Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) Istyu74


Istyu74
aktív tag

Sziasztok ,
Windows Fall Creators update frissítés utána ezt a hibakódot kapom az áruházból ha indítanám a játékot: Nem elérhető az ön fiókjában hibakód: 0x803F8001
Valakinek valami ötlet ? :W

Richie0717

Köszi próbálom,bár most valamiért nagyon lassan tölti lefelé.

[ Szerkesztve ]

Üdv, István.

(#5002) Stevenstyle válasza IntelKiller7 (#5000) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Az is lehet... nekem még hál Istennek sikerült behúznom 16ezer párszáz Forinttért (saját bankos váltással) az Ultimate-et. Legalább egy kis vigasz, a csalódottságomra :D

[ Szerkesztve ]

(#5003) #10927360 válasza Istyu74 (#5001) üzenetére


#10927360
törölt tag

Telepítsd újra a játékot, olvastam más fórumon is ezt a hibát. Ez hátha megoldja.

(#5004) hackeeeee válasza Istyu74 (#5001) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem hibakód sem volt, csak nem indult el a játék.

Valszeg a játék újratelepítése meg fogja oldani a gondot.

Véleményem szubjektív...

(#5005) IntelKiller7 válasza Stevenstyle (#5002) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Az se rossz ár. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#5006) ForRedGlory válasza Istyu74 (#5001) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Szerencsére nekem pöccre indult utána is.

Le is toltam egy Endurance futamot Spaban este a foci előtt. Kb a 15. körben az balkanyarban az íven állt egy kocsi én meg alig tudtam kikerülni... mondom mi van? Nyomtam egy rewindet, de akkor már nem volt ott, hanem szépen ment előttem.

Kész vagyok ezektől a bugoktól, hemzseg tőle a játék. Azt szereterm, amikor kocsit veszek és a "save" résznél örök körforgásra ítéltetett a játék. Nem lép tovább, semmire nem reagál, de persze kiírja, hogy mentés van, nehogy kilépjek már. :D Alt+F4 oldja csak meg a gondot...

[ Szerkesztve ]

(#5007) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

De örülök ilyenkor, hogy Xboxon nyomom. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#5008) #10927360 válasza ForRedGlory (#5006) üzenetére


#10927360
törölt tag

Ez nem bug, hogy az AI hibázik aztán rewind után nem! Ez már 4 résszel ezelőtt is így volt.

(#5009) ForRedGlory válasza #10927360 (#5008) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hibázott, ja :D Egy helyben állt a pályán. Direkt lelassítottam, amikor megelőztem, hogy mit csinál. Állt hosszú másodpercekig, mint ami belefagyott az aszfaltba. Nem hibázott... egyszerűen nem mozdult.

[ Szerkesztve ]

(#5010) #10927360 válasza ForRedGlory (#5009) üzenetére


#10927360
törölt tag

Akkor nem szóltam! :DDD

(#5011) Istyu74 válasza hackeeeee (#5004) üzenetére


Istyu74
aktív tag

Megoldotta szerencsére, csak azt nem értem este még jó volt update után, aztán délelőtt már hiba üzenetet dobott.
Meg ugye akinek lassabb net van, az a haját tépheti hogy megint 100 gigat tölthet lefelé.

Üdv, István.

(#5012) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Legalább tudom mi a megoldás, ha vasárnap este nem tudok körözgetni, csak mire tényleg leszedi újra a 100GB-t, a hajamat leteszem. :DD

Sic Parvis Magna

(#5013) hackeeeee válasza ForRedGlory (#5006) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem olyan volt egyszer, hogy a verseny elejétől kezdve keresztben állt egy autó a célegyenesben, majd a futam végén elindult.

A loop bug is volt már, egyszer.

@Istyu74: Gyorsabb nettel sem kellemes, amikor néha bőven 100Mbps alatt döcög csak. :(

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5014) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Másnál sincs 16:10-es felbontás?

Ismerősömnek most adtam oda home-olva a játékot, és most mondta, h nincs 16:10..

Véleményem szubjektív...

(#5015) BeZol válasza hackeeeee (#5014) üzenetére


BeZol
őstag

Bárcsak ez lenne a legnagyobb gond. Inkább ne dobáljon ki random x percenként, mert ez így kiszámíthatatlan és csak elveszi az ember kedvét. A büdös életbe nem tanulok meg így kormánnyal játszani :( (rohadt nehéz és szokatlan, kontrollerrel 1,5 secet úgy verek magamra az 1perces körön, hogy 10ből 9szer fixen annyi lesz az idő, míg kormánnyal 10ből 2xer ha sikerül 1,5seccel megközelíteni, mert legtöbbször vmelyik kanyarban kipörgök a francba :DDD )

(#5016) hackeeeee válasza BeZol (#5015) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nálam nincs crash.. Havernál sincs, csak mondjuk Ő 1920*1200-ban tolná az FM7-et, és nincs.. :(

Véleményem szubjektív...

(#5017) pethYeti


pethYeti
addikt

Most nálam új win10 update-tel versenyek végén malmozik 2-3 percet... :W

(#5018) Bib válasza pethYeti (#5017) üzenetére


Bib
őstag

Én tiszta telepítéssel raktam fel,mintha szebb is lenne de gondolom placebo. De rendesen fut,minden ok.

(#5019) Dzsuri89 válasza IntelKiller7 (#5007) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Csak egyetérteni tudok Veled, az egész topik sajnos azzal van tele, hogy a PC-sek hogy s*opnak a játékkal. :D
Vegyetek konzolt, ha játszani akartok! :D

(#5020) hackeeeee válasza Dzsuri89 (#5019) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, Én még ezek mellett is inkább játszom PC-n 60 fps-sel 1440p-ben. :)

Ha lenne túl sok gond, akkor áttolnám XO-ra, de nincs.. szerencsére.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5021) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Nálatok az autóválasztó menüben hibátlanul működik a "filter" rész?
Ha bármilyen szűrésre nyomok egy APPLY-t, akkor semmi nem változik az autók sorrendjébe, illetve ha olyan a feltételem akkor el tűnnek az oda nem illő járművek.

(#5022) IntelKiller7 válasza hackeeeee (#5020) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Na majd az X-el mi is nyomjuk 4K-ban 60FPS-el. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#5023) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Na gyerekek ezt én is beszoptam... Egyszer csak eltűnt hipp-hopp pár alkalmazásom (Chrome, utorrent, stb)... de a legmegdöbbentőbb, hogy szőrén-szálán eltűnt a Windows STORE.... szóval akkor jöhet a clean install. Ilyen a mesében nincs... Ja után szedhetem le az FM7-et és az FH3-at újra :D

[ Szerkesztve ]

(#5024) hackeeeee válasza ForRedGlory (#5023) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Eltűnt az áruház, csak úgy?!

A reinstall-on Én túlvagyok.. de ez.. pff..

Véleményem szubjektív...

(#5025) hackeeeee válasza IntelKiller7 (#5022) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Valamikor szánok rá időt, és tolok pár verseny-t One-on.. Mert ott még nem próbáltam. :)

Véleményem szubjektív...

(#5026) Csapoati válasza hackeeeee (#5025) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én azon játszom mostanság, mert stabil a 60 fps és nem kell félnem attól, hogy kivág a játékból. Egy 2-3 körös versenynél ez nem katasztrófa, de amikor az endurance versenyeket nyomja az ember, nem akar emiatt is izzadni. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5027) hackeeeee válasza Csapoati (#5026) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Egyszer indítottam el, semmi több, de kipróbálom majd. Köszi a tippet. :)

Véleményem szubjektív...

(#5028) Stevenstyle válasza Dzsuri89 (#5019) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Konzolon is csak annyival jobb a helyzet, hogy nem crashel 2 percenként, csak napi 1x vagy 2x, de box-on is hemzseg a játék a bugoktól és a turn10-től NAGYON nem ezt szoktuk meg.

(#5029) hackeeeee válasza Stevenstyle (#5028) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A Horizon 3 után engem semmi sem lep meg... Ahhoz is kellett bő fél év, mire nagyjából helyrerakták.. Ott is volt egy rakat bug, plusz a PC-s változat gyengeségei.

Véleményem szubjektív...

(#5030) Stevenstyle válasza hackeeeee (#5029) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Bár megvan a Horizon 3 is, de azzal kb 2-3 órát ha mentem összesen, nekem túl arcade volt. A Motorsportokból tudok kiindulni és ott eddig azért ilyen nem volt. Nem tudok nem elvonatkoztatni az összefüggéstől, hogy ez az első multiplatform Forza Motorsport és, hogy nem-e ezért félkész az egész cucc.

[ Szerkesztve ]

(#5031) ForRedGlory válasza hackeeeee (#5024) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A frissítés után tűnt el, de általánosságban évek óta szívnak ilyennel páran. :)

Sebaj, úgyis lassan érett már a windows clean install.

(#5032) Csapoati válasza Stevenstyle (#5028) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez fura, nekem még egy crash sem volt X1-en, meg bugokkal sem igazán találkoztam. A menü szaggat, amíg tölt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5033) 30z.Samu válasza Csapoati (#5032) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én PC-n sem találkoztam különösebb dolgokkal. Oké, a menü akad, de a játék folyamatos, nem tapasztaltam textúra hibát. Csak kopogjam le, mert lehet, hogy a frissítés után letérdel az egész hóbelebanc. :D Vasárnap kiderül.

Sic Parvis Magna

(#5034) Stevenstyle válasza Csapoati (#5032) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Az nem baj, sőt örülj neki.

Nyilván más módon és más intezivítással is használjuk a játékot. Gondolom nem próbáltál 14+ fős lobbyt időben elindítani, hogy belátható időn belül végezzetek is egy versennyel :D akkor láttál volna cifrákat, meg hallottál volna a résztvevőktől :D Minden 4. indításra azért csak összejön az időmérő és a 2 futam is. Nyilván közben bőszen imádkozol, hogy most éppen senkit se hagyjon a lobbyban, mindenkinek töltse be a hangokat a játék, senkit se dobáljon ki, ne indítson el random embereket előbb a rajtrácsról és úgy egyáltalán a lobby elindítása után betöltse a pályát, mert az sem sikerül mindig. Ja lobby állítás közben ne b*sszon ki a Dashboardra.

Az már csak hab a tortán, hogy tegnap én kis naív megpróbáltam visszanézni a replayt, abban a reményben, hogy már nem csak 25 percet tud felvenni a játék mint a 6-ban. Először annak rendje és módja szerint belefagyott, utána elindult, de még mindig ugyanaz a szitu mint a 6-ban... illetve rosszabb mert a végén nem megáll, hanem mutat egy fals rajtot és ennyi.

Sorolhatnám ,még napestig mert ez csak ami most hirtelen eszembe jutott...csak értelme nem lenne.. előbb utóbb csak érkeznek a nagyobb javítások. Nyilván időbe telik, csak a legtöbb olyan alap probléma, aminek illett volna kibuknia a tesztelés során (ha volt olyan), vagy már a 6-ban is jelen volt. Azért a Turn10 neve miatt még mindig pozitívan állok a dologhoz és úgy vagyok vele, hogy hamarosan csak javítják az egészet és befejezik a játékot, eltűnnek a coming soon feliratok is.

[ Szerkesztve ]

(#5035) IntelKiller7 válasza Stevenstyle (#5028) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Közel 100 órát játszottam már One-on és 0 crashem volt. Menü néha beakad, meg az auto választós rész szaggat, de amúgy semmi.

Ja és eddig 1x droppolta az FPS-t a játék 2 pályán egymás után. De semmi textúra hiba vagy kifagyás, nagyobb akadozás nem volt.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#5036) hackeeeee válasza Csapoati (#5032) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tegnap toltam 1 versenyt, hasonlót tapasztaltam.

Ugye Nekem PC-n sem volt még komoly gondom, szerencsére, leszámítva az fps ingadozást, ha nincs fps lock.

@Stevenstyle: A horizon mindig is erről szólt. Nincs is ezzel gond. :) Csak ott is hagyott némi kívánni valót a PC-s port.

@ForRedGlory: Most, hogy mondod, az előző creators update-nél mintha olvastam volna ilyenről.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5037) Stevenstyle válasza IntelKiller7 (#5035) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Nincs ezzel semmi gond... örülj neki, hogy te még nem futottál bele hasonlókba.

Textúra hibával én sem, fps droppal meg speciel én nem találkoztam. ettől még létezhet persze és elhiszem, hogy előfordulhat, de hál istennek a folyamatossággal nálam nem volt még gond. Sőt ilyen tekintetben egyértelműen jobb mint az előző rész.

[ Szerkesztve ]

(#5038) IntelKiller7 válasza Stevenstyle (#5034) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Mostanában úgy menő játékot kiadni, ha béta teszt után nem sem veszik észre a hibákat benne. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#5040) btf válasza Németh Péter (#5039) üzenetére


btf
aktív tag

Én frissítettem Fall Creators-re, előtte és utána is a FH3 és a FM7 is jól ment.

FM7-nél, most mintha kevésbé akadna a menü. (de lehet ez placebo :DD )

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#5041) hackeeeee válasza btf (#5040) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

FH3-at nem érinti.. A motorsport-nál Én annyit vettem észre, hogy "elengedett" FPS mellett jóval kisebb a dropp.. Persze így is van, és zavaró, de kevésbé nagy, és nem akad, lassul meg tőle a játék.

Véleményem szubjektív...

(#5042) IntelKiller7 válasza hackeeeee (#5041) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Elvileg mindent kell érintenie. Mert ez nem csak az FM7 miatt kiadott update. Pl CS:GO is jobban fut meg mégcsomó játék. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#5043) horvathpeter


horvathpeter
aktív tag

Sziasztok.

Egyik ismerosomnel az a problema, hogy elindul a jatek FM7 es FH3 is, de mikor a felhot akarja szinkronizalni nem csinal semmit. Hagyta ejjelre is, 0% volt. Delelott felhivott egy pesti szamot, Microsoft ugyfelszolgalat vagy mi volt es azt mondtak neki, hogy mivel nem eredrti a win ezert nem szinkro izal. Nekem sem eredeti a win, egyik nap ujratettem a horizon 3-at es szinkronizalt. Lehet ilyen, hogy tenleg azert nem jo mert nem eredeti? Valakinek ilyennel tapasztalata/problemaja?

Koszi.

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#5044) Németh Péter válasza horvathpeter (#5043) üzenetére

A legegyszerűbb, ha kipróbálja egy eredeti Windows-al. Ha ott működik, akkor az volt a probléma. Úgy tudom, de ez nem biztos, hogy csak a "népszerű" sorozatszámokat blokkolják.

(#5045) horvathpeter


horvathpeter
aktív tag

Xboxon be tudott az accjaval jelentkezni egy masik ismeros. Az amugy mi, hogy "nepszeru" kodot blokkolnak? :) kmspicoval van aktivalva a win.

[ Szerkesztve ]

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#5046) Németh Péter válasza horvathpeter (#5045) üzenetére

Amikor bejelentkezik egy Windows a központba, mond magáról egy sorozatszámot. Ha túl sok kliens mondja magáról ugyanazt a számot, akkor blokkolják. Erről vagy 10 éve olvastam, nem tudom most mi van. Ugye a tört Windows töréstől függően kb. annyit csinál, hogy saját magáról azt hiszi, hogy rendben van. De amikor felkeresed a Microsoft szervereket, pl. felhő szinkronizálás gyanánt, akkor mondani kell egy Windows sorozatszámot. Szóval lehet, hogy a te törésed nem olyan népszerű, mint a haverodé.

(#5047) IntelKiller7 válasza Németh Péter (#5046) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ez Windows 7-nél volt probléma. Most már minden újraindításnál generál 1 kódot. Legalábbis a 8nál még így ment a KMS.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#5048) horvathpeter


horvathpeter
aktív tag

Nekem is ugy remlik, hogy uj kodot general a km.

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#5049) Németh Péter válasza horvathpeter (#5048) üzenetére

Mindenesetre az ügyfélszolgálat tudta, hogy nem eredeti a Windows, szóval érdemes lenne arra gépre fölrakni egy eredetit és megnézni mi történik.

(#5050) 30z.Samu válasza horvathpeter (#5045) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez már lehet súrolja a warez határát.

Sic Parvis Magna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.