Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16001) parandroid válasza Dtomka (#16000) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor is megadja, ha folyamatosan tartod a sebességet. Pár másodpercenként bevillan újra az ultimate speed skill. Annyi, hogy fel kell építeni: speed - great speed - awesome speed - ultimate speed (ha nem hagytam ki semmit). Másfél kör kellett hozzá nekem az autópályán körforgalomtól körforgalomig, de egyszer sikerült ütköznöm is.

Amúgy a Clio Williams-et használtam, mert azon még nem volt se festés, se tuning, szóval akkor már legyen, meg az autógyűjtemény pontokat is kivettem belőle egy füst alatt.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16002) AtKaSr


AtKaSr
csendes tag

Köszönöm szépen mindenkinek a tippeket, délután újra nekifutok!

(#16003) Qkackca


Qkackca
őstag

Ezeknek a '30-as évekbeli versenyautóknak mi az értelmük? Még nem találkoztam olyan eseménnyel ahol kérte volna, egyedül az egyik bentleyvel volt valami történeti cucc.
Volt régebben ahol kellett volna vagy inkább csak érdekesség/történelem ?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16004) Ventur@ válasza Qkackca (#16003) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nagyjából tavaly nyár óta játszok a játékkal, de eddig egy évszakos verseny volt, ahol Alfa Romeo P3 és társaival kellett menni versenyezni (valamikor talán tavaly ősszel), meg egyszer volt havi riválisban talán a Bentley, vagy valami ilyesmi.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#16005) Kisgépkezelő válasza Qkackca (#16003) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Volt már párszor heti verseny amihez azok kellettek. Egyébként szerintem elég állatok. Az Auto Union Type D nekem az egyik kedvencem a játékban. Egyrészt gyönyörű, másrészt B700-ban egy igazi vadállat sprintversenyeken. Riválisokban simán oda lehet vele érni a top 1%-ba, és online versenyekre is meglepően jó választás. Meg úgy egyáltalán tök jó érzés, hogy épp annyira menne a saját feje után a kocsi, hogy kicsit küzdeni kelljen az irányításával, de azért még teljesen kiszámíthatóan viselkedik minden helyzetben. A

(#16006) szpeti40


szpeti40
addikt

Utcai versenyre nincsen ilyen easy win blue print? :/

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#16007) Kisgépkezelő válasza szpeti40 (#16006) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Utcai rajthelyekről sajnos nem lehet egyedi útvonalat csinálni, és más helyről sem engedi, hogy utcai versenyt csinálj. Nem tudom miért nem engedélyezték. Én a fapadossága ellenére szeretem a pályaszerkesztő funkciót, és néhány utcai versenyes rajthelyről tök jó útvonalakat lehetne rajzolni.

(#16008) Qkackca válasza Kisgépkezelő (#16005) üzenetére


Qkackca
őstag

Én a Maseratival mentem, de teljesen egyetértek, elég jó vele menni, érezni, hogy a technika időnként másfele menne, de mégis egész kellemes élmény a gépészkedés.

szpeti40: én a castleview road ház melettin szoktam menni, az egész jó útvonal szerintem, nem is nehéz, meg 2,5-5 perc alatt megvan.

Ennek a Mclaren Speedtail-nek miért van ekkora kormányszöge, valami drift gépet lehetne belőle faragni? :U

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16009) CJ4567 válasza Qkackca (#16008) üzenetére


CJ4567
veterán

Másra nem igazán jó, S2-re feltuningolva kanyarodik úgy, mint egy S1-es autó, ami a kezelhetőségre lett tuningolva. :(

No Sana No Life

(#16010) NoMagix


NoMagix
addikt

Vulcan FE - vel simán lenyomtam 10-12 másodpercet a legjobb saját időimre sebességzónákban néhány helyen, persze nem jó mindenhová! :Y

(#16011) tomas51


tomas51
senior tag

Én a AZ OP Ferrarival csináltam meg, elsőre ment vele.
Azzal csináljátok!

(#16012) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!

Pénteken megvettem a Horizon 4 Ultimate csomagot. Amikor fel szerettem volna tenni a játékot akkor mindig 6-8 mp-ként leállt a letöltés és újra rá kellett kattintani, hogy elinditsa. Erre van valami megoldás vagy valami gubanc lehet?

(#16013) csaba951 válasza Anulu79 (#16012) üzenetére


csaba951
veterán

Na, végre leírhatom, hogy nálam, hasonló esetben mi volt a megoldás.

Vezérlőpult -> Programok és szolgáltatások -> WinPcap eltávolítása -> gép újraindítása.

Igény szerint újra fel lehet rakni innen.

Ha ezek után se megy, akkor esetleg ezt próbáld meg: Vezérlőpult -> Eszközkezelő -> Hálózati kártyák -> Itt törölj le mindent, majd indítsd újra a gépet. Az első belépés után az Asztalon várjál 2-3 percet, és csak utána próbáld meg a letöltést.

A lényeg az, hogy normálisan, stabilan megy maximális sebességgel a letöltés. Ha nem, akkor a gépünk valamilyen beállításában van a hiba.

(#16014) Anulu79 válasza csaba951 (#16013) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi szépen! :R Este ki is próbálom ezeket.

(#16015) tomas51 válasza csaba951 (#16013) üzenetére


tomas51
senior tag

Ez a WinPcap mire jó amúgy?
Van valami jelentősége?

(#16016) csaba951 válasza tomas51 (#16015) üzenetére


csaba951
veterán

Nem mindenkinél van. Stream/video/netrádió letöltő programok használják előszeretettel.
Ha nálad nincs, akkor nincs rá szükséged. :DDD

(#16017) tomas51 válasza csaba951 (#16016) üzenetére


tomas51
senior tag

Ok :DD

(#16018) gduck


gduck
addikt

Jól látom, hogy ezekre az autókra nem lehet rákeresni és nincsenek is az aukciós házban?

(#16019) parandroid válasza gduck (#16018) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én már adtam el ilyet, szóval valószínűleg csak kínálat nincs.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16020) Kisgépkezelő válasza gduck (#16018) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Szerintem talán kétszer lehetett beszerezni eddig összesen, úgyhogy egyike a legritkább autóknak a játékban. Az ilyeneknél, ha véletlen feldobnak egyegy-egyet, azokat is azonnal kivásárolják bármennyiért is kerülnek fel.

(#16021) csuvicsuva válasza gduck (#16018) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Pár hónapja volt Forzashopban, akkor azt hiszem elment 20 millióért. Most indítottam a játékot, elsőre beadott egyet 880 ezerért, persze elvitték... Renault-k nagy része ugyanez.

Más: Trialt sikerült már valakinek megcsinálni? Megvan az RS200, úgyhogy nem égető, de nagyon furcsa, hogy nem csak én, hanem a többi játékos is szenved, mint disznó a jégen. Talán Dirtben voltam eddig a legjobb, de bármelyik autóval megyek, esélytelen. Drivatarok párban állják el az utat, szinte képtelenség megelőzni őket.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16022) csab991 válasza csuvicsuva (#16021) üzenetére


csab991
senior tag

Én visszabutítottam az RS200 Evo-t S1-re, az szerintem tökéletes. Könnyen nyertem az összeset, mondjuk más kérdés, hogy a csapattársak nagyon sokat szerencsétlenkedtek.

(#16023) homerhamm


homerhamm
addikt

Miért lett Legendary a VW Bogár? Szinte minden pörgetésbe bejön... régen sima ződ volt.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#16024) csuvicsuva válasza csab991 (#16022) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Lehet, hogy kipróbálom. Az az érdekes számomra, hogy az eddig beton stabil kocsik össze-vissza csúszkálnak. Online Ranked-ben kedvenc Subarummal mentem télen (ami sajnos nem Rally Monster), mind az öt versenyen dobogón végeztem. Az egyetlen Rally Monster Subaru pedig hiába van belőve, semmit nem érek vele. Az A740-es Opel Mantát feltuningoltam, hátha az beválik.

És közben megint lemaradtam 2 db Camaro PO-ról. :D

Jut eszembe: Ranked Online-ban nem lehet a besorolt ligánál lejjebb csúszni? Eddig minden hónapban csak rangsoroltattam magam, de a tegnapi sikeren felbuzdulva megkockáztatnék egy kicsivel több fényt, mint Gandalf Moriában. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16025) CJ4567 válasza csuvicsuva (#16024) üzenetére


CJ4567
veterán

De, lentebb lehet csúszni a besorolt ligából, ha vesztesz, és elkezdesz pontokat veszteni. :DDD

No Sana No Life

(#16026) Anulu79 válasza csaba951 (#16013) üzenetére


Anulu79
addikt

Win10-em van és nem találtam ezeket az opciókat. A wint lefrissítettem utána elment kb. 50 Gb-ig a letöltés aztán azóta megint kilépked. Kezd felmenni a pumpa. :DDD

(#16027) gduck válasza parandroid (#16019) üzenetére


gduck
addikt

Köszi, akkor ez valszeg lehetetlen küldetés :D Ugyanis keresni nem lehet rá...

(#16028) csuvicsuva válasza gduck (#16027) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Pedig ott van, Macan Turbo '19 néven. Nehogy azt mondd, hogy nálad nincs?

#16025 CJ4567: Félig meddig költői kérdés volt, de soha nem lehet tudni. Még egy gyors hülye kérdés. Mindig oda fog besorolni, ahol előző hónapban végeztem?

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16029) csuvicsuva válasza csuvicsuva (#16028) üzenetére


csuvicsuva
őstag


Meg is van! :C

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16030) gduck válasza csuvicsuva (#16028) üzenetére


gduck
addikt

:W

"P" betűnél a Porsche-k között kerestem! Mivel a Porche Macan Turbo 2015-ös is ott van, nem értem a 2019-es miért van az "M" betűnél :DDD

Köszi az infót, látom már a Renault is, az is "M" betűnél van. "Logikus" :W

UI: már csak ez a két autó hiányzik ;)

[ Szerkesztve ]

(#16031) Qkackca válasza csuvicsuva (#16028) üzenetére


Qkackca
őstag

Nem oda sorol be, de ha hasonlóan teljesítesz akkor igen, de nem értek nagyon hozzá, majd a régi motorosak megmondják a tutit.

Az elején mikor még 10 meg 6 verseny volt a kvalifikáció akkor berakott engem 9-10-nek, mióta 1-3 verseny kell azóta csak 11 körül vagyok :P

A trial már megvan de nagyon szívatósnak tűnik, a saját kocsik irányítása elég nehézkesnek tűnik, miközben a drivatarakon meg mintha felfelé csavartak volna egy-két fokozatot. De igazából még mindig a saját csapattársaid a legnagyobb elenfelek...
Ha megelőzöm, akkor kilök, ha elengedem akkor meg megforog meg falnak megy meg mindent csinál csakhogy fel tartson téged, legalábbis abban a két menetben amit mentem.

gduck, ott van az csak keresni kell, a Megane 20millaert ment még kb a múlthéten, gondolom annak most vége, nincs aktív aukció, a Macan meg kb kétszer volt (egyszer nyereményként egyszer a shopban azt hiszem) azóta nem igazán láttam.

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16032) CJ4567 válasza csuvicsuva (#16028) üzenetére


CJ4567
veterán

Igen, oda sorol be, ahol előzőleg végeztél, ha nagyon rosszul teljesítesz a besorolódon, akkor von le pontot, amúgy nem.

No Sana No Life

(#16033) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Köszönöm a válaszokat. Csak azért csodálkoztam, mert múlt hónapban egyből kiléptem, most meg mind az öt versenyen dobogós lettem, mégis ugyanoda rakott.

Trial: tuning mantával majdnem meglett. Utolsó versenyen mentünk 100 ponttal, mondom most már csak meglesz. Besoroltam csapattárs mögé, két drivatar mögöttünk biztos távolságban. Emberünk elrontott egy kanyart, hátulról finoman egyenesbe állítottam, hogy a drivatarok ne előzzék vissza, majd elmentem mellette, erre mit csinál? Következő kanyarnál szanaszét trafál. Persze, hogy buktuk... :(

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16034) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
A 3 légi kitérés trükköt, ti hol csináltátok meg?

(#16035) parandroid válasza _stick_ (#16034) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Indítasz a térkép közepén a játszótéren egy dirt körversenyt, amiben a 3 bukkanó van egy más után, leveszed a difficulty-t valami alacsony szintre, a verseny elején elengeded a mezőnyt, aztán a harmadik kanyar után az ugratókon padlógázzal átpattogsz rajtuk. Ha nincs meg elsőre mind a 3, akkor visszatekered, és megint lehet próbálkozni. Tovább tartott ezt leírni, mint a feladatot megcsinálni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16036) _stick_ válasza parandroid (#16035) üzenetére


_stick_
őstag

Köszi!

(#16037) Qkackca


Qkackca
őstag

Az miért van ha online-ba egy adott szakaszon érződik hogy gyorsabb az ellen, akkor nem rántom rá a kormányt, hagyok neki egy egész sávot, hadd menjen, erre csak azért is belém jön :F Aztán ugyan ez még a verseny végéig, amitől azért megunom és berakom egy szembejövő kocsiba a cél előtt, de akkor is...
Komolyan nem értem az ilyet, ha gyorsabb hadd menjen, ha gyorsabb vagyok úgyis ott hagyom a legelső alkalommal.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16038) parandroid válasza Qkackca (#16037) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az ai úgy van programozva, hogy kényszeresen az ideális íven akar menni, nem érdekli, hogy ott van már valaki. Én is észrevettem, figyelni kell rá. Még mindig jobb, mint a sok gyökér online-ban.

Amúgy ma ez is meglett végre:

Jobb későn, mint soha.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16039) NoMagix válasza parandroid (#16038) üzenetére


NoMagix
addikt

Hopp, erre egy nagy gratula jár! :C :C

(#16040) GhanBuri Ghan válasza csuvicsuva (#16024) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Ne is mondd, Trialban a 900 pontos RS200 (nem Hoonigan, az S2-re van) eddig mindenhol jó volt, most úgy csúszkáltam vele, mintha jégpályára tettek volna. Pedig még a kipörgésgátlót is bekapcsoltam...

(#16041) gduck válasza parandroid (#16038) üzenetére


gduck
addikt

:C

(#16042) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Miért van az, hogy elérem mondjuk a 8-as ligát, erre a következő versenyen megint 9-es vagyok, megint a győzelem után felrak a 6.-ba, aztán megint a 9-esben találom magam a következő futamon. Kicsit érthetetlen ez számomra.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16043) CJ4567 válasza Csapoati (#16042) üzenetére


CJ4567
veterán

Csapatkalandot csinálsz? Ha igen, a fejlesztők (elvileg) tudnak a hibáról, de nem tudni, hogy mikor lesz javítva, a Free-For-All (magyar játékban korlátozásmentes kaland) az viszont működik normálisan.

No Sana No Life

(#16044) Csapoati válasza CJ4567 (#16043) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Csapat, igen, 2 cimborával nyomjuk. Persze ha veszítünk, azt szépen le tudja vonni. ;] Köszi a választ!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16045) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Ha az online multi annyira nem fontos, akkor szerintetek a 6 vagy a 7 ajánlottabb? Több tesztet néztem, többnyire mind odavan a Motorsport 6-ért, a 7-től meg kicsit sincsenek elájulva.
Kontrollerrel játszanám, ha ez esetleg fontos. Melyiket javasoljátok?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16046) Csapoati válasza V.Stryker (#16045) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Minden tekintetben jobb a 7 szerintem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16047) parandroid válasza V.Stryker (#16045) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Apróságokban sokat fejlődött a 7, meg persze sokkal szebb is. A játékélmény hasonló. Ha a 6 megvan, vagy számít az alacsony ár, nyugodtan játssz vele, ha telik rá, és választani kell a kettő közül, akkor inkább a 7.

Amúgy az FM6-ot már kivezették a store-ból (kivezetés előtt 1-2k-ért adták a fullos kiadást), szóval az max használtan, lemezesen beszerezhető, ha ez is szempont.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16048) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Köszi mindkettőtöknek . Az ár mindegy... a 6. 5k, a 7 7.5k...tehát irreleváns a döntés szempontjából. :R

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16049) csuvicsuva válasza GhanBuri Ghan (#16040) üzenetére


csuvicsuva
őstag

És ez az egésznek a rákfenéje, hogy ha esetleg elkapod a fonalat, akkor egy csapattárs tesz keresztbe. Megvettem az RS200-at, olcsó volt, kipróbálom azzal is. Nem nyugszom, kell még egy a Hooniganből, az a kedvencem.

#16038 peterkeT: Gratulálok, ez nem semmi eredmény! :C

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16050) parandroid válasza NoMagix (#16039) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi mindenkinek a gratulációkat. Igazából a legnehezebb része nem is a versenyek, bajnokságok grindelése, meg az ügyességi feladatok voltak, azt élveztem, hanem az online versenyek. Alig játszik már valaki online, órákat kell várni a lobbyban még csúcsidőben is, különösen Blizzard Mountainen, meg Hot Wheelsben. És még akkor sem biztos, hogy hajlandó veled versenyezni. Az utolsó két versenyhez már nem volt idegem, eszembe jutott, hogy anno a nagyobbik lányom egész sokáig eljutott a játékban, beléptettem a másik konzolon, és pikk-pakk meglett az utolsó két acsi. Ha ez előbb eszembe jut, többórányi játékidőt, és vagy 2 hetet meg tudtam volna spórolni. :DDD

Szóval ha valaki ilyesmire adja a fejét, és gondja van az online acsikkal, keressen meg bátran, szívesen segítek, egyedül várogatni random versenytársra totális agyhalál (game tag: tlnptr).

FH4-ben amúgy szintén két acsi hiányzik, mindkettő eliminátoros persze, most az FH2-t csinálom, de már látom, hogy ott is kemény lesz az online rész. Ha valaki esetleg kedvet kapott, és betársulna, azt szívesen látom.
Úgyis a nyakunkon a karantén, üssük el valamivel az időt!

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.