Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10951) Csapoati válasza Sebastiano99 (#10949) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na, szuper! Ezt mondtam én is nagyjából, az a HWinfo is betehetett neki. Nekem az EVGA saját gyári VGA progija is zavarta, legtöbbször el se indult, ha az be volt kapcsolva.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10952) Joccc07


Joccc07
addikt

Hogyan lesz meg a 100% a nyári eseménylistában? 82%-on vagyok de kész van minden. Minden nap megcsináltam a feladatokat is. :F Az online kaland nincs meg egyedül. Az dobná a maradék 18%-ot?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#10953) csab991 válasza Joccc07 (#10952) üzenetére


csab991
senior tag

Igen, de ha utólag csinálod, akkor elvileg visszamenőleg is megadja majd a szezon végén. De érdemes inkább most letudni.

(#10954) Strauss


Strauss
senior tag

Sziasztok! online kalandnál elég ha letolom a 10/10 et?

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#10955) Bib válasza Strauss (#10954) üzenetére


Bib
őstag

Szerintem elég, mert rangsorolást kell szerezni.

(#10956) Strauss válasza Bib (#10955) üzenetére


Strauss
senior tag

Köszi! Közben így a nap végére sima wheelspinből sikerült egy jaguar d type ot :D

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#10957) Sebastiano99 válasza Bib (#10950) üzenetére


Sebastiano99
lelkes újonc

Hát sajnos megint gond van.

kb. 3 óra játék után kikapcsoltuk a gépet, hogy majd este még újra játszik vele a fiam. A játék a folytatás gomb megnyomása után csak forgatta a karikát a bal alsóban, mutatta a képeket és az eddigi eredményeket, de nem töltött be. Ezt eljátszottuk 3-szor, majd gondoltam, hogy microsoft store-ban frissítek, hátha az segít, akkor egyből belépett. Viszont 10 perc játék után ismét megakadt, mint korábban és kilépett az asztalra. Ezután már el sem indult.

Két dologra tudunk gondolni:
1. Amikor ment több órán keresztül csak billentyűzettel játszott a fiam, mert a kontroller még nem volt bedugva.
2. Időközben a windows 10 automatikusan frissítette magát.

Más ezeken kívül nem történt, csak ezekről van információnk.

Nagyon sajnálom.

(#10958) Joccc07 válasza csab991 (#10953) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem volt rá időm sajnos. Így jártam. Na majd a héten.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#10959) Sebastiano99


Sebastiano99
lelkes újonc

Röviden szeretnék egy végszót írni a történetünkhöz:

Közel egy hónapos harc után, felhívtam a Microsoft Store és Microsoft Support központokat. Utóbbinál egy fiatal hölgy segített abban, hogyan is lehetne a FH4-et normális működésre bírni. Először is tesztfelhasználót hoztunk létre, hátha ez a titok nyitja. Hát nem ez volt a hiba oka. Miután leellenőriztük a win10 pro kódot és a termékkulcsot, kiderült, hogy egy amerikai kedvezményes diákverziós windowsom van (vaterán vettem számlásan egy újrahasznosított, használt szoftverlicenc-t), amit sajnos, a Microsoft hamis verziónak kezel, így a Forza nem fog sosem helyesen működni, mert ők ezt "letiltják". Ezért lépett állandóan ki az asztalra. Megkért, hogyha van anyagi lehetőségem, akkor vásároljam meg a teljes verziót és úgy már biztosítva lesz a termék teljes körű használata. Erre most nincsen lehetőségünk, úgyhogy megválunk az FH4-től. Majd talán később!

Köszönjük a sok segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#10960) Daffni2 válasza Sebastiano99 (#10959) üzenetére


Daffni2
addikt

vaterán vettem számlásan egy újrahasznosított, használt szoftverlicenc

Merthogy az csak abban az esetben legális,ha már rendelkeztél hivatalosan megvásárolt Win 7 licencel.

"Aki ad,az nyer"

(#10961) Imilenni válasza Sebastiano99 (#10959) üzenetére


Imilenni
addikt

Nem azért hogy izéljek, de nálam még az aktiváld a vindózt felirat is ott van, mégis megy a sztórból az FH4 ;]

Press "F" to pay respects.

(#10962) DjDanee87 válasza Sebastiano99 (#10959) üzenetére


DjDanee87
addikt

Kicsit nehezen hiszem el, hogy emiatt nem megy a FH4.

(#10963) Skeleton01 válasza DjDanee87 (#10962) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Én is ezt gondolom. Az előzményeket átolvasva, úgy látom, hogy itt egy VRM hűtés nélküli alaplap dolgozik a konfigban, nekem ezért a deszka lenne az első számú gyanúsított, a procihűtő hirtelen felpörgése, és a kidobás az asztalra szerintem az elégtelen cpu tápellátás/fet túlmelegedés - a lap részéről - következménye.

[ Szerkesztve ]

(#10964) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Nagyon mákom van ezekkel a heti playground eventekkel. Eléggé utálom, csak a heti 1 win-t szoktam megszerezni. Hihetetlen milyen könnyen feladják az emberek. Valahogy úgy indult el ma az event hogy 5en voltunk a csapatban és 6 ellenfél. Ennek ellenére nyerni tudtuk az első kört, onnan meg vége volt. A zászlós második játékban védenünk már nem kellett, mert már azelőtt mindenki kilépett. Elég vicces, azért 5v5ben 1-0 állás bőven fordítható lett volna még, ha nem adják fel. https://imgur.com/a/H6PFsVg
Amúgy rengeteg sírást olvasok redditen erről is, hogy miért kell győzelmet szerezni, miért nem elég a részvétel. Van egy olyan érzésem pont az ilyen emberek mennek rinyálni a neten, akik 0-1nél kilépnek :W

(#10965) s7evcsenko válasza Sebastiano99 (#10959) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ezt nehezen tudom elhinni...
Viszont egyszerűen ki tudod próbálni, hogy tényleg így van-e. :)
Telepítsd újra a wint, de ne aktiváld.
Ha úgy is fennáll a probléma, akkor az aktiválás mivoltát ki is zártad. ;)

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#10966) Bib válasza Sebastiano99 (#10959) üzenetére


Bib
őstag

Lehet kapni 5-10 dolláros liszencet, ami legális oem. Csak egy adott géphez lesz jó, ha alaplapcsere lesz akkor bukta.Otthoni felhasználásra tökéletes a home verzió. De én nem hinném hogy azért nem megy. Egy aktiválatlan Windowson is mennie kellene és a 10 működőképes is anélkül csak egyes funkciók nem mennek.

(#10967) Daw93 válasza Sebastiano99 (#10959) üzenetére


Daw93
senior tag

Már nem azért, de szerintem csak nem tudta másra fogni.
Én egy eredeti win10et szedtem le, direkt a forzához vettem, de voltak vele gondok, felidegeltem magam, és visszaraktam a virágbolti verziót, rá a FH4et, és azóta is tökéletesen megy minden. Az online is. Sőt, olyan stabil, hogy ezeket az itt elhangzó problémákat nem is tapasztaltam még, egyedül a néha ledobál online-ból problémám van, az is csak pár napja.

GTA Online: Daweee93

(#10968) CJ4567 válasza Sebastiano99 (#10959) üzenetére


CJ4567
veterán

Ezt nehezen hiszem, biztos több ezren, tízezren játszanak akár aktivátoros Windows-al, vagy aktiválatlan Windows-al, szóval én tovább keresném a hibát. A többek írták azt, hogy az alaplapon nincs a VRM-nek hűtése, ami okozhat ilyen hibákat.

No Sana No Life

(#10969) Csapoati válasza Sebastiano99 (#10959) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Decemberben vettem legális WIn 10-et és előtte soha, egyszer sem lépett ki a Horizon 4 az asztalra. A fiatal hölgy a bónuszra hajtott. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10970) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Úgy tűnik mégsem csúszok majd le a Capriról, elég lesz 80% a jelenleg 100%os kocsikért a playlisten:
1
2

(#10971) kago akira válasza DjDanee87 (#10970) üzenetére


kago akira
tag

Bocsi nem válasz akart lenni de már nem tudom kiszedni.

Sziasztok, lassan Én is beléptem a horizon 4 esek körébe.

2600x, rx 580 4Gb, 16Gb 3200as ram, 500as ssd-vel.

Sajnos nekem iradtlan nehez volt mar a Fh3 inditása is mert rossz windows verzio, nem telepitett frissitesek meg minden kutyagumi amit el lehet kepzelni.

A problémám most viszont a 4el van. Elmeletben rohogve kene vinnie a játékot viszont már a 3is irdatlan gyatrán meg. De itt jobbnak kene lennie mert azt veszem eszre hogy ha jó napja van Shiroi-nak(a gépem) akkor eleg jól megy viszont bizonyos alkalmakkor egyszerüen meg a low beállitasokkal is szaggat rettentöen. A jatek fps meroje ekkor is tobbe kevesbe 40 60 kozott van es nem ugrál olyan latvanyosan viszont van hogy kb 1 mpre kihagy a jatek. Nemreg viszont arra jottem ra hogy par gépresi után van hogy megint tisztesseggel megy.

Amire gondolok de meg nem probáltam ki az az hogy lehet e hogy a radeon chill es a megcelzott kepfrissites az ami haza vághatja e a játékot? Mert tegnap a szaggatas ugy ahogy rendbehozta a vsnc amit a játekba kapcsoltam be. Ekkor a jatek fps szamlaloja egesz stabilan hozta a 60at. Viszont annyira nem volt folyamatos.

Annyi még hogy regebben a demo is szarul ment mert 100m enkent megallt az auto mert nem volt betoltve az ut, bezzeg a tobbi auto ment tovább xd de nem remlik akkor ssdre volt e leszede a jatek vagy sem. Most viszont biztos azon van.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 2600x - 32GB RAM - SAPPHIRE RX580 - 970 EVO 500Gb SSD - INWIN 301 sevenfan eDition :D

(#10972) csab991 válasza DjDanee87 (#10970) üzenetére


csab991
senior tag

Ez kifejezetten jó döntésnek tűnik a részükről.

(#10973) DjDanee87 válasza csab991 (#10972) üzenetére


DjDanee87
addikt

Egyedüli logikus döntés. Én nem láttam a livestreamet, ahol bemutatták megjelenés előtt ezt a rendszert. Már ott úgy hirdették állítólag, hogy 100% kell/minden napi, stb.
Mivel nem láttam nem hittem el, elég lehetetlen követelménynek tűnt 1 kocsiért 4héten át minden napi challenget kérni. Szerencsére hallgattak a játékosokra, ha csak utólag is.

(#10974) Joccc07 válasza DjDanee87 (#10970) üzenetére


Joccc07
addikt

Ez jó hír. Nem nagyon játszom online kalandot.

Akkor most elvileg megkapom a Porche-t.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#10975) CJ4567 válasza Joccc07 (#10974) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem most, hanem majd a következő frissítésben, amikor életbe lép ez a változás.

No Sana No Life

(#10976) csab991 válasza DjDanee87 (#10973) üzenetére


csab991
senior tag

Szerintem azért nagy részben hallgatnak a játékosok visszajelzéseire ez mindenképp dícséretes.

Örülök hogy nem kell végigszenvedni a PG-t egy arany kalapért, az előző heti RS200 Evo megérte a fáradságot :D

(#10977) Joccc07 válasza CJ4567 (#10975) üzenetére


Joccc07
addikt

Jó jó, én is így gondoltam.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#10978) maximilian4 válasza Joccc07 (#10974) üzenetére


maximilian4
addikt

Én is. Ráadásul nem az én hibámból nem lett meg a 100%. Az abarthnak megcsináltam az összes feéadatát, az utolsót még sem fogadta el. De amikor meg rámentem azt írta, hogy teljesítve...minden más nyári játék teljesítve volt. Azaz arany színű...

Maxi

(#10979) TomX


TomX
tag

Sziasztok!

Ilyen online kalandos cuccot hol tudok inditani és mi kell ahhoz hogy meglegyen a 7. széria? [Kép hogy miről beszélek :D]

Előre is köszi!

(#10980) DjDanee87 válasza TomX (#10979) üzenetére


DjDanee87
addikt

Játék főmenüjében az online kalandot válaszd ki. Menned kell "gyorsjáték kaland"-ot addig amíg nem éred el a 3-as szintet befolyással az online kalandban. Ekkor nyílik meg a rangsorolt kaland (ugyanez a menü). Ha elérhetővé vált a rangsorolt kaland, akkor azt kell menned 10 mentetet. A 10 event után mikor feltöltődik a csík kapod meg a teljesítményed alapján a rangodat és lesz teljesítve a playlist által kért kvalifikáció. Lényegtelen milyen rangot érsz el, csak ennyi a feladat ez esetben hogy kvalifikáld magad.

Ha érdekel mi a jutalom a különböző rangokért, akkor itt a képen látható ikonra kattintva bejön melyik rang milyen jutalmat ad majd a hónap végén = vagyis 7,. szezon végén.

[ Szerkesztve ]

(#10981) TomX válasza DjDanee87 (#10980) üzenetére


TomX
tag

Köszi hogy ilyen részletesen leirtad így már értem teljesen! :)

(#10982) CJ4567


CJ4567
veterán

No Sana No Life

(#10983) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Wooo, ezeket még nem is láttam! 8.2 FOR THE WIN!

Ebből az autóból kellene 3! Felhúznám mindegyik motorral maxigázra.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10984) Darko_addict válasza Darko_addict (#10983) üzenetére


Darko_addict
őstag

Gyári motorjának a hangja valami iszonyat irritáló feltuningolva... :O V6TT annyira nem erős, maradt a V10. :)

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#10985) CJ4567 válasza Darko_addict (#10983) üzenetére


CJ4567
veterán

A sima Mustang RTR S5-ben is elég jó motorok tehetőek, beletehető az 5.2L-es V8 a GT350R-ből, vagy a 8.4L V10 a Viper-ből, de a kedvencem a 7.2L V8 (ami gyárilag a Formula Drift RTR Mustang-ban van), a legutolsó supercharger-el még éppen bele lehet tuszkolni S2-be. :DDD

Hasonlóan beteg autónak a Porsche 959-et tudnám felhozni. S2-ben, ha rally gumikat teszel rá, 995-nél ki fog akadni, ha beleteszed a Porsche 918 motorját és kimaxolod. Kb. 1500 lóerő, és 1800Nm nyomaték :DDD Casual-ben jó elszórakozni az ilyen autókkal, amik éppen hogy működnek. :D

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#10986) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Sziasztok!
Lennének kérdéseim a licitálással, árveréssel és aukciós házzal kapcsolatban. Bocsi, ha már ismételt kérdés(ek)...
Kísérletet tettem az 1. árverésre. (Ez volt a legelső, tehát lehet h vmit nem jól csináltam, ill. nem értek.)
Egy eposzi Maseratti MC12-t adtam USA festéssel, saját tuninggal. 900e Cr kezdőáron, (kivásárlási: 1170 cr asszem --> Ez volt a max. érték... Wut? Pedig van olyan autó ami 10.000.000-ba is kerül a normál piacon...)
24 órára állítottam be.
1. Amikor kiadtam, volt üzenet hogy 60 napon belül be kell váltanom a kreditet, vagy az autót, különben elveszítem... Elveszíteni, mit? Mit ért a játék azon hogy beváltani? (Pár napja, az utolsó licitálóként azonnal megkaptam a Mini Cooper S-t, ahogy lejárt az árverés...)
2. Ha nincs egy licitáló sem és lejár, akkor mi van? Hátrány keletkezik-e?
3. Volt olyan üzi is hogy az aukciós ház jutalékot kap az eladási árból. Ezt úgy értsem hogy ha valaki utolsó licitálóként 3.000.000-ért elviszi a verdám, akkor én a 3 millának a 80%-át kapom meg, a többit a ház? (Hány % a jutalék?)
4. Kivásárlás? Ha vki kivásárolja az autóm, ami magasabb mint a legnagyobb licit értéke, akkor azonnal megszakad az árverés és szintén övé az autó?

Köszi a válaszokat előre is :)

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#10987) csab991 válasza wollnerd (#10986) üzenetére


csab991
senior tag

Akkor adhatsz el drágábban autót, ha minél magasabb a tuner/painter rangod. Ez alatt azt kell érteni, hogy minél több (letöltésed/likeod/talán felhasználásod) van, legyen az festés vagy tuning, annál borsosabb áron tudod felrakni az autókat.
1. Szerintem az a lényeg, hogy nem hagyhatod az AH-ban az autót, tehát ha nyertél egyet, és nem veszed át 60 napon belül akkor törlődni fog az autó. Vagy ha eladtál egyet, és nem veszed át a kreditet érte, akkor meg az fog törlődni? Én valahogy így tippelem.
2. Abból nincs hátrány (kreditet nem figyeltem eddig, hogy von-e le miután felraktad az autót), szimplán felrakod újra.
3. Pontosan, valamennyi jutalékot levon az AH, valahol 10 és 20% között lehet ez az összeg, lehet függ az aukció időtartamától is nem tudom biztosra.
4. Igen.

[ Szerkesztve ]

(#10988) DjDanee87 válasza wollnerd (#10986) üzenetére


DjDanee87
addikt

Rákerestem a kocsira amit kitettél. Mivel hátrányod tényleg nem származik abból, ha valamit kiteszel de licit/kivásárlás nem történik, így nem nagy gond. De nagy reményeket ne fűzz ilyen szempontból az AHhoz. Legalábbis nem ilyen formában: autószalonból simán megvásárolható autó. Masterati MC12-et minimum 550k-ért lehet árulni, és van is belőle több darab ennyiért. A festés ingyenes bárkinek bármikor egyedül a tuning az ami elméletben növelheti a kocsi értékét, bár szerintem a legtöbben úgysem a tuning miatt vesznek meg valamit. Inkább megveszi a legolcsóbbat és ráteszi a neki tetsző tuningot - úgy jobban jár minden szempontból.

Amire jó az AH, legalábbis szerintem, hogy ha kipörgetsz valamiből egy autóból második darabot akkor nem törölni kell (legalábbis ha többet ér pár ezer creditnél), hanem eladhatod az alap ár töredékéért másnak.
Nyilván a ritka (wheelspin only, preorder, challengért járó) autók sokat érnek, de ezeket meg mi földi halandók nem tudjuk annyiért értékesíteni, mert ahhoz legendás festőnek, tunernek kell lenni, hogy az árat magasra lehessen állítani.

De még 1x. Nyugodtan próbálkozz csak, veszíteni nem veszítesz vele, csak szólok, hogy pénzszerzésre nem igazán alkalmas az AH.

(#10989) csab991 válasza DjDanee87 (#10988) üzenetére


csab991
senior tag

Egyébként jó alternatíva a nagy értékű üzletelésre a Ford GT40 MK I és a Jaguar C-Type, amiket 9 és 5 millió kredit értékben is fel lehet rakni rangtól függetlenül. Múltkor 3 C-Type áráért vettem meg egy GT3 RS PO-t mivel az eladó sem volt magas rangú.

[ Szerkesztve ]

(#10990) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Ez az utcai verseny rivals - Marathon elég nehéz. Esős pálya, hátsó kerekes kocsi és semmiből feltűnő civil autósok. Még ilyen kisebb útról letéréssel is 30. helyezés jött össze :)

(#10991) Daw93


Daw93
senior tag

Sziasztok,

Valaki tudja, hogy megy ez az autó nyerős történet? az első autót ideadta, a második autónál is 100%-ot ír, de sehol nincs. Vagy a hónap végén fogja megadni őket? A képeken bekarikáztam mire gondolok.

GTA Online: Daweee93

(#10992) wollnerd válasza Daw93 (#10991) üzenetére


wollnerd
aktív tag

A kérdés engem is érdekel!
Nálam az eseménylistánál a bal oldali autónál 17%-ot írt, de a jobb oldalihoz pedig 100%-ot... Ez volt nyári idénynél, már ősz van, semmi 'változást' nem tapasztaltam. :F Sőt, az őszinél (most) is hasonló a helyzet...

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#10993) csab991 válasza Daw93 (#10991) üzenetére


csab991
senior tag

Az autó felett azt mutatja, hány százalékot kell elérni hogy megkaphasd. Szerintem azt a 914-es Porschét nem kaptad meg, mert akkor lenne egy ajándék a jobb sarokban. Azért csekkold a garázst. Ami számít az a szezon folyamatban alatt lévő százalék. Ha megvan az 50 akkor az első autó, ha meg a 100 akkor meg a második autót kapod meg.

Az eseménylista százalékosan a tejles szezonra vonatkozik, mind a 4 évszakot bezárólag, míg a mellette lévő egyértelműen a mostani évszakra.

[ Szerkesztve ]

(#10994) Daw93 válasza csab991 (#10993) üzenetére


Daw93
senior tag

Ebben van logika, viszont akkor az autó fölött közvetlenül levő "100% Teljesítve!" szöveget elég szarul találták ki/fordították le. De valószínűleg akkor az lesz amit írtál. Nem baj, a GTO-ra ráhajtok azért.. A kis kockaporsche meg akkor ment a levesbe :D
Köszi

[ Szerkesztve ]

GTA Online: Daweee93

(#10995) csab991 válasza Daw93 (#10994) üzenetére


csab991
senior tag

A magyarítás tényleg nem az erőssége, akárki is felelős érte és valóban ez az elrendezés is kicsit csalóka. Mindenesetre a GTO-hoz már nagy valószínűséggel elég lesz 80%-ot teljesíteni, ahogy azt írták már korábban.

(#10996) eLit-MiLan


eLit-MiLan
senior tag

Hali!

A légi kitéréses küldinél most egyébként én értek félre valamit (amig levegőben vagyok kell megelőznöm valakit, nemde?), vagy ezt itt: [link] irhatom a listámra mint bug? :)

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#10997) CJ4567 válasza eLit-MiLan (#10996) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem kaptál airborne pass skillt (magyar játékban nem tudom, hogy van), így nincs bug. Legegyszerűbb a Mountain Foot Cross Country, vagy a Mudkickers 4x4 versenyt megcsinálni (itt megtalálod mindkettő helyét), a Mountain Foot-on a heti bajnokságon (S1 900, rally monsters, DS3 Racing autót kapod érte) is bedobja.

No Sana No Life

(#10998) eLit-MiLan válasza CJ4567 (#10997) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Igen, nem kaptam, és erre gondoltam, hogy miért nem. Air skill (ugratás) + Pass skill (elsuhanás) kell tudtommal az Airborne Pass skillhez, és mindkettőt megkaptam, csak magát az airbornet nem.

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#10999) Skeleton01


Skeleton01
aktív tag

Volt most egy kis időm belemélyedni a nemrég beszerzett Motorsport 7-be. Nekem nagyon bejön egyelőre, a látvány szuper és a játékmenet gamepaddal is teljesen rendben van, rengeteg verda, kiváló helyszínek.
Viszont azt látom, hogy a FE autókat itt nem lesz egyszerű bezsákolni, hiába sikerült elég gyorsan tier 5-be jutni, nem megvásárolhatóak. VIP pass mennyire éri meg ilyen szempontból? Ha jól láttam ott nyitható giftként be lehet zsákolni őket, vagy csak néhányat? (M4, GTR Black Edition, RAM, amiket láttam egy videóban.)

(#11000) CJ4567 válasza Skeleton01 (#10999) üzenetére


CJ4567
veterán

Már nincsenek nyitható autók, az összes lootbox ki lett szedve a játékból. Megveszed a VIP-et, és azonnal jár hozzá.

No Sana No Life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.