Hirdetés

2019. december 6., péntek

Gyorskeresés

(#8101) Kelecar válasza Csapoati (#8099) üzenetére

Kelecar
(aktív tag)

Nekem is 8GB RAM-om van és fix 60fps-sel megy FHD full beállításon.

(#8102) 30z.Samu válasza Kelecar (#8101) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

Nálad a proci jobb egy "picivel", meg lehet a VGA is... ;] :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#8103) Sirandrish

Sirandrish
(titán)

Heyho!
Egy okos kérdésem lenne. Hogy lehet a leggyorsabban Wheel Spinre szert tenni? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8104) Win-T

Win-T
(aktív tag)

Ez a streamer mód bejött, már csak verseny közben szűrődik be innen-onnan némi drum and bass ütem, de a töltőképernyőkön megszűnt minden. Megváltás! :C

(#8105) 30z.Samu válasza Win-T (#8104) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

Most már mehet Youtube-ról az Add ide a didit. :D

Sic Parvis Magna

(#8106) IntelKiller7 válasza Win-T (#8104) üzenetére

IntelKiller7
(Topikgazda)

Miért nem kapcsolod ki a rádiót akkor? :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8107) Win-T válasza IntelKiller7 (#8106) üzenetére

Win-T
(aktív tag)

(#8108) Csapoati válasza Sirandrish (#8103) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Szintet lépsz. :D Amúgy versenyzéssel, meg nézd a Mixert.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#8109) Sirandrish válasza Csapoati (#8108) üzenetére

Sirandrish
(titán)

MIjaza mixer?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8110) STC Speed

STC Speed
(őstag)

Nincs lista valahol, milyen autókat lehet versenyekkel feloldani?
Pl drift 8as szint bmw e46 vagy utcai verseny 8. szinttel a renault cliot..Ezeket alapból megsem lehet venni. :)
Mik vannak még arra vagyok kiváncsi :U

(#8111) Depidemic

Depidemic
(csendes tag)

(#8112) STC Speed válasza STC Speed (#8110) üzenetére

STC Speed
(őstag)

Ohh ez les az :)
[link]

(#8113) Csapoati válasza Sirandrish (#8109) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

[link]

Mixer FH4 csatorna

[ Szerkesztve ]

(#8114) Sirandrish válasza Csapoati (#8113) üzenetére

Sirandrish
(titán)

:R

(#8115) Game-over válasza Csapoati (#8113) üzenetére

Game-over
(aktív tag)

Mindegy hogy hol nézem, csak az xboxos profilom legyen belépve a mixerbe?

(#8116) noblem1983

noblem1983
(senior tag)

FH3-ban Blizzard Mountain Goliath bajnokságban az egyik 5 köröset soha nem tudom befejezni mert crashel. Más emlékszik ilyen problémára? Olvastam, hogy bug miatt van és ne használjak rewindet de anélkül is kifagyott előbb :W :W :W

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#8117) Csapoati válasza Game-over (#8115) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Hogy értve hol? Ha arra gondolsz, hogy desktopon, mobilon vagy Xboxon, akkor igen, mindegy.

(#8118) IntelKiller7 válasza Win-T (#8107) üzenetére

IntelKiller7
(Topikgazda)

Spotify. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8119) Game-over válasza Csapoati (#8117) üzenetére

Game-over
(aktív tag)

Igen arra, köszi :)

(#8120) ProgenXL válasza Game-over (#8119) üzenetére

ProgenXL
(őstag)

Telefonon tudtommal még nem működik a dolog. Vagyis a videók alatt ez van írva.

Gunner for life

(#8121) Bib válasza noblem1983 (#8116) üzenetére

Bib
(őstag)

Nem volt azzal gond. Legyen beállítva lapozófile automatikusra, vga tuning ne legyen. A vram nagyon kevés , lehet az okozza a problémát.

(#8122) Sirandrish

Sirandrish
(titán)

No...elfogytam a versenyek :)
Viszont ami érdekelne még, az pár csűr, amik nincsenek meg. Hogy találhatok rájuk?

(#8123) Csapoati válasza Sirandrish (#8122) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Évszakfüggőek, csak az adott évszakban jelennek meg. Egy pedig a Bamburgh kastély megvásárlásával (10 millió CR) aktiválódik.

(#8124) twi452

twi452
(senior tag)

Srácok csak én gyűlölöm ennyire a cross country versenyeket? 😁
Tegnap egész nap Road racing Colossus-t nyomtam mint tesztpályát verhetetlen driveatarok mellett A800-ban mert kíváncsi voltam miket tudok kihozni különböző kocsi setupokból.
Igazából bármit építettem, retrót, modernt, suv-t mindegyikkel tudtam nyerni és hozni a 6 perc +-10 mp körüli időket..
de ez a cross country annyira felkúrja az agyam 😁
Egyszerűen nem megy..bármit próbálok a driveatarok hátsó fele annyira béna mint én de az első három helyezett egy másik ligában tolja elől 😁

(#8125) Sirandrish válasza Csapoati (#8123) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Gondolom az a régi Bentley :)

És mikor lesz már Nyár? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8126) csab991 válasza Sirandrish (#8125) üzenetére

csab991
(senior tag)

Következő update-el jön a Route Creator.
This update adds the Route Creator to Forza Horizon 4. Create custom routes of up to 40 miles from any Asphalt, Dirt or Cross-Country Event starting location. Draw the custom route by driving your car, and place checkpoints anywhere you want to. Blueprint Creator has been updated to allow you to use custom routes.

(#8127) Csapoati válasza Sirandrish (#8125) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Csütörtök 5-kor (vagy fél 5-kor?) van mindig az évszakváltás. Igen, az a Bentley egyébként.

(#8128) Win-T válasza csab991 (#8126) üzenetére

Win-T
(aktív tag)

De a francért a kocsival kell végigmenni rajta, hogy megrajzold.
Nehogy túl kézreálló legyen kontrollerrel pikkpakk kijelölni egyet a térképen fél perc alatt, nem... menjél végig rajta. Istenem...

[ Szerkesztve ]

(#8129) Sirandrish válasza Csapoati (#8127) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Singlebe el lehet ütni valamivel az időt, ha elfogytak a versenyek? Már azon kívül hogy még 10szer végigmegyek ugyanazokon a pályákon.

(#8130) Csapoati válasza Sirandrish (#8129) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Minden versenyt megcsináltál? Az összes drift zone, speed trap, speed zone meg danger sign 3 csillagos? Azon kívül már "csak" a Forzathon Live-ok maradnak, a Rivals meg a komplett multi. Ja meg persze a Horizon Story összes eseménye 3 csillagra.

(#8131) keldorpapa88 válasza Csapoati (#8130) üzenetére

keldorpapa88
(félisten)

A FH3-ban sokkal tovább tartottak nálam ezek. Rövid lett ez a rész. Én egyedül a driftet hanyagoltam, nincs hozzá érzékem, elengedtem.

The Dark Side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be unnatural.

(#8132) csab991 válasza keldorpapa88 (#8131) üzenetére

csab991
(senior tag)

Szerintem azért van így, mert ott minden eventhez volt championship, itt meg hetente van 5 és azok váltakoznak. A Rivals is egyszerűsödött, pedig azért jó lenne, minden eventhez, minden járműosztály kombó.

[ Szerkesztve ]

(#8133) Csapoati válasza csab991 (#8132) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Igazad van, viszont itt ugye meg van Horizon Story (+40 esemény), a Forzathon Live, meg számomra valahogy a versenyek is változatosabbak, és nem az évszakok miatt. Igazából a 3-ban is "csak" versenyezni kellett, de hát az autós játékok már csak ilyenek. :D

(#8134) Sirandrish válasza Csapoati (#8130) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Dehogy :)

(#8135) Nyethuszar

Nyethuszar
(tag)

Haverral próbálnánk koop versenyt indítani konvojba. Be is hívjuk egymást szépen, kocsi kiválasztás is megvolt, de amikor "csatlakozás a játékhoz" vagy valami hasonlót ír ki, ott semmi. Csak vár vár majd kirak freebe,hogy nem sikerült elindítani..
Haver VPN-el van a TahóKom szolgáltató miatt..
Van akinek sikerült ugyan ezen dolgokkal versenyeznie ?
Ja a kaszkadőr és tsai futamok mennek rendben koopba ...

(#8136) csab991 válasza Csapoati (#8133) üzenetére

csab991
(senior tag)

Persze egyetértek, számomra az évszakok miatt is változatosak a versenyek, meg így hogy nem szegmentált a térkép mint a 3-ban (dzsungel, préri, város stb), sokkal nagyobbnak érződik a térkép. Az meg már ráadás, hogy végre lehet majd versenyeket csinálni, meg hosszabbat is mint a Góliát.

(#8137) ProgenXL

ProgenXL
(őstag)

Rangsorolt versenyzéshez csinálom a selejtezőket. Meg is adta az 5.ket de azóta ezt kapom:

"Kitiltottak a rangsorolt játékból mert hamar kiléptél egy mérkőzésből."

Egyet vittem azt meg is adta de azóta nem enged többet indítani..

Gunner for life

(#8138) KardosAttila válasza ProgenXL (#8137) üzenetére

KardosAttila
(tag)

A mixer nézése akkor is ad influencet a horiton 4 ben ha játékon kívűl,telóról nézem? Vagy muszáj játékon belül inditani?

(#8139) KardosAttila válasza KardosAttila (#8138) üzenetére

KardosAttila
(tag)

Új akart lenni,nem válasz, mindig félrenyomok :/

(#8140) ProgenXL válasza ProgenXL (#8137) üzenetére

ProgenXL
(őstag)

szerk...
kb félóra várakozás után már engedi.

Gunner for life

(#8141) Csapoati válasza KardosAttila (#8138) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Desktopon böngészőből biztosan adja.

(#8142) noblem1983 válasza Bib (#8121) üzenetére

noblem1983
(senior tag)

Nem volt átírva, RX480 4 GB van, tuning nincs de ez furcsa, hogy pont az fagyott ki 3-szor a cél előtt úgyhogy hagyom a francba nem idegeskedek rajta. Pár verseny maradt még azt letolom.

[ Szerkesztve ]

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#8143) wollnerd

wollnerd
(aktív tag)

Sziasztok! Már meg is vettem a FH4-et.
Tetszik ez a játék. Elég sokminden van. :)
Vissza is olvastam és igen, csatlakozok én is, nekem is telekomos netem van. :(

Elég érdekes, mert ettől függetlenül én le tudtam tölteni más játékosok dizánjait, tuningjait...
Szerk: Be lehet e állítani hogy a játék mindig is csak szóló módban maradjon, ne próbáljon automatikusan az online-hoz csatlakozni?
Ja és még 1 kérdés: A Microsft store-ban ez a infó szerepelt vhol: Az Online játékhoz a Xbox Live Gold szükséges. :F
A PC-n is?

[ Szerkesztve ]

PC: Gigabyte Z97X-Gaming 5, Intel i7 4790K 4.0 Ghz, 16 GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 1080Ti, Windows 10 Pro 64bit, HTC Vive

(#8144) hackeeeee

hackeeeee
(Jómunkásember)

Amúgy az kicsit demotiváló, hogy az ugráló árnyékokat máig nem tudták megoldani.. Ugyan úgy jelen van PC-n és Xbox-on egyaránt.

Véleményem szubjektív... - LG 43UJ635V 43" Ultra HD 4K HDR TV eladó

(#8145) bulikavagyok

bulikavagyok
(veterán)

Izgalmas új tartalmak érkeznek a Forza Horizon 4-be ezen a héten

Üdülés Miskolctapolcán! https://goo.gl/8ntJQc >>> Egyedi árért írj privátot!

(#8146) Csapoati válasza bulikavagyok (#8145) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

A blueprint creatorről tudtam, de a British Racing Green sztori mód nagyon jól hangzik! Már a LaRacer és a kaszkadőrös is nagyon jópofa volt.

(#8147) Bagan válasza bulikavagyok (#8145) üzenetére

Bagan
(aktív tag)

Inkabb azt kellene megoldani hogy tudjak csatlakozni Telekomos nettel a multihoz :W

iPhone SE MacBook Air 2017 Xbox One

(#8148) csab991 válasza wollnerd (#8143) üzenetére

csab991
(senior tag)

Szerintem nem lehet beállítani, automatice csatlakozni akar a Horizon Life-hoz. Amikor feldobja a hibaüzit, akkor rámész a Horizon Solo-ra és nem fog addig szólni míg ki nem lépsz a játékból, majd vissza.
Remélem lassan csinálnak ezzel valamit, lassan egy hónapja kint a játék és még mindig sokaknak van baja ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#8149) wollnerd válasza csab991 (#8148) üzenetére

wollnerd
(aktív tag)

Hát igen... :( most olvastam ezt a fórumot is.

PC: Gigabyte Z97X-Gaming 5, Intel i7 4790K 4.0 Ghz, 16 GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 1080Ti, Windows 10 Pro 64bit, HTC Vive

(#8150) Csapoati válasza Bagan (#8147) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Az nem a Playground Games hibája szvsz.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.