Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17001) NoMagix válasza SidCorky (#16996) üzenetére


NoMagix
addikt

Ok! A800 nekem is megfelelő lesz!

(#17002) Kisgépkezelő válasza Qkackca (#17000) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Ennyit számít a kézi+kupplung.

(#17003) lanszelot válasza ETOM (#16999) üzenetére


lanszelot
addikt

185MPH-t ír, amit elértem, az volt 248MPH azaz 298KMH
Úgy xar ez a játék ahogy van
300MPH-val kellett mennem, hogy megadja.
Nem kmh hanem mph.

Most meg a játék úgy gondolta, hogy minek rezeg a kontroller.
Cseréltem akksit /fullos/ és akkor is csak kint szabad kószálásban rezeg.
Van egyáltalán ebben a játékban ami működik? :W :W :W

(#17004) Kisgépkezelő válasza lanszelot (#17003) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Nincs. Szerintem töröld le. :))

(#17005) lanszelot válasza Kisgépkezelő (#17004) üzenetére


lanszelot
addikt

Hmmm, te vagy az akinek fizetnek, hogy védd meg őket.
Akkor te nem számítasz, te meg lettél véve.

(#17006) parandroid válasza lanszelot (#17003) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez a játék téged szivat. Tényleg hagynod kéne. 300 mph amúgy 480+ kmph, annyival szerintem nem mentél modern rally autóval (mással se nagyon, bár nem lehetetlen). Ma csináltam meg amúgy a feladatot, simán beadta, de ugye rám szerencsére nem haragszik (biztos mert megvédem a fórumon).

Amúgy a kép szerint minden ok, a 185 mph az 298 kmph, te meg csak 248 kmph-val mentél, szóval gázt neki!

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#17007) Qkackca válasza lanszelot (#17003) üzenetére


Qkackca
őstag

Szusszanj egyet, aztán nézd meg jobban, a képet is, meg amit írtál is, aztán reméljük rájössz az összefüggésre. A képen csak 248 kmh van, az nem 298kmh (185 mph).

Egyébként időnként kicsit lassan reagál a rendszer az elért eredmények rögzítésében/feldolgozásában.

Amúgy a panaszkodós kommentjeid vannak túlsúlyban, ha nem okoz örömet (kikapcsolódás, stb) a játék akkor egyáltalán nem biztos hogy olyan rosszat mondott Kisgépkezelő...

Daw93: 3db e-vel már jó. Mentem egyet a 64km-en, egész jó, kicsit köcsög egyik másik kanyar (mondjuk a gyors egyenesek utáni visszafordítok :P ) de legalább a csekkpontok nem azok. nekem elsőre s1 tt rs volt majdnem 22 perc.
Esetleg egy kategória módosítás, bármilyen járműre?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#17008) lanszelot válasza parandroid (#17006) üzenetére


lanszelot
addikt

És tényleg.
A régi gépen az FH4 angol volt, és imperial volt a mértékegység.
Az új gépemen nem állítgattam, örülök, hogy elindul.
Bár nem értem miért ír keverten, amikor mph-ban volt nem írt kmh-t.

A kontroller probléma megoldása, újra kell indítani a játékot, mert ha lemerül a kontroller pc-n nem jól kezelheti utána a rezgést.

Qkacka: te is panaszkodnál, ha 30e HUF -ot kidobnál az ablakon. Több mint 5 hónapig nem indult el, és a fejlesztők tojnak rá. Teljesen új gépet vettem, így most fut. Egyáltalán nem olcsó játék, és nulla támogatás.

[ Szerkesztve ]

(#17009) ETOM válasza lanszelot (#17008) üzenetére


ETOM
addikt

De ha most fut az új gépeden akkor mégis más lehetett a gond és nem a játék rossz. (Windows vagy egyéb)

(#17010) CJ4567 válasza Qkackca (#17000) üzenetére


CJ4567
veterán

Manuális + kuplunggal játszom, szóval az alapján állítottam a váltót, és a Viper V10 alapból nem nagyon fekszik az autómata váltónak, túlságosan korán vált fel.

Amúgy ennél az autónál többet jelent, hogy az alkatrészeket hogy válogatod össze, mint a tuningon, mert a gyári felfüggesztés teljesen jó, és akkor annyival kevesebbet kell tuningolnod. (Elég sok autón elég a gyári, vagy a sport felfüggesztés.)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#17011) Bib válasza lanszelot (#17003) üzenetére


Bib
őstag

Xbox controller?

(#17012) Daw93 válasza homerhamm (#16997) üzenetére


Daw93
senior tag

?? nem tudom?

GTA Online: Daweee93

(#17013) lanszelot válasza ETOM (#17009) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
Ezt már megírtam sokszor: mindent újra raktam, mindent megcsináltam amit a készítők írtak, és mégsem ment. Azt is írtam, hogy DJS -nek se indul el a gépén, azért tolja xbox one x-en.
A régi gép intel volt, ez amd, erre ismét megvettem a w10pro-t , de ugyanaz a build száma, mint ami a másikon volt. Tehát a különbség intel vs amd.
Az hogy most fut nem jelenti hogy futni is fog.

Bib: xbox one s kontroller, a fehér. Eredeti MS adapter az új fajta /kicsi/ usb 3 -ba dugva hátra. Wenom aksikkal.
Tehát az nem lehet gond.

Mind a 4 FH-t kitoltam és a FM 6-7 et is. Imádom, de amit a FH4-el csinálnak, az durva. A FH 1 és 2- t is tönkre vágták fél éve, hogy leállították. Azokat se lehet soha többet befejezni.

(#17014) rdt89 válasza homerhamm (#16997) üzenetére


rdt89
addikt

Hmm A osztályú autóval 9-11 perc között mozog 1 kör, ami 450-550 percet jelent, ez 7,5-9 óra kb. :) De szerintem most lehet neki veselkedek és ha belehalok is megcsinálok egy 50 köröst :D

(#17015) homerhamm válasza rdt89 (#17014) üzenetére


homerhamm
addikt

9 óra? :Y Kinek van annyi türelme? :D

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#17016) rdt89 válasza homerhamm (#17015) üzenetére


rdt89
addikt

Igen és ez egy olyan számítás, hogy minden körbe nagyon jó időt mész :) Már 1 éve tervezek 50körös Góliát-ot, de a lélek és az épp ész még ne mvitt bele, eddig 11 kör a maximum, de már attól is a falnak mentem. :C :DD

(#17017) Tibiajax válasza rdt89 (#17014) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

bocsáss meg, nem tudom, jól olvastam-e...lehet csak a szemem káprázik
te egy 7 kötőjel 9 órás versenyt tervezel?? ebben a játékban?.....

(#17018) GhanBuri Ghan válasza Tibiajax (#17017) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Ez olyan, mint a keménymag repülőgépszimulátorosok, akik beülnek az épített cockpitbe, és valós időben végigülik a nyolcórás Párizs-New York utat. Bár mivel az szinte teljesen a végéig eseménymentes, felmerül a kérdés, valójában nem azt akarják-e, hogy nyolc órán keresztül lehetőleg hagyja őket békén az anyós meg a feleség :)

(#17019) Win-T válasza GhanBuri Ghan (#17018) üzenetére


Win-T
senior tag

De a repszimet azt legalább el lehet menteni ha félúton mégis beesik az anyós, a Forzát sajnos nem. :DD

(#17020) homerhamm válasza rdt89 (#17014) üzenetére


homerhamm
addikt

Áhhh, tegnapelőtt FM7-be mentem 23 kört Spaban. 1 óra, tiszta agyérgyörcs volt, te meg vezetni 9 órát. de. 10-től este 9-ig azé nem semmi! :Y nóóómális volt aki ezt kitalálta? :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#17021) GhanBuri Ghan válasza Win-T (#17019) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Ha mondjuk online szerveren játszik, és pont leszállás közben zavarják meg, az életben le nem mossa magáról, hogy nem repülőgépes terrorcselekményt gyakorolt :)

(#17022) Tibiajax válasza GhanBuri Ghan (#17018) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

aztakrva..
nem tudom. de csak remélni tudom, hogy a shráác..meggondolja magát, és nem ad le az életéből bruttó9 órát ilyen hülyeségre

mondjuk, én is vagy két órákat krúzolgatok csak úgy, másodmagammal éjszakánként, az se normális, lehet
xd

(#17023) elod22


elod22
senior tag

Nem tudjátok hová tűnt a menüből a Car catalog, ahol lehetett szűrni azokra az autókra, amik hiányoznak a garázsból?

(#17024) parandroid válasza Tibiajax (#17017) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Alsó hangon évente 2x megvan a 900 km egy nap alatt (oda-vissza 1800), csak a dugók miatt inkább 12, mint 10 óra alatt. Volt idő, amikor olyan fél éven keresztül havonta megcsináltam. Nem véletlen, hogy a sok hülye után semmi kedvem még online is versenyezni. És én még aránylag nem is autózok sokat.

FM7-et is ott sikerült átmenetileg felfüggesztenem, amikor megláttam az első 30 (50?) körös showcase versenyt. Egyszer megcsinálom majd, de annyi időm egyben azóta sem volt játszani.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#17025) parandroid válasza elod22 (#17023) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Cars menüpont, Horizon Promo alul középen.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#17026) rdt89 válasza Tibiajax (#17017) üzenetére


rdt89
addikt

Jól olvastad, valamibe meg kell bolondulni :C A Motorsport 4-be anno 10 ezer órát öltem bele, a mai napig az az etalon játék a szememben, ahhoz képest a többi Motorsport csak egy jó próbálkozás, de annyira nem szegez a tv elé, mint a 4 tette, na a Horizan 4-el pont így vagyok a Horizonok közül. :)

(#17019) Win-T:
Életem legnagyobb agyérgörcse volt a Motorsport 7-be mikor nyomtam a Nürnburgot ott is valami 30 vagy 40 kört akartam letudni és 5-6 körrel a vége előtt elmentem (ekkor már 4-5 óra folyamatos veretésen voltam túl) megkajálni a Box meg kikapcsolta magát, mert be volt alapból gyárilag állítva, hogy 1 óra inaktivitás után lekapcsoljon, huhh akkor nem sok híja volt, hogy a Box megnézi milyen a fal szilárdsága, így a Motorsport 7-et 3 hónapra meggyűlölve és undorodva kerültem nagyon lehozott az életről. :)

(#17020) homerhamm :
Az érdekesség az, hogy játékba imádom veretni, a való életbe meg ha 100km-nél messzebbre kell vezetnem eret akarok vágni, annyira rühellek hosszútávon vezetni a való életbe, hogy az hihetetlen. Az első óra után megunom a kocsit mindegy melyik volánja mögött ülök. :C

[ Szerkesztve ]

(#17027) Tibiajax válasza rdt89 (#17026) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én is imádom a H4-et, csak azzal játszok, ha játszok, de... 9órát végigfeszülni??
beteg
mondjuk ott van Kodi papa is, nem egy live-streamjének az időtartalma jóval több mint 5 óra, és hát nem éppen chipset eszik és döglik az alatt az idő alatt, hanem játszik a csapatával, tétre...szóval respect. de én biztos nem tudnám ezt. de nem is akarnám

(#17028) Win-T válasza rdt89 (#17026) üzenetére


Win-T
senior tag

De ezt egyébként nem is értem így 2020-ban, hogy milyen technikai akadálya van annak, hogy el lehessen menteni verseny közben a játékot. Ha már adott a lehetőség ilyen maratoni futamokat indítani akkor szerintem bőven lenne rá igény.
Asetto Corsa Competizione-ban ez működik ha jól tudom bár még nem próbáltam.

(#17029) GhanBuri Ghan válasza parandroid (#17025) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Ó, köszönöm, tényleg, pont akkor került oda az új menüpont, amikor már nem volt elérhető autó, betudtam annak, hogy ha minden kocsi megvan, akkor eltünik a menüpont.
Most pedig még a PO-kat is kiírja, hadd idegesítsen vele. (hogy lesz így nekem 720s-em)
Gyorsan csináltam is pár fotót, és kihoztam a Portofinót :)

(#17030) rdt89 válasza Win-T (#17028) üzenetére


rdt89
addikt

Ez egy roppant jó felvetés, magam sem értem az okát. Való igaz, hogy sokkal több ember vágna bele ezekbe a versenyekbe, így viszont kell előtte egy csomó győzködés és akarat meg remény, hogy nem lesz kifagyá és áramszünet :))

(#17031) Tibiajax válasza Win-T (#17028) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

direkt nem rakják bele a save-lehetőséget szerintem.. mi értelme lenne akkor az extra-méretű jutalomnak az extra-hosszúságú vezetés után, ha közben bármikor meg tudod állítani?..
szemét dolog, de szerintem ez így korrekt

most, hogy ha rdt89 van már annyira állat hogy igenis fogja magát, leül és megcsinálja azt, hogy lenyom egy 9órás etapot pause nélkül, érdemlje már meg azt a 100millió kreditet meg ferrari evo xxx unlimited horizon edition-t amit gondolom majd kap érte, basszus.. aki ezt megcsinálja - de úgy, hogy tényleg együltében -, akkor nincs is miért sajnálni a jutcsit tőle.
szünetekkel bárki meg tudja csinálni.. lehet még én is

(#17032) Win-T válasza Tibiajax (#17031) üzenetére


Win-T
senior tag

A kilenc óra az kilenc óra akkor is ha együltében tolod le meg akkor is ha egy hét alatt apránként. De az meg aztán már tényleg nem igényelne tenger méretű számítási kapacitást, hogy figyelje mentés nélkül abszolváltad-e a versenytávot és adjon még valami jó nagy bónuszt érte annak aki elég őrült.

Szerk: Ja meg hát ugye a megállítás lehetősége így is adott bármikor, csak imádkozni kell mellette, hogy ne kapcsoljon le a gép, menjen el az áram, stb. :)

[ Szerkesztve ]

(#17033) Qkackca válasza homerhamm (#17015) üzenetére


Qkackca
őstag

A Grid 1-ben volt 24 órás verseny lehetősége is, ott se volt mentés.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#17034) homerhamm


homerhamm
addikt

Ja, és újra van az AH-ban PO!

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#17035) Tibiajax válasza Win-T (#17032) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hagyjad már, egyben lenyomni, vagy 10/20részben megcsinálni ÉG ÉS FÖLD. ne viccelj már..
egyben leülni egy ilyet horror. de..biztos meg lehet csinálni
sok részletben meg sima ügy, tartana egy hétig, két hétig, tök mindegy, esténként ráérne az ember egy órát rászánni. én is megcsinálnám úgy, HA nyilván olyan ajándék autó is lenne érte a jutalom, amiért megérné - és persze nem tudnám összegereblyézni mondjuk az aukciós játszótéren, jó kis minimáláron.. mert mondjuk le lenne tiltva. és csak a versenyért lehetne megkapni

Qkackca így van, ennek csakis úgy van értelme, hogy akkor igen, az akkor 24óra..
minek lenne benne másképp?

[ Szerkesztve ]

(#17036) homerhamm válasza Qkackca (#17033) üzenetére


homerhamm
addikt

ÚRISTEN. 24 óra. Egészségére. Bp - Skócia táv kb..

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#17037) CJ4567 válasza Qkackca (#17033) üzenetére


CJ4567
veterán

A Gran Turismo 4-ben három 24 órás verseny is van a karrier módban, viszont ott volt B-Spec mód, időgyorsítással.

Tibiajax: Nincs semmilyen speciális autó, amit a hosszú versenyekért kapsz, csak sok pénzt, és szintet, pedig egész jó ötlet lenne, ha lennének a játékban 1-2 órás versenyek, amiért kapsz valami extra autót. Pl. GT4-ben a 24 órás Nordschleifért egy F1-es autót, és 1.2 milliót kaptál.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#17038) rdt89 válasza Tibiajax (#17031) üzenetére


rdt89
addikt

Köszönöm szépen :R Anno a Motorsport 4ben úgy csináltam a 6 órás versenyeket, hogy levettem a hangot es beraktam 1-1 filmet a gépen, így félig filmezés volt ami kitöltötte az unalmas köröket, úgy egész élvezetes volt. :DD Erőt gyűjtök és ha sikerült lenyomni bedobok ide egy képet vagy videó linket miből mennyit adott 😁

(#17039) Tibiajax válasza CJ4567 (#17037) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tudom h nincs. ezért írtam csak pont én is, hogy épppenséggel lehetne.. amit tényleg csak az a hardcore arc kap meg, aki igenis végigseggeli a többórás maratont. se AH, se forzabolt, se szezonjutalom, se semmi.. csak azért, jutalomként. mert megérdemli - címkével

rdt89 filmet nézel közben? :D :D hibátlan... nagy arc vagy

[ Szerkesztve ]

(#17040) csuvicsuva válasza rdt89 (#17038) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Szerintem akkor már vedd fel a kapcsolatot MS-sel (vagy valamelyik népszerű streamerrel) és lehetne belőle valami adománygyűjtő eseményt szervezni.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#17041) rdt89 válasza Tibiajax (#17039) üzenetére


rdt89
addikt

Köszönöm szépen :R :) A Camaro es Porsche pre ordert elvette a garázsomból a játék csak úgy , neked nem tűnt el PO kocsi?

csuvicsuva:
Nem hiszem, hogy ezzel lehetne ilyen mozgalmat indítani, főleg, hogy ezt az 50 kört meglepően sokan végig szenvedik a gyors fejlődés érdekében. 😁

(#17042) stillmatic válasza Daw93 (#16992) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Sikerült! Eddig két körversenyt csináltam meg a Derwent Water környékén, eddig jók! :C

(#17043) csuvicsuva válasza rdt89 (#17041) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Akkor lehetne valami több napos, váltásban.

Nem gondoltam volna, hogy ilyen sokan képesek nekiesni, még szünetekkel sem. Azt hiszem volt egy olyan acsi, hogy menj három kört a Maratonon(?), nekem már az is sok volt egyszerre.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#17044) Daw93 válasza stillmatic (#17042) üzenetére


Daw93
senior tag

Köszi :)

GTA Online: Daweee93

(#17045) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Don Joewon Song csinálgat hosszabb versenyeket, az 50 körös Goliath nála több mint hét órás lett egy Zondával.

(#17046) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

Sziasztok! Haverral elkezdtünk rangsorolt játszótéri játékokat nyomni, de hiába vagyunk konvojban, sokszor csak egyikünknek dobja fel a játékmenetet, majd később a másiknak azt, hogy megtelt a játék (ha összejön a 12 fő), ez miért van?

Másik, hogy hiába lépek feljebb rangban (12-ről 11-re), a következő játéknál megint 12-es vagyok. Ennek mi az oka? Köszi.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#17047) stillmatic válasza Daw93 (#17044) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Megvan a 64 km-es futam, Abarth 124 A800, 24 perc feletti idővel. A legjobb rész a fesztivál és a hajtűk közötti erdős rész, ott nagyon adják a kanyarok. Viszont a városokban akadtak meredek részek. :)

(#17048) csuvicsuva válasza Daw93 (#17044) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Óriási respekt! :R

Megcsináltam a 64 km-es futamot én is, hát apám, ezt nem lehetett kis munka összerakni. Bár utolsó lettem 27:13-as idővel, azért azt hozzá kell tennem, hogy szándékosan RWD-vel mentem, mégpedig a stock 2012 Mercedes Benz SLK 55 AMG-vel. Bevallom férfiasan, két-három kilométer aszfalt biztos kimaradt. :DDD Ha át tudod állítani Anything Goesra, azt megköszönjük. :R

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#17049) CJ4567 válasza LilProphet90 (#17046) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem működik rendesen egyik csapatos játékmód se, ha valaki kilép, egyik csapat se kap pontot. (Régen úgy lehetett boostolni a rangod, hogy behoztál magaddal egy-két 0 pontos embert, és kiléptek a vége előtt kicsivel, így sokkal több pontot kaptál, mint amúgy.)

Az egyedüli (free-for-all) az működik rendesen, normálisan kapod a pontokat.

No Sana No Life

(#17050) Daw93 válasza csuvicsuva (#17048) üzenetére


Daw93
senior tag

&stillmatic

Köszönöm :) állítok be ma este rá anything goest.
Nem tudom már mennyi idő volt. 1 -2 óra közt biztos h megvolt.
Valaki korábban írta, hogy a szerkesztett pályákon sokszor elrepülnek a drivatarok meg a gyári versenyek scriptelve vannak (ami lehet igaz is). A drivatarok azért szállnak el mert nagy sebesség után ha hirtelen nagy kanyar jön azt nem tudják értelmezni (főleg erős autóknál) és rossz sebességgel veszik be. Tehát:
Az egésznek a lelke az, hogy a nagyobb kanyaroknál a kanyarok elé, a kanyar közepére, és a kanyar után közvetlen is kell rakni checkpointot különben a drivatarok hajlamosak elszállni a bánatba és akkor oda a "verseny fíling" :D ugyebár egyedül menni az úton az nem verseny :D
Én az összes versenyt úgy csináltam meg, hogy ha a próbán valahol elszálltak a drivatarok akkor azt újra csináltam, új checkpointozással, ekkor jöttem rá, hogy nagy kanyarnál, meg úgy általában hogyan kell lerakni a checkpointokat.

GTA Online: Daweee93

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.