Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11001) Csapoati válasza eLit-MiLan (#10998) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem egymás után kell az ugratás és előzés, hanem ugratás közben kell előzni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11002) eLit-MiLan válasza Csapoati (#11001) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Igen, videómban pont ezt csinálom :) Ugratás megkezdésekor 3. helyen vagyok, levegőben 2. leszek, majd földet érek.

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#11003) Dante73 válasza eLit-MiLan (#11002) üzenetére


Dante73
tag

Másiknak is levegőben kell lennie az előzés pillanatában.

(#11004) maximilian4 válasza Dante73 (#11003) üzenetére


maximilian4
addikt

Extreme offrodos küldiben könnyű meg megcsinálni. A bányánál lévő versenyen pl.

Maxi

(#11005) Bib válasza Daw93 (#10991) üzenetére


Bib
őstag

Ha meglesz a 100% akkor bearanyozódik a felirat és megkapod az autót.

(#11006) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Az a mutató egy kicsit furán áll :U
Lola T70 ma pörgettem. De sajnos nem valami nagy ritkaság a piacot nézve :(((

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#11007) Skeleton01 válasza ProgenXL (#11006) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Régebbi versenyautóknál előfordult, szándékosan így lettek a műszerek beépítve, hogy mindegyik a mutató középállásakor jelezze az optimális értéket.

(#11008) ProgenXL válasza Skeleton01 (#11007) üzenetére


ProgenXL
őstag

valóban több képen is így szerepel. érdekes megoldás.

Gunner for life

(#11009) eLit-MiLan válasza Dante73 (#11003) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Hát én mindenhol csak azt olvastam, hogy ugratás közben előzz, nem volt meghatározva, hogy a másik mit csináljon. Na mindegy is..

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#11010) BenQhunria


BenQhunria
tag

Sziasztok!
Hol találok Forza 7 átlátható táblázatot milyen autók érhetők el a játékban?
Gondolok itt ,hogy melyik kategóriába van 1.2...5!

[ Szerkesztve ]

Titkok nélkül nincs biztonság,biztonság nélkül nincs győzelem.

(#11011) KEAN válasza BenQhunria (#11010) üzenetére


KEAN
tag

Hi. Pl itt: https://forza.fandom.com/wiki/Forza_Motorsport_7/Cars

"Persze, hogy tudtam, csak nem sejtettem!"

(#11012) Strauss


Strauss
senior tag

Sziasztok! Arra nem tudtok esetleg valami megoldást , ha nem tud frissíteni a játék, és így nem tudok online lenni ? elején kiírja , hogy nem tudott frissíteni , egy hibakódot. a játék megy , de offline-.Csinálta már egyszer , kb . egy hete ., de megjavult magától. Valaki járt már így?

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#11013) ProgenXL


ProgenXL
őstag

2. helyen vegzek rankedba es 1ligaponttal szúrja ki a szemem a végén...

Gunner for life

(#11014) csab991 válasza ProgenXL (#11013) üzenetére


csab991
senior tag

Nem a legjutalmazóbb a ranked rendszer. Ha náladnál sokkal alacsonyabb rangúak ellen sorsol be és győzöl, úgy még veszíthetsz is pontot.

(#11015) ProgenXL válasza csab991 (#11014) üzenetére


ProgenXL
őstag

ketten voltunk rangosak. a tobbi rang nelkul.
Az lenne a normal ha rankedba csak rangosak johetnenek..

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#11016) CJ4567 válasza ProgenXL (#11015) üzenetére


CJ4567
veterán

És akinek nincs rangja, annak hogy legyen, ha nem játszhatna? :F

No Sana No Life

(#11017) csab991 válasza ProgenXL (#11015) üzenetére


csab991
senior tag

Akinek nem mutat rangot, az még most csinálja a 10 kvalifikáló versenyt, ami rankednak számít, tehát nekik is van már rangjuk technikailag. Az is lehet, hogy valakinek magas rangja van, csak most csinálja a havi 1 kvalikfikáló versenyt, így az megint csalóka lehet. De ha végén jó helyezést érsz el és kevés pontot kapsz akkor valószínűleg alacsonyabb rangúak ellen mentél.

[ Szerkesztve ]

(#11018) csab991


csab991
senior tag

Valamikor az új patch is megérkezhetett, már elérhető a Pontiac GTO 80%-al.

(#11019) DjDanee87 válasza csab991 (#11018) üzenetére


DjDanee87
addikt

Az egész szezonra szóló követelmény is 50-80 lett?

(#11020) csab991


csab991
senior tag

Igen, a Caprihoz is elég lesz a 80%.

(#11021) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Marha nehéz nyerni ezt a hülye homokozós eseményt, pedig kellene a 100%-os folyamathoz (GTO). :D Sok gyökér első meccs után kilép. Én sem vagyok túl jó benne, de az a sok főttojás, akit magam mellé kapok. :O :D

Szerk.: "Valamikor az új patch is megérkezhetett, már elérhető a Pontiac GTO 80%-al." - Ah, csak most olvastam! KIVÁLÓ! Javasolni akartam volna a fejlesztőknek, hogy a CREW példája okán vagy legyen több feladat, és mondjuk 12 versenyből kelljen 10-et teljesíteni, vagy 10-ből legyen elég 8. Imáim meghallgattattak. :D

U.i.: A Forzathon pontokat viszont kicsit fölé lőtték, sokat kell farmolni. Egy ideje jelentősen drágábbak az autók.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#11022) Darko_addict válasza Darko_addict (#11021) üzenetére


Darko_addict
őstag

Nekem automatán nem adta be a frissítést, és engedett is játszani. Áruházban kellett ráfrissítsek manuálisan.
Nagyon gagyi, hogy szinte kincset keresve kell felkutatni a patchnote-ot... Egyébként nem Februárra ígérték a 2. nagy DLC-t?

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#11023) CJ4567 válasza Darko_addict (#11021) üzenetére


CJ4567
veterán

Azért lőtték ennyire fel az árakat, mert visszatérő autókról vannak szók általában (pl. a ZR2), és tudják a fejlesztők, hogy rengeteg pontja van sok játékosnak (nekem nem :DDD).

No Sana No Life

(#11024) csab991 válasza Darko_addict (#11022) üzenetére


csab991
senior tag

Szerintem nem volt február konkrétan megadva.. Valószínűleg húzzák ameddig tudják, ez az utolsó Forza ebben a generációban. A kövekező valószínű a FM8 lesz 2020-ban, így csak 21-re fog jönni leghamarabb a következő Horizon.

(#11025) Gabor777


Gabor777
aktív tag

Arról tudni már valamit, hogy a wall ride mikor lesz javítva? Volt vmelyik peccs noteban, hogy dolgoznak rajta...de dátumra nem emlékszem.

(#11026) Csapoati válasza csab991 (#11024) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Horizon 3-nál is decemberben és májusban jött a 2 nagy dlc, ha jól emlékszem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11027) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Nálam folyamatosan session bontás és újracsatlakozás van, random időközönként. Másnál is van ilyen?
Van rá egyáltalán megoldás? Olvastam ezt a fórumtopic-ot, ott mások is panaszkodnak. Egyikük azt tapasztalta h pont akkor történik amikor felhőben ment a játék az xbox szolgáltatással.. és nem tudtak megoldást, az uccsó hsz már 28 napos.
Telekom net.......

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#11028) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Mindenki jól járt :))

Gunner for life

(#11029) Skeleton01


Skeleton01
aktív tag

Még mindig Motorsport 7, így néhány óra intenzívebb versenyzés után elmondható, hogy nem bántam meg beruházni rá, sőt, most következnek majd a legdurcább gépek (Indycar, P1 kat.), már próbálgattam is őket, eszméletlenül adja.
Viszont bosszantó, hogy néhány pályán (Long Beach, Rio különösen) előfordul ilyen mikrolag-szerű jelenség graf. beállításoktól függetlenül (cpu és gpu sincs teljesen soha leterhelve), ez ismert jelenség? Mert akkor elfogadom és reménykedem, hogy előbb-utóbb javítják, viszont egy Win. újratelepítést nem szívesen kockáztatnék meg (minden mást próbáltam már, tuningot levettem, lapozófájlt állítottam, játék módot, mikrofont kikapcsoltam...stb.), ha tudom, hogy ugyan így marad.
Annyit még hozzátennék, hogy helyhiányban hdd-re került a játék, viszont egy elég gyors darabra.

(#11030) CJ4567 válasza Gabor777 (#11025) üzenetére


CJ4567
veterán

Elvileg következő patchben jön.

No Sana No Life

(#11031) Daw93 válasza wollnerd (#11027) üzenetére


Daw93
senior tag

Nekem is csinálja.. Idegestő.
Van mikor 2 napig jó van mikor 2 percenként bontja. kb 1 hete csinálja ezt

GTA Online: Daweee93

(#11032) Darko_addict válasza ProgenXL (#11028) üzenetére


Darko_addict
őstag

:D Volt a háttérben valami csereakció, vagy valaki fogta magát és megvette tőled ennyiért?

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#11033) Csapoati válasza Skeleton01 (#11029) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A "gyorsabb" HDD még mindig nagyságrendekkel lassabb sajnos, mitn egy régi és lassú SSD. Érdemes áttenni SSD-re a FM7-et, ha valahogy mégis meg tudod oldani.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11034) ProgenXL válasza Darko_addict (#11032) üzenetére


ProgenXL
őstag

Kiraktam max áron amennyiért engedte. Nem csereberélek :)

Gunner for life

(#11035) wollnerd válasza Daw93 (#11031) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Nos, megnéztem hogy látja az Xbox app a NAT-ot. Nem open.

A képen látszik a teredo állapota is. (Rendben van?)
Mit kéne csinálom hogy Open legyen a Nat? Próbáltam a guglit de nem lettem okosabb.
Teredo-t kéne vmire állítanom, vagy/és a portot kéne nyitnom wintűzfalban vagy inkább routerben? Milyen portot használ az xboxapp és a forzahorizon4?

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#11036) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Oh hogy én mennyire imádom a csapatos online versenyeket :U Még egy "Csá" és "LOL" is jött a kedves csapattárstól:
https://www.youtube.com/watch?v=HovUNp-LwSA

(#11037) ProgenXL válasza wollnerd (#11035) üzenetére


ProgenXL
őstag

Engem is leszokott dobni onlinebol. Leginkább versenyek után, de van hogy random. Annyira nem figyelem.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#11038) wollnerd válasza DjDanee87 (#11036) üzenetére


wollnerd
aktív tag

FH4-ben csetelni az írott formában tényleg csak az "előregyártott" mondatokkal lehet?
Hogy lehet többfélét kiválasztani? Úgy értem ha billen nyomok egy V-t és csak 4 mondatot látok előre. (Üvd, jó kocsi, Bocsi, utolsónemtudommi) Hogy lehet előhozni pl. a 'köszönöm'-öt vagy 'driffességes!'-et?

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#11039) maximilian4 válasza DjDanee87 (#11036) üzenetére


maximilian4
addikt

De szeretem ezeket. És mennyi barom van. Én már nem is megyek csapatos versenyt, mert egyszerűen teli van ilyen 10 éves agyhalott selejtekkel akik nem képesek felfogni a játék lényegét. Amúgy jók lennének ezek az online versenyek, csak tényleg kéne valami szabályrendszer. Mondjuk ha checkpoint előtt a rendszer egy kurva nagy erőhatást érez a zászlóval ellentétes oldalról, akkor ne engem szopasson már meg pluszban.

Maxi

(#11040) Csapoati válasza wollnerd (#11038) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Be lehet állítani (talán a garázsban vagy a beállításoknál?), hogy melyik 4 kifejezés legyen elérhető gombnyomásra.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11041) CJ4567 válasza DjDanee87 (#11036) üzenetére


CJ4567
veterán

Ezért nem játszom csapatosat, hanem inkább free-for-all-t, ott legalább a csapattársakra nem kell figyelni.

No Sana No Life

(#11042) wollnerd


wollnerd
aktív tag

De b*sszottul idegesítő hogy mindent csináltam már a teredo-val kapcsolatban, már minden ok, Nat is Open, de még így is random időközönként ledob majd újracsatlakozik, mindezt a Forzahon Live, vagy a kalandos verseny közben rohadt jól jön.... :(((
Javítsák már ki végleg!!!! :O Az első 1.5 hónapban a telekomosok nem tudtak online-ozni, most meg folyamatos le-feldobálózás....
Kikapcsolódásért vettem a játékot, nem azért hogy ez a probléma állandóan idegesítsen és reménykedni hogy ne dobjon le egy verseny közben.... :(((

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#11043) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Kíváncsi vagyok mennyire jön össze a szezon playlist összesített %. Lehet meglesz a 80% és a Capri FE már ma.

(#11044) csab991 válasza DjDanee87 (#11043) üzenetére


csab991
senior tag

Meglett végül? Úgy lenne logikus hogy 75% lenne a max ezen a héten, de mivel a rivális és ranked olyan sokat nyom a latba, lehet több is akár.

(#11045) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Ez a Forzathonos 911 GT3 tud valami spécit? Ugyanolyan tucat Porsche-nak tűnik, mint a többi.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#11046) csab991 válasza Darko_addict (#11045) üzenetére


csab991
senior tag

Nem rossz autó, de semmi extra, a 2016-os GT3RS fürgébbnek érződik nála, mondjuk ez szerintem gyönyörű gép.

[ Szerkesztve ]

(#11047) Skeleton01 válasza Darko_addict (#11045) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Szerintem S2-ben nagyon kompetitív gép, pvp-ben is, tavaly ősszel volt először forzathon autó, én gyakran választom, nem csalódtam benne.

(#11048) Skeleton01 válasza Skeleton01 (#11047) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Kicsúsztam a szerkesztési időből, elnézést a duplázásért, azt még hozzátenném, hogy a csúcssebesség a gyengéje, viszont kiválóan gyorsul, és a kanyarsebessége is meggyőző, tehát technikásabb vonalvezetésű eventekre ideális.

(#11049) DjDanee87 válasza csab991 (#11044) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nemtudom, nem volt időm játszani, majd holnap vagy a hétvégén :/

(#11050) CJ4567 válasza csab991 (#11044) üzenetére


CJ4567
veterán

Ha mindent megcsinálsz, 94%-on lesz a playlist ugye, így 80%-ot írni, ami valójában 79.5% körül van, így csak ma tudod megszerezni a Capri-t. :DDD

Amúgy a 911-eknél valami fura. A '16-os 911 GT3 gyári szárnya állítható, a '19-esé nem, ahogy a '18-as 911 GT2 RS-é sem. :F

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.