Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9601) s7evcsenko válasza csab991 (#9600) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nem foglalkoztam semmivel, megláttam egy olcsót bent, repültem is rá...
Nem néztem az eladót :DDD

Azért köszönöm itt is. :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9602) Daffni2 válasza DjDanee87 (#9593) üzenetére


Daffni2
addikt

Lehet. Lépj be az áruházba és válaszd ki ajándékként vásárlásra.E mail címet kell megadni oda küldik a kódot

"Aki ad,az nyer"

(#9603) IntelKiller7 válasza DjDanee87 (#9593) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Igen lehet. A vásárlás gomb alatt van, hogy vásárlás ajándékként. Oda kell beírni 1 e-mail címet ahova küldik a kódot.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9604) DaveHutt válasza CJ4567 (#9598) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ha esetleg lenne vkinek 911 GT3 RS ‘19, az ne tartsa vissza, szívesen megvenném teljes áron.

(#9605) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Veszett már el Pörgetésetek? Vettem egy Szupert 150 FP-ért, ki is forgattam. Majd nyertem egy PvP-t, ahol az első helyért kaptam egy Szupert, egy Pörgetést és 15.000 kreditet. Így összesen volt 1 Szuperem és 3 Hagyományosom. Nem használtam el azonnal, de 2 meccsel később megütöttem az 1. csillag 100-as szintet, ahol kaptam még egy Szupert, amit automatikusan el is használt. 2 x 15.000 CR + sapka WP GG. Visszaléptem a menübe és kereken 0 Szuperpörgetésem volt. Egy db elveszett. :O

Másik kérdésem: 5.2M az F1 GT bolti ára, 100e-ből fel lehet tuningolni és teljesen általános, hogy azonnali megvásárlással 5.6-5.8-ért elviszik! Mi van a hátterében, miért nem boltban vesznek az emberek akkor?

:R

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9606) DjDanee87 válasza Darko_addict (#9605) üzenetére


DjDanee87
addikt

Gondolom nem nézik meg előtte az autoshow árat. Most én is AHval szerencsétlenkedek. Próbálom olcsóbban beszerezni a hiányzó verdákat. Érdekes hogy Audi RS7 is van vagy 10db AHban és mindegyik drágább kivásárolva mint autoshowból :F

Pörgetés még nem tűnt el, de ma volt hogy nem unlockolódott egy kipörgetett duda hang.

[ Szerkesztve ]

(#9607) csab991 válasza DjDanee87 (#9606) üzenetére


csab991
senior tag

Duda hangot szintúgy nem oldotta fel. AH-n a legdrágább verdákat lehet olcsón venni. Szinte az összes ami 10M CR autoshow-ban, azt AH-n olyan 2M CR körül már el lehet vinni.

(#9608) Baxo89 válasza DjDanee87 (#9586) üzenetére


Baxo89
tag

Köszi a tippet. Gyönyörűen lehet ìgy farmolni. Trükkdal az melyik? Az is növelné a pontszorzót. Érdemes még ezen az autón még tuningolni vagy jó ez ìgy ahogy megtetemtették? 😁 BMW M6

(#9609) Methionyl válasza Darko_addict (#9605) üzenetére


Methionyl
senior tag

Én azt utálom, mikor gyűjteném a Super Pörgetést, és egy verseny után szintet lépek instant kapok egy sima pörgetést és egyből be is adja, hogy pörgessem..csak nem a sima pörgetést adja, hanem a supert. Persze a sima pörgetésem megvan, de bosszantó hogy nem akarom azt pörgetni de ezt dobja be :(((

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#9610) DjDanee87 válasza csab991 (#9607) üzenetére


DjDanee87
addikt

Miután írtam, még egyszer kipörgettem még aznap: továbbra is bugos...

Tegnap és tegnapelőtt sokat AHztam. Meglett minden autoshowban 5M fölötti értékű kocsi olcsóbban. 23 autót vettem AHból 177M credit összértékben és csak 36,4M creditembe került. Most újra pénzt kell gyűjtenem, mert alig maradt talán 1 millió, de ahogy néztem az 5M alattiak még lehetet nehezebben lesznek meg. Ilyen hogy Lambo Veneno és hasonló gyors kocsik használva vannak és nem adják olyan olcsón, mint a régiségeket.

________________________
(#9608) Baxo89: Trükkdal az megnöveli a szorzót 10x-esre. Érdemes megvenni a házat ami feloldja, ha jól emlékszem nem volt drága. A kocsit én a videó készítőjének a setupjával használom (Don Joweon Song). Jó alapból is, de minél gyorsabb annál hamarabb végig lehet érni a kifutón és gyorsabban jönnek a pontok.

[ Szerkesztve ]

(#9611) s7evcsenko válasza Darko_addict (#9605) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Másik kérdésem: 5.2M az F1 GT bolti ára, 100e-ből fel lehet tuningolni és teljesen általános, hogy azonnali megvásárlással 5.6-5.8-ért elviszik! Mi van a hátterében, miért nem boltban vesznek az emberek akkor?

Én elég sok lét szedtem össze AH-zással, így erre most ránéztem.
3db-ot vettek meg egymás után, mire feltűnt, hogy valami nem stimmel (fogyott a pénzem). :DD
811 000 CR-t von le az AH jutalék címszóval!!! :Y
Ez brutál sok... ez eddig is ennyi volt?
Megnéztem egy Senna-t, ott csak 90k-t, de az se tűnik kevésnek.
Előfordulhat, hogy variáltak a jutalékkal? Vagy ez mindig ennyi volt?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9612) csab991 válasza DjDanee87 (#9610) üzenetére


csab991
senior tag

Én is ezt tapasztaltam, a gyorsak és drágák már nem mennek olcsón. De amúgy, még több az esély rá, hogy ki pörgeted azokat az autókat, amik hiányoznak a garázsodból így, szóval lehet meg sem kell majd venned. Nálam betelt a garázs, eltávolítottam 4 Abarth kocsit, hogy legyen hely, és szinte minden 4-5. pörgetéssel azokat dobja vissza. Mondjuk nyilván a legendás ritkaságút meg még kisebb eséllyel adja.

Elvileg 15%-ot von le az AH.

[ Szerkesztve ]

(#9613) s7evcsenko válasza csab991 (#9612) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Az nagyon sok, annyit szerintem nem vont le eddig.
Meg most sem, mert mint írtam 90k-t vont le egy 1 milláért eladott Senna után.
Max azt tudom elképzelni, hogy sávosan vonja.
Na majd megnézem a 2,5 millás Könignél mit von le.

Visszatérve az F1 GT-re tényleg fura, hogy instant veszik 5,8-ért, pedig még a 100k kreditet is kiszedtem belőlük (mondjuk ezzel csak a bukót csökkentettem ezesetben). ;]

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9614) hülyegyerek válasza s7evcsenko (#9613) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Tegnap vettem egy x-eset 5M-ért. Spóroltam rajta 300k-t :K

Brutál ez az autó. Mindent visszavettem rajta alapra, csak kapott egy jobb gumit. Félelmetes a kanyarsebessége.

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#9615) CJ4567 válasza hülyegyerek (#9614) üzenetére


CJ4567
veterán

Akkor az MC12 FE-t, vagy a 911 GT3 PO-t(pre-order, néha feltesznek egyet AH-ba) kéne kipróbálnod, azok még durvábban kanyarodnak ;]

No Sana No Life

(#9616) csab991 válasza CJ4567 (#9615) üzenetére


csab991
senior tag

A 720S PO-t se hagyd már ki akkor, a 3G-s oldalgyorsulásával, kb. az összes kanyargós speedzone-ra a leggyorsabb.

(#9617) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A mikulássapi nektek se jelenik meg a karakter fején?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9618) btf válasza Csapoati (#9617) üzenetére


btf
aktív tag

Nálam is ez volt, a bajuszt kellett levennem a karakterről, aztán már megjelent.

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#9619) Daw93 válasza csab991 (#9612) üzenetére


Daw93
senior tag

Betelt a garázs? Hány autó a max?

GTA Online: Daweee93

(#9620) csab991 válasza Daw93 (#9619) üzenetére


csab991
senior tag

550. De elvileg majd növelni fogják, csak elég körülményes.

(#9621) Daw93 válasza csab991 (#9620) üzenetére


Daw93
senior tag

Köszi, akkor megnyugodtam, van még 200 üres helyem :D

GTA Online: Daweee93

(#9622) Csapoati válasza btf (#9618) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Bakker... köszi!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9623) Methionyl válasza DjDanee87 (#9610) üzenetére


Methionyl
senior tag

Dettó..kipörgettem és ugyan úgy locked...

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#9624) hülyegyerek válasza CJ4567 (#9615) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Pont most gondolkodtam, hogy megveszem a 300s-t, abból meg kiszedem az MC12-t.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#9625) Darko_addict válasza hülyegyerek (#9624) üzenetére


Darko_addict
őstag

Csak egy FE autót oldottam fel eddig. Mindegyik 99 SP-ba kerül?

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9626) csab991 válasza Darko_addict (#9625) üzenetére


csab991
senior tag

Nem, a 99 az a legdrágább a többi ennél kevesebb.

(#9627) ETOM válasza Darko_addict (#9625) üzenetére


ETOM
addikt

Reventon FE nekem 30 volt.

(#9628) tomas51


tomas51
senior tag

Üdv srácok.

Sajnos még mindig kilép a game.
A ram beállítva, mikrofon kikapcsolva, semmi nem fut kb a háttérben, volt alaphelyzetbe állítás is, az se segít. :(
Mi a fasz baja lehet?
Fortune Island óta csinálja!!
Én szerintem egy patch megoldaná.

(#9629) Joccc07 válasza tomas51 (#9628) üzenetére


Joccc07
addikt

Hard disk sentinel van nálad?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#9630) tomas51 válasza Joccc07 (#9629) üzenetére


tomas51
senior tag

nincs.
Azért rohadjon meg, mert semmi nem változott megjelenés óta a gépemen.
A patch után elbaszódott.

(#9631) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Xbox One X - Forza Horizon 4

Nálatok a frissítések után nem lesz egyre lassabb a betöltési idő? Sokkal lasabban tölt be, mint amikor megjelent, legalábbis én úgy észlelem.

(#9632) vicces válasza Dzsuri89 (#9631) üzenetére


vicces
addikt

de. az intro után nekem marad a zene és a fekete kép. ekkor van idöm még kimenni felszurni egy sört is!!
tegnap kimentem a második sörért de hagytam a játékot a mapen, mire visszaértem már nyomott egy kilépést a játék...
viszont az xboxon minden okés :K

:)

(#9633) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Ma is főleg AHn vadászom a kocsikat. Már csak 13 olyan hiányzik, ami megvehető volna Autoshow-ból is (+ a '04 WRX amit pörgetni kéne de nem volt még hozzá szerencsém). Jöhetne lassan a graázsbővítés, mert ahogy nézem nem is volna férőhely - több mint 550 különböző autó van a játékban Forza verziókat külön számolva.

Elég rossz sorsú autókat sikerült levadásznom AHból. Meg lehet nézni az autóválasztásnál az "előéletét" az adott kocsinak. Olyanokat vettem AHból, hogy 4. tulajdonosa vagyok a Ferrari F50-nek, és futott 2km-t, meg GTA Spano tolt 6 versenyt 0 dobogós helyezés - asszem tudom miért lett eladva :D Legtöbb km ebben a kocsiban lesz nálam. Ez nem AHs, első tulaj vagyok, csak ezzel szereztem egy csomó pénzt tegnap/tegnapelőtt az autópályán.

[ Szerkesztve ]

(#9634) csab991 válasza DjDanee87 (#9633) üzenetére


csab991
senior tag

Azt mondták a garázsbővítés a mentéseket is érinti, ezért biztos sokáig hegesztik majd.. Szerintem 7-8. szezon előtt nem igen számíthatunk rá. 2 km-es F50 4 tulajjal az pedig jól hangzik. :D

(#9635) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Üdv Uraim (és Timmy) !
Először is Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Áruljátok már el, lehet valahogy szűrni FH4-ben , hogy a folyamatban lévő bajnokságokat lássam? Mert mindig kínlódok vele, hogy megtaláljam melyik bajnokságot csinálom éppen.
Köszönöm

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#9636) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Térkép- RB - Seasonal events

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#9637) Skeleton01 válasza mcwolf79 (#9635) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Kellemes Ünnepeket kívánok mindenkinek!

mcwolf79

Én így szoktam meglesni: térkép, majd gamepadon "RB", és szűrés a szezonális eventekre, alapból mindegyik versenynek vörös színű az ikonja, ha elkezdtem a bajnokságot, az ugyan abból, még hátralévőké fehérre változik. Egyszerre csak egy bajnokságban lehet részt venni, ha másikon indulnál figyelmeztet, hogy az előzőből ki fog léptetni.

DjDanee87

Nekem lenne egy felesleges 2004-es Imprezám, a normál áráért oda is adom szívesen.

(#9638) DjDanee87 válasza Skeleton01 (#9637) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én meg szívesen megvenném, de az AHval lehet csak eladni autót, az meg elég gáz ilyen ritka autónál - tuti csomóan keresik folyamatosan.

(#9639) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Jelezném, hogy a Motorsport 7-ben a specialty dealernél még egy napig 4 igen komoly autó vehető ki ingyen (Aston Martin DBS, TVR Sagaris, Mazda 787 és BMW 850 CSi FE)!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9640) hülyegyerek válasza Csapoati (#9639) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Köszi :R

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#9641) pjohnny válasza Csapoati (#9639) üzenetére


pjohnny
csendes tag

Köszi! A TVR nagy kedvenc!
Tényleg ennyire kevesen játszanak a FM7-el, hogy ez a fórum is 98 százalékban a Horizonról szól? Kipróbáltam, de nekem nem jött be igazán, az FM7 viszont kikapcsolt segédekkel azért elég jónak tűnik, beletekertem már pár órát.

(#9642) DjDanee87 válasza pjohnny (#9641) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én csak a Horizon 4 után vettem meg az FM7-et akciósan, de sokat nem játszottam még vele. Tetszik az is, de nekem jobban bejön az utcai versenyzés szóval FH4 megy főleg.

(#9643) s7evcsenko válasza DjDanee87 (#9586) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Szia
Melyik az a duda, ami 10-re teszi a szorzót?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#9644) Csapoati válasza pjohnny (#9641) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Most az az újabb, meg a Game Passnak köszönhetően többen is játszanak vele. Én mindkettővel szoktam nyomni, más jellegű játékok.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9645) p3l9uph válasza Dzsuri89 (#9631) üzenetére


p3l9uph
tag

Nem.

(#9646) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Bajnokságnál másnál is előfordult, hogy összevissza számolja a pontokat.
Utolsó verseny előtt ez volt az állás:
Az utolsó versenyen Lapi78 lett az első, én a második. ÈS Lapi78 NYERTE MEG A BAJNOSÁGOT. Mondom ezt meg hogy :F :F :F
Úgy tudtam megnyerni a bajnokságot, hogy addig gyűrtem, míg első nem lettem.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#9647) p3l9uph válasza mcwolf79 (#9646) üzenetére


p3l9uph
tag

Most kerdezed vagy mondod? :D

(#9648) nemeth989


nemeth989
senior tag

Üdv
Egy klubbot keresek, ahol Horizon 4 megy. Jó lenne, másokkal is racsingelni. Tudnátok valami tippet adni, melyikbe érdemes joinolni?.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#9649) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Nagyon komolytalanná teszi a Rankedet a szabad barangolás rész... Meg nekem a terepverseny se tartozik abba a kategóriába, ahol rajtad múlna a dolgok többsége. Ott is gyakran szerencsén múlik, hogy első vagy tizedik az ember. Szerencsére nem sok pontot veszít a játékos, ha bukik a csapata.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#9650) CJ4567 válasza Darko_addict (#9649) üzenetére


CJ4567
veterán

Ha a -60 pont nem sok, akkor tényleg nem vesztek sokat, csak általában 10-eket nyerek, vagy akár kevesebbet. :DDD (konvoyban, konvoy nélkül, mindegy)

Tegnap volt az, hogy nyeresért kaptam -1 pontot. :W

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.