Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8951) Zimmi91 válasza SamS20 (#8950) üzenetére


Zimmi91
addikt

Szerintem simán elég hozzá a 1060 3G, nekem is az van és teljesen jól fut vele :)
Igaz én csak fullHD-ban használom, oda elég :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#8952) CJ4567 válasza SamS20 (#8950) üzenetére


CJ4567
veterán

Van benne Hospital Records :)

No Sana No Life

(#8953) Atmil


Atmil
aktív tag

Melyik kocsit lehet annyira feltuningolni, hogy 500 km/ó-val menjen?

Üdv! Atmil.

(#8954) CJ4567 válasza Atmil (#8953) üzenetére


CJ4567
veterán

Egyiket se tudtommal. A Jaguar D-Type közel van, de nem tudja elérni.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#8955) Atmil válasza CJ4567 (#8954) üzenetére


Atmil
aktív tag

Köszönöm :R megnézem.

Üdv! Atmil.

(#8956) SamS20 válasza Zimmi91 (#8951) üzenetére


SamS20
senior tag

milyen részletesség mellett ?

Nekem is most már a VGA sajnos a szűk keresztmetszet :/ nagyon sok játéknál még bőven elég, van aminél már nagyon lehet érezni hogy kevéske pl a 3gb.
Jövőre ( vagy ha most lesz valami embertelen black friday akció ) akkor beszerzek egy 1070Ti-t, aztán 2-3 évig nem szeretnék megint vga-val foglalkozni meg úgy a géppel sem :D

De mivel sokan mondták hogy jó az optimalizációja a 4-nek ( mondták olyanok is akiknek 3-4 egyaránt megvan) úgy gondolom érdemes lenne inkább erre kiadni x ezer forintot, mint sem ugyanazt az összeget elkölteni 3-4 gatyi autós játékra ami kifullad 5 óra után. A FH3 mai napig nincs kipörgetve, de szerintem már nem is nagyon lesz, főleg ha a 4-et beszerzem. Meg ott azért eléggé közbe szólt az is hogy akadt mint a szemét.... fps dropok voltak szép számban.

(#8957) Csapoati válasza SamS20 (#8956) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem nagyon elég a 3 gigás 1060 sajnos. High körüli szinten (pár beállításra érzékeny igazából) már megzabálja a VRAM-ot és akkor viszlát 60 fps, zavaróan tud akadozni. Én hamarosan le is fogom cserélni egy 8 gigás VGA-ra (még nem eldöntött hogy RX 580 vagy GTX 1070 lesz).

Darko_addict: A World's Fastest kimaxolva 12 ezret hoz naponta. Nem valami sok.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8958) madstunt válasza SamS20 (#8950) üzenetére


madstunt
addikt

tudom hülye kérdés, de a demóval nem érdemes nekiprobalnod, hogyy mennyire menne a gepeden ?

(#8959) SamS20 válasza madstunt (#8958) üzenetére


SamS20
senior tag

tegnap mentem egy karikát a 3-ban, kicsit játszogattam a grafikai beállításokkal és 1080p-ben 50fps csak akkor volt ha városban voltam.
A demo-t már próbáltam, de azt is olvastam már valahol hogy a demo és a teljes között is van optimalizációs különbség.

(#8960) 74hakansukur


74hakansukur
csendes újonc

Sziasztok

Látókörbe került a FH4 és annyit szeretnék kérdezni, hogy tényleg kizárólag csak Windows 10-en fut?

(#8961) Csapoati válasza 74hakansukur (#8960) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igen, mert DX12-es.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8962) 74hakansukur válasza Csapoati (#8961) üzenetére


74hakansukur
csendes újonc

Értem, köszönöm

(#8963) Methionyl


Methionyl
senior tag

Sziasztok

Kicsit hamarabb döntöttem úgy, hogy mégis inkább megveszem. Szóval most gamepassal tolom a FH4-et. Ez így korrekt sorrend lenne?:

Beváltom a kódot (Standard edition)
Lemondom a gamepasst
Fent marad a már feltelepített játék + eddigi mentésem.

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#8964) Csapoati válasza Methionyl (#8963) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A sorrend teljesen mindegy, ha lemondod előbb a passt, akkor sem törlődik a játék tudtommal.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8965) plejik válasza Csapoati (#8964) üzenetére


plejik
addikt

Nem törlődik. Ugyanúgy megmarad minden. ;)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#8966) SamS20


SamS20
senior tag

én azért megvárom a vásárlással még a holnapi napot, hátha dobnak rá valami eszméletlen jó árat fekete péntek alkalmából :D

(#8967) Methionyl válasza SamS20 (#8966) üzenetére


Methionyl
senior tag

Én most 11k-ért betudnám húzni, annyiért már nem rossz szerintem. :N

Többieknek meg köszi!

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#8968) SamS20 válasza Methionyl (#8967) üzenetére


SamS20
senior tag

11500 ft-ért néztem én is, MS Store-on pedig 13 most akcióban.

Ígyis úgyis beruházok rá, de ha tudok akkor spórolok kicsit :D

(#8969) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Aki gondolkodik a megvásárlásán és nem szereti a szimulátorokat, de a NFS vonal pedig túl árkád, annak tökéletes választás a Horizon. Nagyon színvonalas játék, szép autókínálattal, jó térképpel. Horizon 3-mal piszok sokat játszottam. Annak a térképe szintén jó volt, de a pályaalkotás nagyon repetitív, ott nem is csináltam meg az összes küldetést.

Ha valaki sokat tervez játszani, akkor az Ultimate megvásárlása javallott, mert nagyon jó plusz tartalmakat szolgáltat. Ha 10 az alap és 20 az ultimate, lehet objektíven nem éri meg a dupla árat, de ha +10e Ft-ként tekintesz rá, annyit ad (DLC-kel fog adni), hogy megérje megvenni.

Az kicsit bánt, hogy FH3 és FM7 után az autókollekció nem bűvült és nem színesedett jelentősen, elbírtam volna több 2017-2018-as modellt. Kaszni és látványelemek maradtak azok, mint régen. Ez az, amiben a Crew és a legutolsó NFS (Payback) jeleskedett, ezt hiányolom még.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#8970) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Amazon.de-n a G920 illetve G29 200 euró(+magyar áfa+ 10euró szállítás) Szóval aki szeretne most egész jó áron vehet egy újat. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8971) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Angol amazonon jobb deal van. Ott váltóval együtt 65k.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8972) SamS20


SamS20
senior tag

Hát azt hittem az ultimate-re vágnak valami eszméletlen jó cetlit (17 alatt lett volna akkor behúzom), de így csak standard lett 11.500ért. Az sem rossz ár érte, mert tudom jól hogy tartalom az van benne bőven :D

délután rá is nézek hogy miben más mint a fh3 volt.

(#8973) Joccc07 válasza IntelKiller7 (#8971) üzenetére


Joccc07
addikt

Köszi. Jó is lenne de csak UK adapter van hozzá. Eu-s adaptert külön nem is találtam.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#8974) SamS20


SamS20
senior tag

ha valakit érdekelne vagy hiányozna egyszerűen a gyűjteményéből akkor a Forza 7 - 17 Euro-s áron beszerezhető

(#8975) McNamara


McNamara
Ármester

Üdv az Uraknak!

Horizon 4 vásárlásán gondolkodom PC-n. Érdeklődnék, hogy érdemes e megvenni a játékot mondjuk multi szempontjából? Sokan játszanak vele?

Árát tekintve elég borsos a játék. Tudom most akciósan be lehet szerezni 13K-ért. Ennél olcsóbban gondolom nem fogok tudni hozzá jutni? Elegendő megvenni a standard kiadást vagy érdemes beruházni drágábbik kiadásra?

Esetleg Xbox game pass mennyire jó alternatíva? ha jól tudom PC is működik.

Köszi előre is :R

(#8976) KEAN válasza SamS20 (#8974) üzenetére


KEAN
tag

Köszi, ez most pont kapóra jött. Már éppen nyomtam volna rá a 7500 forintos árra az xbox.com-on. :)

"Persze, hogy tudtam, csak nem sejtettem!"

(#8977) DjDanee87 válasza McNamara (#8975) üzenetére


DjDanee87
addikt

A multiplayer sokak számára egy gyenge pontja a játéknak: rangsorolt versenyek csak csapatos versenyek tehát lehet mindig első vagy de béna csapattársak miatt veszít a csapatod és buksz rangsort.

Másrészt az 5 versenyből álló esemény úgy néz ki hogy verseny - freeroam rush - verseny - freeroam rush - verseny. A freeroam rush csak arról szól hogy az utolsó verseny végpontjából eljutni a következő kezdésére, checkpointok nélkül, átvághatsz mindenen. Emiatt ha szeretnél nyerni kb kötelező az offroad kocsi, mert minden versenyszéria tartalmaz 2 ilyen freeroam rusht, még az S1 aszfalt is.

Aztán másik probléma multival, hogy nincs csak S2, S1, A osztály, B C és D nincs egyáltalán.

Az infected, king stb játékokkal sztem semmi baj, de én azt kevesebbet megyek.

A singleplayer viszont teljesen jó sztem. Van a játékban útvonal készítésére is lehetőség, rengeteg autó, változatos map.
Drágább kiadás akkor éri meg, ha szereted gyűjteni az autókat/felgyorsítani a dolgokat. Pl ultimate kiadás ad egy 5 milliós házat ingyen, ami megduplázza a kapott forzathon pontokat.

(#8978) SamS20 válasza McNamara (#8975) üzenetére


SamS20
senior tag

Én attól tettem függővé a dolgot hogy melyik kiadást vásároljam meg hogy mennyi időt szánok magára a játékra.Tudtam magamról hogy ha egy fél év múlva lesz kipörgetve akkor sem fogom magam rágni, hogy még nincs kimaxolva.

Gamepass is jó ötlet viszont most 4 hónap áráért meg is tudod venni a játékot ( én speciel szeretem ha valami megvan és bármikor elővehetem) a fentebb linkelt oldalon most 11e ft-ért tudod megvenni, én is ott vettem a standardot.

#8977 Amit ha csak erre vágysz (tehát gyorsítani akarod a fejlődést) külön is meg tudod venni a vip pass-t.

[ Szerkesztve ]

(#8979) Atmil


Atmil
aktív tag

Valaki megycsinálta a Princes Street-en Super GT autóval a 370 km/ó?

Ha igen melyik Super GT autóval és milyen beállításokkal?

Nekem kb. 350 km-re gyorsul fel.

Üdv! Atmil.

(#8980) DjDanee87 válasza Atmil (#8979) üzenetére


DjDanee87
addikt

Megcsináltam. Először Mercedes AMG GTR-ral próbáltam egy letöltött tuninggal, de nem volt elég idő vele felgyorsulni 370re a kanyar után. Aztán végül Ferrari 812 superfast lett a befutó (ez is tuningolva), de azzal sem elsőre. Majdnem tökéletes kanyarvétel és kigyorsítás kellett hogy végül 372vel haladjak el a traffipax előtt.

Lehet van rá könnyebb kocsi, de nekem ezek vannak meg/ezekkel próbáltam. Sztem az AMGvel nem is lehet 370et menni ott.

(#8981) Joccc07 válasza Atmil (#8979) üzenetére


Joccc07
addikt

Ferrari 812. Azzal sikerült.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#8982) Atmil válasza DjDanee87 (#8980) üzenetére


Atmil
aktív tag

Ferrari 812 Próbálkoztam, nem sikerült, átmentem AMG GTR-re idáig 360 km a legtöbb. Most megint megpróbálom a Ferrari 812-öt. :R

Joccc07 :R Köszi próbálkozom.

Melyik oldalról sikerült? Az autópálya felől, vagy a másik oldalról?

[ Szerkesztve ]

Üdv! Atmil.

(#8983) DjDanee87 válasza Atmil (#8982) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nekem a másik oldalról. A lejtő segített a gyorsulásban, viszont nem egyszerű jól bevenni az előtte lévő kanyart.

(#8984) McNamara


McNamara
Ármester

Köszi szépen! 11k áron hol tudom beszerezni? Meddig él az akció?

(#8985) Atmil válasza DjDanee87 (#8983) üzenetére


Atmil
aktív tag

Köszi :R Nekem is az volt a tippem, ha az egyenesre 250 km-rel rá tudok fordulni akkor megvan.

Más.
Visszatértek a Drivatarok az online játékba? Vagy többen vannak?

Üdv! Atmil.

(#8986) CJ4567 válasza McNamara (#8975) üzenetére


CJ4567
veterán

Cdkeys.com-on 34 euró épp a játék, kb. 11k.

(#8979) Atmil Pre-orderes Aston Martin DB11-el simán meg tudtam csinálni, de ezt elég ritkán adják el az aukciós házban. Autópálya felől jöttem be, traffin 383-at ment, mire kiírta a három csillagot már 402-vel ment. :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#8987) Skeleton01 válasza CJ4567 (#8986) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Én is azzal próbáltam többször, szintén a pálya felől, de egy pici mindig hiányzott.
Milyen tuningot használsz rajt, saját, vagy publikus? Vagy alapon maradt minden? :)

(#8988) CJ4567 válasza Skeleton01 (#8987) üzenetére


CJ4567
veterán

Publikus, 270MPH a neve, X osztályban van. Kanyarodás nem a legjobb, de lusta voltam másikat keresni, ez meg bőven elég volt a feladatra. :D

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#8989) Skeleton01 válasza CJ4567 (#8988) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Köszi, akkor meglesem majd. :)

(#8990) SamS20 válasza McNamara (#8984) üzenetére


SamS20
senior tag

ameddig a készlet tart :D

(#8991) Csapoati válasza SamS20 (#8972) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azért a 17 ezer Ft az Ultimate-nek kicsit túlzott leárazás lett volna 1,5 hónappal a megjelenés után... :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8992) 8zabi


8zabi
őstag

csak én nem tudom, hogy a heti Forzathon-ban mit kell csinálni a második lépésben? ;]

(#8993) Joccc07 válasza 8zabi (#8992) üzenetére


Joccc07
addikt

Csak te. :DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#8994) DaveHutt válasza 8zabi (#8992) üzenetére


DaveHutt
őstag

Szar a magyar fordítás. Előzz le 10et autót versenyben.

(#8995) CJ4567 válasza DaveHutt (#8994) üzenetére


CJ4567
veterán

Az eredeti, angol szöveg se helyes.

No Sana No Life

(#8996) gduck válasza 8zabi (#8992) üzenetére


gduck
addikt

Én se tudtam, de verseny közben megadta :)

(#8997) gduck válasza McNamara (#8975) üzenetére


gduck
addikt

10.990Ft ALZA ponty, huúúúú :D :D

[ Szerkesztve ]

(#8998) CJ4567 válasza gduck (#8997) üzenetére


CJ4567
veterán

Ez dobozos változat.

No Sana No Life

(#8999) m0h0senator válasza gduck (#8997) üzenetére


m0h0senator
őstag

csak konzolra jó

An odyssey through the realm of consciousness.

(#9000) gduck válasza m0h0senator (#8999) üzenetére


gduck
addikt

Ja, nekem csak konzol van, erre nem gondoltam :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.