rdt89 válasza stillmatic (#39033) üzenetére


rdt89
addikt

Én nyomom vele folyamatosan, heti 4-5 órát még most is beleverek simán. :D

(#39037) homerhamm válasza stillmatic (#39035) üzenetére


homerhamm
addikt

Én kétlem, hogy idén jön az FH6. Amugy meg nem vezethetik ki az FH4-et se mert az valamikor került fel steamre, és van FH4-FH5 bundle is.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#39038) kill_switch válasza homerhamm (#39034) üzenetére


kill_switch
senior tag

Nem csak terep versenyek lesznek. Lesz egy Off road széria, ott lehet majd megnyerni az F-150-et, a Mustangot meg majd egy Asphalt szériába.

[ Szerkesztve ]

(#39039) parandroid válasza stillmatic (#39035) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem, már más a licenszelés, elvileg nem kerülnek ki a game pass indulása óta bekerült ms studios címek, inkluzíve forza.

FH6-ban idén ne reménykedj, már rég menne a promó, ha bárhogy állnának vele. Talán jövőre… Addig húzzák még az időt az FH5-tel. Meg az a havi 5 euró is jól jön nekik a fizetős pakkokból. Csak tudnám, mi a fasznak vettük a car passt is tartalmazó ultimate csomagot…

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#39040) WATERDACA válasza atommaa (#39032) üzenetére


WATERDACA
őstag

Én már az elején láttam hogy benn vagy, vérszemet is kaptam. :)
Az utolsó kör nagyon elcseszett volt, mindhárman nyerhettünk volna, tipikusan az a verseny volt. A szélárnyék törés nagyon hasznos, próbáld ki, anélkül nekem nincs autóversenyzés. Amióta egy új patchben a szélárnyékon javítottak, elnyűhetetlen. A végén valóban túlzás volt, nagy volt a tempókülönbség a kigyorsításnál. A másik versenyzőt (aki megnyerte), észre se vettem. Nálam nincs bekapcsolva erre az accessibility segíség (láttam te használod), én folyamatosan nézem a tükröt, de kijött a látókörömből. Ha látom, nem is cikázok a végén, kettő ellen nincs értelme.

Harapófogóba kerültem a végén, megszívtam, nem volt hová mennem. Utána nekem koccant egy srác, kaptam egy 2,5 mp-et a semmiért....kösz T10.

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#39041) kill_switch válasza parandroid (#39039) üzenetére


kill_switch
senior tag

Bár szerintem sem jön idén a 6, de nem feltétlen igaz, hogy már rég menne a promó. Az 5-öt is valamikor nyár közepén mutatták be, novemberbe meg megjelent.
De én se bánnám ha jönne.

(#39042) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Szerintetek FM-nél a DLAA mellett Full HD-n 100% felbontási mérték vagy automatikus a jobb? Vagy érdemes 100% fölé vinni?

u wanted, i got it \o/

(#39043) Döglött Róka válasza WATERDACA (#39042) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Szerintem a superscaling a legnagyobb átverés manapság.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#39044) CJ4567 válasza WATERDACA (#39042) üzenetére


CJ4567
veterán

DLAA-val nem tudsz 100% fölé menni, vagy 100% fölé mész, és a gyári beépített TAA-t használod, vagy DLAA-t használsz.
Amit ki tudsz próbálni, hogy az NV vezérlőpultban bekapcsolod a DLDSR-t, és arra a felbontásra állítod be a DLAA-t.

#39043 Döglött Róka Miért? Ha van fölös erőforrás, és nincs más normális élsimítási módszer a játékban (szóval a modern játékok nagy része a TAA miatt), akkor a supersampling/downsampling a legértelmesebb mód az élsimításra. Csak ehhez tényleg kell fölös erőforrás :D

No Sana No Life

(#39045) Döglött Róka válasza CJ4567 (#39044) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem élt símítunk, hanem erőforrást pazarlunk. Azt meg valahogy zsigerből nem szeretem.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#39046) CJ4567 válasza Döglött Róka (#39045) üzenetére


CJ4567
veterán

Pedig a supersampling nyers erővel élsimítás :) Nincs benne semmi erőforrás pazarlás, főleg akkor, ha alapjáraton úgy fut a játék, hogy megteheted a használatát.
Élesebb, szebb kép, több részlet :D GTA4-et nemrég pl. 4K-ban játszottam(1440p-s monitorom van), mert volt fölös GPU erő, és jelentősen szebbé tette a játékot.

No Sana No Life

(#39047) WATERDACA válasza CJ4567 (#39046) üzenetére


WATERDACA
őstag

Akkor ha jól értelmezem, pl. egy DLAA 120% supersamplinggel nem játszik

u wanted, i got it \o/

(#39048) pehaa válasza stillmatic (#39033) üzenetére


pehaa
tag

Persze, minden héten kimaxolom.

(#39049) Döglött Róka válasza CJ4567 (#39046) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Es nem ugyanezt mondom? :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#39050) CJ4567 válasza Döglött Róka (#39049) üzenetére


CJ4567
veterán

Egyből erőforrás pazarlásnak, és átverésnek nyilvánítottad :)

No Sana No Life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.