Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8451) Kelecar válasza HUNgabus (#8448) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Xbox app fent van? Oda be vagy jelentkezve ms accal?

(#8452) HUNgabus válasza Kelecar (#8451) üzenetére


HUNgabus
senior tag

nincs, azt is az áruházból szedjem le?

leszedtem vmit, de az se enged be,

"pillanatnyilag nem lehet bejelentkezni, próbálkozz később"

ezt írja ki

[ Szerkesztve ]

(#8453) Joccc07 válasza HUNgabus (#8452) üzenetére


Joccc07
addikt

Internetkapcsolat aktív? :DDD

[ Szerkesztve ]

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#8454) HUNgabus válasza Doki16 (#8449) üzenetére


HUNgabus
senior tag

sorry, de ez nekem "kínai", tudnád kicsit bővebben? mit és hol? elvileg rendszergazdaként van bejelentkezve,

(#8455) HUNgabus válasza Joccc07 (#8453) üzenetére


HUNgabus
senior tag

köszi, igen,

elvileg az MS accban már hozzárendeltem egy xbox acc-t is, de úgy se

win10 legál és lefrissítve minden

(#8456) Joccc07 válasza HUNgabus (#8455) üzenetére


Joccc07
addikt

Bocsi, ezt muszáj volt. :)
Jelentkezz ki a Windows Store ból és vissza be.

[ Szerkesztve ]

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#8457) HUNgabus válasza Joccc07 (#8456) üzenetére


HUNgabus
senior tag

már megvolt, többször is de semmi, sajnso

(#8458) Joccc07 válasza HUNgabus (#8457) üzenetére


Joccc07
addikt

wsreset.exe?
Vagy így
Vagy próbáld a videó alapján. Hátha.

[ Szerkesztve ]

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#8459) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Holnap indul a szavazás twitteren, hogy melyik legyen az az autó ami visszakerül a téli Forzathon Shopba.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8460) csab991 válasza IntelKiller7 (#8459) üzenetére


csab991
senior tag

Remélem a GT3 RS lesz az, elég élvezetes vezetni, még kettőt tuti vennék. Csak úgy lehet szavazni, ha van ilyen twitter fiókod?

(#8461) HUNgabus válasza Joccc07 (#8458) üzenetére


HUNgabus
senior tag

rendben, köszi, holnap megnézem

(#8462) DjDanee87 válasza gduck (#8335) üzenetére


DjDanee87
addikt

gduck sajna kurzussal nem szolgálhatok :) Én csak ma estem neki ennek a driftzónának, és szerintem is ez az "S-kanyarok" a legnehezebb. A többivel nem volt gond: pár próbálkozásból meglettek, de ezzel elvoltam majdnem 2 órát.

Ami végül nekem meghozta a sikert, az a formula drift autók közül a Dodge Viper a legnépszerűbb tuninggal amit elsőnek feldob a kereső és 5 csillag-ra van értékelve. Azzal kb 20 perc alatt összeszerencsétlenkedtem. Előtte próbáltam azzal a VW Scirocco-val amivel az offroad drifteket simán csináltam, de nem ment. Pörgettem már Hoonicorn Mustang-ot is, azzal is párszor közel kerültem de 82k-nál nem volt jobb. Aztán hosszas próbálkozás után váltottam a Viperre és azzal csak összejött.

Ez volt a 3 csillagos drift
A rengeteg próbálkozásból nekem mindig azok voltak jobbak, amikor lentről drifteltem felfelé, nemtudom azt próbáltad-e. Meg visszanézve ezt a kört, a legtöbbször szerintem már a kezdésnél elrontottam. Itt sikerült rögtön a kezdésnél az enyhe jobbosban 25k pontot összeszedni, azzal hogy kidobtam a kocsi hátulját már az egyenesben. Visszaemlékezve a próbálkozásokra, ilyet sajna elég ritkán hoztam össze, de tudom is magamról hogy elég béna vagyok a drifteléshez.

Neked azóta sikerült megszerezni valamivel/valahogyan ezt a 3 csillagot?

(#8463) Joccc07 válasza IntelKiller7 (#8459) üzenetére


Joccc07
addikt

Áhhh, ezek nem kellenek. Már mind megvan. :D

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#8464) gduck válasza DjDanee87 (#8462) üzenetére


gduck
addikt

Szia!

Köszi a választ ;)

7-8 óra után jelenleg itt tartok, a jelenlegi pont nekem is felfelé jött össze. Stabil 75k megvan, de 90k nem akar összejönni:

Próbálkoztam már több kocsival is, de akkor megnézem a vipert, hátha. (videódat sajna nem tudom megnézni, üres képernyő fogad)

Amúgy a készítők a próbálkozások számát is honorálhatnák. Ergo ha valaki ennyiszer próbálkozik, már szerintem akkor is járna a csillag. :D

UI: drift sose volt az erősségem.

[ Szerkesztve ]

(#8465) Dzsuri89 válasza gduck (#8464) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Én nekem 3 pálya van, amit alap kocsival nem tudtam megcsinálni, csodálom az ereimet nem vágtam fel még. :DDD Amikor egy drift zónát 2 órán keresztül nem sikerül 3 csillagozni, majd neki állok és másnap és akkor se... :DDD Direkt nem szedek le semmi tuningot, mert ha alap kocsival nem lehet megcsinálni, nagyon fos.

(#8466) s7evcsenko válasza DjDanee87 (#8462) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nekem ez a videó nem tölt be...
Be kell valamit állítani a YT-on, hogy megnézhessem?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#8467) twi452 válasza Dzsuri89 (#8465) üzenetére


twi452
senior tag

Pedig csak magadat szivatod ha nem beállított kocsival akarsz pontokra driftelni 😁
Könnyebb egy jól beállított kocsival szerintem 🙂
Az ilyen s2-esre húzott tuning szörnyekkel én sem szeretek mert annyira nem vagyok jó 😂
Én a James Bondos bmw-t állítgattam át egy kicsit amíg kényelmes lett és nem túl erős számomra aztán azzal szoktam szórakozni 🙂

[ Szerkesztve ]

(#8468) DjDanee87 válasza gduck (#8464) üzenetére


DjDanee87
addikt

Elfelejtettem nyilvánosra állítani a videót. Szóval nekem így sikerült több óra szenvedés (gyakorlás) után.
elvileg nyilvános video

(#8469) gduck válasza DjDanee87 (#8468) üzenetére


gduck
addikt

Kb. én is így tervezném, hogy kanyaronként 30k. De valahol mindig kisodródok, Próbáltam a vipert is de az nekem mindig is kezelhetetlen autó volt. Olyan mintha állandóan jégen mennék vele, küzdelem az úton tartani...

[ Szerkesztve ]

(#8470) DjDanee87 válasza gduck (#8469) üzenetére


DjDanee87
addikt

De leszedted hozzá a legelső tuningot a népszerűek közül? (5 csillagos értékelésű)
Biztos nem toljuk egyformán, de nekem eddig ezt tűnt a legjobban irányíthatónak azok közül amiket néztem. Ami még fontos, bár gondolom megvolt, hogy a traction control legyen kikapcsolva. Én még ezen felül Horizon3ban jobban szerettem manuális váltóval driftelni, de itt ment automatával is. Esetleg még próbáld meg a váltót átállítva, hátha.

(#8471) gduck válasza DjDanee87 (#8470) üzenetére


gduck
addikt

Automata váltón kívül minden ki van kapcsolva. Amúgy a három viperből melyikkel mentél?

[ Szerkesztve ]

(#8472) DjDanee87 válasza gduck (#8471) üzenetére


DjDanee87
addikt

Formula drift Viper. Nem csak egy van?

(#8473) gduck válasza DjDanee87 (#8472) üzenetére


gduck
addikt

Én a sima Dodge-nál kerestem XD Na akkor megnézem azt is ;)

(#8474) gduck válasza gduck (#8473) üzenetére


gduck
addikt

Hmm... Valóban könnyebb vele driftelni, de most úgy érzem egy kis szünetet kell tartani... 89963 pont után :W :DDD

(#8475) ansell


ansell
tag

#Forzathon

Már 3. hete nem kapom meg az aktuális évszakos bónusz FP pontokat. Csak kipipálja és azt írja, hogy teljesítve, de nem adja hozzá a pontokat.

Láttam, hogy a hivatalos forza fórumon is sokan panaszkodnak.

Nektek működik?

ITX konfig eladó!

(#8476) hülyegyerek válasza ansell (#8475) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Igen. Ebben az évszakban az 5. Lambot veszem :K

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#8477) s7evcsenko válasza hülyegyerek (#8476) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Minek neked 5 lambo? :F
Eladod?

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#8478) hülyegyerek válasza s7evcsenko (#8477) üzenetére


hülyegyerek
addikt

El bizony. Minimum 1 milla / db.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#8479) s7evcsenko válasza hülyegyerek (#8478) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Tegnap kíváncsiságból megvettem én is, felraktam 600k indulóval, hogy eladható-e, mert eddig semmit se tudtam eladni...
Erre ma már nem tudok belépni, mert lejárt a gamepassom. :DDD
Remélem nem húzza sokáig az MS a 200ft-os akcióját. ;]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#8480) Csapoati válasza s7evcsenko (#8479) üzenetére


Csapoati
nagyúr

November vége felé lesz.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8481) Pro!Petya válasza s7evcsenko (#8479) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Az összes FE autót viszik, én a Lambót szoktam feldobni most a forzathon miatt és a Nissant pörgetem még.
Naponta 3-4 FE -t árverezek + amiből bontom ,és mind elmegy. ;)

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8482) pető bá'


pető bá'
őstag

Néhány hét után megnyitottam a Horizon 3-at, lenyomtam egy-két versenyt, majd elkezdtem a Forzathon-t megcsinálni. Valamit már a versenyek közben megadott, utána rámentem a DareDevil-re az autópályán, és sorra dobálta fel, hogy #Forzathon December, Január, Február completed, reward, meg minden :F Csak néztem, hogy mi van, aztán volt 21 wheelspin-em, a garázsba nem volt már időm benézni, hogy kaptam-e egy rakás autót is :D
Valami bug, vagy ez mi lehet?

"... and I hope you have a great day!"

(#8483) evitiguF válasza pető bá' (#8482) üzenetére


evitiguF
senior tag

Nálam is ez volt pár napja, örültem is :)
Remélem nem bug.

(#8484) gduck válasza DjDanee87 (#8472) üzenetére


gduck
addikt

Köszi a tippet, ez bejött! Kb 20-25 perc gyakorlás után felfelé volt egy 95k, de a végén az utolsó zászló mellett lecsúsztam az útról. Ezután nem sokkal lefelé (egy rontott első kanyar ellenére) összejött 90826 pont. Így meglett az utsó 3 csillag is ;)

[ Szerkesztve ]

(#8485) gduck válasza ansell (#8475) üzenetére


gduck
addikt

Nekem minden rendben van vele, minden héten megkaptam a pontokat!

Viszont az "Antique Restorer" acsit nem adja meg, pedig már mind a 15 helyreállított roncs a garázsomban van...

(#8486) csab991 válasza pető bá' (#8482) üzenetére


csab991
senior tag

Volt ilyen még nyáron is, egyszerre aktív lett 3 havi Forzathon így meg lehetett csinálni az összeset.

(#8487) Kelecar válasza gduck (#8484) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Revind-ot nem használsz?

(#8488) gduck válasza Kelecar (#8487) üzenetére


gduck
addikt

Csak az ugrasztással nehezen elérhető bónusztábláknál állítottam be vele az irányt, azon kívül nem nagyon ;)

[ Szerkesztve ]

(#8489) CJ4567 válasza DjDanee87 (#8462) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem egy BMW M6 FE könnyen meghozta a három csillagot, drift felfüggesztés, AWD, V12 kimaxolva, és egy kis finomhangolás után már elég jó pont farmolásra is.

No Sana No Life

(#8490) ansell válasza hülyegyerek (#8476) üzenetére


ansell
tag

A Nyár Bónusz pontjait nem kaptam meg, csak a napiért járó dupla 20 FP-t (van duplázó házam).

És igen Lambot én is vettem 10-et :)

ITX konfig eladó!

(#8491) ansell válasza s7evcsenko (#8479) üzenetére


ansell
tag

Csinálj egy új MS accountot, vegyél rá CDKeys-ről 1 hónapos Games Pass-t, amikor beváltod a kulcsot, akkor adj meg bankkártyát, így kapsz +1 hónapot. Tehát 2 hónapot kapsz most kb 750 Ft-ért.

MS Storeban pedig az új accounttal belépve szedd le újra a játékot, majd lépj ki az új accountból.
Xbox app-ban pedig legyél belépve az eddig használt accountoddal, és ugyanott folytatod.

Kipróbáltam először egy 14 napos trial-lal, majd ezzel a módszerrel és működik nálam hibátlanul.

ITX konfig eladó!

(#8492) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Én is ilyen problémával küzdök, hogy az 5.1-es hang helyett stereoban szól. Valaki volt hasonló cipőben, és sikerült-e megoldani? Driver legfrissebb, beállítások jók, minden másnál jól működik a hang :F

(#8493) twi452


twi452
senior tag

Kipróbáltam most végre az update után a horizon 4-et.. Tényleg reszeltek a ffb-en és kicsit élvezetesebb lett kormánnyal terelgetni de a pedál deadzone csúszka még mindig csak dísznek van.
A másik dolog. Most jelenleg nálam él a telekomos régi kábeltv-s net és a digis gigabites is úgyhogy le tudtam tesztelni szépen..
A telekomos szokásos módon versenyek után mindig új sessiont keres..azt hittem eddig, hogy ez így működik..
Hát nem.. digi-n atom stabil az egész multi pár órája nyomom és egyszer sem keresett új session-t még.

(#8494) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

A mixer hogy ad rewardokat ? Leraktam tálcára a pc-n, lvl5-nél járok, de a játékban még semmilyen szintlépés nem volt.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#8495) Game-over válasza hülyegyerek (#8494) üzenetére


Game-over
aktív tag

Ahol kiírja a csatorna nevét, alatta van elvileg hogy "Forza Horizon 4 Family-Friendly Stream", na attól balra van egy kék badge, arra kattints rá és kiírja hogy mennyi influence-t szereztél.

(#8496) Sirandrish válasza Game-over (#8495) üzenetére


Sirandrish
legenda

És a kapott villámok (Sparks) mire jók? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8497) Game-over válasza Sirandrish (#8496) üzenetére


Game-over
aktív tag

Igazából semmire, Mixeren belül lehet elkölteni:
Spend them to interact with streams, unlock new emotes, get XP boosters, and more.

(#8498) hülyegyerek válasza Game-over (#8495) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Ott nekem ezt írja : Launch the game to accept the rewards. Mellete van egy "ok" opció, ha ráklikkelek, akkor nem csinál semmit. A boxon mellette megy a játék.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#8499) r.levente75


r.levente75
addikt

Perform 10 Drift Taps
Mit kell pontosan csinálni?

(#8500) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Közben elértem a 200-as szintet, és újra 1-től számolja.

r.levente75: a drift tap az az, amikor driftelés közben csinálsz festékcserét egy másik autóval.

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.