Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10201) hhenry


hhenry
őstag

Holnap valaki multi?

(#10202) Joccc07 válasza DjDanee87 (#10199) üzenetére


Joccc07
addikt

Fúú. Nagyon köszi. Emiatt kapcsoltam vissza a gépet. :DDD
Meg is lett elsőre.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#10203) gduck válasza DjDanee87 (#10199) üzenetére


gduck
addikt

Köszi a tuti tippet, ezzel simán ment ;)

(#10204) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Azokhoz szólok most, akiknek XBOX-on a Horizon 4 Ultimate verzió van feltelepítve a Fortune Islanddal együtt.
Mióta megjelent a kiegészítő, azóta titeket is minden játék indításnál a szigetről indít? Még úgyis, hogy előző játékban az eredeti térképen voltam. Bármeyik házamba utazok nem kínálja fel, hogy szeretném-e beállítani otthonnak.
Fortune island-en nálatok is szar a hang? Nálam sokszor csinálja azt, hogy random beakad a hang vagy csak elmegy, ezt az eredeti térképen nem tapasztaltam, illetve minden jelenleg telepített játék hibátlanul fut.

(#10205) parandroid válasza Dzsuri89 (#10204) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Beállítottad az ottani fesztivált home-nak. Menj vissza UK-be, és állíts be ott a fesztiválhelyszínt, vagy egy házat. Hanggal egyszer volt gondom pár napja, az összes eltűnt, csak a töltőképernyőnek maradt meg. Újraindítás után rendbe jött.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#10206) IntelKiller7 válasza parandroid (#10205) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ja, hogy átrakta a Homeot. Én sem értettem mi a francért vagyok mindig a szigeten amikor a main mapon keveregtem. :DDD FH3-ban nem így volt..

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#10207) csab991 válasza SpongyaBob (#10192) üzenetére


csab991
senior tag

Forzathon boltban is elérhető a héten.

(#10208) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#10209) csab991


csab991
senior tag

Fortuna szigeti bajnokságok már 3. hete teljesítettnek mutatja. Mondjuk ennek ellenére azért letolom őket. Porsche kupára a GT1 Strv nagyon jó választás, a földutas részeken is vállalható, érdemes könnyíteni 1000 kg alá. De még ez sem garancia, hogy kompetens csapatot kapj.

[ Szerkesztve ]

(#10210) Darko_addict válasza csab991 (#10207) üzenetére


Darko_addict
őstag

Mióta megvan a játék, nagyon várom a csütörtök estéket. Aztán néha csalódás, néha nem! :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10211) SpongyaBob válasza csab991 (#10207) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Köszi, már meg is van :D

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#10212) tomas51 válasza DjDanee87 (#10199) üzenetére


tomas51
senior tag

Na ezt megpróbálom.

(#10213) ETOM válasza tomas51 (#10212) üzenetére


ETOM
addikt

Már kiment szerintem szezonális volt

(#10214) Emunem


Emunem
aktív tag

Hali, van már occóért ez a játék? cca 25€ vagy dodó alatt? Alap játék is jó :D (30,79€ a legolcsóbb, amit én találtam) :)) :DDD Córószág van, de kellene a The Cr3w mellé :D

[ Szerkesztve ]

"... hát persze ..."

(#10215) Csapoati válasza Emunem (#10214) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nincs, de ez nem is olyan meglepő szerintem kb 4 hónappal megjelenés után. :) Aprón láttam 9 ezerért letöltőkódot.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10216) CJ4567 válasza csab991 (#10209) üzenetére


CJ4567
veterán

Én fogtam egy 959-et, és belevágtam egy 918 motorját, max tuninggal. :DDD

Gyorsulás az X osztály kategória S2-ben, kanyarodás helyett inkább driftel, de nagyon fun volt. :DDD

Hogy értsd, miért: 1436 lóerő, 1827 Nm nyomaték, ~1200 kiló a bukókerettel. :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#10217) Emunem válasza Csapoati (#10215) üzenetére


Emunem
aktív tag

Elvileg volt már 24,99 (német oldalon) de csak 1 napig tartott... :(((

Akkor csekkolom tovább, meg gondolom itt is belinkeli valaki :DDD
üdv, jó8

"... hát persze ..."

(#10218) csab991 válasza CJ4567 (#10216) üzenetére


csab991
senior tag

Értem én, nekem is van egy olyan konverzióm a lehető leghosszabb első fokozattal. :D Kicsit nyersnek találtam erre bajnokságra. :D

(#10219) normen82


normen82
tag

Sziasztok!
Horizon 4-ben túlléptem az aukciós házban az adott időszakban engedélyezett árverések maximális számát.
Mennyit kell várnom hogy újra árverezhessek az autóim közül?

(#10220) normen82 válasza normen82 (#10219) üzenetére


normen82
tag

Elvileg 24 órában max 10 autót árverezhetek.
Faxa...

(#10221) IntelKiller7 válasza Emunem (#10214) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Havernál van 9k-ért, ha érdekel.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#10222) Atmil válasza normen82 (#10220) üzenetére


Atmil
aktív tag

Valami nem jó nálad, vagy hibás a Forza... 23-at árvereztem 24 órára. Most is 12-őt 3 órára.

Üdv! Atmil.

(#10223) nemeth989


nemeth989
senior tag

Csatlakozom én is ahhoz a pár emberhez, akinek Fortuna-szigeten teljesítve jelzi az évszakos eseményt, miközben meg se csináltam. Érdekes és bosszantó bug.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#10224) hhenry válasza IntelKiller7 (#10221) üzenetére


hhenry
őstag

Én egy hétig szenvedtem,hogy 8k ért eladjam :D

(#10225) IntelKiller7 válasza hhenry (#10224) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Spanomtól meg viszik mint a cukrot. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#10226) hhenry válasza IntelKiller7 (#10225) üzenetére


hhenry
őstag

Rá kellett volna kérdeznem itt :(

(#10227) normen82 válasza Atmil (#10222) üzenetére


normen82
tag

Ezt fórumon olvastam,nálam 14-et engedélyezett /24 óra
Akkor ezek szerint változó

(#10228) normen82


normen82
tag

Azt esetleg tudja valaki,hogy xboxon a Horizon 4-ben a gép bekapcsolását követően van hogy azonnal,a játék főmenüjéből folytatódik tovább a game,de van hogy teljesen előről tölt be.
Ez mitől függhet?

(#10229) DaveHutt válasza normen82 (#10228) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ha teljesen kilépsz a játékból, akkor újra be kell lépni. Ha a játékot bekapcsolva nyomod ki az Xboxot, akkor hibernálja, és oda lép vissza.
Ha rendszerfrissítése volt az Xboxnak, akkor újraindul magától a gép és a játék is.

(#10230) normen82 válasza DaveHutt (#10229) üzenetére


normen82
tag

Óó,köszönöm!

(#10231) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Van 430 autóm, bevásároltam pár nagyvadat is, ideje volt rendbe szedni a "kedvencek" jelöléseket.
X999:
AM Vulcan, Ferrari FXX, Koenigsegg Agera RS és CC8S, Lambo Sesto és Aventador, McLaren F1 GT, MB AMG CLK GTR, Mosler MT900S, Nissan R390, Porsche Carrera GT és 918 Spyder.

S2 998:
BAC Mono, Bugatti Veyron SS, Ferrari FXX K, LaFerrari, F12TDF, Ford GT 2017, Jaguar C-X75, Lambo Aventador és Reventón és Centenario és Huracán, Maserati MC12, McL Senna, Mosler MT900S, Pagani Zonda R, Porsche 911 GT3 RS 2016.

S1 és alattiakkal (még) nem foglalkoztatom. Érzitek úgy, hogy e kettőbe még elférne valami; valamelyik kevésbé kompetens mondjuk PvP-n, mint a többi, ezért felesleges szivezni adott kategóriában?

Köszi. :)

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10232) hülyegyerek válasza Darko_addict (#10231) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Porsche 911 GT1 strv.
Az egyik legjobb autó a játékban.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#10233) CJ4567 válasza hülyegyerek (#10232) üzenetére


CJ4567
veterán

PvP-re nem vinném a 911 GT1 Strassenversiont.

Más: Végre megvan a league 8 solo rankedben :C

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#10234) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Nekem meg az offline része lett ma teljesen maxos. Összes verseny, összes csillag, összes achi megvan. Az autók közül még hiányzik egy pár 10 millás, de egyelőre nem maradt több hely a garázsomban.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#10235) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

A Forza Hubbal viszont tényleg csinálhatnának valamit. 317 pont kellene a következő szinthez, erre egy hónapja ugyanazokat az eredményeket mutatja. Dühítő.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#10236) Emunem


Emunem
aktív tag

Demót érdemes leszedni, mit tartalmaz, időkorlátos? (semmi infó nincs a nagy google tarsolyában erről.. :( )
28 giga nem kevés idő, mire lejön, csak azért kérdezem.

[ Szerkesztve ]

"... hát persze ..."

(#10237) CJ4567 válasza Emunem (#10236) üzenetére


CJ4567
veterán

Kb. 1 órányi tartalom, meg utána pár autót kipróbálhatsz.

No Sana No Life

(#10238) Emunem válasza CJ4567 (#10237) üzenetére


Emunem
aktív tag

1 óra játék, utána semmi? hmm, akkor nagyon szabadnak kell lennie annak az 1 órának :DD :))

[ Szerkesztve ]

"... hát persze ..."

(#10239) ETOM válasza Emunem (#10238) üzenetére


ETOM
addikt

Gamepass 14 napos trialal a teljes is játszható.

(#10240) Csapoati válasza Emunem (#10238) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Elég szabad is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10241) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Ez a Porsche kupa nagyon bejött nekem :) Előbb mentem Cayenne-el, és ugyan az első versenyt a drivatarok nyerték a másik kettővel fordítottunk és meglett a nyeremény.

Gondoltam kicsit funolgatásból megnézzük mire megy egy rendes versenyautó ezen a néhol földes útból álló versenyeken. Feltuningoltam a Porsche 917-et, és egy szörnyeteg lett. Csak S2 990, de 400kg-al könnyebb mint egy GT2 RS és a teljesítménye is nagyobb. Földutas részek miatt ment rá AWD, Racing V12 motor és a gumikon kívül mindent kimaxoltam. Gumiból rally-t raktam fel rá, és kicsit állítgattam leszorítóerőre a tuningot, meg leültettem a kocsit. Olyan durva lett a gép, hogy bár nagyon odafigyelősen kell neki adagolni a gázt a rally gumik miatt, de simán állva hagyok vele mindenkit az eddigi versenyek alapján. Még kétszer letoltam ezt a porsche coop szériát, így néz ki mikor több mint 10 másodperces előnnyel vezetek a második előtt egy sprint versenyen. Félelmetes. :D
A jutalom meglett az első Cayenne-s futásért, most csak funolásból megyek még pár ilyet, de érdekes módon most csupa bénát kapok magam mellé, mert mind a kettő szériát elbuktuk mióta ezzel a kocsival megyek - annak ellenére, hogy nyeretem vele minden versenyt eddig.

A wheelspin szerencse is velem van ma, meglett végre ha jól sejtem az utolsó wheelspin only kocsi is a '04 WRX.Szerintem megnövelték az esélyét a legutóbbi patchben, mert azóta rengeteg postot láttam redditen is másoktól, hogy kipörgették.

[ Szerkesztve ]

(#10242) gduck válasza hülyegyerek (#10235) üzenetére


gduck
addikt

Forza HUB eddig jól működött, KIVÉVE a FH4 eredményeket (ami neked se ment). Most két napja viszont semmi nem frissül (kivéve a GAMERSCORE, mert az mindig stabilan működik). Remélem csinálnak vele valamit, nekem is csak 214 pontra van a 13. szint ;)

(#10243) parandroid válasza DjDanee87 (#10241) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én egy S2 998-as 2019-es 911-gyel toltam le. Általában igaz, hogy inkább a mezőny második felében szoktam lenni koop versenyekben, itt 6., 7., majd 4. helyen zártam a versenyeket. Az elsőt buktuk (az első 4 drivatar volt, az utolsó 4 csapattárs), a második-harmadik versenyt viszont elég simán hoztuk. Úgyhogy első kísérletre meglett a trial.

Ps.: Azt figyeltétek amúgy, hogy a quit trialt lefordították úgy, hogy kiképés a próbaverzióból? :DDD

Gduck: HUB nekem a days played-et egyik játéknál sem számolja hónapok óta, az FH4-nél a car masteryket sem, a többi úgy-ahogy frissülget. A heti jutalmakat viszont nemigen akarja megint vagy 2 hete küldeni. Múlt héten némelyik játékban megjött, némelyikben nem, ezen a héten viszont a redeem rewards után semmit nem kaptam. Nem vág földhöz, csak hát, na...

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#10244) Emunem válasza ETOM (#10239) üzenetére


Emunem
aktív tag

Bakker, 3 órája nyüstölöm, csak annyi a poén, hogy nem haladok tovább a küldivel. :)) Nagyon szép, részletes a környezet, a víz is tetszik, egyenlőre így elszórakozok, de engem megvett kilóra ez a játék. :DDD

"... hát persze ..."

(#10245) gduck válasza parandroid (#10243) üzenetére


gduck
addikt

Én most kezdtem el a "játékban ragadt" pontjaimat összeszedni. FM5,FM6 és FM7 nekem másnapra mindig frissült a HUB. Múlt hét péntek óta viszont nem :(

[ Szerkesztve ]

(#10246) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Ez mikor került be? :Y

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#10247) KEAN válasza IntelKiller7 (#10246) üzenetére


KEAN
tag

Nem rég, januári update. Talán 2019.01.15 volt a pontos dátum.

[ Szerkesztve ]

"Persze, hogy tudtam, csak nem sejtettem!"

(#10248) IntelKiller7 válasza KEAN (#10247) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

hmm, nem is vettem észre. Csak, hogy kitették twitterre. :C

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#10249) csab991


csab991
senior tag

Üdv, ismét új verseny elég sok egyenes szakaszból áll ez is, így vigyetek rá valami gyors verdát. Waterhead Sprint alatt, Around the lakes néven megtalálható.

(#10250) tomas51 válasza csab991 (#10249) üzenetére


tomas51
senior tag

Ezt te csináltad?
Csak akkor látom ha ismerősök vagyunk?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.