Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) r4z válasza topyjo (#6000) üzenetére


r4z
nagyúr

Xboxba is jelentkezzetek be.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#6002) Bib válasza topyjo (#6000) üzenetére


Bib
őstag

Xbox alkalmazásban is bejelentkeztél?
Megelőztek :D

[ Szerkesztve ]

(#6003) topyjo válasza r4z (#6001) üzenetére


topyjo
aktív tag

Köszi, megpróbálom.
A közös, egy tuti fiók windows bejelentkezés nem elég mindenhova?

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#6004) r4z válasza topyjo (#6003) üzenetére


r4z
nagyúr

A MS acoount alapbol nem tartalmaz Xbox gamertaget, de hasznalhatod ugyanazt a fiokot Xboxhoz is.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#6005) hackeeeee válasza topyjo (#6003) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem, mivel külön alkalmazás. Az alkalmazásba való bejelentkezéskor kérdezi meg, hogy mindenhová be szeretnél-e lépni azzal a fiókkal, vagy csak abba az adott alkalmazásba.

Véleményem szubjektív...

(#6006) plejik válasza topyjo (#6000) üzenetére


plejik
addikt

Vegyél Xbox-ot.. :DDD :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#6007) mrgregoryan válasza hackeeeee (#5996) üzenetére


mrgregoryan
tag

amúgy sajnos a múltheti témára még reflektálva, sajnos most szivat a win, és minden ujrainditás után ha a forzát is inditom, jön a store-os trükközés az ingyenes app letöltés elkezdéssel.
Van valakinek végleges megoldása erre?

thx

(#6008) NGA válasza mrgregoryan (#6007) üzenetére


NGA
addikt

igen, vegyél Xboxot :-)

(#6009) mrgregoryan válasza NGA (#6008) üzenetére


mrgregoryan
tag

látom ez a poén 1 posttal feljebbről nagyon bejött neked!!!

Valaki más esetleg valami sokkal okosabb megoldást tudna javasolni?

[ Szerkesztve ]

(#6010) Bib válasza mrgregoryan (#6007) üzenetére


Bib
őstag

Van, én már leírtam fentebb.

(#6011) hackeeeee válasza mrgregoryan (#6007) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Azt próbáld meg, amit Bip írt, hátha az megoldja.

Véleményem szubjektív...

(#6012) NGA válasza mrgregoryan (#6009) üzenetére


NGA
addikt

Azt hiszed viccelek? Pedig komolyan gondoltam. Nekem is volt gond pc-n, leakadt, stb. Vettünk egy xbox one s-t, feltelepítettük, és azóta tökéletes.

(#6013) hackeeeee válasza Bib (#6010) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Most beszéltem ismerősömmel, akinél fennáll a bug, Ő így van belépve, ahogy Te, és 2 naponta előjön, hogy nem hajlandó elindulni a játék...

Véleményem szubjektív...

(#6014) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Sziasztok!

Megvettem a Forza Horizon 3 Ultimate Editiont, mivel 50%-os leárazása van Windows Store-ban. Az ingyenes próbaverziójával jatszottam pár hónapja, nem is futott rosszul, Full HD, medium-high beállításokkal nagyon ritkán ment be 30 FPS alá. Viszont most meg úgy szaggat Full HD, medium beállításon, mint a kurv@ élet. Pár másopercig megy tisztán 30 FPS-el, aztán hirtelen megáll az egész, néha még a hang is bedarál, majd újra elindul a game 30 FPS körül....

Hardveremet láthatjátok a hsz alatt.

Romlott volna a játék optimalizáltsága pár hónap alatt vagy csak szórakozni kell a grafikai beállításokkal? Tudom, hogy a procim nem egy gamer cucc, de a trial verzió ment simán...

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#6015) NGA válasza ImACeltic (#6014) üzenetére


NGA
addikt

Bill Gates meghal, felkerül a mennybe, Szent Péter elé, aki azt mondja:
- Bill, mivel te jó voltál és megajándékoztad az emberiséget a Windows-al, ezért a mennyországba kerülsz és kapsz egy külön jutalomkívánságot.
Bill erre azt válaszolja:
- Hát, tudod, én mindig is kíváncsi voltam, ezért szeretném a poklot is megnézni.
Szent Péter rábólint, azt modja:
- Jó, akkor 5 perc múlva lekerülsz a pokolba, majd visszatérsz a mennybe.
Úgy is lett, Bill lekerült a pokolba, ám látja, hogy ott mindenki jó kajákat eszik, a legjobb nők teljesítik minden kívánságukat, a legjobb italokat isszák.
Letelik az 5 perc, Bill Gates visszatér és azt mondja:
- Hú, Szent Péter, tudom ez furcsa kérés, de én inkább a pokolra szeretnék kerülni.
- Hát furcsa kérés valóban, de mivel olyan jó voltál, teljesítem. Bill visszakerül a pokolba, ám még mielőtt elkezdhetné élvezni a dolgokat jön két markos ördög és beteszik egy forró üstbe.
Bill felkiált:
- Na de Szent Péter, az előbb nem erről volt szó!
Mire a válasz:
- Ja, fiam, az csak demo verzió volt!

Nekem i7-en 12 giga rammal, 4 gigás videokártyával a legalacsonyabb beállításokkal megy csak 30 fps-el.

[ Szerkesztve ]

(#6016) ImACeltic válasza NGA (#6015) üzenetére


ImACeltic
őstag

Azért nálad a felbontás gondolom 4K...

Azóta piszkáltam kicsit a beállításokat és volt amikor pár percig semmi rángatás, stabil 29-30 FPS a játék saját számlálójával, de szemre sem szaggatott. Mindez 1080p, high-on, msaa off, vsync off, blur off.

Ha esetleg nem tudom stabilizálni a dolgot akkor van lehetőségem refundra?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#6017) Bib válasza hackeeeee (#6013) üzenetére


Bib
őstag

Friss windows-al ? Még az msdn ISO file is más volt mint pár hónapja amelyikkel szívtam.Januárban volt egy store-t javító win update is.Nálam win Reinstall óta mindig megy.

(#6018) Bib válasza ImACeltic (#6014) üzenetére


Bib
őstag

8 gb ram kevés neki a nyílt vilàgban. Nézd meg dinamikus optimalizáción.

(#6019) hackeeeee válasza Bib (#6017) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Friss winnel beállította a store-t és az xbox app-ot, majd megcsináltuk a home-ot.

Véleményem szubjektív...

(#6020) Bib válasza hackeeeee (#6019) üzenetére


Bib
őstag

Hmm, érdekes. Elmehet a Microsoft tanácsért a steamhez.

(#6021) hackeeeee válasza Bib (#6020) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kb...Iszonyatos bughalhaz win10 alatt a Store.. És, nincs rá megoldásuk.. Egy másik ismerősömnek a végén már azt tanácsolták, hogy telepítse újra a windows-t, hogy tudjon FH3-azni.. És vissza is kérdezett, hogy most ez komoly? Nem tudtak megoldást adni a nem induló játék problémára.. Utána derült ki ez, hogy más alkalmazás telepítésének elindításával át lehet lendülni ezen.. De, ugyan már.. miezmár?!

Véleményem szubjektív...

(#6022) r.levente75 válasza hackeeeee (#6021) üzenetére


r.levente75
addikt

Ahogy haladunk a korral, ez egyre rosszabb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#6023) B@dsector


B@dsector
aktív tag

Sziasztok! Valaki tudja mikorra várható a februári car dlc (FM7)??? Elég nagy a csend... eddig mindig hónap első hetében adták ki... most meg csúszott a januári pack is. :U

(#6024) Csoeri79 válasza B@dsector (#6023) üzenetére


Csoeri79
csendes tag

Twitteren írták, hogy 19.-én lesz dlc. Akkor javítják a forzathon hibáját is.

(#6025) B@dsector válasza Csoeri79 (#6024) üzenetére


B@dsector
aktív tag

Értem, köszi!

(#6026) IntelKiller7 válasza Csoeri79 (#6024) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Jó sokat késnek mostanában a csomagok..

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6027) Lifer092 válasza r.levente75 (#6022) üzenetére


Lifer092
senior tag

Ami a mikrószoftot illeti biztosan... A Steam, Origin, Uplay esetében amióta ezeket a platformokat használom ekkora mellélövések nem igazán voltak.... Sőt. Azért az elég LOL hogy a saját alkalmazásuk esetében halvány lila fingjuk sincs mitől vannak ezek a bugok... Ráadásul ezekkel a random fagyásokkal, teljesítmény csökkenésekkel tele van az internet... Nevetséges hogy egy ekkora vállalat/stúdió, egy meglehetősen nagy cím esetében vállat von az egész felett. A paraszt meg had szívjon.... Én múlthét szombaton vettem az FH3 tól örök búcsút egy uninstall keretében, mert totál elegem lett a kilátástalan bugos, kilépkedős, kifagyós sztorikból... Élvezetes volt az a 10*15 perc amit tudtam vele játszani 1,5 hónap alatt. De sajnos már nem volt hozzá idegzetem.....

(#6028) r.levente75 válasza Lifer092 (#6027) üzenetére


r.levente75
addikt

Nagyon sajnálom. Nekem négy évig volt winfos telefonom de azt is megölték...

(#6029) Lifer092 válasza r.levente75 (#6028) üzenetére


Lifer092
senior tag

Sajnos én is! - Mert nagyon-nagyon tetszett a játék, tényleg már az első perctől kezdve lekötött.... Akarom mondani lekötött volna... :U

De heteken keresztül csak azzal szívtam, hogy próbáltam rájönni mi a bánattól dobál, totál random kékhalálokat, vagy csak sima CTD -t. Az egész netet feltúrtam, rengetegen ezzel a gonddal küzdenek de semmi épkézláb megoldás nincs rá, magától a fejlesztőtől sem. Kipróbáltam vagy 8 féle nV drivert, átraktam SSD-re, újratelepítettem vagy 5x, az egész Windowst újratelepítettem miatta 1x. Feladatkezelőben az affinitást állítottam, virtuális memóriával kínlódtam, levettem a grafikát már tetris színvonalra, de semmi. - Az összes létező, és lehetséges megoldáson végigmentem, de semmi. Ugyanúgy teljesen random CTD-k voltak, vagy néha kékhalál is. Volt hogy 3-4 órán át semmi, másnap 10 perc után ctd.

Sajnos ez nem gépspecifikus gond, tehát nem a hardver gyengesége, mert kb. "atomerőműveken" is ezek a gondok vannak, ahogy olvastam a Forza fórumot. Nekem nincs ugyan hardcore gamer gépem (i3-6100 / 1050Ti / 8GB DDR4), de azért pl. Medium grafikán, 1440x900-ban nem hinném hogy ne menne el... Ott van pl. a Payback amivel most kezdtem el játszani, igaz, nem akkora nyílt világ mint az FH3 (bár... ki tudja), de van benne bőven AI, rendőr, más player és így tovább, és az ég világon semmi gondom nincs vele, High-Ultrán megy rezzenés nélkül...

Szóval, sajnos erről ennyit. Majd ha netán x év vagy idő múlva végre nekiesnek átnyálazni a programkódot hogy mitől lehetnek ezek, és sikerül is megoldani, akkor visszatérek hozzá, de addig esélytelen, mert semmi értelme. :U

[ Szerkesztve ]

(#6030) creedszl válasza Lifer092 (#6029) üzenetére


creedszl
aktív tag

szerintem te már inkább majd a forza horizon 4-gyel fogsz játszani, ez a rész meg egyszerűen kimarad...

Hulligaaan

(#6031) Lifer092 válasza creedszl (#6030) üzenetére


Lifer092
senior tag

Több mint valószínű..... :K

(#6032) Bib válasza Lifer092 (#6029) üzenetére


Bib
őstag

8 Gb ? 😳 Több memóval is próbáltad esetleg? Nálam 24 van lehet azért nem dobál nem fagy ?

(#6033) Lifer092 válasza Bib (#6032) üzenetére


Lifer092
senior tag

Nem, mert ennyi a max a gépemben. - Ismerősöm videóvágásra/3D modellezésre használt gépével (i9 / 2x1080Ti / 32GB DDR4) ugyanúgy kidobja az asztalra hibaüzenet nélkül, illetve előtte kifagy és utána jön a ctd.

- Szóval itt szerintem más gond van. :) De mindegy, lényegtelen, nálam nem megy az tuti. De igazából a forza fórumon az enyémnél jóval erősebb gépeken is ez a gond van mint nálam.

[ Szerkesztve ]

(#6034) Win-T válasza Lifer092 (#6033) üzenetére


Win-T
senior tag

8 Gb egészen biztosan nem probléma mert az én gépemben is annyi van, és - lekopogom - szinte soha nem találkozom azokkal a problémákkal amelyekkel itt nagyon sokan szenvednek. Sokszor nem is értem ezt a sok panaszt, mert engem nem mondom, hogy nem vág ki néha szó nélkül az asztalra, de valahogy elkerülnek a hibák. FH3 és FM7 alatt is. Szerencsés csillagzat alatt születtem úgy látszik.

[ Szerkesztve ]

(#6035) Lifer092 válasza Win-T (#6034) üzenetére


Lifer092
senior tag

Valószínűleg igen. :) :) :) Szerintem sem probléma a 8Gb, és ez látszik is nálad. - Nem tudom igazából mi okozhatja vagy okozza ezt, de számomra már vége a pályafutásának. Nekem az nem játék, hogy 15 percenként kidobál mindenféle hibaüzenet nélkül.

Jó játék, szép játék, örülök hogy megy pár embernek -> (mindenféle irónia nélkül írom). De sajnos én ilyen szempontból nem vagyok szerencsés most. :) Pedig idáig mindig az volt nálam a tendencia hogy ha másnál volt gond egy adott játékkal, nekem sosem. De most fordult a kocka úgy látszik.... :U

Mert az FH3-al elég csúnyán besz*ptam... :(

[ Szerkesztve ]

(#6036) r.levente75 válasza Lifer092 (#6035) üzenetére


r.levente75
addikt

És az a baj hogy ezek nem két filléres játékok.

(#6037) NGA válasza r.levente75 (#6036) üzenetére


NGA
addikt

Annak, aki kivárja, majdnem filléres. Én az FH3+HW csomagot 5e-ért vettem itt a HA-n.

(#6038) r.levente75 válasza NGA (#6037) üzenetére


r.levente75
addikt

Az is sok pénz érte, ha nem megy. :F

(#6039) NGA válasza r.levente75 (#6038) üzenetére


NGA
addikt

Én szerencsés vagyok, a laptopon is megy, pedig csak egy lenovo ideapad, és az xboxon is.

(#6040) IntelKiller7 válasza NGA (#6037) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Franc se tudna várni 1,5 évet 1 Forzára. :) Day 1 Ultimate :B

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6041) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Közben Forzamotorsport.net-re kikerült a kövi DLC tartalma.
2018 Bugatti Chiron
2018 Kia Stinger
2018 Dodge Durango SRT
1968 Holden Monaco GTS 327
2017 RAM 2500 Power Wagon
2016 Audi Rotek Racing TT-RS
2017 Aston Martin V12 Vantage GT3

videó

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6042) Csapoati válasza IntelKiller7 (#6041) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na, ez az első jó car pack, szerintem meg is veszem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6043) IntelKiller7 válasza Csapoati (#6042) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Kíváncsi leszek ilyen hangja lesz e mint amilyen a videóban.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6044) PR0JECTNR56 válasza IntelKiller7 (#6041) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Sikerült ide is néhány teljesen érdektelen, hulladék autót berakni, de alapvetően tényleg egy jól sikerült packról van szó.

(#6045) hajbel


hajbel
addikt

-

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#6046) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

csináltam 1 gyors videót a Chironról. :) [link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6047) Norbi887


Norbi887
aktív tag

Sziasztok!
Letöltöttem a gépemre a Forza 6 Apex-et, de valamiért nem akar elindulni.
Megnyitom bejön a kis ablak, aztán feketén áll vagy 10 másodpercig és kidob az asztalra semmiféle hibaüzenet nélkül. :F
A vicc az az, hogy a Horizon 3 Demója 100%-ban müködik, ez meg valamiért nem akar elindulni egyáltlán.
Már próbáltam újratelepiteni is a játékot, reseteltem a windows store-t, sőt már egy win reinstallt is csináltam!!
Mi lehet a gond? :F

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#6048) Csapoati válasza IntelKiller7 (#6046) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Egész jó hangja van.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6049) NGA válasza Norbi887 (#6047) üzenetére


NGA
addikt

Szerintem nálad valamiféle hardver gond lehet. Kipróbáltam, és tökéletesen fut.

[ Szerkesztve ]

(#6050) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

2011-es Sciroccot miért csak bérelni lehet? :F

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.