Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15001) NoMagix válasza Tibiajax (#15000) üzenetére


NoMagix
addikt

Tegnap este behúzta a boxom!
Van benne valami egetverő újdonság?

(#15002) CJ4567 válasza NoMagix (#15001) üzenetére


CJ4567
veterán

[link] Itt vannak a patch note-ok, az új autók, amik megszerezhetőek lesznek: AE86, Huracan Performante, Hummer Open Top, Emory 356 Coupe.

No Sana No Life

(#15003) Tibiajax válasza CJ4567 (#15002) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez az.. toljátok a millió hibajavítást, frissítést meg ujdonságokat az elimiátor-baromságba, meg taxiba, gondolom lesz pár új legendás bajusz meg piros csizma is. .úgy is kell.

de azt, hogy a szélvédő ne maradjon esőcseppes, amikor eláll az eső és pont külső nézetben van az autó, azt mai napig nem tudjátok megoldani....
priceless!

(#15004) NoMagix válasza CJ4567 (#15002) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszönöm szépen! :R
Eliminator egész élvezetes számomra, eddig 2. hely volt a legjobb eredményem!

#15003 Tibiajax
Van ott még több hiba is!
Kedvencem amikor futam közben Y-nal visszatekernék, de elfelejti! Sima újraindítással nem javul meg, csak ha kilépek elindítok mást majd vissza ugyan oda!

[ Szerkesztve ]

(#15005) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Tegnap mennyi Rimac hirdetés volt, most meg egy sem. :Y

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#15006) ONTECH válasza IntelKiller7 (#15005) üzenetére


ONTECH
csendes tag

És tényleg, akkor mindenki megszabadult tőle, aki hallott róla, hogy megint be lehet húzni! :C

(#15007) IntelKiller7 válasza ONTECH (#15006) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Viszont, na felrakod, 10 perc alatt el is viszik. :D Most adjátok el. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#15008) csaba951 válasza CJ4567 (#15002) üzenetére


csaba951
veterán

PC FIXES
Drastically improved loading times when booting into the game with all DLC installed

És ez tényleg így van! Nagyon látványosan lecsökkent az elindítási idő. Persze még így is lassú, de ne legyünk telhetetlenek! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15009) csab991 válasza csaba951 (#15008) üzenetére


csab991
senior tag

Erre még megoldás ha újrarakod a játékot, és csak a két fő DLC-t telepíted fel. Pár hete megcsináltam ezt a verziót és érezhetően jobb lett.

(#15010) CJ4567 válasza NoMagix (#15004) üzenetére


CJ4567
veterán

Lépj ki, vezess pár másodpercet, hogy működjön szabad kóborlásban is a visszapörgetés, majd indítsd el a versenyt.

(#15003) Tibiajax Engem jobb zavar az, hogy rivals-ben nem tudok ott újra időt felállítani, ahol Bone Shaker-rel, vagy a traktorral mentem, mert törölték az időket, de úgy, hogy meg kéne dönteni a törölt időd, hogy az új időd látható legyen. :W

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#15011) Tibiajax válasza CJ4567 (#15010) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

sok kis szar hiba van a játékban és ahelyett hogy szoknyákat nyernénk, ezeket kellene javítgatni

(#15012) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

Felmerült pár napja a kérdés, hogy hogyan lehet leverni a leverhetetlen botokat. Nagyjából két dolog kell hozzá, bár ha mindkettőt megcsinálja az ember, az elég hamar kiöl minden izgalmat az offline versenyekből, még unbeatable szinten is.
Az egyik hogy minden kocsit rendesen feltuningolok. Én inkább letölteni szoktam jobb tunerektől, de alkalmanként, ha valami kocsihoz az egyik általam követett tuner se csinált tuningot akkor magamnak is csinálok. Akár letölt az ember, akár magának csinálja, pár kivétellel nincs sok értelme nem AWD-re tuningolni a kocsit, ha a győzelem a cél. B osztályig mondjuk egész jók az elsőkerekes kocsik, és a pontrendszer enged építeni extrém erős (és extrém irányíthatatlan) hátókerekes kocsikat is alacsony osztályokba de azok inkább kivételek. Így hirtelen sokkal jobb köröket tud menni az ember, de a hátránya az, hogy kiöli az egyediséget a kocsikból, mert túlzással mindegyik ugyanúgy kezd viselkedni. Mostanában offline versenyeknél inkább törekszem arra, hogy úgy tuningoljak, hogy meghagyjak valamit az autó eredeti karakteréből, még akkor is, ha így sokkal nagyobb kihívás leverni a botokat.
A másik pedig a manuális váltás kupplunggal. Számomra teljes hülyeségnek tűnik, de egyszerűen annyira megtáltosodik tőle szinte minden autó, hogy az már csalás. Csináltam is egy rövid videót, hogy mennyire az. Bár ez a Bugatti ilyen szempontból talán a legextrémebb példa, de így legalább jól látszik, hogy az a sz...os kupplung jelenti a különbséget aközött, hogy utolsó helyről indulva végigelőzném e a sort rajtnál, vagy sem, a végére pedig ott van bő 1,5 másodpercnyi különbség. Egy sok lassú kannyarral teli pályán, pedig minden kigyorsításnál jönnének ehhez a tizedek, abból meg a végére a további másodpercek. Igazából a manuálist egy kicsit nehéz megszokni automata után, de utána a kupplung bár elvileg + egy gomb lenyomása lenne (alapból az LB a kupplung), de át lehet konfigolni a váltás melletti gombra, és úgy egyszerre egy újal lenyomva ugyanúgy váltokr, mintha sima manuális lenne, csak hamarabb célbaérek. Nekem Y+B fel, Y+X, a leváltás. Egyszerű mint a faék. Ez ráadásul nem is öli meg a játékélményt, sőt méginkább segíti a beleélést, mert folyamatosan figyelni kell a motorhangot is a megfelelő váltáshoz.

(#15013) tomas51 válasza Tibiajax (#15000) üzenetére


tomas51
senior tag

Beszarok, 2 másodperc alatt bejelentkezik a menübe!!
Most valamit végre megcsináltak rendesen, régebben volt olyan hogy 2 percig karikázott mire bejelentkezett. (PC)

(#15014) tomas51 válasza csaba951 (#15008) üzenetére


tomas51
senior tag

Az nem a játék hibája sajnos hogy lassú.
Én jelen esetben 58 másodperc alatt bennt vagyok a menüben, utánna további 25 mp a fesztivál eseménylista.

(#15015) tomas51 válasza tomas51 (#15014) üzenetére


tomas51
senior tag

Anglia-Fortuna 20mp oda vissza.
Anglia-Lego 23mp oda vissza.

(#15016) Qkackca válasza csaba951 (#15008) üzenetére


Qkackca
őstag

Nekem is be(vissza)gyorsult, ezeréves sata2 vinyón is :)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15017) CJ4567


CJ4567
veterán

Nem gondoltam, hogy ez lesz az egyik kedvenc autóm A osztályban, de pozitívan csalódtam. :) Marad hátsókerekesként, ralli gumi, 3.2L i6 turbózva, és meglepően jól megy :) Elég kezes, és fel tudja venni a versenyt sok más autóval is.

368kW(493LE) és 979 kilót nyom.

No Sana No Life

(#15018) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#15019) Dtomka válasza tomas51 (#15013) üzenetére


Dtomka
veterán

Na ezt tényleg lehet javításnak nevezni. :K

(#15020) C4mp3r


C4mp3r
addikt

gyerekek vegre megtanultam driftelni :DD eddig total lama voltam hozza minden zonat 1-2 csillagra csinaltam csak aztan most raszantam magam es utanaolvastam rendesen. #43 viperrel siman megcsinaltam az osszes zonat 3 csillagra delutan/este ugyhogy meg is lett a pr stunt star card. :))

(#15021) Bib válasza C4mp3r (#15020) üzenetére


Bib
őstag

Ha tudnád mi az én drift car-om el se hinnéd.Majd egyszer levideózom milyen, utána mindenki olyat akar :D

(#15022) _stick_ válasza Bib (#15021) üzenetére


_stick_
őstag

A limuzin? ;]

(#15023) CJ4567 válasza Bib (#15021) üzenetére


CJ4567
veterán

Én a GMC Vandurát használtam egy ideig. :DDD

No Sana No Life

(#15024) _stick_


_stick_
őstag

Nektek elérhetők már a játékban a legutóbbi patch autói?

(#15025) tomas51 válasza _stick_ (#15024) üzenetére


tomas51
senior tag

Szerintem Forzatonba ott vannak.
Általába csak úgy nem adják ezeket, kell érte valamit tenni.

(#15026) _stick_ válasza tomas51 (#15025) üzenetére


_stick_
őstag

OK, csak pl. konkrétan a Toyotát keresve még aukciós házban sem láttam.

(#15027) Ventur@ válasza _stick_ (#15026) üzenetére


Ventur@
senior tag

A Hummer Open Top most szerezhető meg versenyen, Emory 356 C Télen lesz az 50% nyereménye, Huracan P az Ősz 50%-os nyeremény lesz, a Toyota AE86 pedig tavasszal lesz versenyen megszerezhető.

Autószalonban már ott van mindegyik autó, de írja is, hogy ezeket csak eseményekért kapod, pörgetéssel vagy simán megvásárolni nem lehet őket :) . Emory-t, Huracan P-t és AE86-ot nem is fogsz még találni sehol. Az új autók közül csak a Hummer Open Top fordulhat elő AH-ban, már ha valaki hajlandó eladni :) .

Ha hülyeséget írtam, majd úgy is kijavítanak :D .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#15028) NoMagix


NoMagix
addikt

A kacsa seggű Renault megan mikor lesz elérhető, illetve hogyan mehetet valaki már vele a múlt 7végén?

(#15029) rdt89 válasza NoMagix (#15028) üzenetére


rdt89
addikt

kb. 1 hónapja volt elérhető az előző szezonban. Én is 12 millióért jutottam hozzá aukciós házban, mert lemaradtam az eseményről. Jelenleg sehogy se elérhető, csak ha szerencséd és sok pénzed van AH-ban.

(#15030) _stick_ válasza Ventur@ (#15027) üzenetére


_stick_
őstag

Köszönöm! :R

(#15031) Tibiajax válasza rdt89 (#15029) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

francia kocsiért 12milliót kiadtál??.... :D
no way

(#15032) IntelKiller7 válasza Tibiajax (#15031) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Az meg irl is sok :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#15033) C4mp3r válasza rdt89 (#15029) üzenetére


C4mp3r
addikt

a 2018 megan rs? most megneztem es 1.2 millaert tudnam felrakni ah-ba, ugyhogy nem nagyon eri meg felrakni

(#15034) IntelKiller7 válasza C4mp3r (#15033) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

A kacsaseggu a 2-es megan. 2002-2008 kozotti.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#15035) NoMagix válasza rdt89 (#15029) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszönöm szépen!
Hogy nem láttam? Vagy lehet megszereztem csak nem vettem észre?
Van kb. 90 millióm megint, majd ránézek a hirdetésekre!

(#15036) _stick_ válasza NoMagix (#15035) üzenetére


_stick_
őstag

Hogyan szedtek össze ennyi pénzt?
December eleje óta játszok, a szezonális eseményeket majdnem mindig kimaxoltam, a story kész, jóformán semmit sem vettem, csak a kipörgetett, vagy kapott autókat tuningolom. 16 millió környékén stagnál a pénzem.

(#15037) Joccc07 válasza _stick_ (#15036) üzenetére


Joccc07
addikt

100 millió felett vagyok úgy hogy megvan az összes autó ami eddig elérhető. Kivéve a GT3 rs PO. 200 felett voltam amikor elkezdtem felvásárolni az összes kimaradt autót az autószalonból.

Csak úgy dől a pénz. Jön az magától. Versenyekből, autó eladásokból.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#15038) rdt89 válasza Tibiajax (#15031) üzenetére


rdt89
addikt

Mindenkinek van egy hobbija, ami többe kerül, mint amennyit ér. Peugeot-ért /206, 405, 406/ az egész Forza pénzem kiadtam volna /150 millió/ :DDD :DDD :DDD

(#15033) C4mp3r:
nem-nem, a kacsaseggű Megan RS-re vertem el a pénzt :)

(#15035) Ftomm :
Igazán nincs mit, én most az új Alpine-t vadászom AH-ba eddig sikertelenül, a Megane-t 2 hétig üldöztem, minden nap rálesve az AH-ra.

[ Szerkesztve ]

(#15039) NoMagix válasza _stick_ (#15036) üzenetére


NoMagix
addikt

140 millió felett voltam csak megvettem az utolsó 15 autót ami hiányzott a 750-hez.
Csak tolom és tolom a versenyeket, mindent verhetetlenben.

Ja és ez a mostani állapot a második újrakezdésem nulláról, egy rossz költözés miatt mindenem elveszett a forzában.
Akkor több volt mindenből.

[ Szerkesztve ]

(#15040) Tibiajax válasza rdt89 (#15038) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD

(#15041) Qkackca válasza NoMagix (#15028) üzenetére


Qkackca
őstag

Az az Eliminator-ban van, 10.szinten.
AH-ban szokott lenni, de felment 20 millára az ára meg egész gyorsan el is tűnik, gondolom ennyiért is megveszik.
Amúgy szerintem tök jó vele menni, bár szinte mindegyik R.S. gép jó :)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15042) parandroid válasza _stick_ (#15036) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ott a trükk, hogy mi egy (+) évvel korábban kezdtük a játékot. Hamar el lehet jutni oda, hogy megvan az összes gönc, meg dudaszó, onnét kezdve azok helyett is pénzt pörgetsz, most meg már a duplikált autók helyett is (mennyi zöld, kék, lila autót kiszórtam remove from garage funkcióval, mielőtt bejött ez a rendszer, simán több százas nagyságrend, némelyik tök értéktelen kacatból 5-6 db is volt). Most van valami 72x autóm, egyedül a capri fe hiányzik, a cougar eliminator, meg a porsche 911 po, de előbb-utóbb ezek is meglesznek. A töltőképernyőn azt írja, hogy eddig valami 560 millió körül szedtem össze, ebben benne van minden nyeremény, meg az ah-ból jövő pénz is, az egyenlegem most kicsivel 300 millió alatt van, tehát olyan 270-280 milliót kiszórtam ah-ból összevásárolt autókra, játékosházakra, meg tuningokra.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15043) Kisgépkezelő válasza rdt89 (#15038) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

A mostani Q&A-ben volt róla elvileg szó (én csak egy pár perces összefoglalót néztem), hogy hamarosan, sőt talán már a következő frissítéssel jön pár Peugeot. Én is örülnék neki, mert többnyire szép vonalú kocsikat terveztek, és jónéhánnyal ezek közül szép sikereket is elértek. Remélem a 405-össel kezdik és nem felejtik ki a tuninglehetőségek közül azt az "aprócska" szárnyat sem.

(#15044) C4mp3r


C4mp3r
addikt

a750-el bejon trialra raadasul ketten is :((( egyszeruen nem ertem az embereket legalabb minimalis effortot tennek bele az egeszbe, igy hiaba 1.-2. az ember ha a tobbi utolso vagy kilep. unom, hogy minden szezonban meg kell vele szenvedni. a playground gamesrol nem is beszelek.

(#15045) Qkackca válasza C4mp3r (#15044) üzenetére


Qkackca
őstag

itt arra gondolsz, hogy nincs kimaxolva az adott kategóriára?
Általában én sem tuningolom az adott szint tetejére, vagyis nem kimondottan az a cél. Hanem hogy jó legyen vele menni. Lehet nem én nyerek, de az ellenfél nagyját le tudom előzni ha azt csinálja a gép amit én akarok, a múltkor pl b620-as quattroval voltam dobogós, míg a nagymenők nem tudom mit alkottak hátul...
Bár az emberekkel is van gond bőven, mert mindig kilök a saját csapattársad, mert nem fogja fel hogy csapat verseny, nem az a lényeg hogy te vagy én legyek előrébb, hanem jobbak legyünk az ellenfélnél.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15046) C4mp3r válasza Qkackca (#15045) üzenetére


C4mp3r
addikt

engem idegesit, mert ez pont csapatjatek es a legalapabb elvarhato dolog szerintem, hogy a kategoriaban fullos autoval jojjon be, nem kerul semmibe csak egy kis penzbe, hogy letoltson egy tunet. unbeatable szinten az atlag jatekost siman otthagyjak ha gyenge a kocsija es itt nemcsak a sajat hanem a csapattarsa idejevel is jatszik. a lokdosodes tenyleg nagy taplosag, sajnos muszaj az elejen az elre torni vagy kezdodik a mad max

(#15047) DjDanee87 válasza C4mp3r (#15046) üzenetére


DjDanee87
addikt

Pedig nem veszít a csapatod azzal sem ha valaki nem maxos kocsit visz. Ellenfélnek is a playerek által hozott szintű autók jönnek. Tehát ha valaki jól megy a mondjuk A750es kocsival akkor megelőzhet 800as AI-t is akár, ráadásul ellene 750-es AI is megy ellenfélként, akit 800asok papíron könnyedén lehagynak. Persze itt kijön a skill kérdése, mert valaki -50 tuninggal is tud topon végezni, más meg kategória tetjére húzva sem ér célba. A tuningot vagy annak hiányát fölösleges szidni, csak a játékosokon múlik az eredmény.

Ráadásul annyival is könnyebb a trial, hogy a gép nem igazán tud előzni. Ha valakinek sikerül gyorsan az élre kerülnie simán vissza tudja fogni az összes AI-t, amíg a többiek elmennek mellettük.
A mostani trialt még nem néztem mondjuk (majd kedden lesz rá időm), de általában ez működő dolog.

(#15048) parandroid válasza DjDanee87 (#15047) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igen könnyűre sikerült, 3-ból 2 versenyt nyertem, ami nálam nagy szó, mert online igen béna vagyok, és általában az unbeatable drivatarokkal is meggyűlik a bajom, de ez most nagyon feküdt. Az első versenyen az egyik csapattárs megforgatott, aztán meg sikerült a nagy igyekezetben kihagynom egy kaput, úgy lettem hetedik.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15049) Daw93 válasza Qkackca (#15041) üzenetére


Daw93
senior tag

Köszi az infot. Én lusta vagyok az eliminatorhoz, kicsit sem érdekel, szóval keresek majd 1-et AH-ban 20 misit megér :D

GTA Online: Daweee93

(#15050) rdt89 válasza Kisgépkezelő (#15043) üzenetére


rdt89
addikt

Nagyon remélem, azért a 405 T16/MI16 simán bekerülhetne, meg egy 406 sedan egy 605, egy 406 Coupe, 505 GTI, 206 RC/GTI/WRC és én el is lennék játékok terén a következő Horizon-ig. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.