Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34001) Gabor777


Gabor777
aktív tag

Az új showcase eventnel... Ha túl gyors az ember, akkor az ugratásnál telibe kapod a vonatot.... :D Ezt direkt így csinálták, avagy egy szép bug?

(#34002) Qkackca válasza Gabor777 (#34001) üzenetére


Qkackca
őstag

Az az eredetibe is megvan.
Nekem most inkább eltűnt ott. Valahol ott körül lemaradt mint a fene. Legalább 4-5 pöttynyivel (amivel jelzi a vonatot a térképen) vezettem a a végjátékra. Aztán a célra gyanúsan utolért, hogy nyerjek vagy nyocszázaddal :D

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#34003) NoMagix válasza Gabor777 (#34001) üzenetére


NoMagix
addikt

Azt elbaszarintották rendesen!
Full gázon egyenesen az ugratónál beleakadtam én is, megoldás, balra kell ugratni a rámpáról!

#34000 Qkackca: az micsoda?

[ Szerkesztve ]

(#34004) rumkola


rumkola
veterán

Üdv! Most fedeztem fel magamnak a Horizon 4-et, eddig nem érdekeltek az autós játékok, de ez elképesztő. Gamepassban játszom PC-n.
Ha megveszem az ultimate editiont, attól mitől lesz nekem jobb? Most vannak autók, amiket csak valós pénzért tudnék megvenni valam csomagban, hiába van CR ára (pl. Honda Civic GRC 2016). Ha megveszem az ultimatet, akkor CR-ért is megvehető lenne?

(#34005) Qkackca válasza NoMagix (#34003) üzenetére


Qkackca
őstag

Az integetős szerencsemacska, pont az ekbalamos fotóshelynél volt egy, de vmi iszonyat nyekergő hang szólalt meg... később lesz összegyűjthető/törhető/ilyesmi tárgy.

rumkola: akkor üdv és kellemes kilométereket :)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#34006) stillmatic válasza rumkola (#34004) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Az összes megvásárolható Car Packot megkapod plusz 2 DLC pályát, kivéve az utolsónak kiadott Hot Wheelses pakkot, az valami 6 autó.
Egyébként ha megveszed az Ultimatét ingyenesek az autók először. Ha második példányt veszel valamelyikből akkor kell a CR.
Viszont érdemes megvárni egy 50-60 százalékos leárazást, 2-3 havonta szokott ilyen lenni.

(#34007) NoMagix válasza Qkackca (#34005) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszi, ott még nem jártam, majd holnap fotózok.

rumkola: üdv a klubban! Jók a DLC pályák, érdemes megvenni őket!

[ Szerkesztve ]

(#34008) szami777


szami777
addikt

Úgy látszik a töltési időn javítottak pc-n a tegnapi frissítessel, 80 mp helyett már csak kb. 25-30 mp a töltesi idő verseny előtt.
Pár frissítéssel ezelott volt ez 5 mp is, de ez is haladás. :DDD

Eventlabok nagyon jók lettek most, amúgy is a japán autók híve vagyok, így szépen komótósan fogok megcsinálni most mindent, nem átrohanva.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#34009) NoMagix


NoMagix
addikt

egy kis retró jöhet?

(#34010) homerhamm válasza Qkackca (#33994) üzenetére


homerhamm
addikt

Amúgy tegnap már nem dobálta be a párosodó konvojos üzenetet a játék. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#34011) stillmatic válasza NoMagix (#34009) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Ezt holnap húzom is le, nagyon jól néz ki!
Jelenleg egy Warsteinerest használok de ez magasan veri. Az egyik állandó autóm B700 online raliban.

(#34012) NoMagix válasza stillmatic (#34011) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszi, nagyon örülök! :R

(#34013) rumkola


rumkola
veterán

Üdv!
Új vagyok.
Forza Horizon 4
Az aukció házban miért nem tudok licitálni vagy kivásárolni? Mindig valós pénzt akar velem fizettetni a játék.
Ami fizetős csomagban lévő autó, azt nem tudom megvenni aukción sem CR-ért?
PC Gamepass

[ Szerkesztve ]

(#34014) Sirpi válasza rumkola (#34013) üzenetére


Sirpi
senior tag

Mert olyan autót akarsz megvenni, ami az alapjátékban nincs benne. Meg kell venned előtte a megfelelő dlc-t.

Az ultimate edition-ben csak 6 Hot wheels autó nincs benne.

[ Szerkesztve ]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#34015) NoMagix válasza rumkola (#34013) üzenetére


NoMagix
addikt

DLC autókat nem tudod megvenni CR-ből, csak ha megvetted igaziból is.

(#34016) rumkola válasza Sirpi (#34014) üzenetére


rumkola
veterán

:R

(#34017) NoMagix


NoMagix
addikt

FM7-ben próbálgatok autókázni, de az a nyamvadt fékezés kiborít, olyan mintha egy bazaltkővel akarnék lefékezni egy boronatárcsát ami 150km/h-val pörög. :F
Nem hiszem hogy az a szimuláció valamennyire is közel lenne a valósághoz.

(#34018) zsiz


zsiz
őstag

Ez lehet, hogy csak nekem újdonság (nem játszok belső nézetből, csak szimulátorokat).. De milyen menő már a motorháztatőbe épített fordulatszámmérő :D [link] (igen, a videó vége fa lett, azért vágtam le :DDD )

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#34019) Redneck válasza NoMagix (#34017) üzenetére


Redneck
veterán

Némely sportkocsi olyan, mintha egy 40-nel haladó 10 tonnás f@szállító Zetor traktort, jégpályán próbálnál 5 méteren megállítani. Kiábrándító. ;]

Remélem az új jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#34020) homerhamm válasza Redneck (#34019) üzenetére


homerhamm
addikt

Nyugodtan leírhatod, hogy faszállító. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#34021) Franklin válasza homerhamm (#34020) üzenetére


Franklin
addikt

Hivatalos neve rönkszállító ;]

(#34022) Kisgépkezelő válasza homerhamm (#34020) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Szombathely szép állomás
Megy ott a faszállítás
Két kislány ül a padon
Mindkettőt jól... ;]

(#34023) stillmatic válasza Kisgépkezelő (#34022) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Az a Lexusos idő Playa Azulban nem semmi! Tíz alá nem tudok bemenni vele. :D

(#34024) parandroid válasza Franklin (#34021) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mi az a rönksz?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#34025) Kisgépkezelő válasza stillmatic (#34023) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Köszi GreetedDust8-tól van hozzá a tuning. Sajnos annyira nem fordul jól, mint amennyire lassú, de azért élvezetes vele menni. Nem egy Bónsékergyilkos, de nem is azért mentem vele, hogy nagy időt menjek, hanem csak úgy kipróbálni.

parandroid: És miért kell állítani?

Egyébként rivalsból egy nagy rakás időt töröltek. Szokták mondani, hogy ahol fét végnak, hullik a forgács, de úgy tűnik, hogy ezek fát lusták voltak vágni, viszont vittek magukkal egy zsák forgácsot és biztos ami biztos szétszórták. Van olyan hely ahonnét törölték az én rendes kocsival rendesen elért időmet, meg ahogy nézem még sok jó játékosét a barátlistámról, akik gyakran előttem végeznek, de azért nagyon látványosan csaló csalókkal még mindig televan ugyanaz a ranglista.
Egy öt-hat helyről biztos töröltek. Először ahogy néztem, csak azt hittem, hogy kimaradt (van valami 530 ranglista csak az alapjátékban), de aztán olyan helyekről is hiányzott, ahova direkt csináltam specifikus tuningot.

(#34026) NoMagix válasza stillmatic (#34023) üzenetére


NoMagix
addikt

Rámentem arra a pályára én is kíváncsiságból, először a saját RC F-el amivel bementem 10 alá, majd váltottam F40-re és azzal már 9 alá sikerült beérnem.
Majd folytatom.

Kisgépkezelő: szépen dobálod a másodperceket riválisban! :DDD :C
Azért sikerült pár helyen viszonoznom egy kicsit. :DD

[ Szerkesztve ]

(#34027) Kisgépkezelő válasza NoMagix (#34026) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Vettem tegnap egy új kontrollert mert a régi már szét volt zuhanva, aztán gyorsan nyomtam is egy párat, mert örülök, hogy végre jól megy a játék.
Az előző már vagy fél éve azt játszotta, hogy random befékezgetett. Főleg olyankor amikor mondjuk más gombokat nyomkodtam. Nem segített a köridőkön, hogy felváltásnál rendszeresen be-be fékezett. :D
Meg ki volt pusztulva a gázkar mögötti rezgentyű is, sőt valamelyik másik a két nagy közül is már csak zörgött, de nem rezgett. Gondolkoztam is rajta, hogy nem Microsoft kontrollert veszek, hanem valami minőségibb darabot valami más gyártótól, mert bár nem csakpodom őket, mégis elég hamar halnak, de aztán végül maradtam az MS-nél.

(#34028) NoMagix válasza Kisgépkezelő (#34027) üzenetére


NoMagix
addikt

Így már érthető, bizony, az új konti nagyon jól muzsikál! ;]
Veszek én is egyet! :))

(#34029) kill_switch válasza parandroid (#34024) üzenetére


kill_switch
senior tag

A rönk angolosított többesszáma. :DDD

(#34030) szente


szente
addikt

Sziasztok!

Elfogyó memórián hogyan lehet segíteni? 16GB van a gépemben, de ezzel és gyárilag kezelt lapozófájlal kb fél óra után kiírta, hogy kevés a memória, majd ki is fagyott. Aztán adtam neki manuálisan 16GB-os lapozófáljt, úgy 1 óra után párszor belaggolt, aztán hibaüzenet nélkül kilépett. Adjak neki még?

(#34031) homerhamm


homerhamm
addikt

Jöhetne már egy új Forza.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#34032) laceszgamer válasza homerhamm (#34031) üzenetére


laceszgamer
addikt

Második kieggel is megelégednénk elsőre sokan :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#34033) stillmatic válasza homerhamm (#34031) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Redditen megy egy szavazás hogy melyik Horizon a legjobb, a 3-4 fej-fej mellett az élen, az 5 gondolom csak az aktualitása miatt dobogós messze lemaradva.

(#34034) homerhamm válasza stillmatic (#34033) üzenetére


homerhamm
addikt

Hát nem csodálom. Olyan sivár ez a Mexikó, amit új autónak hazudnak, annak is 84%-a a 4-ből lett áthozva.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#34035) NoMagix


NoMagix
addikt

Hali!

Barkácsoltam egy új pályát.
Aszfalt, városi pálya egy pici földes szakasszal.
Emerald sky city park
341 221 746

(#34036) Redneck


Redneck
veterán

Pár hete skippeltem az 5-öt, de most megint elindítottam. Másnak is akad 120Hz-en VRR-ral Series X-en? Eddig ilyen nem volt, most meg 2-3 másodpercenként ütemesen ugrik a kép, szólóban és online is. 60Hz-en jó.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#34037) chungee


chungee
addikt

Sziasztok!
Pc gamepass, FH5. Újratelepíteném a windows, Van rá lehetőség arra hogy ne kelljen mégegyszer letölteném a játékot :F Másik drive-on (SSD) van feltelepítve a játék.

(#34038) Qkackca válasza chungee (#34037) üzenetére


Qkackca
őstag

Szia, tudtommal nincs, elég béne ezen a téren a win. Újra le kell töltened.
A 11 lehet tudja már ezt, azt nem ismerem.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#34039) tomas51 válasza chungee (#34037) üzenetére


tomas51
senior tag

Nem kell leszedni újra, amikor újra belépsz az xbox appba, megadod a telepítés helyét ami a régi könyvtár, utána letöltés, kicsit gondolkodik, aztán kiírja hogy játék.
Természetesen fontos a pontos eléri út megadása, erre figyelj, nekem már többször ment a dolog, win10 el és 11 el is megy.
Nem a játék mappája kell neki, hanem amibe benne van a játék eredeti mappája.

[ Szerkesztve ]

(#34040) stillmatic


stillmatic
aktív tag

NoMagix nem bízta a véletlenre, 4 festést csinált az MR2-re! :D

Más: törlik a 2022.01.14 előtti driftzóna pontokat a balansz miatt.

(#34041) homerhamm válasza stillmatic (#34040) üzenetére


homerhamm
addikt

Erre van eszük. Inkább a csalóknak az eredményeit kéne törölni a PR mutatványokról, mert C-s autóval biztos nem ugratsz 10000 métert. :(((

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#34042) NoMagix válasza stillmatic (#34040) üzenetére


NoMagix
addikt

Csak 2 új van a sima egyszínűek, a sportosabb festések még az FH4-ből jöttek át.
Holnap csak egy lesz, ami a legjobban fogyott a többit kukázni fogom.

A Galantra is van 2, de mivel az csak jövő héten lesz elérhető, azt még nem lehet feltölteni. Régebben simán lehetett előre feltölteni festéseket.

[ Szerkesztve ]

(#34043) stillmatic válasza NoMagix (#34042) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Most már törölheted, lementettem a fekete-fehér-pride TRD változatot!

[ Szerkesztve ]

(#34044) Qkackca válasza tomas51 (#34039) üzenetére


Qkackca
őstag

Köszi, ezt eddig nem tudtam.
De a telepítésnél mi a pontos telepítési útvonal mikor csak a meghajtót tudod kiválasztani hova rakja? Mondjuk én a gépházra gondolok. Az xbox app nem ismerős nagyon.

NoMagix: jó szigorúnak tetszik lenni, 24 óráig se voltak fenn a műveid? Így esélye sincs az embernek.

Kisgépkezelő: neked volt igazad az fh4-el kapcsolatban. 3. ismétlés van.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#34045) NoMagix válasza Qkackca (#34044) üzenetére


NoMagix
addikt

Bocsánatot kérek! FH4-ben talán megvannak még osztva. :R
Valójában sok volt a négy festés, utoljára talán a Jaguár I pace-hez volt több mint kettő festésem versenyben.

[ Szerkesztve ]

(#34046) stillmatic válasza NoMagix (#34035) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Ahogy lefordultam az aszfaltról földútra nem tudtam levágni a kanyart mert láthatatlan falba ütköztem. A földes részen levegőben folytatódtak a checkpointok, én is a levegőben úsztam, utána újabb láthatatlan fal, az autóm elkezdett pörögni majd elsüllyedt a semmiben.

Bug vagy feature. :D

(#34047) NoMagix válasza stillmatic (#34046) üzenetére


NoMagix
addikt

Wow ez akkor featurebug!! :DDD
Ilyen hibák nálam nem voltak, gondolhatod, hogy úgy nem adtam volna ki!
Most tákolok egy másikat, de lassan haladok vele, mert ez a szerkesztő iszonyatosan foshalmaz.

[ Szerkesztve ]

(#34048) Kisgépkezelő válasza NoMagix (#34028) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Ja. Új seprű jól seper, ahogy a mondás tartja. Viszont ha egyszer majd látsz online amikor vagy, írj már rám, mert úgy néztem, hogy van pár olyan autód amire jobb tuningot csináltál/töltöttél le, mint ami nekem van. Én téged valamiért sosem látlak online.

homerhamm: Valami 20-30% körüli difi van a patch előtt és után szerezhető pontoknak. Aki a megjelenés utáni első 2 hónapban jó eredményt ért el, annak kb. sehogy nem lehetett megdönteni az eredményét, úgyhogy jó, hogy legalább így 1 év után eszükbe jutott, hogy ez így szar. Azokat a trafipaxokat is törölni kéne, amiket kb fél évvel ezelőtt az elrontott peccs után a Jeskóval értek el, mert azok is ugyanúgy teljesen megközelíthetetlen eredmények. Engem mondjuk nem érint, mert egyáltalán nem érdekelnek a különféle zónáknál elért eredmények ebben a részben, de azért jó, hogy foglalkoznak ezzel.
Amellett persze ahogy azt bejelentették, a leaderbordokat is takarítják szorgosan. Riválisból például még nekem is törölték vagy két tucat időmet. Még csak nem is feltétlenül nagyon jó időket, hanem magamhoz képest egész gyengéket is. Jó csalni mondjuk okot nem adtam rá, hogy töröljék őket, mert csalni nem csaltam, de nem az a lényeg, hanem hogy dolgoznak a fiúk. :DDD

Qkackca: Mi más lenne?

stillmatic: Sokszor előfordul egyedi pályáknál olyan, hogy indításkor nem tölti be a kirakosgatott építőelemeket a pályára. Egy játékújraindítás általában segít.

(#34049) NoMagix válasza Kisgépkezelő (#34048) üzenetére


NoMagix
addikt

Nagyon ritkán töltök le tuningot, ha mégis leszedek valamit utána megcsinálom belőle a sajátomat.
Mi lenne az amit keresel?
Most felmegyek szerkeszteni az aktuális új pályámat.

(#34050) CJ4567 válasza Kisgépkezelő (#34048) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem is töröltek olyan időket, amiket még online mentem, mondom jól van, biztos valamiért nem tetszett nekik :DDD Semmi logika nincs a törölt időkben.

No Sana No Life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.