Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) pethYeti válasza GoZoL (#4000) üzenetére


pethYeti
addikt

Mert itt van áfa, meg európában 60 eurórol indul. De attól az amazonos még nem akciós ár. Hivatalosan ott 60 dollár a standard. Onnan is megveheted, csak usa címet adj meg.

(#4002) btf


btf
aktív tag

FM5-re írtam még idén május elején: "Ennél olcsóbb szerintem kb. akkor lesz, ha havi Gold játékként adják majd."

És megtörtént :DD

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#4003) oriic válasza GoZoL (#4000) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az a magyar store ár. US Store-ban is 60 dollár az alapjáték.

Live-Die-Respawn

(#4004) pető bá'


pető bá'
őstag

Hányan használtok a játék(ok)hoz kormányt? Nagyon gondolkodom egy minél olcsóbban minél jobb kormány-pedál párosban, mert szinte csak autós játékokkal játszom, csak pc-n, és a billentyűzetes irányítás.. szóval más lenne az élmény.
Régen volt egy btech(?) kormányom, NFS-ben párezer km szerintem ment bele, de őt már nem hiszem, hogy érdemes lenne előszedni..

Néztem a támogatott kormányok listáját, és a DFGT lenne az első számú jelölt, használtan. A másik amiben gondolkodom, a Thrustmaster T150. Ezek az eszközök jól tartják az árukat, ahogy látom, szóval simán benne van, hogy ha nem használnám, akkor nem túl nagy bukóval tovább lehet adni, igaz?
Tapasztalatotok van a két eszközzel, vagy tudok tanácsot adni? :R

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#4005) Jegesmaci90 válasza pető bá' (#4004) üzenetére


Jegesmaci90
kezdő

DFGT ;)

(#4006) spank0309


spank0309
tag

Nálatok tényleg ennyire hype a 7. rész vagy csak én égtem már ki a forza sorozatból? Mert részről részre ugyan az minden, mindig csak egy kicsi pluszt raknak bele, ami a 7-ben azt jelenti hogy mozog a levegőtől a spoiler meg a tükör. És így ennyi a feature.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#4007) pethYeti válasza spank0309 (#4006) üzenetére


pethYeti
addikt

Mivel PC-n ez lesz az első teljes értékű Motorsport ezért én pl baromira várom. Standardot elő is rendeltem már.

(#4008) Jegesmaci90 válasza spank0309 (#4006) üzenetére


Jegesmaci90
kezdő

Csak te égtél ki igen.

(#4009) twi452


twi452
senior tag

Nekem ez lesz az első úgyhogy ja nagyon várom ahogy a horizon 3-ban sem csalódtam igaz azt még pc-n játszottam csak.... na de már nem kell olyan sokat aludni novemberig.. (de :( )

(#4010) pethYeti válasza twi452 (#4009) üzenetére


pethYeti
addikt

Október 3. :U ;)

(#4011) twi452 válasza pethYeti (#4010) üzenetére


twi452
senior tag

Nektek..:D
Már nincs olyan pc-m amin elfutna csak egy x előrendelésem.. úgyhogy nálam november eleje :)

(#4012) IntelKiller7 válasza spank0309 (#4006) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

E60 miatt kötelező lesz számomra :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4013) Csoeri79 válasza spank0309 (#4006) üzenetére


Csoeri79
csendes tag

Én a FM2, 3, 4, 6, FH1, 3 részeket végig vittem. A 7.-ik résszel szemben két elvárásom volt. Dinamikus napszak és időjárás változás. (Ráadás az lenne nekem, ha ezt az idióta "szerencsekerekes" baromságot is elhagynák a karrierből.) Mivel ezeket megvalósítják, ezért előrendeltem az ultimate-et, és nagyon várom szept. 29.-ét. Remélem nem szúrják el a pc-s verziót.

(#4014) Csapoati válasza spank0309 (#4006) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igen, ennyi, meg dinamikus időjárás és napszakok, 4 vagy 5 új pálya, és vagy 200 új autó. Mi is az nekünk??? :U

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4015) Corpuscle válasza pethYeti (#4010) üzenetére


Corpuscle
őstag

Szeptember 29. ;] ;)

(#4016) pethYeti válasza Corpuscle (#4015) üzenetére


pethYeti
addikt

Jó van akinek megéri az Ultimate. Én utólag örülök, hogy Horizon 3 esetében nem vettem meg, pénz kidobás lett volna...

(#4017) Corpuscle válasza pethYeti (#4016) üzenetére


Corpuscle
őstag

Amazon akciót használtam ki, én sem vettem volna meg teljes áron. FM6-ból van meg az Ultimate, FH3-ban már nem áldoztam rá. Ha csak a magyar Store árait nézem, nekem sem ér +8.500.- at az a pár nap, 42 autó. Úgy is mondhatnám, ezek nélkül is teljes értékű a játék számomra.

szerk.: FH3-hoz én sem húztam be a car pass-t utólag.

[ Szerkesztve ]

(#4018) IntelKiller7 válasza Corpuscle (#4017) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Pedig megéri :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4019) hackeeeee válasza ForRedGlory (#3991) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Számomra kicsit fura érzés, főként a Nissan-os videóban, mintha lebegnének az autók a pálya felett.. Nem tudom.. Lehet, hogy csak a videó hatása, vagy nem tudom.. De, fura.

Valszeg meg fogom venni, bár az előrendelés lehet kimarad, mert még jön a Wolfeinstein 2, ami kicsit jobban mozgat, mint ez. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#4020) r.levente75 válasza hackeeeee (#4019) üzenetére


r.levente75
addikt

Az FH3-ban is ilyen, amikor visszakérem magam valamelyik központban.

(#4021) hackeeeee válasza r.levente75 (#4020) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Najó, de itt a verseny kezdete óta látszik ez.. Mintha "túl steril" lenne az út, vagy nem tudom.. Kicsit fura.

Véleményem szubjektív...

(#4022) anorche1


anorche1
őstag

Horizon 3 -ban az ugratókra van valami ajánlott autó? Ami kellően gyors, és terepen is könnyen egyenesben marad.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#4023) Patrick76496 válasza anorche1 (#4022) üzenetére


Patrick76496
őstag

Én a legtöbb PR stuntot egy LFA-val csináltam meg, még BM-ben is azt használtam (meg valahol HotWheels-ben is), csak átalakítottam picit a havas pálya miatt. AWD, és szégyellem kimondani, de V12 swappelt. :DDD Légyszíves ne kövezzetek meg, még nagyon az elején csináltam azt az autót. :D Alapvetően én is ellenzem az ilyet.
Visszatérve az autóra azt hiszem mindent kimaxoltam rajta, valahol 982 körül lehet a PI értéke. Szerintem ha egy olyat összedobsz, azzal nem lesz gondod, bár ha szeretnéd, megoszthatom az én LFA-mat. Nekem az a dedikált PR stuntos autóm. :K

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#4024) Jegesmaci90 válasza Patrick76496 (#4023) üzenetére


Jegesmaci90
kezdő

... :(

(#4025) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Új videó :) brutál. Betonstabil 60FPS- 4K-ban :Y [link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4026) btf


btf
aktív tag

Ne felejtsétek el, hogy ma reggel 9-től holnap reggel 9-ig lehet behúzni a Lambo Sesto Elemento-t. (egy bajnokságot kell megnyerni)

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#4027) pethYeti válasza btf (#4026) üzenetére


pethYeti
addikt

Csak a szokásos Online Adventrue.. 4/4 verseny természetesen kicrashel. Ennyit nem ér a 3 wheelspin.

(#4028) hackeeeee válasza btf (#4026) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Este ránézek, köszi a tippet.

Véleményem szubjektív...

(#4029) Patrick76496 válasza Jegesmaci90 (#4024) üzenetére


Patrick76496
őstag

Nem vagyok rá büszke, de manapság már LS swappet is csak akkor csinálok, ha nagyon muszáj. :K

(#4027) pethYeti: Próbáld meg esetleg a játékos módban (Playground Games). Én anno úgy tudtam megcsinálni, amikor a Holden FX UTE-tal kellett menni. Előtte 3-4x kicrasheltem a versenyes adventure-ből, így meg elsőre sikerült.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#4030) ForRedGlory válasza IntelKiller7 (#4025) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Elég jó lesz, de ezt már tudhattuk eddig is. :D

Én csak attól fázok, hogy mennyire lesz ez közel a szimulátorhoz, mert ebben a tekintetben vannak fenntartásaim.

(#4031) IntelKiller7 válasza ForRedGlory (#4030) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ne egy Assetto Corsara számíts :) Én simán elvoltam a Forza 6-al. Kirobbantani nem tudtak anno előle.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4032) r.levente75


r.levente75
addikt

Ez a mai Lambo jó kis autó!
Sajna a három kipörgetőst nekem nem engedte délután, valami netes probléma van, nem tudott berakni! Lehet túl van terhelve a server, mert egy napos a forzathon? Este megpróbálom újra!

(#4033) Jegesmaci90 válasza ForRedGlory (#4030) üzenetére


Jegesmaci90
kezdő

Ki mondta hogy ez szimulator lesz?Arra ott a PC2 es az AC.

(#4034) ForRedGlory válasza Jegesmaci90 (#4033) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Fuss neki megint a mondat értelmezésének. Nem azt írtam, hogy szimulátor... :U

[ Szerkesztve ]

(#4035) hackeeeee válasza Jegesmaci90 (#4033) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Fordítok.. Nagyjából..

Mennyire lesz reális az irányítás.. A motorsport ebből a szempontból mindig jó volt. De, hátha ez még javul egy kicsit.

Véleményem szubjektív...

(#4036) plejik válasza r.levente75 (#4032) üzenetére


plejik
addikt

Nekem nem jött be, nem is nagyon szép, teljesítmény is szo-szo, Szóval adom is elfele, kel egy kis money.. :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#4037) Bib válasza plejik (#4036) üzenetére


Bib
őstag

Mennyiért mennek ezek most ? Van 2db eladó 😀

(#4038) plejik válasza Bib (#4037) üzenetére


plejik
addikt

Nekem 2.9 millióért engedi eladni. De szerintem tele lesz majd 11 milliós és társaival akiknek valami bónusz miatt több pénzé lehet eladni. (mondjuk az gáz, hogy VIP tagsággal nem lehet magasabb összegen eladni..)

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#4039) r.levente75 válasza plejik (#4038) üzenetére


r.levente75
addikt

Lesz aki ennyiért megveszi?

(#4040) r.levente75


r.levente75
addikt

Szeptemberi Forzathonról lehet tudni valamit?

(#4041) mpierre válasza mpierre (#3958) üzenetére


mpierre
veterán

Na már az ms-sel levelezgetem, hogy mi a túróért nem megy a 10+k-s játékuk. El se indul. :DDD Vagyis eddig semmi. :W

Az tetszett - mint ötlet az ms részéről - hogy dobjam le a netről a gépet, indítsam el a játékot, majd újra, de már nettel. Meglepő választ adott a játék a net nélküli indításra: hejj, de köllene a net is, anékű nem fogok menni neked sehova. :DDD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#4042) btf válasza r.levente75 (#4040) üzenetére


btf
aktív tag

Páran Forza fórumon már azt tippelik, hogy ez volt az utolsó. (a címe is gyanús: A day to remember)

Általában kedden szokott jönni update, de most nem jött. (ez jelentheti azt is hogy egyenlőre korábbi autókat lehet ismét megnyerni --> én is inkább erre tippelnék)

Egyébként FM6 Apexben is vannak ilyen heti challengek: 2 szokott lenni (2x3 feladattal) és hétfőn van csere. (tehát hétfőtől következő hétfőig van időd letolni őket)

Szerintem FM7-ben is lesznek ilyen heti/hétvégi challengek.

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#4043) hackeeeee válasza mpierre (#4041) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Egyik ismerősömnek volt hasonló gondja, Neki sem tudta megoldani sehogy sem a support, majd a végén azt mondták neki, hogy windows reinstall után is rossz, akkor jelentkezzen, és max visszakapja a játék árát. Pedig, elvileg mennie kellett volna.

Véleményem szubjektív...

(#4044) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Tényleg amúgy, miért változtatták meg, hogy mindenképpen kelljen internet a játékhoz? Még az Apex sem indul el nélküle. A téli vizsgaidőszakban olyan jó volt, hogy net nélküli helyen is tudtam játszani pihenésképp, most meg már nem. Néha rám jön a tuningolhatnék, de a telefon netét meg hamar megenné a gép. Nem lenne nehéz, hogy amíg offline vagy, a gép mentse a progression-t (főleg ha korábban is így ment), aztán ha kap netet, majd szinkronizálja a felhővel is. :K

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#4045) plejik válasza Patrick76496 (#4044) üzenetére


plejik
addikt

Nem. :DDD

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#4046) r.levente75 válasza btf (#4042) üzenetére


r.levente75
addikt

Elég szomorú lennék, ha véget érne. A rémény megmarad, hogy újrakezdik akkor talán a két Brand is benne lesz.

(#4047) plejik válasza r.levente75 (#4046) üzenetére


plejik
addikt

Ha megnézed melyik volt az a kettő, akkor szerintem az aukciós házba megtudod venni.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#4048) r.levente75 válasza plejik (#4047) üzenetére


r.levente75
addikt

Az egyiket megvettem de sajna nem ugyan az így a dolog. Az autó magvan de nem adja hozzá a 18-hoz. Továbbra is két hiányt mutat.

(#4049) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Hétvégi Forzathon

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4050) r.levente75 válasza Csapoati (#4049) üzenetére


r.levente75
addikt

JEE! Feldobtad a mai napom. :K :B :C :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.