Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Na tegnap én is kikölcsönöztem a játékot. Tényleg gyönyörű, bár az OSD-ket annyira nem szereti, hogy el sem indult míg ki nem kapcsoltam mindent. :DDD Grafika gyönyörű táj szintén, autó irányítás x360 joy-al jobb mint a horizon 3 volt, kicsit mintha már lenne súlya az autóknak, de ettől még ez egy árkád játék. Az őszi eventre bejutottam és van 1 házam.... jöhet a hosszú hétvége ;]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#8002) 30z.Samu válasza m0h0senator (#8001) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én előtte a 7-tel pótlom az elmaradást, utána megveszem a Horizon 3-at. :K

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#8003) Redcaster


Redcaster
őstag

Forzathon challenge, hogy a VW-el kell nyerni egy gyorsasági versenyt. Na én nyertem 2 gyorsulásit, de nem adta meg. Mit csinálok rosszul?

(#8004) Bib válasza Redcaster (#8003) üzenetére


Bib
őstag

Sprint race kell!

(#8005) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Sziasztok!
Sajna van egy nagy problémám a FH4 demojával (Win10) , ugyanis a Logitech g27-es kormányom nem úgy működik, ahogy kéne, mi több ennél sokkal bosszantóbb gond van, a deadzone beállításokkal valami elképesztő gebasz van...! Már 2,5 nappal ezelőtt is, meg tegnap este is hiába próbáltam jól beállítani a szerencsétlen kormányt, az autón fék lámpa MINDIG világít a menet közben is, igen a fék (és a gáz is) pedál már rossz. deadzone-t szoktam beállítani az autós játékokban (kb. 10%-ra a 100-ból) hogy jó legyen. DE! Itt?! :O Akárhogy is állítom be a belül és kívül csúszkákat, SEMMI VÁLTOZÁS nem történik, még a 80%-os deadzone-n is villan a fék és instabil a verda a menet közben! Ez mi??? :Y Plusz, Logitech profilerben is beállítottam a gáz és a fék tengelynek az axis properties-nél a deadzone-t. Gondoltam hogy a játék ezen már nem foghat ki...! Hát de....! Még mindig féklámpa! Nooorrmááááliisss ez??? :W
Mérgemben deaktiváltam a g27-et a device managerrel és aktiváltam a xbox360 kontrollert, itt persze minden jó volt. Nem világított a fék sem állóhelyzetben, sem menet közben.
Visszadugtam a kormányt és persze kezdődik minden előröl! :(((
A vicces az, hogy a Forza Motosport 7 demojában mintha automatikusan felismerte volna a pedálok deadzone problémájukat és ott NINCS GOND! Szépen mennek megy az a két autó fék állandó villanása nélkül!
Az agyamat már eldobtam egy ilyen kolosszális hiba miatt.... Egyszerűen nem értem.... :F :F Bárki 5let?
:R

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#8006) Mosqu!to válasza Redcaster (#8003) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Le is írtad.

Feladat: GyorsASÁGi
Amit csináltál: GyorsULÁSi

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#8007) Csapoati válasza Mosqu!to (#8006) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Éljen a magyar fordítás. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8008) m0h0senator válasza 30z.Samu (#8002) üzenetére


m0h0senator
őstag

7 nagyon jó. akcióban vettem az alapot 5000 ért. csak online pálya napok... simán jó gyakorolni az elengedést és atöbbi szituációt amit AI-val nem tudsz. + tudom azt hogy a lambom állóból lenyomja a chiron-t csak 430 felett fogy el ;]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#8009) Redcaster


Redcaster
őstag

Köszöntem :R

Éljenek a fordítók :C

(#8010) Nyethuszar válasza wollnerd (#8005) üzenetére


Nyethuszar
tag

Szia !

Én is szívtam egy kicsit a G27 beállításával, ha gondolod elküldöm ahogy Nekem sikerült beállítani :) Hátha segít, próbáljad meg így.
Ezzel már egészen használható, max az offroad fura ahogy rángat, igaz megszokás kérdése..
Ja NE alttabozz le sokat, azt nem szereti a játék ha kormányt is használsz :( Képes elmenni az FFB és van kb 1sec amikor visszajön az irányitás, vagy megmozgatod gyorsan vissza alttab után..

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#8011) csab991 válasza Redcaster (#8003) üzenetére


csab991
senior tag

Ráadásul kifejezetten a Horizon Fesztivál Sprint nevű versenyt kell megcsinálni. Nem kicsit félreérthető a fordításban.

(#8012) wollnerd válasza Nyethuszar (#8010) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Szia ! Köszi de sikerült megoldanom...
Előkotortam a szekrényemből a majd' 8-10 éves G25-ös pedálszettjét és azt csatlakoztattam a G27-eshez. :D :D
Azt hittem hogy rosszabb lesz az öregsége miatt, de tévedtem. :D Nincs deadzone problem. no braking issue. :D
Bár az irányítás kicsi fura, szokni kell, eléggé egyszercsak elcsúszhat a verda. (minden assist-et bekapcsoltam a fék és kormány rásegítés kivételével.)
Most azon lepődök meg a Demo szabad barangolása közben hogy akar 20 másodpercenként találkozok vagy 5-8 játékossal :DD Ezekben benne van azok is akik teljest tolják és cross platform is van? :D

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#8013) DjDanee87 válasza wollnerd (#8012) üzenetére


DjDanee87
addikt

Biztos, hogy liveban vagy és nem a soloba berakott driveatarok amiket látsz?

Egyszer megnéztem milyen a solo, és a gép lépten nyomon telepakolja az utat drivatarokkal. Elég zavaró volt, inkább vissza is mentem livera.

(#8014) Nyethuszar válasza wollnerd (#8012) üzenetére


Nyethuszar
tag

A demót csak offline tolhatod és 1-es szintű NPC-k vannak az utakon. A teljesben már vannak emberek is, feltéve,hogy nem offline tolod azt is :) A cross platform tudtommal lehetséges igen.

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#8015) twi452 válasza wollnerd (#8005) üzenetére


twi452
senior tag

Pedál deadzone nem működik a játékban sajnos valamiért.. remélem javítják

(#8016) Joccc07


Joccc07
addikt

Nem kimondottan Forzához kapcsolódik.Aki kulcsot nem a hivatalos storeból vesz hanem mondjuk cdkeys vagy instant-gaming, ezek közül melyik a megbízhatóbb egy pre-orderes játék esetén?

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#8017) wollnerd válasza DjDanee87 (#8013) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Jaaa... A Solo mód ilyen? A neveket nem nagyon figyeltem, bár nekem elsőre úgy tűnt hogy igazi játékosok....
Akkor most már értem hogy miért nem száguldozott senki ész nélkül... :DDD

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#8018) wollnerd válasza twi452 (#8015) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Ez csodás. Akkor már minden érthető.... :(((
Pedig FM7-ben müködik! Visszalépés? :U
Amúgy mióta van kint a játék (FH4) ?

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#8019) Mosqu!to válasza Joccc07 (#8016) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Nekem nincs hosszútávú tapasztalatom, de a cdkeysről vettem a kulcsot és ugyan nem azonnal, de megjelenés előtt megkaptam.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#8020) Joccc07 válasza Mosqu!to (#8019) üzenetére


Joccc07
addikt

Bfv-n gondolkodom igazából. Nem tudom, hogy megéri-e így. Ha nem akkor megveszem teljes áron. Mert egy megjelent játéknál oké, de egy pre-order szerintem más lehet.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#8021) Mosqu!to válasza Joccc07 (#8020) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Szept 26 délben rendeltem meg a Forzát, 27 délelőtt megkaptam a kulcsot, és ugye 28 éjfélkor jelent meg a játék)..

Többnyire ezt az infót kapom máshonnan is, hogy nincs vele para. De ha izgulós vagy és nem nagy az árrés, akkor vedd a hivatalos oldalról. Én szeretek veszélyesen élni ;]

[ Szerkesztve ]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#8022) Joccc07 válasza Mosqu!to (#8021) üzenetére


Joccc07
addikt

:DDD
Nem vagyok izgulós de nem 2000ft-os gameről van szó és ha 10+k-val átbasznak akkor asszony letépi a .....

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#8023) zo-lee


zo-lee
aktív tag

Sziasztok!

Újonc vagyok a Forza világában, és valami nem világos. Cimbivel összekapcsolódunk konvojba, és ilyenkor ha versenyt indítunk mindig csak egyikünk autóival enged menni a játék. PL cimbi hiába indított egy S1-es futamot, csak az ő S1-es kocsijával meg valami másik gyári kocsival tudtam menni, a saját S1-re fejlesztett Bubarummal nem. Ez miért van ?

Köszi előre is!

(#8024) Pribi válasza 30z.Samu (#7960) üzenetére


Pribi
senior tag

Szia!

A tanácsodat köszönöm, a 3Gb-os 1060-ast kilőttem. A te kártyád milyen felbontásban és részletességgel bírja a FM7-et? És lenne még egy kérdésem. A te kártyádon mennyi a VRAM? Egyébként elgondolkodtam az AMD vonalon, szerintem nem járnék rosszul vele. Amit még játszik a gyerek az az F1 2018. Azt még a mostani is jól viszi.

Pribi

A szerelem tűz, de a húsleves nem fő meg rajta.

(#8025) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Na kérem, volt szerencsém megvenni az "olcsóbbik" (csak 10 milla :D ) kastélyt. A kapott 10 super wheelspinből a következők jöttek: 1 legendary autó (Eagle Speedster, hogy ez mitől olyan ritka...), 4 Forza Edition autó, 2 epic autó, 237 ezer CR és egy rakat nyuszis papucs meg hasonlók. Azért járhattam volna jobban is, főleg hogy az egyik FE autó már meg is volt. A BMW M6 FE-nek örülök a legjobban, az állatul néz ki. Ja igen, a kapott barn findért is érdemes megvenni (főleg hogy csak ezzel lehet meg az achievement, hogy gyűjtsd össze mindet, ha jól tudom).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8026) IntelKiller7 válasza zo-lee (#8023) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Lehet, hogy a host autójára lett állítva a session.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8027) Mosqu!to válasza Csapoati (#8025) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Ez az a barn ami a most tavasziban levő mellett van? Mert tök véletlenül ahogy megtaláltam azt, utána egyből találtam még egy hangárt, ami még nincs felfedezve, nem is felfedezhető, de már tudom, hogy hol van :D

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#8028) Csapoati válasza Mosqu!to (#8027) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igen. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8029) p3l9uph válasza Joccc07 (#8020) üzenetére


p3l9uph
tag

Esetleg faradj at a bfV topikba...

(#8030) Joccc07 válasza p3l9uph (#8029) üzenetére


Joccc07
addikt

Köszönöm szépen, hogy felhívtad rá a figyelmem. De olvashatod, hogy a hangsúly nem a bfv-n volt hanem a kulcsos oldalak előrendelői megbízhatóságáról.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#8031) p3l9uph válasza Joccc07 (#8030) üzenetére


p3l9uph
tag

Ebben a topikban pedig a Forzan van a hangsuly...ennyi.

(#8032) BigBlue69 válasza IntelKiller7 (#7953) üzenetére


BigBlue69
őstag

Köszi a helpet. :R

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#8033) IntelKiller7 válasza Joccc07 (#8030) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nem értem ezt az egészet. Ha oda van írva, hogy preorder akkor nyilván megkapod előbb a kulcsot. Miért kamuznának ilyet? Elég nagy nevük van már gamer berkekben.

(#8032) BigBlue69 Szívesen. ;)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8034) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Végre megcsinálom a sorozatot verhetetlen fokozaton erre , szintet lépek két verseny között és kipörög magától és plusz a végén megkapom mégegyszer :DDD

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8035) Mike Farrel válasza Pro!Petya (#8034) üzenetére


Mike Farrel
tag

Ezt nem értem ti hogy kapjátok meg kétszer ugyanazt az autót. Én akárhányszor kipörgetek egy olyat, ami már a garázsban van akkor nem adja hozzá, hanem megkapom CR-ben a kocsi árát. Például Renault Cliot kipörgettem egymás után 5x a garázsomban csak egy van belőle, de CR-em meg nőtt a pörgetések után. :F

Steam: MiKe // Origin: Mikeka20 // Uplay: Mikeka20 // SC: Mikeka20

(#8036) Kelecar válasza Mike Farrel (#8035) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Ő előbb pörgette, aztán megkapta reward-ként. Vicces :DD

(#8037) GoZoL


GoZoL
senior tag

Üdv!

Multit javították már? Telekomos vagyok.... FH4

(#8038) Dzsuri89 válasza GoZoL (#8037) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Ugyan úgy tré, mint a tréhome... :DDD

(#8039) Win-T


Win-T
senior tag

Ha átállítom a sebességváltót manuálisra, akkor nem tudom direktben egy gombnyomásra előhívni a térképet (ami alapból a back gomb a kontrolleren), hiába állítom be a custom layoutban akármelyik gombra, csak a start menü és map működik, egyből belépni nem lehet hiába nyomkodom. Ez másnál is így van vagy én csinálok rosszul valamit?

(#8040) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Kérdésem lenne! (Bocsi ha már mások is kérdezték.)
Tegnap este észrevettem hogy az XBox game pass-sal 14 napig ki tudom próbálni a teljes FH4-et (A Demot már próbáltam és tetszik). Ma, most néztem utána kiderült hogy nem a játék 14 napos hanem a game pass előfizetés kipróbálása.
Namost a kérdésem az hogy Game pass 14 napos kipróbálásával kipróbálhatom a teljes forza h4-et és majd amennyiben tényleg nagyon megtetszik, akkor 14 napon belül megvehetem csak MAGÁT A JÁTÉKOT és eközben a game pass trial nyugodtan lejár? Nem akarom a game pass-ra havonta előfizetni, még akkor se ha olcsóbb, mert egyáltalán nem vagyok nagy xboxos. Még Xbox one-m sincs. Csak PS4pro.

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#8041) Csapoati válasza wollnerd (#8040) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nyugodtan megveheted, igen. Természetesen a mentésed is megmarad.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8042) Win-T válasza Csapoati (#8041) üzenetére


Win-T
senior tag

Én úgy tudom meghosszabbodik az előfizetés automatikusan ha van bankkártya beállítva az accounton szóval arra nem árt figyelni, hogy a lejárat előtt le legyen állítva a tranzakció.

(#8043) Csapoati válasza Win-T (#8042) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja hát az természetes, az összes ilyen trialnél így van kb.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8044) Szabi020 válasza Mike Farrel (#8035) üzenetére


Szabi020
tag

Az Meg nekem furcsa, mert nekem van olyan autó ami 4x volt már meg mert mindig azt sikerült kipörgetni és ,hogy pénzhez jussak tehettem fel aukciós házba. Szóval érdekes..

(#8045) wollnerd válasza Win-T (#8042) üzenetére


wollnerd
aktív tag

OK. Köszi hogy szóltál.
Egyébként nem fogom a bankkártya adataimat menteni a WinStore-ba. Közel kizártnak tartom hogy mást is akarnék venni, még a közeljövőben is.

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#8046) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Rangsorolt versenyek alatt miért nem kapok pontokat? Annyi van alatta csak hogy "Bejutott" és végén kapok +0 pontot.. :F
Már vagy 10-20 rangsoroltat mentem a besoroló után de hiába húzok be 3/2 részversenyt első v második helyen :(((

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8047) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

De kevés 812-es Ferrari van aukciós házban. Kár, hogy 1 nappal benéztem a múltor aztán nem sikerült még vennem belőle Forzathon pontból. :(

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8048) Pro!Petya válasza Pro!Petya (#8046) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Problem solved! :C Most már jönnek a pontok rangsoroltban is!
(bár lövésem sincs mitől :DDD )
Annak lehet köze hozzá hogy csak most kaptam a csillagot a név mellé?? :F
Viszont egy órája nem talál versenyt... :W

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8049) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Na most toltam kb másfél órát a FM7-tel és ÚRISTEN! :C Még mindig rohadt jó ez a játék, nem is értem hogy miért adtam el anno a PC-t és hagytam ezt abba. Az utolsó versenyen derűs időnek indult a történet, aztán szépen lassan elkezdett beborulni. Ezt követően jött az eső, a verseny közepe felé qrva nagy vihar lett és mintha dézsából öntötték volna a vizet. De nem csak az tetszett, hanem a dörgés, villámlás mellette, ill. a tócsák a pályán. :C Tudom, hogy ez nektek nem újdonság, eredetileg nekem sem az. Csak 8-9 hónap után újra elővéve ezt a játékot nagyon bele tudtam magam élni! :B :)) A következő a 46 körös verseny lett volna Spa-ban, azt most így fél 10 magasságában nem vállaltam be, majd holnap lenyomom. Úgy érzem megint rá fogok függeni erre a játékra. :))

Sic Parvis Magna

(#8050) madstunt válasza 30z.Samu (#8049) üzenetére


madstunt
addikt

TBH az F1GP3 óta nem újdonság, csak valamiért kb 10 évre elfelejtette a dinamikus időjárást a sim szakma :D
Jó az fm/gt széria simcade, de az se mentség annyira imho

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.