Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8701) Csapoati válasza Daw93 (#8700) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ebben azért lesz, itt nem dől annyira a pénz. Főleg ha a házakat is mind meg akarod venni, Bamburgh Castle 10 milla, Edinburgh Castle 15 milla. Utóbbit tegnap sikerült megvennem, a 10 super wheelspinből 800k lóvé, 5 epic és egy FE autó jött (meg a szokásos nyuszis mamuszok tömkelege). Nem voltam elragadtatva...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8702) Kelecar válasza Daw93 (#8695) üzenetére


Kelecar
aktív tag

A te fiókodon blokkolva vannak a Civic-ek, te csak Audikat vehetsz :DDD

(#8703) r4z válasza Csapoati (#8701) üzenetére


r4z
nagyúr

Nalam tegnap delelott dobaltak az autokat a wheelspinek, lett 3 FE, 5 legendary, meg jopar rare vasam, de jott vagy 2.5m CR is. Bamburgh Castle + 100 skill pontbol jott ossze ennyi.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#8704) ProgenXL válasza Daw93 (#8695) üzenetére


ProgenXL
őstag

Forzathon elérhető lesz ha előtte végigmész minden évszakon. Viszont a Civic jó kérdés mikor lesz ismét. Én is gyorsan lecsaptam rá. :D

Gunner for life

(#8705) Daw93 válasza Kelecar (#8702) üzenetére


Daw93
senior tag

Akkor valami bug lehet, mert tegnap gyorsba vettem egy 2007es civicet, egy 2018as coupet, meg egy crxet is :D
Amúgy viccen kívül audim is lesz idővel de még tényleg nagyon az elején vagyok.
A forzathonon belül egy autót hogy lehet megszerezni? Valahogy megnyerni/bemákolni, vagy simán megvenni, esetleg ha ügyes az ember versenyeket kell nyerni amiért cserébe megkapjuk?

GTA Online: Daweee93

(#8706) Csapoati válasza Daw93 (#8705) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Csinálod a Forzathon Live-ot és a napi/heti kihívásokat és megveszed pontból, amit az adott héten lehet.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8707) ProgenXL válasza Daw93 (#8705) üzenetére


ProgenXL
őstag

Szabad kóborlásban pl kapsz egy értesítést hogy Forzathon live indul és azt is mutatja hol. Ahhogy előttem írták kihívásokból is szerezhetsz. Van Forzathon bolt ahhol a forzathon pontokért vehetsz dolgokat. pl: ruha, pörgetés, autó. Minden héten csütörtökön változik az évszakokkal együtt. Érdemes gyűjteni :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#8708) CJ4567 válasza ProgenXL (#8707) üzenetére


CJ4567
veterán

Egy kis plusz infó, a Forzathon livera 5 perccel indulás előtt kapsz értesítést, és mindig egész órakor indul.

No Sana No Life

(#8709) Daw93 válasza CJ4567 (#8708) üzenetére


Daw93
senior tag

Köszi a válaszokat!
Most jelenleg nálam tél van, elég hangulatos, szépen meg van csinálva.
Az évszakok maguktól változnak, vagy lehet változtatni is magamnak?
Most még ott tartok, hogy befolyást kell szereznem, gondolom az elején így visz végig az évszakokon, hogy bemutassa mi a helyzet.
Egyébként wheelspinekből eléggé dobálgatja be az autókat, eddig nyertem nissan gtr-t meg mclaren 650s-t is, meg jópár pörgetésem is van még :D
Meg vettem egy nissan sentra 2018at is, valamiért nagyon bejön nem tudom letenni :D

GTA Online: Daweee93

(#8710) Kelecar válasza Daw93 (#8709) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Most mindenkinél tél van, a prológusban még elég gyorsan végig megy a 4 évszak, azután nyílik meg a játék minden lehetősége, azután hetente változnak az évszakok.

(#8711) CJ4567 válasza Daw93 (#8709) üzenetére


CJ4567
veterán

Na, majd meglátod, milyenek az igazi wheelspinek, amikor a super spinből 3x5000-et kapsz ;]

No Sana No Life

(#8712) evitiguF


evitiguF
senior tag

Akinél nem duplázódnak a FP-ok, az nézze meg, hogy biztosan megvan-e az a ház, ami dupláz!
Én most arra gondoltam, hogy beállítom azt a házat otthonnak, és azt írta ki, hogy még meg sem vettem. Pedig ez volt az első ház, amibe beköltöztem, ez tuti, kaptam is utána a dupla pontokat, de valamelyik update úgy néz ki, kilőtte. (Legalábbis én ezt feltételezem)
Sebaj, így kaptam 5 super wheelspint, ahol elég komoly autók estek le végre ( AM Vulcan FE, 911 GT2, GT3)

(#8713) Benir8


Benir8
senior tag

Sziasztok!
Valakinek működik a Forzathon-t 10 festék cserés küldetést?
Akárhogy neki karcolok városi terepjáróval 10-15 autónak nem adja be, vagy szakaszosan se.
Tipp?

(#8714) Daw93 válasza Kelecar (#8710) üzenetére


Daw93
senior tag

Ja, vágom. De nálam délután még ősz volt most meg tél :D

GTA Online: Daweee93

(#8715) evitiguF válasza Benir8 (#8713) üzenetére


evitiguF
senior tag

Épp 15 perce csináltam meg, szóval itt működik.

(#8716) Csapoati válasza Benir8 (#8713) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Oldalról kell lekoccintani, nem hátulról vagy szemből, lehet ez a gond.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8717) Kelecar válasza Daw93 (#8714) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Mert még a prológ-ot csinálod :D Am custom blueprinteknél be tudod magadnak állítani az évszakot/napszakot az adott versenyre + team adventure-ben is random milyen évszakot ad.

[ Szerkesztve ]

(#8718) Benir8 válasza Csapoati (#8716) üzenetére


Benir8
senior tag

Oldalról ment.

(#8719) DaveHutt válasza Benir8 (#8718) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nekem akkor számolta, amikor a játék is kiírta, hogy Festékcsere +50 pont. Van amikor cseszik számolni, ha sok a trükkpont. Csináld egyesével, kb 100-150 km/h között, ugyanis a másik kocsinak az úton kell maradnia.

(#8720) Daw93 válasza Kelecar (#8717) üzenetére


Daw93
senior tag

Azt hittem annyi volt a prológ hogy az elején 10 perc alatt körbevitt az évszakokon :D
Egyébként az aukciós házat próbálgattam, elég jó áron vannak a boltihoz képest az autók. Féláron vettem egy alfa giuliát, meg ilyenek.
A saját autóim közül bármelyiket kitehetem az aukciós házba eladásra? Mert nyertem egy ferrarit, már nem tudom melyik de több millás ára volt, én viszont ezeket a nagyon régi klasszik autókat nem annyira csipázom, az ára viszont jól jönne.

GTA Online: Daweee93

(#8721) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Én vagyok az egyetlen, akinek fosnál fosabbak a pörgetések? Eddig egy szem Aventador FE, ami értékelhető belőle, 73 szint alatt. Kicsot kezd a tököm telelenni, inkább megveszek mindent, ami érdekel, az Aukciós Házban (AM Vulcan FE, McLaren Senna eddig). Koenigsegg Agera-One még az álom, kezdhetem farmolmi a kreditet.

(#8722) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Forza Horizon 4 - Fortune Island DLC is coming december 13th. #xo18

Live-Die-Respawn

(#8723) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Végre jön a normális Urus is. :C

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8724) CJ4567 válasza IntelKiller7 (#8723) üzenetére


CJ4567
veterán

Free in-game rewards vehicles:
1965 Ford Mustang Hoonicorn - Nov 16
2017 Ford Fiesta ST - Nov 23
2016 Ford Focus RSRX - Dec 7

Ezek a következő 3 hétnyi Forzathon autók, GymkhanaTEN-ből.

Más: Valakinek nincs véletlen egy Aston Martin DB11 PO-ja, ami eladó? Már csak az hiányzik, és megvan az összes elérhető pre-order autó. :C

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#8725) IntelKiller7 válasza CJ4567 (#8724) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Hoonicorn Mustang is free lesz? Megérte megvenni akkor az embereknek 500-ért. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8726) CJ4567 válasza IntelKiller7 (#8725) üzenetére


CJ4567
veterán

Ezen elvileg más festés lesz. :D

Én megvettem 500k-ért, és nem bántam meg. :D Lesz még egy akkor, elfér az.

No Sana No Life

(#8727) Csapoati válasza oriic (#8722) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akkor bejött a tippem a bejelentésre. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8728) r4z


r4z
nagyúr

Eppen ranked selejtezoket jatszok, es kezd a hocipom telelenni a sok seggfejjel, akik csak ugy tudnak jatszani, hogy leloknek az utrol, cikaznak az egyenesben, az eles kanyarokba meg padlogazzal szallnak bele. Javul a helyzet, vagy a ligakban is ilyen retkek lesznek az ellenfelek?

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#8729) CJ4567 válasza r4z (#8728) üzenetére


CJ4567
veterán

Magasabb ligában már a falat használják kanyarodásra, mert az gyorsabb. Lökni mindig fognak, erre készülj fel, de az ellenfelek jobbak lehetnek.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#8730) r4z válasza CJ4567 (#8729) üzenetére


r4z
nagyúr

Nem azt varom el, hogy himestojaskent banjanak velem, de az, hogy izombol tolnak le az egyenesben, neki a fanak/epuletnek/akarminek, illetve hogy elvetsem a checkpointot, na az baromira irritalo. Be kene kapcsolni konstans az autok toreset, hamar leszoknanak ezekrol a baromsagokrol.

Nem ertem, miert nem lehet kulturaltan jatszani.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#8731) CJ4567 válasza r4z (#8730) üzenetére


CJ4567
veterán

Én se, sajnos ez van. Ami be szokott válni, az az, hogy ha látod, hogy jönne neked, akkor lefékezel, vagy amit én csinálok, hogy aki kilök, azt én is visszalököm.

Más: Végre megvan az összes PO autó :C

No Sana No Life

(#8732) Csapoati válasza IntelKiller7 (#8723) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akkor már legyen itt a videó is a bejelentésről: [link]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8733) Franklin


Franklin
addikt

Az autó lámpáját mivel lehet lekapcsolni?

(#8734) feri1014 válasza Franklin (#8733) üzenetére


feri1014
senior tag

Nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#8735) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ezt a pazarlást :DDD

Gunner for life

(#8736) Kelecar válasza ProgenXL (#8735) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Pont egy haverral játszottam, közben dumálgattunk és beszéltem neki az FE autókról, valamint, hogy én most az M6 FE-t akarom megszerezni nagyon, de nincs kedvem 500k-t adni érte aukción, inkább megvárom míg Forzathon boltos lesz. Miközben ezt beszéltem kaptam 1 szuper pörgetést az épp befejezett verseny után és amint kimondtam, hogy az M6 FE kéne kipörgetődött baszki :D Bevonzottam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8737) ProgenXL válasza Kelecar (#8736) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ahogy kitettem az előző képet, a következő szuper pörgetés 300k + 175k lett :DD
Van ez így :B

Gunner for life

(#8738) Lifer092


Lifer092
senior tag

Úgy tűnik megjavult az online rész. Kapcsolódik mostmár rendesen. De a kérdésem az, hogy ennyire kevés az online játékos? Csak mert akármire párosítok, alig talál rá playert. Pl. Fertőzött, zászló, stb. Velem együtt max 3 player van mindig. NAT nálam nyitott teljesen.

(#8739) Kelecar válasza Lifer092 (#8738) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Ilyenekre mindig az adott lobby-ból toboroz és nem sokakat hoz lázba. Úgy jó ha sok haverral összeállsz és együtt indítjátok, mi előbb 3-an játszottunk Király-t, még így is elég fun volt :)

(#8740) Franklin válasza feri1014 (#8734) üzenetére


Franklin
addikt

És kinek lehet gratulálni, hogy ez ehhez szükséges 2 soros kódot nem sikerült beletenni a játékba? ;]

(#8741) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

FH4
1,5 hét bohóckodás után pár észrevételem

- akár 1 autóval is végigviheted az összes Exhib sorozatot? max amikor kedved tartja, autót váltasz és akkor ugye az Exhib tipusa is megváltozik, ellenben az útvonal marad ugyan az...
- championshipek nincsenek, vagy csak még nem tartok ott?! LVL 16 vagyok...
- autó tuningok olyanok amilyenek, de pl a Ford Raptorról én hiányolom a több fényszórót, mint a FH3-ban is volt
- grafika nagyon szép, PC-n is

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8742) evitiguF válasza CJ4567 (#8731) üzenetére


evitiguF
senior tag

Tehetnének a versenyekre olyat, mint ami a Forzathlon Live eseménynél van, hogy a többi autó szellemautóként van jelen, nem tudsz ütközni vele.

(#8743) Bib válasza Lifer092 (#8738) üzenetére


Bib
őstag

Én pl.sokat online vagyok, de eszembe nem jut azokkal játszani, inkább verseny only. Gondolom nem én vagyok ezzel egyedül, azért van kevés játékos ott.

(#8744) TESCO-Zsömle válasza r4z (#8730) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem ertem, miert nem lehet kulturaltan jatszani.

Mert a győzelem a fontos, nem az oda vezető út.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#8745) Csapoati válasza - = Zk = - (#8741) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Lvl 16? Akkor nem sokat láttál még a játékból. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8746) gduck válasza IntelKiller7 (#8723) üzenetére


gduck
addikt

Videó alapján ütős kieg lesz :) :C

(#8747) - = Zk = - válasza Csapoati (#8745) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát, ha a fent leírtak igazak és nem változnak a játék előrehaladtával, akkor... :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8748) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

A VIP-re van esély, hogy kap egy komolyabb akciót?
Vagy inkább csak a komplett játékokat szokta akciózni az ms?
Még aukciós házból sem lehet megvenni a vip-es autókat, amit nem is értek, hisz akinek van vip-je, az miért venné meg creditert, ha ingyen kapja?
Vagy csak a jogot adja a vip?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#8749) Csapoati válasza s7evcsenko (#8748) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Karácsony előtt szerintem nem lesz akció rá, de maga a VIP amúgy sem éri meg szerintem, csak az ultimate upgrade.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8750) s7evcsenko válasza Csapoati (#8749) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Gamepass-ban játszom, így nincs meg a játék.
Lehet venni ultimate kiegészítést hozzá?
Az nem csak kompletten van, játékkal együtt?
Azért az 22k... A vip meg 5300. :)

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.