Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9801) Dante73 válasza MrCsiT (#9795) üzenetére


Dante73
tag

Igen, én az ilyenek miatt (is) játszom PC-n... Ott a beállítások, vagy (legrosszabb esetben, ha a programozók elfelejtették, és tojnak rá, akkor) profilerben meg lehet oldani. Nekem az utolsó a G25 volt, még annó, TDU óta (első rész) nem volt olyan autós játék, ami miatt újra beruháznék egyre. A fizikai engine-k sokat butultak azóta, és az is árkád autós játék volt. (Pályaversenyek nem az én világom. Ez a lefaragok itt 2 tizedet nem hoz lázba. Lehessen szabadon barangolni, egy jó nagy térképen, olyan verdákkal, amikbe tán sosem ülhetek. Forza4-nek én ezt tartom a legnagyobb bajának. Bal felsőből jobb alsó sarokba 3 perc az út, ha sietek, kettő. Csak, ugye itt a prioritás az intenzitás volt, amihez ez is egy eszköz, a the crew-ban meg semmi tartalom nincsen, ott a hatalmas térkép, és gyakorlatilag tök üres.... A fizikájáról meg ne is beszéljünk, mert olyanja nem van neki. Nem sírni akarok, hiszen a maga kategóriájában mind a kettő nagyszerű játék, de kormány egyikhez sem kellene, szigorúan nekem, természetesen.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.