Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9501) Darko_addict válasza DjDanee87 (#9500) üzenetére


Darko_addict
őstag

Trackhawk tényleg nagyon jó! Azzal nyertem meg most a Krákent (vagy Leviathan-t?), előtte kettő másikkal nem sikerült.

Segítsetek már megérteni! Tök spontán megnéztem, van-e eladó Aventador 2016 aukción. 1 db, 59 perc volt hátra! Micsoda véletlen, mi? Ráklikkeltem, hogy megvegyem és addigra ELKELT. Ugyanígy, 2mp alatt elkelt a Fortune-os Koenigseggem... Ugyanígy elkelt a most küldik miatt népszerű Iron Knight-om. HONNAN látják ezek... Mert nekem tök véletlen volt. Mindenki tök véletlen épp jókor jár jó helyen vagy be lehet állítani, hogy valahogy a legfrissebb aukciókat mutassa, vagy kimondottan XY-ról értesítsen? Nem értem és felháborít! :(((

U.i.: Hogy felvidítsam magam, pörgettem egyet. :D Ez a játék folyamatosan ad és büntet egyszerre! Ott a gamertag-em fent, ha van kedvetek, vegyetek fel, szeretek megpróbálni rekordokat megdönteni. - ismerősökét.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9502) csab991 válasza Darko_addict (#9501) üzenetére


csab991
senior tag

Szerintem elég sokan játszák a játékot és ahogy mondod, éppen jókor vannak jó helyen, pont akkor keresnek arra gépre.. Én egy 2018-as Cayenne Turbo-t raktam fel, gondolhatod, azonnal elvitték.

(#9503) CJ4567 válasza csab991 (#9502) üzenetére


CJ4567
veterán

A 2018-as Cayenne Turbo az csak pörgethető autó, azért vitték el azonnal.

Amúgy ne kattintsatok a hirdetésre rá, hanem Y(billentyűzeten és kontrolleren is), és ott vegyétek meg.

A Fortuneos Koenigsegg meg S1-re elég jó, gondolom azért vitték el azonnal, mert DLC-s, és keresett, mert csak egyet kapsz belőle. (Nekem ezért van pl. két TVR Speed 12-m, egyik útra, másik dirtre, mindkettő S2.)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#9504) csab991 válasza CJ4567 (#9503) üzenetére


csab991
senior tag

Tudom, csak az ilyen ritkaságokat szoktam felrakni, hogy milyen gyorsan viszik el. ;]
Y-os dolog hogy működik? Nekem nem dobja fel. Megvan, tényleg gyorsabb.
Darko felvettelek.

[ Szerkesztve ]

(#9505) Darko_addict válasza csab991 (#9504) üzenetére


Darko_addict
őstag

Caddy Limot raknám fel, de a piaci értéke 48.500 ingame pénz... Szerintem többszázezret is adnának érte, de annyiért (még) nem tudom felrakni. Nekem nem kell, más lehet tök boldog lenne tőle.

Azt nem vettem figyelembe az előbb, hogy vajon hányan is látják ugyanazt az aukciós házi kínálatot, mint én. Lehet regionálisan, ami ezer, de lehet hogy több ezer embert is jelent. Ott meg elég gyakoriak a "véletlenek" már. :)

Aventador J viszont 3M ér (10. treasure ajándéka). Nekem nem tetszik ez se. Feltegyem? Tippeljetek mennyi idő alatt megy el, majd megírom.

Visszaigazoltalak.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9506) csab991 válasza Darko_addict (#9505) üzenetére


csab991
senior tag

Ha nem célod, hogy az összes autó meglegyen, akkor eladhatod. Mindenesetre a játékban most 556 autó van jelenleg és ez a szám is nőni fog még, szóval nem is lehet az összes gépet a garázsban tartani.

(#9507) Darko_addict válasza csab991 (#9506) üzenetére


Darko_addict
őstag

Inkább veszek belőle egy Sesto-t vagy Centenario-t, de ultimately egy McLaren F1 GT kellene.
Nagyjából 90 mp és elvitték 3M 31 ezerért.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9508) csab991 válasza Darko_addict (#9507) üzenetére


csab991
senior tag

Inkább F1 GT-re gyűjts, az még S2-re is vállalható PVP-ben, X-en meg szinte minden másra. Mondjuk ugyanez elmondható a Sesto-ról is. Centenario kevésbé kompetitív már hiányzik belőle 0,1-0,2 G oldalirányú gyorsulás. :D

[ Szerkesztve ]

(#9509) CJ4567 válasza csab991 (#9508) üzenetére


CJ4567
veterán

A Centenario az egyik legjobb autó S2-re pedig. :D Sose rossz választás, mert esőben is jól kezelhető, és elég jó gyorsulása van, jó végsebességgel. (Nem véletlen, hogy LazyData tuningja konkrétan "boring car" nevet kapta, mert tényleg unalmas tud lenni. :DDD)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#9510) csab991 válasza CJ4567 (#9509) üzenetére


csab991
senior tag

Akkor teszek vele még pár próbát, valószínű másféle tuningot kell akkor rányomnom. Esőben jól kezelhetőt, meg kifejezetten keresek már egy jó ideje.

Szerk: Jobb szeretem magam tuningolni, előbb-utóbb csak meglesznek a kívánt beállítások.

[ Szerkesztve ]

(#9511) CJ4567 válasza csab991 (#9510) üzenetére


CJ4567
veterán

Próbáld ki LazyData tuningját.

No Sana No Life

(#9512) Darko_addict válasza CJ4567 (#9511) üzenetére


Darko_addict
őstag

Megvettem mindkettő előbbi Lambot, de Centenario-hoz nem találok LazyData tuningolót. DJS-é a legvonzóbb jelenleg.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9513) CJ4567 válasza Darko_addict (#9512) üzenetére


CJ4567
veterán

Keresésbe írd be a nevét, nem fogja az ajánlott tuningoknál feldobni.

No Sana No Life

(#9514) SamS20


SamS20
senior tag

Csak érdekesség képen, ti mire kezdtétek el szórni a pénzt amikor már volt pár kocsitok ?
Lakásokra ? Több kocsira ? Még több kocsira ? Kocsikra különböző versenytípusokra ?

Jelenleg van 3.5 misi, vehetnék kocsit is meg házat is, de valahogy nem igazán érzem jelentőségét, nyilván ha valami versenyre nem tudok menni akkor ahoz megvan a kocsi egyből mert van mihez nyúlni :D

Amúgy ti a BarnFindon talált GT40-et megtartottátok vagy eladtátok ?

(#9515) Csapoati válasza SamS20 (#9514) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Előbb az összes ház (csomó wheelspin és super wheelspin jár értük bizonyos bónuszok - fast travel bárhova, drón mód stb - mellett), utána meg autók.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9516) IntelKiller7 válasza SamS20 (#9514) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

a fast traveles házat vettem meg. VIP miatt ingyen volt a Forzathon pontot duplázó ház, illetve Achi miatt vettem meg a 10 millás kastélyt. Kocsira sem igazán költök. Ami épp megtetszik, vagy nagyon szeretem. Pl BMW-k.
+ egyszer vettem havertól 1 Lambo Aventarod SV-t. De még mindig van 16 millám, és az új DLC-s milliókból csak egyet "váltottam be" :DD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9517) DjDanee87 válasza SamS20 (#9514) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én előbb az olcsó házakat vettem meg, aztán a várakat. Mivel gyűjtöm az autókat nem adok el semmit. Kocsit alig vettem pár darabot, de a vip és ultimate edition jóvoltából most valahol 300-400 körül lehetnek már. (Prestige 2 vagyok, szóval nem rövid idő alatt)
Credit meg már 20M fölött a Fortune Island kieg ládái miatt. Venni nem akarok addig amíg játszok sokat, mert ha kipörgetnék egy drága kocsit eladni csak pár százezerért tudnám köszönhetően a hülye AH rendszernek.

(#9518) CJ4567 válasza DjDanee87 (#9517) üzenetére


CJ4567
veterán

Az autó értékét veszi figyelembe eladáskor, mindig el tudod adni az eredeti ára közelében, vagy az eredeti áráért, de akár kicsit többért is, ha valaki megveszi.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#9519) Methionyl válasza IntelKiller7 (#9516) üzenetére


Methionyl
senior tag

Melyik ez a fast traveles ház?

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#9520) Atmil


Atmil
aktív tag

A szigeten a "tű kaptatót" hogy kell megcsinálni?
Nem tudok rájönni. :R

Üdv! Atmil.

(#9521) IntelKiller7 válasza Methionyl (#9519) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Fairlawn Manor. Autópálya mellett van kicsivel.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9522) SamS20


SamS20
senior tag

mostanság volt téma hogy mennyit crashel a játék, tegnapi nap 3x szerettem volna forzathon live-ot nyomni mind3x amikor akár csak a közelébe értem az eseménynek fogta magát a játék és minden szó nélkül crashelt, kép/hang kimerevedett 1-2mpre aztán bezárta magát.

mondta valaki hogy a visszapillantót vagy melyik grafikai beállítást kell lejjebb venni, na az nálam alapból low-on van mert nem használok belső nézetet....viszont így hogy egy nap 3-4x képes egymás után crashelni a játék már elgondolkodom hogy megéri e az a 15e ft-ot a kiegészítő ha az alapjátékkal is képtelenség játszani.

géppel nem hiszem hogy gond lenne mert vramon kívül mindennel felette vagyok az ajánlottnak.
(ryzen 5 2600x - 16gb ram - ssd-n tárolt játék, a gyenge keresztmetszet a 1060 3gb-jával)
de ha elfogyott eddig a vram akkor legalább figyelmeztetett a játék és most sem hiszem hogy ettől omlana össze.

(#9523) Chalez


Chalez
őstag

Sziasztok!

Mi okozhatja vajon, hogy az FH4 hatalmas laggokat produkál bármit is csinálok, állítok a játékban? Néhány napja csodaszépen futott, éppen csak a hang akadozott pár tized másodpercre, de a grafika tök folyamatos volt 70-90fps-el futott freesync monitoron, maximális részletességgel, csak az AA volt x4-en. 4.4GHz-en járatott 2500K, 8GB RAM, és VEGA 56 a konfig, játék SSD-re telepítve.
Annyi csak a különbség, hogy egy vadi új win 10-et raktam 2 napja, és feltettem a legújabb radeon drivert.
Imádtam ezt a játékot, minden nap nyomtam egy kicsit, de most úgy belbosszantott, hogy töröltem a @&#be :((( :(((

(#9524) SamS20 válasza Chalez (#9523) üzenetére


SamS20
senior tag

nem vagy egyedül, valami félremehetett a dec13-as frissítéssel most olvasgatom a hivatalos fórumot és ott is rengeteg embernek crashel a játék.

azok az iszonytatos laggok amikről te beszélsz (nálam is szokott lenni) általában akkor vannak amikor a játék kapcsolódik a szerverekhez és elkezdi tölteni az adatokat (gondolom én) durván 1-3p alatt nálam viszont elszokott tűnni ez a fajta brutális szaggatás miután szinkronizált a game.

(#9525) Chalez válasza SamS20 (#9524) üzenetére


Chalez
őstag

volt pár crash nálam is, de az még hagyján, ha játszanék, de a laggoktól nem tudok...mert ez nem áll helyre, folyamatosan jelen van (néha percenként, néha félpercenként, de be-beakad), a hang akadozik, a kép is belaggol. Valami nem oké, csak nem tudom mi, mert pl 3 napja még szinte tökéletes volt, most meg számomra játszhatatlan.
Itt egy vega + egy freesync 32" 1080P monitor, tök fluid volt pár napja, érthetetlen... A RAM mondjuk csak 8GB, de az egy hete is annyi volt :U :F

[ Szerkesztve ]

(#9526) SamS20 válasza Chalez (#9525) üzenetére


SamS20
senior tag

ha win reinstall volt akkor amit még eltudok képzelni hogy a windows háttérben töltögeti le a frissítéseket és amiatt akadozik (nekem is volt már hasonló, és akkor sem tudtam mire gyanakodni)

bár nyilván ha minden indításnál naponta többször is produkálja akkor nem hiszem hogy a frissítés lenne a hiba forrása.

(#9527) SamS20


SamS20
senior tag

-
téves sry - egy törlést az adott moderátortól ha kérhetnék akkor megköszönném

[ Szerkesztve ]

(#9528) DaveHutt válasza Darko_addict (#9501) üzenetére


DaveHutt
őstag

Felvettelek, látom nem sok ismeretséged van. PH! csoportba lepj be Forzában, ha még nem tetted meg.

(#9529) DaveHutt válasza SamS20 (#9514) üzenetére


DaveHutt
őstag

Házak, kivéve a kastély, és autók, amikbe beleszerettem (AM Vulcan FE, Bugatti Veyron az achihoz stb.).

(#9530) Chalez válasza SamS20 (#9526) üzenetére


Chalez
őstag

Kizártnak tartom, hogy napok óta töltögessen valamit, éjjel nappal megy a gép... Felraktam a Horizon 3-at, az még durvábban ezt csinálja... Így játszhatatlan. Már valami win telepítés hibára gyanakszom, el nem hiszem, hogy az új radeon driver ennyire beleszólna

(#9531) csab991 válasza Chalez (#9525) üzenetére


csab991
senior tag

Nálam is 8 GB RAM van, jó ha háttérben nem megy a böngésző + lapozófájlt nagyon ajánlatos beállítani. Én ezeket akkor tapasztalom amit írtál, amikor megvan nyitva még pár oldal chrome meg hasonlók.

(#9532) Win-T válasza Chalez (#9530) üzenetére


Win-T
senior tag

Próbáld ki mindenképpen, hogy visszarakod a régi Radeon drivert. Én az újjal még nem próbáltam, de anno a Horizon 3-nál volt olyan, hogy csúnyán elszabtak valamit a driverben és a régivel meg tökéletes volt. Nem is volt javítva hónapokig... lehet megint sikerült.

(#9533) Chalez


Chalez
őstag

Visszaraktam a régi radeon drivert, viszont próbaképp elkezdtem tölteni egy nagyobb állományt a bittorrent progival, és gyakorlatilag képregény lett a FH3. Az FPS jó számokat mutatott, de mégis darált ezerrel... Ez szerintem nem normális jelenség... :(( a régi 2 éves szétmókolt win-en (mondhatni) semmi probléma nem volt, amíg szét nem csesztem egyéb dolgokkal...

[ Szerkesztve ]

(#9534) Chalez válasza Chalez (#9533) üzenetére


Chalez
őstag

Sajnos a szerkesztés lejárt...kikapcsoltam a bittorrent progit, kilőttem minden egyéb szemetet, de semmi. Képregény a köbön. Asszem egy win reinstallt eszközlök

(#9535) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Újra kellett telepítenem a windowst a játék a d meghajtón volt gondoltam mint más steam,gog,bnet,
a store is érzékeli majd hogy ott van és lehet játszani nos nem,ráadásul törölni sem lehet a mappáját.
Így a újratelepítés sem lehetséges.
Ötlet? Azon kívül hogy formázzam a meghajtót.

(#9536) ETOM válasza pruzsi (#9535) üzenetére


ETOM
addikt

Én ugyanígy jártam anno. Aztán próbáltam registrybe átírni az elérési helyet amiből kékhalálok lettek. :DDD Ezen a téren elég rossz a store..

[ Szerkesztve ]

(#9537) Baxo89


Baxo89
tag

Sziasztok!

November óta Xbox One S tulajdonos vagyok Forza 4 és RDR2 gémekkel. Nagyon bejön mind a 2 játék. Forzához szeretném megvenni az Ultimate frissítést. Szerintetek lesz akcióban karácsonykor vagy vegyem meg 14 900,00 HUF, mert úgy sem nagyon lesz olcsóbb? Vagy tudtok valami ákciós oldalt ahonnan vehetnék "ultimateupgrade" cd kulcsot hozzá? :)

(#9538) Chalez


Chalez
őstag

Feldobtam egy teljesen szűz wint, húzom lefelé a forza 4-et, semmit nem telepítek addig, amíg el nem indítom, és meg nem látom milyen lett, minden csak aztán :DDD :DDD

(#9539) parandroid válasza Baxo89 (#9537) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

13410 HUF volt a fekete pénteki leárazáskor. Kb ez kinéz neki megint az ünnepek között, vagy január eején. Ennél olcsóbbra mostanában ne számíts, majd talán tavasszal. Bár az is lehet, hogy a különbség a game pass, vagy a gold előfizu miatt adott 10% csak. Nagyjából stimmelne az összeg.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#9540) IntelKiller7 válasza Baxo89 (#9537) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Így külön nehezen, meg nagyon olcsóbban nem. Szerintem várd meg. Pénteken kell indulnia az akciónak. Tavaly is úgy kezdődött. + látva az aktuális heti DwG-t tuti, hogy jön. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9541) Baxo89 válasza IntelKiller7 (#9540) üzenetére


Baxo89
tag

Köszi a Választ mindenkinek. Megvárom az ünnepeket mindenképpen. Soha nem volt boxom így nem tudom mikor van/ lehet jó akció. Köszönöm a tippeket. :R

Van valami csapat "prohardveres" vagy valami amihez lehet csatlakozni? (klub?) Lenne valami előnye, több pontot kapok vagy valami megérni csatlakozni? Bocsánat a bugyuta kérdésekért csak nem volt tapasztalatom még Forzákhoz sohasem. :))

(#9542) s7evcsenko válasza parandroid (#9539) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Az nem bf akció volt.
Most is ennyibe kerül, ha van élő gamepass előfizetésed.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9543) Csapoati válasza parandroid (#9539) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Game Passzal mindig annyi tudtommal. :) Én is úgy vettem meg.

szerk.: Vak vagyok, már megelőztek, bocsánat. Amúgy húztam a számat rá, de nekem megérte.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9544) parandroid válasza Baxo89 (#9541) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én találtam prohardveres Forza klubot. Jó móka, hogy látod, kinek az eredménye van a riéd közelében, amikor megcsinálsz valamit, meg külön poén, hogy ph-s nevek ellen versenyez az ember.

Kérdés ezzel kapcsolatban: a drivatarokkal az egyes járműosztályokban hozza a valódi játékosok kedvenc autóit is, az ő egyedi festésükkel, illetve a karakter úgy néz ki, ahogy a kollégák beállították, felöltöztették?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#9545) IntelKiller7 válasza parandroid (#9544) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Pontosan.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9546) nyozo


nyozo
aktív tag

Üdv! 5 napig ment hibátlanul a játék (Forza Horizon 4), aztán ma elkezdte, hogy lefagy a játék. Ma már 4x csinálta, valami ötlet?

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#9547) SamS20 válasza nyozo (#9546) üzenetére


SamS20
senior tag

fentebb is írtam hogy többeknél ugyanez a helyzet, a hivatalos fórumon is jelezve volt. hogy mitől mehetett szarrá és kinél az jó kérdés de a mostani frissítéssel rontottak el valamit. :/

(#9548) nyozo válasza SamS20 (#9547) üzenetére


nyozo
aktív tag

köszönöm az infót akkor nem egyedüli hiba, de amúgy milyen frissítés? mert nálam nem frissített tudtommal vagy 2-3 napja :F

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#9549) Darko_addict válasza parandroid (#9544) üzenetére


Darko_addict
őstag

A PH! klubban alig van valaki. Erről beszéltek, ami itt is látható?

Pörgettem egy Aventador FE-t, kocsi értéke 560e, de liciten simán 5m fölé is nyúlik a konkrét eladási ár, szóval nem spóroltam a tuningon (ha eccer' el kell adni, mikor már elite leszek). A Sebesség pontértéke totál fals! Gondoltam arra, hogy végsebességet jelent, majd gondoltam arra, hogy végsebességre való gyorsulást. Igazából egyik sem igazodólott be, mert a 9.0 gyorsabb, mint a ~9.5 és mint a 10.0 is. Mind gyorsulásban (jelentősen), mind végsebességben (minimálisan). Mire való...?
Tuningoltam az eredeti motort,
Tuningoltam a V12 Racing motort,
próbáltam LB Bodykittel -> standard spoilerrel és Forzással is,
próbáltam LB Bodykit nélkül -> standard spoilerrel és Forzással is,
próbáltam AWD-t és RWD-t is.

X999 origi V12-vel:
0-97: 1,783
0-161: 3.170 (levihető három alá kis végseb. csökkenéssel)
Végseb.: 438,9.

És ennek az autónak 9.0 pontértékű a Sebesség jelzője...

Előző Tadorhoz valaki tuningját töltöttem le, az ment 446-ot is. Kár, hogy nem lehet belelátni a letöltött tuningbeállításokba.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9550) csab991 válasza Darko_addict (#9549) üzenetére


csab991
senior tag

Sajnos a sebesség mutató az teljesen irreleváns, nem lehet igazán viszonyítani a végsebességet hozzá. A Mclaren F1 GT-nek valami 8.2-es végsebességet ír, mégis a leggyorsabb autók között van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.