Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8201) gorje válasza hackeeeee (#8198) üzenetére


gorje
senior tag

Pont jokor! Tegnap ota azert jatszottam, hogy "online" lehessek. Erre mikor elerem akkor meg ez van :D

(#8202) Bep válasza Kelecar (#8199) üzenetére


Bep
senior tag

Köszönöm!

Hogy végére mikor érek, azt nem tudom, mert elfogyott az összes verseny és 13 körül vagyok az utcain... :D

(#8203) Win-T


Win-T
senior tag

Ez a route creator ez egy vicc vagy ezt így komolyan gondolták?

(#8204) Csapoati válasza Bep (#8202) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Blueprinttel nyomass hosszabb versenyeket. Meg persze event influence-t növelő autóval (BMW M5 1988 FE mondjuk), influence-t növelő perkekkel.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8205) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Az most vajon elképesztő véletlen lehet hogy egyszercsak ma este csatlakozva lettem az ONLINE-hoz?! :Y (Telekom)

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#8206) Bagan válasza wollnerd (#8205) üzenetére


Bagan
aktív tag

Remelem tenyleg megoldottak! Sajnos nem vagyok otthon, valaki akinek eddig nem volt jo, ratud nezni?:)

(#8207) csab991 válasza wollnerd (#8205) üzenetére


csab991
senior tag

Nálam továbbra sem hajlandó csatlakozni. Esetleg változtattál valamit a ip/router/teredo beállításokon?

(#8208) Game-over válasza Bagan (#8206) üzenetére


Game-over
aktív tag

Nekem sem megy még :(

(#8209) wollnerd válasza csab991 (#8207) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Ááá.. Ritka véletlen volt az nálam... :(
Ugyanis egy egyéni Flying Scotman bemutató teljesítése után ismét ez:

Emlékeim szerint semmitse sehol nem állítottam! De ettől mi okozta azt hogy véletlenül sikerült csatlakoznia a online-ba?! Ezt sztem még nagyobb rejtély, mint hogy miért nem tudunk egyáltalán csatlakozni...

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#8210) csab991 válasza wollnerd (#8209) üzenetére


csab991
senior tag

Jó kérdés, szerintem biztos nem felhasználó oldalon van a gond, hiszen ha az FH3 és FM7 online része ment gond nélkül, akkor csak elvárható lenne, hogy ennél se legyen gond.

Útszerkesztő nagyon jó móka, lehet végre normális körversenyeket csinálni, az a baj hogy az alap versenyek egy S2-es verdával simán percen aluli köridőket hoz ami hát nem sok három körre vetítve, ötvenre meg kicsit unalmas.

Figyeljetek azért ha körversenyt csináltok, ne tegyetek le sok checkpointot, csak a kritikus kanyarokba, meg férjetek bele a 64 km-be mert különben sprint lesz belőle. :D

(#8211) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Ráadásul:
Hova tűntek el a Drivavatarok a szabad kószálásból a solo-ban??? :(((
1,5 napja még megvoltak és fej-fej mellett versenyeztem velük! De ma és tegnap is hiába vagyok a soloban is egy árva Drivatar sem bukkan fel! Na ez már tényleg nem tetszik! :((
(Csak a versenyekben vannak és kész...)

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#8212) Sirandrish válasza Kelecar (#8199) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem még vagy 5 hiányzik, akkor otthagytam télen mondiuk?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8213) IntelKiller7 válasza Sirandrish (#8212) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Majd 3 hét múlva megpróbálhatod. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8214) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Az normális hogy a játékon belül a klub fülnél csak azt mutatja mennyi klubtárs online de ha rámegyek akkor csak info-t nyit meg xbox-appon keresztül? Miért nem a játékoslista jelenik meg?!
Csak mert ha azt nézem ki van online ott sose mutat klubtársat pedig mindig van aktív tag és vagy 40-60 online player.... :(((
Ergo akivel csapatni akarom fel kell vennem barátnak annak ellenére hogy klubtag vagy hogy van ez??? :F

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8215) btf válasza Pro!Petya (#8214) üzenetére


btf
aktív tag

Az ultolsó menüpont alatt "roster" találod meg a tagok listáját, lebontva ki mikor volt aktív utoljára + ki játszik jelenleg.

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#8216) Pro!Petya válasza btf (#8215) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Pont erre akartam célozni. Akkor esélytelen magából a játékból klubtarsat invelni mindenképp át kell ablakolni az xbox app-ra?

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8217) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Megcsináltam a 10 selejtezőt. Meg is kaptam az acsit hozzá. Viszont rangsorolt versenyre se könnyebb bejutni.. ugyanúgy kell

Gunner for life

(#8218) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

Sziasztok!

Tegnap kezdtem el az FH4-et, tegnap kb. 4x indítottam el, minden alkalommal simán futott 60-70 FPS-sel, ma viszont már nagyon ugrándozik, sokszor csak 30 körül megy, néha pillanatokra felugrik 60-ra, ami elég frusztráló. Beállításokon nem változtattam, sőt, lejjebb is vettem, de semmi. Van valakinek valami ötlete? Köszi.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#8219) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Na, a patch hatására nálam egy picivel jobban fut (kisebb a gpu kihasználtsága ugyanazon beállítások mellett) és már azt is észrevettem, hogy az Agera RS hangján is javítottak, kevésbé elektromos vinnyogás jellegű.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8220) Bib válasza LilProphet90 (#8218) üzenetére


Bib
őstag

Nem tudni milyen géped van sajnos :F

(#8221) LilProphet90 válasza Bib (#8220) üzenetére


LilProphet90
senior tag

i5-4670 x R9 280x x 8GB RAM

Azért nem írtam, mert eddigi 6 óra játékidőben nem volt vele gond. Most csak monitoron játszom (eddig duplikálva volt a TV-re is a kép), most megint jó.

Végén már ilyen félmásodperces mikrolagok voltak, lement hirtelen 10-15fps-re a játék, aztán a következő pillanatban meg "behozta" a szaggatás miatti lemaradást, pedig offline versenyeztem.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#8222) Csapoati válasza LilProphet90 (#8221) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez alapján a memória fogyhat el. Próbáld meg nézn ia feladatkezelőben, hogy a játék futtatása közben mennyi RAM van szabadon.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8223) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Skacok. Nem kaptam még konkrét választ, de akkor most Telekomos nettel gyakorlatilag nincs multi? Tehát pl ezeket a Forzathon Live-okat, én nem is látom, meg ilyenek?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8224) Bib válasza Sirandrish (#8223) üzenetére


Bib
őstag

Így van. Pc-n valami féle vpn szever futtatásával lehet.

(#8225) Nyethuszar válasza LilProphet90 (#8221) üzenetére


Nyethuszar
tag

A VGA megegyezik, de a proci erősebb meg a ramom is duplája a Tiednek és teljesen simán fut. Igaz Nekem SSD-re van telepítve a gamma. Max telepítsd arra,ha van rá módod.
Ugyan előferdül,hogy leesik az fps 40re mondjuk a Horizon fesztivál területen néha, de az elviselhető.

#8223) Sirandrish Tessék : [link] Ezzel a VPN-el lehet, havernak is tahókomos a nete és tud jönni Velem :)

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#8226) Redcaster válasza Sirandrish (#8223) üzenetére


Redcaster
őstag

Szintén Telekom, és sem VPN-el, sem anélkül nem működik... Én már beletörődtem, hogy ezzel nem fogok multizni, de hogy Forza játékot többet nem veszek, az is tuti :W

(#8227) ansell


ansell
tag

Bármi ötlet, hogy a mai napi új küldit melyik versenyen kell megcsinálni?

TÁJMENŐ: Teljesíts egy terepverseny-eseményt

ITX konfig eladó!

(#8228) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Srácok, a FH4 naplózik? Valahol meglehet tekinteni a naplófájljait?
Mai napon is nálam teljesen véletlenszerűen megy a csatlakozás! Ma délelőtt AZONNAL talált aktív HL játékmenetet, igazi playerekkel... ez 2x is sikeres csatlakozás volt ráadásul! (közte volt egy offline verseny) :Y
Aztán újabb verseny és ezután már nem ment megint a csatlakozás. (Először csak egy szimpla szerver nem található üzenet, aztán már a szokásos dns feloldási hiba...
Ugyanakkor még az AI Drivatarok megjelenése is teljesen random. :((( Ma is egyáltalán nem volt halandó betölteni ezeket! (Ezek is a szerveren vannak???)
Ma este pedig: Elindítom a játékot, sikertelen csatlakozás, oké, megyek kószálásban TELJESEN EGYEDÜL (Drivavatarok megint nem töltődtek be.)
Majd miközben próbáltam mód váltogatással behozni az AI-kat, a 3. sikertelen csatlakozás után egy sikeres játékmenet találat lett... :Y :Y

Mi az isten lehet nálam hogy 2:10 arányban randomizál a sikeres?? Bizarr... :Y (kb. ugyanez van a Drivatatok betöltetésévél is...)

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#8229) ansell válasza ansell (#8227) üzenetére


ansell
tag

Ambleside Rush Terepversenyre megadta.

ITX konfig eladó!

(#8230) r.levente75 válasza Redcaster (#8226) üzenetére


r.levente75
addikt

Amikor Fh3-nál volt ugyanez a hiba, én már akkor eldöntöttem, hogy ez az utolsó forza... számomra.

(#8231) Joccc07


Joccc07
addikt

Addig szórakoztam a tavaszi eseményekkel, hogy ráérek még ráérek még. Hogy nem lett meg a szezon autó. :DDD Gratula magamnak.

MÁS: Nálam is csak random megy a Horizon Life. Egyszer megy, aztán megint offline vagyok. Konvojozni nem is tudok öcsémmel. A meghívás megy tud/tudok is csatlakozni de a konvoj oldalon írja, hogy nem vagyunk egy játékmenetben. Dafck :F
30k-ért ez nem annyira vicces. Visszatérítés meg nincs is.

Ja és + még random crashel is a játék. :O

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#8232) Csapoati válasza Joccc07 (#8231) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A tavaszi nem volt egy nagy szám, de a mostani Reventon FE kegyetlen durva.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8233) Atmil


Atmil
aktív tag

A vízhűtés a kedvencem... Kéne egy ilyen radiátor a pécémbe :D

Üdv! Atmil.

(#8234) Pro!Petya válasza Redcaster (#8226) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Sztem ez nem a Forza hibája.
Nálam folyamat online, rankedet van mikor kicsit több ideig keres de megy. Sokakat látok online, általában 40-60 ember azon a szerveren mindig van ahova bedob.

(Vodafone Kabel)

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8235) Kelecar válasza Csapoati (#8232) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Jah ezt meg is vettem egyből, viszont ha egyszer meglesz a Miura akkor abból perkből kijön még1, azt el lehet majd passzolni :D

(#8236) Kelecar válasza Atmil (#8233) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Én is ezt választottam anniversary-ra, csak rozsdás festéssel. Remélem a tegnap összefarmolt +3M skillpontom megmaradt.

(#8237) Bib válasza Kelecar (#8235) üzenetére


Bib
őstag

Én meg kettőt el is adtam 😀

(#8238) Csapoati válasza Kelecar (#8236) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én még tegnap lenyomtam egy óra alatt az 5 millát egy FE VW hippibusszal. Kegyetlen az a járgány, vegyétek meg.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8239) Bib válasza r.levente75 (#8230) üzenetére


Bib
őstag

Sajnálom,hogy mindig vannak akik szívnak vagy net szolgáltató miatt vagy kevés ram miatt de ezek nem a játék hibái. Nálam ez best Forza egyszerűen gyönyörű szinte csak évszakos és online cuccokat nyomok és meg se reccen a game. Se kilépés se fagyás, mindig life-ra csatizik.

[ Szerkesztve ]

(#8240) Joccc07 válasza Csapoati (#8232) üzenetére


Joccc07
addikt

Az MG-t adta az egyik verseny ha jól emlékszem.Igaz?
Igazából nem azért, csak jó lett volna ha megtudtam volna szerezni. Csakhogy növeljem az autóim számát. :DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#8241) DjDanee87 válasza Csapoati (#8238) üzenetére


DjDanee87
addikt

Azt én is kipörgettem egyszer wheelspinből. Szintén javaslom mindenkinek, a gyorsulása gyári tuning és beállítás mellett is valami brutális. Nagyon szeretem használni, cult classic kategóriában még a legnehezebb AI is könnyen verhető vele.

Más téma. Nagyon pepecselős, nem is biztos megéri, de azzal szórakoztam mostanában, hogy beülve minden autóba megnéztem melyikek van olcsó (1, max 3) skillpontba kerülő wheelspinje a Car mastery pontok közt. Volt több száz ilyen elköltendő pontom amiből lett sok új cucc. Ha más is raktározott eddig, erre érdemes ellőni sztem.

[ Szerkesztve ]

(#8242) Atmil válasza DjDanee87 (#8241) üzenetére


Atmil
aktív tag

Hány autód van?

Üdv! Atmil.

(#8243) csab991 válasza DjDanee87 (#8241) üzenetére


csab991
senior tag

Szerintem is érdemes elkölteni arra a skillpontokat, nem tudhatod mit dob a wheelspin, láttam már jutalomba 1m cr-t meg 10m cr értékű régi bugát is.

(#8244) Csapoati válasza DjDanee87 (#8241) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én folyamat ezt csinálom, már csak a zöldek hiányoznak. Csak egyre nehezebb nézni, már 302 db autóm van. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8245) Atmil válasza Csapoati (#8244) üzenetére


Atmil
aktív tag

Akkor éjjel nappal azt csinálod. :D

Üdv! Atmil.

(#8246) IntelKiller7 válasza DjDanee87 (#8241) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

És, ha nagyon sok pontod van akkor érdemes kiszedni a pénzt meg az infulencereket is belőle :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8247) Kelecar válasza IntelKiller7 (#8246) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Jah pláne a formula drift autókból (már akinek megvannak ezek ingyen) 19 perk-pontból megvan a 300k cr.

(#8248) Game-over válasza Kelecar (#8247) üzenetére


Game-over
aktív tag

Ez jó tipp, GP-ben elvileg benne van ez a pakk is, megnézem majd :)

(#8249) m0h0senator válasza Kelecar (#8247) üzenetére


m0h0senator
őstag

Nekem is megvannak, annak ellenére, hogy csak bérlem. Viszont egyiken sincs nekem hátul kipufogó :F :DDD

An odyssey through the realm of consciousness.

(#8250) Kelecar válasza m0h0senator (#8249) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Van amelyiken a motor mellett van egyből kivezetve, de én most rákerestem kettőre és láttam a hátulján. Nézd meg jobban ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.