Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8501) r.levente75 válasza hülyegyerek (#8500) üzenetére


r.levente75
addikt

Na ilyent még nem csináltam. Mi a menete ennek?

(#8502) Game-over válasza hülyegyerek (#8498) üzenetére


Game-over
aktív tag

Elvileg akkor 5 percenként kapod instant az 500 befolyást, nézd meg a mixer szintednél hogy mennyi kell még a következő szinthez.

Ha nem játszol akkor addig számolja amit összegyűjtöttél, és mikor belépsz a játékba akkor kapod meg egyben.

(#8503) Bib válasza Sanci789 (#8492) üzenetére


Bib
őstag

Van benne 5.1 ? Nekem nem rémlik ,de megnézem a beállításokat.

(#8504) hackeeeee válasza Bib (#8503) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Dolby Live-al, SPDIF-en biztosan működik, még az elején próbáltam.

Véleményem szubjektív...

(#8505) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Végre kimaxolva a kaszkadőrözés ;]

Gunner for life

(#8506) Alvin_ti4200 válasza Csapoati (#8060) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Sziasztok!

Nekem eredendően angol a Windows-om, mégis ezzel a botrányos magyar Forza Horizon 4-gyel kell, hogy szenvedjek. A területi beállításaimnál azt hiszem, Magyarország szerepel, ezt kellene átpattintani UK-re, hogy végre értsem, mi történik a játékban? :D Remélem, az időt nem állítja át egy órával...

(#8507) p3l9uph válasza r.levente75 (#8501) üzenetére


p3l9uph
tag

Nezd meg youtubeon...ne legyel mar ennyire lusta...

(#8508) gduck


gduck
addikt

Lehet láma kérdés, de boxon hogy lehet resetelni a kocsit? Ha véletlenül beszorulok valahova, az istennek nem tudom visszarakni az útra...

(#8509) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Itt az ősz. Az egyik őszi eseménynél a Hot Wheels autóval kellene menni, de nem lehet megvenni. Ezt így hogyan gondolták ?

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#8510) r.levente75 válasza p3l9uph (#8507) üzenetére


r.levente75
addikt

Köszi megvan. Lekoccolni kell drift közben. :C
A Barn Find ha teljesítve van 20/20 akkor azért acsit nem ad? Vagy valamit benézek, úgy emlékeztem hogy ez 20g-s acsi. :F

(#8511) Win-T válasza hülyegyerek (#8509) üzenetére


Win-T
senior tag

Nem azt lehet megvenni a Forzathon Shopban? Bone Shaker?
175 egység.

[ Szerkesztve ]

(#8512) Kelecar válasza hülyegyerek (#8509) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Semmi

[ Szerkesztve ]

(#8513) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Win-T de igen a Forzathon shop-ba van a hot wheels kocsi.

Na vajon hol az utolsó út? :U

Gunner for life

(#8514) ProgenXL válasza ProgenXL (#8513) üzenetére


ProgenXL
őstag

közben 531/531 pipa :)

Gunner for life

(#8515) csab991 válasza ProgenXL (#8513) üzenetére


csab991
senior tag

A forzashopban elvileg a Twin Mill van, az eventhez pedig a Bone Shaker kell.

Közben fixelték úgy látom.

[ Szerkesztve ]

(#8516) Win-T válasza csab991 (#8515) üzenetére


Win-T
senior tag

Lassan már meg is lepődnék ha elsőre összejönne flottul minden nekik. :D

(#8517) Csapoati válasza Alvin_ti4200 (#8506) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az kevés, a Windows nyelvét kell átállítani angolra sajnos.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8518) hülyegyerek válasza Win-T (#8511) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Közben javították. A Twin Mill volt fent először, gondolom mellényúltak :U

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#8519) Alvin_ti4200 válasza Csapoati (#8517) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

De hát az angol :F Egyedül a magyar billentyűzet kiosztást vettem fel, na majd mindjárt megnézem.

(#8520) Win-T válasza Alvin_ti4200 (#8519) üzenetére


Win-T
senior tag

Mindent angolra kell állítani, területet, nyelvet egyaránt. Nálam se volt elég csak az egyiket sajnos.

(#8521) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Nektek műxik a weekly challenge cucc?

Az első részét, hogy szerezzem meg és vezessem a megadott Ford-ot, megadta. Teljesítve felirat zölddel. De utána mikor mentem vele 10 mérföldet (azóta többet is) nem történik semmi. Telefonos kép, mert shadowplay nem akar screenashotot készíteni Horizon4-ben valami.rt: És itt el vagyok akadva
Azóta letoltam vele egy versenyt is, hátha, de ugyan ezt mutatja.

(#8522) Joccc07 válasza DjDanee87 (#8521) üzenetére


Joccc07
addikt

Nekem megadta. Már kész is.

Ez a weekly rohadt könnyű volt.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#8523) CJ4567 válasza Alvin_ti4200 (#8519) üzenetére


CJ4567
veterán

Nálam magyar Windows, angol régió van, így angol a játék.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#8524) ansell válasza DjDanee87 (#8521) üzenetére


ansell
tag

Nekem is bugolt. Lépj ki a játékból, és újraindítás után már simán megadja.

ITX konfig eladó!

(#8525) DjDanee87 válasza ansell (#8524) üzenetére


DjDanee87
addikt

Így meglett, köszi.

(#8526) Bib


Bib
őstag

Összes tábla pipa :)

(#8527) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

A heti versenyek most teljesen kinyírtak idegileg....az offroad bajnokságban mindhárom versenyt megnyertem, 60 pontot szereztem, erre a bajnokság állásánál berakott elém egy drivatart 66 ponttal :W
A co-op versenyt meg simán át lehetne nevezni, mert semmi köze a kooperációhoz. Kétszer vágtam bele, mindkettőnél csak 2 aktív csapattag volt, a többi 3 meg csak úgy belépett, hátha majd a többiek megnyerik nekik. A 2 aktív játékos pedig nem megnyerni akarta a versenyt, hanem csak jól kilökdösni mindenkit.
Szánalmas.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#8528) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Lehet csak nekem csal így játék. 3 alkalommal voltam
a célnál legalábbb 1 kocsihosszal az ellenfél előtt, mégis mögé sorolta be a helyezésem. 2-2 volt az állás. Az utolsó versenyen 100 pont ment el ezen és persze így kikaptunk...
rangos verseny volt.

Az más dolog hogy egy gerinctelen féreg volt mert a falnak szorított folyamatosan..

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#8529) Joccc07 válasza hülyegyerek (#8527) üzenetére


Joccc07
addikt

Nálam is ugyanez van. Ko-opot meg sem csinálom. Csak sutyerakokat dob be.

Más: Ha nem túl nagy kérés akkor ha ráértek akkor légyszi nézzétek meg a videómat a youtube-on.Csatornám és ha már itt vagytok akkor please iratkozzatok fel és likeoljátok a videóimat. Akkor is ha szar. :DDD
Köszi előre is. :R

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#8530) ProgenXL


ProgenXL
őstag

A Volkswagen Golf 6 R 2010 csak wheelspinbe van?

Más:
Kezdem azt hinni hogy nem mindig az én vezetésemmel van baj hanem az autóval.
Adott a Honda Civic Type R 2018. S1-en összkerék hajtással is alig bírtam az úton tartani kanyarokban, de kigyorsítasnál is folyamatosan tolta ki a farát. Néztem mások tuningjait és a legnépszerűbb s1-eset letöltöttem. A kerekek elég fura szögben állnak. Pláne az elsőn látszik kanyarodáskor, de részben ez kellett mert azóta nagyon stabil lett. Durva hogy egy kis finomhangolás mennyit tud változtatni egy autón. Nem mindig elég az hogy a szokásos tuningelemeket beledobáljuk aztán had szóljon.. persze többségben úgy is jó mert kevesen csinálnak ennél többet. De a kedvelt autómnál Porsche 911 GT3 RS 4.0 is hasonló részletesebb beállításokra szorul majd holnap...

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#8531) Skeleton01 válasza hülyegyerek (#8527) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Nálam az őszi terepversenynél az alábbi a szitu: belépek, kb. kétszer-háromszor több a töltési idő, mint alapesetben, utána a rajtrácson már meg sem tudok mozdulni, sem az ellenfelek, menübe nem tudok visszalépni.
A co-op esetén miután találtam csapatot, ismét hosszas töltögetés után kiírja, hogy nem sikerült elindítani az eseményt, hiába voltunk meg hozzá.

(#8532) Lifer092 válasza Skeleton01 (#8531) üzenetére


Lifer092
senior tag

Nem tudom befolyásolja -e, de lassan 1 napja megvan halva az Xbox Live Core
Services.

Xbox Status

[ Szerkesztve ]

(#8533) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Mindenki a FH4-el tolja, én meg csak fél távon vagyok a FM7-ben és elég lassan haladok. :B :D Mondjuk ebben közrejátszik a Red Dead Redeption 2 is... :D

Sic Parvis Magna

(#8534) r.levente75 válasza 30z.Samu (#8533) üzenetére


r.levente75
addikt

Nem mindenki, én az FH3-al játszok. :U

(#8535) Csapoati válasza ProgenXL (#8530) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nagyon sok múlik az autón ebben a játékban (és a beállításokon is), érzésem szerint jóval több, mitn a 3-ban.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8536) 30z.Samu válasza r.levente75 (#8534) üzenetére


30z.Samu
félisten

Legalább olcsóbbak lesznek, mire odaérek..ja várj.. :DDD

Sic Parvis Magna

(#8537) Pro!Petya válasza Csapoati (#8535) üzenetére


Pro!Petya
addikt

+1

Nagyon nem mindegy hogy van beállítva az autó. Hiába van mondjuk két ugyanolyan osztályú autód azonos teljesítménnyel de ha más a karakterisztika az versenyt tud dönteni. Míg az egyikkel szenvedés lesz addig a másikkal még a verhetetlen driveatarokat is könnyen lehet verni. ;) -> ProgenXL (#8530)

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8538) CJ4567 válasza ProgenXL (#8530) üzenetére


CJ4567
veterán

Igen, csak wheelspinben.

No Sana No Life

(#8539) IntelKiller7 válasza ProgenXL (#8530) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Néha eltudsz csípni 1-2 darabot aukciós házban.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8540) ProgenXL válasza IntelKiller7 (#8539) üzenetére


ProgenXL
őstag

Köszi a válaszokat.

Figyelni fogom mert nagyon kéne egy. :D

Gunner for life

(#8541) CJ4567 válasza ProgenXL (#8540) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem egy Crown Victoria, 2005-ös NSX, Aventador LP750-4 kéne, de ezeket senki se adja el, ha igen, azonnal viszik áron felül is. (Nem 20 millióra gondolok, hanem 1 millió környékére. Volt fent LP750-4, mire megvettem volna már elvitték 1 millióért.)
Meg a McLaren 720S PO(preorder), de az biztos, hogy még ritkább.

No Sana No Life

(#8542) rasotamas


rasotamas
veterán

Fúúúú, az még oké, hogy nem ment a Horizon 4 demó, persze ha szólnak róla jobb lett volna, de hogy ki Alt-Tabolok és mire visszajövök a géphez újraindul, és kezdhetem előlről az brutális.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#8543) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Nem kapom meg a Forzathon pontokat ,már 4et letoltam és semmi ... mióta megvettem bone shakert azóta ez van :W :F

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8544) Johnny_vT


Johnny_vT
senior tag

Nálatok jött már elő olyan bug, hogy játék közben hirtelen színvak/színtévesztő módba kapcsolt a játék? Nálam ezt egy windows vagy vírusirtó popup ablak okozta és a következő hasonló popup-ig (achievement értesítésig) úgy is maradt, akkor váltott csak vissza.

Ezen a videón az első váltást kivágtam (amúgy 13:30-tól olyan), de a visszaváltás benne van 17:45-nél.

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#8545) Kelecar válasza CJ4567 (#8541) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Nekem van 2 720s PO, egyiket 374k-ért másikat 200k-ért vettem :) El akarom majd adni, ha ki tudom rakni drágábban :D

(#8546) Nite


Nite
őstag

sziasztok!

hogyan tudom eldonteni egy versenyrol, hogy milyen "osztalyban" levo autoval lehet indulni?

most pl. egy terepversenyt neztem ki egy Jeep Trailcat-el es azt javasolja, hogy vegyek egy kocsit... :F

Paid my dues!

(#8547) Johnny_vT válasza Nite (#8546) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Ott áll a középső kártyán, hogy OFFROAD. Az a kategória. A tiéd asszem Extreme OFFROAD, azért nem engedi.

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#8548) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Köszi srácok, sikerült átállítni a nyelvet angolra, igaz, ehhez tényleg mindent át kellett állítanom US-re (a nyelv már azon volt, régiót és formátumot kellett módosítanom). :R Egyelőre tetszik a játék (Game Pass trial keretében játszom vele, de lehet, hagyom még a következő hónapot is, 3 ezret megér, addigra valsz megunom).

(#8549) ProgenXL válasza CJ4567 (#8541) üzenetére


ProgenXL
őstag

LP 570-4 az van nekem. Viszonylag hamar kiforgattam az összes Aventadort. Viszont a Golf még sehol sincs..

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#8550) Johnny_vT válasza ProgenXL (#8549) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

A régi Golfok nagyon faszák. A Mk.2-ből csináltam egy drag szörnyet, a Mk.3 pedig pályaautó lett (lásd YouTube). Lehet csak a nosztalgia miatt, de nekem nagyon bejönnek :D (volt mindkettőből otthon)

+ tényleg meg lehet építeni mindegyiket legit versenyautóvá, így A vagy S1 osztályban tök elfogadható választás velük menni és ahhoz képest olcsók.

[ Szerkesztve ]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.