Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10551) csab991 válasza rdt89 (#10549) üzenetére


csab991
senior tag

Anno a TDU-ban is belső nézetből, a karakter a kanyarodás irányába fordította fejét nem volt állandóan statikus, meg ugye le tudtál nézni és a gázpedált is nyomta. Ilyen apróságokat jó lenne viszontlátni.

(#10552) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Srácok!
Kellene egy kis segítség.
Már írtam a Catalyst topicba is,de ott nem nagyon tudtak segíteni nekem.
Mitől lehet az,hogy a Forza Horizon 4 59 és 60 fps közöztt ugrál folyamatosan és ettől megakad a kép.
Ha felbontást váltok akkor egyből jó lesz,ha visszarakom FHD-ra akkor emgint elkezd ugrálni.
Ha lerakom ablakos módba akkor megint beáll 60-ra,ha visszarakom teljes képernyőre akkor megint elkezdi csinálni.
Ja és ha kikapcsol a monitor mert elmegyek a gép elől és utána vissza felélszetem akkor egyból megjavul és beáll 60 fps-re.

[ Szerkesztve ]

(#10553) NoMagix válasza CJ4567 (#10550) üzenetére


NoMagix
addikt

köszi, akkor nem voltam annyira gyenge, de majd kitéptem azt a kevés hajamat is, néha úgy felidegesített

(#10554) csab991 válasza NoMagix (#10553) üzenetére


csab991
senior tag

Az autópályás részen a Dodge-al ott azért kellett koncentrálni, hogy ne ütközzön az ember. Végig összeszorított fenékkel ültem. :D A koop Lamborghinis bajnokság is kellemesem agyfelkúró volt, a többieknek nem állt szándékában nyerni csak faltól falig pattogni mint Pókember.

[ Szerkesztve ]

(#10555) NoMagix válasza csab991 (#10554) üzenetére


NoMagix
addikt

igen, azt is többször újra kellett kezdenem, a lamborghini-t elsőre abszolváltam, de ami igazán felbosszantott az a SUV 50 pontos ugrálós és a trükkpontos volt

[ Szerkesztve ]

(#10556) csab991 válasza NoMagix (#10555) üzenetére


csab991
senior tag

Az ugratósnál úgy vettem észre hogy talán az a legjobb ha lassan mész és akkor viszonylag kicsiket de többet tudsz ugrani, mint ha gyorsan mennél.

(#10557) Bib válasza csabi0805 (#10552) üzenetére


Bib
őstag

Állítsd be rögzítetlenre a képfrissítést vsync nélkül és próbálj olyan grafikai beállítást alkalmazni amivel 60fps felett marad. Ha ez megvan mehet vissza a vsync.

(#10558) NoMagix válasza csab991 (#10556) üzenetére


NoMagix
addikt

igen az tuti, én kerestem egy olyan "egyenes" szakaszt ahol aránylag sokat tudtam ugratni, beálltam oda-vissza, és így tudtam csak megoldani

(#10559) csabi0805 válasza Bib (#10557) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Köszönöm,de tegnap még próbálhatták aztán valami a HDMI tv kapcsolattal lábát,mert ahogy bekapcsolom a tv-met onnantól beáll az egész és normálisan fut.
Duplikálásra van állítva a kép.
Ha azt is átállítom másra akkor szintén jó.
Szóval ekörül a duplikálás körül vagy a tv HDMI kábel körül van baj.
Most megoldottam úgy,hogy csak a monitoron van a kép aztán ha kell a tv is akkor átállítom.Csak a Windows billentyűtmeg a P betūt kell megnyomni.

[ Szerkesztve ]

(#10560) gduck válasza Csapoati (#9656) üzenetére


gduck
addikt

Na, nekem is most lett meg az 500. (szintén nincs se vip-em, se car passom) ;)

[ Szerkesztve ]

(#10561) orc88


orc88
őstag

Amióta megvettem a játékot többnyire csak rankedeztem, a TVR Speed 12-t mindenkinek ajánlom mind terepre, mind országútra. Hihetetlenül op :C

Lenne kedve valakinek csapatban tolni? Jelenleg rank 14.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#10562) NoMagix válasza orc88 (#10561) üzenetére


NoMagix
addikt

Az egyik kedvencem, nagyon jól lehet használni gyorsulásnál is!
Összkerekesre tuningoltam és egy kicsit még megpiszkáltam, jól szalad az biztos! ;]

[ Szerkesztve ]

(#10563) ProgenXL


ProgenXL
őstag

A motorcserét mennyire preferáljátok egy autóban?

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#10564) CJ4567 válasza ProgenXL (#10563) üzenetére


CJ4567
veterán

Az a lényeg, hogy ranked-ben jó legyen. :DDD Van Viper motoros Ford GT-m, mert a tuner ezt tette bele, szóval annyira nem zavar.

No Sana No Life

(#10565) DjDanee87 válasza ProgenXL (#10563) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nem értek a tuninghoz, így én is arra vagyok "kényszerítve" amit mások csinálnak. Engem nem zavar, ha tényleg más motor az erősebb, akkor legyen. Viszont ha nem multiplayerről van szó, és ilyen csutkára kihegyzett autókról, akkor AI ellen szeretek alap masinákkal versenyezni inkább, vagy a saját nyomi tuningommal - olyankor hagyom a motort.

Elég szerencsés voltam ma a pörgetésekkel: https://imgur.com/a/JjPOEU1

[ Szerkesztve ]

(#10566) csab991 válasza ProgenXL (#10563) üzenetére


csab991
senior tag

Ahol érdemes meghagyom a gyárit, pár autónál borzasztó élvezetes hallgatni ahogy fütyül a turbó. Nagy dilemmában voltam a GT3 RS PO-nál, ahol bele kellett rakni a rácsing V12-őt (ez már szentségtörés, 911-ből a hathengeres boxert kiszedni bűn :D), mert azzal lett elég jó S2 pvp-re. De szerencsére így is nagyobb a motorválaszték mint anno a FH3-ban, ahol kb. mindenben a Lambo féle 6.5 V12 volt.

[ Szerkesztve ]

(#10567) DaveHutt válasza ProgenXL (#10563) üzenetére


DaveHutt
őstag

Legtöbb kocsiban meghagyom az alap motort, kis közösségi tuninggal a saját kategóriáját kimaxolja, és azzal szépen lehet versenyezni (A800, S1 900). Van néhány nagyvadam persze, amikbe a legjobb motor kerül, és mennek S2 plató, X szériába, ezekből van hogy próbálok többet tartani, és egy gyári motort meghagyni.

(#10568) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Kíváncsi vagyok.
Ki melyik autókat ajánlja megvételre? Ami szerintetek okvetlen ott kell(lene) lennie a megvett autóük között, mert mondjuk gyors, jól fordul stb..

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#10569) NoMagix válasza Predator2 (#10568) üzenetére


NoMagix
addikt

Koenigsegg agera x999-re húzva, ezzel hamar előre ér az ember a rajtnál
Audi S4 -S6 kombik
Subaru akármelyik, esős vagy téli időben hibátlanok

(#10570) Skeleton01 válasza Predator2 (#10568) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Jeep Trailcat - kiválóan kezelhető, S1 terep kategóriában remek
Lambo Centenario / Ferrari F40 Competizione / Nissan GTR LM FE - mind a három autó jó választás S2-re, kezes, bitang kanyarsebességű gépek
BMW M6 FE - skillpoint farmolásra
Viper 2008 SRT10 ACR - S1 király
Ford F150 Raptor '17 - A800 terepversenyre
Porsche Macan - A800 és S1 földutas szériákra
Noble M600 - kicsit talán alulértékelt, de nagyon szuper járgány
McLaren Senna - sokan preferálják, nekem személy szerint a McL P1 jobban bejön, mindkettő épp 997-re van húzva nálam, a Senna gyengébb, de könnyebb, a P1 viszont erősebb, picit talán ez utóbbi kezelhetősége gyakorlottabb kezet kíván

[ Szerkesztve ]

(#10571) CJ4567 válasza Predator2 (#10568) üzenetére


CJ4567
veterán

Mire kellenek az autók, rankedre, sima PvP-re, vagy egyjátékos módra?

No Sana No Life

(#10572) IntelKiller7 válasza ProgenXL (#10563) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Azt volt a kedvencem, amikor még FH3-ban mindenki cserélte a legnagyobb mocira a gyárit, aztán ott volt 6 különböző autó, ugyan azzal a hanggal. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#10573) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Én gyakran cserélek motort, de nem azt nézem, hogy melyik a legerősebb, hanem én csak simán a hangját nézem. Nagyrészt csak driftelgetek, van párszáz órám a játékban, a fő ,,story,, versenyekkel még szinte sehol se vagyok, mégis 180-as szint felett vagy(pontosan nem emlékszem, sose nézem).

Sajnos rengeteg autónak olyan sz@r a hangja gyárilag, hogy egész egyszerűen ha nincs hozzá normális hangú motorcsere, akkor nem is fogom itt vezetni, mert elrontja az élményt teljesen, az egyik ilyen pl a mazda rx7, hibáa szeretem, ha az összes motor hangja fos ami van hozzá, a gyári 2 rotor és 4 rotor is borzalmas, közük sincs egy valódi wankel hangjához sajnos, más motort ezekbe meg nem szabad rakni.

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#10574) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Köszi a válaszokat mindenkinek. :R

Gunner for life

(#10575) orc88


orc88
őstag

Van valakinek tapasztalata a report rendszerrel?
A sok birka rankeden csak arra játszi, hogy kilökjön a checkből :U
Persze ezután ha én odébb rakom, hogy érezze a törődést már pittyog az xbox app a kollégától, hogy mekkora reportot fogok kapni.. :W

Számíthatok bármi retorzióra?

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#10576) csab991 válasza orc88 (#10575) üzenetére


csab991
senior tag

Szerintem ne foglalkozz a sok mentálisan sérülttel, csak a szájuk jár.

(#10577) orc88 válasza csab991 (#10576) üzenetére


orc88
őstag

Az Xbox Enforcement oldal szerint tényleg reportolt, a kérdés az, hogy mennyire érzékeny a rendszer.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#10578) ProgenXL válasza orc88 (#10577) üzenetére


ProgenXL
őstag

A helyzet az hogy ebben tulajdonképpen semmi úgymond szabálytalanság nincs. Nem használtál semmi olyat ami miatt indokolt lenne szankció.

Én pl már kaptam ilyet szöveget is. "I hope your mom die of cancer."
Nem lehet minden versenyt úgy levinni hogy nem érsz hozzá a másikhoz...

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#10579) orc88 válasza ProgenXL (#10578) üzenetére


orc88
őstag

Nyilván, nem is várom el egy openworld játéktól, ahol olyan versenyek vannak, hogy 3 búzamezőt és 2 folyót szelünk keresztbe, de amikor direkt tologat az amúgy is érzékeny checkpoint kapuból az eléggé triggerel.

What counts toward a ban?

"Cheating or “griefing” (such as intentionally crashing into other players) in online games"

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#10580) ProgenXL válasza orc88 (#10579) üzenetére


ProgenXL
őstag

ilyesmitől azért nem kell tartanod.

Gunner for life

(#10581) DjDanee87 válasza ProgenXL (#10580) üzenetére


DjDanee87
addikt

Szerintem sem. Azért elég vegyes a játékosbázis. Néha sikerül kifogni értelmes ellenfeleket is, van hogy összejön egy jó versenyzés is a sok lökdösődő közt. Ez egy tegnapi ilyen rangsorolt csapatverseny volt: https://www.youtube.com/watch?v=znLVdxNqSgk

(#10582) CJ4567 válasza orc88 (#10577) üzenetére


CJ4567
veterán

Van egy reportom, nem kaptam még semmit, szerintem nem is fognak adni semmit.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#10583) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Napi szinten sok reportolás van tuti. Mindig van olyan aki nehezen viseli a vereséget és egyből reportol mert biztos csaló aki legyőzte...

Más. Bugatti Veyronnal mit lehet kezdeni hogy ne tolja ki a farát minden kanyar után padlógáznál? Hiába összkerekes. Kanyarokba gyakran tolja ki..

Gunner for life

(#10584) Skeleton01


Skeleton01
aktív tag

Én, ahogy eddig tapasztaltam kb. 70/30 arányban korrekt küzdelem zajlik, viszont abban a kevesebb esetben tényleg annyira gáz a helyzet, hogy a csapattársak is gyakran szándékosan vezetnek ki a checkpointok mellé.

Szintén bosszantó, és ezt problémásabbnak érzem, hogy előfordul számtalanszor, ha reménytelennek látják a helyzetet (pedig gyakran kevesebben is tudunk fordítani), otthagyják a társak verseny közben az egészet, ezért nem jár semmilyen szankció?

(#10585) Daw93 válasza ProgenXL (#10583) üzenetére


Daw93
senior tag

Én a differenciálművet szoktam variálni. Valamelyik nap a 2017es NSX-et szelidítettem kicsit, talán 75% volt a hátsó kerekeken, visszavettem 55re, meg a hátsót külön is levettem 20 % körülre, így egy kezesbárány lett. Fejből nem tudom mi a neve ezeknek a cuccoknak :D
Adtam még neki minimális kerékdőlést, hátsó kerékösszetartást is lehet birizgálni.
Eddig egyébként nagyrészt hatásos volt sok autónál, egyedül a 2004es civic type-r-nél nem nagyon akart működni semmi, az csúszkál ha kell ha nem, bár jobb mint volt de még finomhangolni kell.

GTA Online: Daweee93

(#10586) ProgenXL válasza Skeleton01 (#10584) üzenetére


ProgenXL
őstag

kb fél óráig nem mehetnek rankedet ha kilépnek.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#10587) CJ4567 válasza ProgenXL (#10586) üzenetére


CJ4567
veterán

Ha ALT+F4-el, kicrashel a játék, kikapcsolja a gépet, áramszünet van, stb., akkor nincs tiltás.

No Sana No Life

(#10588) ProgenXL válasza CJ4567 (#10587) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ami azt illeti ilyen esetek minden játékban vannak és lesznek is hogy van aki lökdösődik míg a másik inkább nem kínlódik végig egy versenyen ha látja hogy nincs értelme. Viszont ez a játék ezekkel együtt is tetszetős.
A tiltással az a baj hogy korábban nekem volt hogy megszakadt a játékmenet és kidobott kóborlásba. Aztán rankedbe lépéskor jelezte hogy á-á én kiléptem onnan szándékosan, várjam meg amíg újra beléphetek..

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#10589) orc88 válasza ProgenXL (#10588) üzenetére


orc88
őstag

Nekem is volt net problémám 1 meccs betöltésekor, kidobott.
A következő rankedet megnyertem, viszont pontot vont le. Csodálkoztam de valószínűleg a disconnect lehetett az oka.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#10590) CJ4567 válasza orc88 (#10589) üzenetére


CJ4567
veterán

A disconnect volt az oka, a pontlevonásban már benne volt az is, amennyit kaptál.

No Sana No Life

(#10591) ProgenXL válasza Daw93 (#10585) üzenetére


ProgenXL
őstag

Átmásoltam egy másik autóm beállításait a Bugattira. Máris jobb lett. :D

Gunner for life

(#10592) orc88 válasza ProgenXL (#10591) üzenetére


orc88
őstag

Ez érdekelne engem is. Vettem egy Chiron-t próbaképp S2-be, de vagy nagyon kilöki a seggét 1-es 2-es fokozatban, vagy nem kanyarodik közepes tempójú kanyarokban :(

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#10593) csab991 válasza orc88 (#10592) üzenetére


csab991
senior tag

Az ilyen gépektől amik 2 tonna körül vannak, ne várj sok agilitást. Hátsó aero, széles hátsó gumik növelik a stabilitást.

(#10594) ProgenXL válasza orc88 (#10592) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nem garancia de próbáld ki. :)

Differenciálmű
Eleje
Gyorsulás: 50%
Lassulás: 0%

Hátul
Gyorsulás: 75%
Lassulás: 75%

Középen
Egyensúly: 65%

Gunner for life

(#10595) NoMagix


NoMagix
addikt

forzathon live-ban csak 60 pontokat lehet gyűjteni, ha mind a három küldetés sikeres volt?
még sosem kaptam több pontot

[ Szerkesztve ]

(#10596) Csapoati válasza NoMagix (#10595) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igen, annyi a max.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10597) NoMagix válasza Csapoati (#10596) üzenetére


NoMagix
addikt

köszönöm! :R
mindig teperek rajta mint az állat, hogy sok fordulót tudjak megcsinálni, de így nem erőlködök tovább

(#10598) DjDanee87 válasza NoMagix (#10597) üzenetére


DjDanee87
addikt

20 pont/forduló. Ha nem egy olyan live-ba kerülsz, ahol 2-3an vagytok a szerveren akkor egyáltalán nem vészes a 3 forduló

(#10599) NoMagix válasza DjDanee87 (#10598) üzenetére


NoMagix
addikt

volt már több alkalommal, hogy egymagam toltam, olyankor a harmadik feladaton elvérzek és 40 pontot zsákolok

(#10600) DaveHutt válasza NoMagix (#10599) üzenetére


DaveHutt
őstag

Minimum 4-5 ember kell, hogy kényelmesen meglegyen. Alatta ne is túráztasd magad agyon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.