Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8551) IntelKiller7 válasza CJ4567 (#8541) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Aventadort vettem 500-ba. :DDD Taxit vennék, de nem ad el senki, meg TTRS-t. :/

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8552) #32191744 válasza IntelKiller7 (#8551) üzenetére


#32191744
törölt tag

Én adnék el taxit, de nem vagyok még sajnos legendary tuner/painter, így 20k-ért nem érné meg eladni :DDD

(#8553) Nite válasza Johnny_vT (#8547) üzenetére


Nite
őstag

okes, akkor a kocsirol honnan tudom, hogy milyen kategoria? :F

Paid my dues!

(#8554) Johnny_vT válasza Nite (#8553) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

A garázsodban tudod szűrni. Vagy átváltod a gyártó logóját, mögötte a kategória logója van.

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#8555) IntelKiller7 válasza Nite (#8553) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Amikor nézed a garázsodban a kocsikat akkor bal odlalt ahol az autó logója van tudsz váltani a képernyőn és ott mutatja, hogy milyen kategória. Egyébként terepversenyre mindegy milyen autóval mész, csak az adott class legyen meg. Ha csinálsz blueprintet akkor viszont akár 1 adott autóra is megcsinálhatod a versenyt.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8556) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Az ingyenes driftautókból kilehet szedni 300k creditet a kiválóságoknál.

Gunner for life

(#8557) Nite válasza Johnny_vT (#8554) üzenetére


Nite
őstag

koszonom, jobban el sem dughattak volna... :(((

Paid my dues!

(#8558) pjohnny


pjohnny
csendes tag

Holnap lejár a 14 napos ingyenes GamePass, amire igazából a FH4 miatt lettem kíváncsi, ma bedobta Microsoft Store, hogy 22720HUFért megkapnám a deluxe kiadást kedvezményesen. A standard nem igazán győzött meg 2 hét alatt, a kérdésem az, hogy a deluxe ad e annyi pluszt, (pl mi van a két kiegészítő csomagban), hogy érdemes e egyáltalán gondolkodnom rajta? Vagy menjek az FM7-re inkább?

(#8559) CJ4567 válasza Kelecar (#8545) üzenetére


CJ4567
veterán

Szólj, ha eladó, én megvennék egyet. :)

No Sana No Life

(#8560) Csapoati válasza pjohnny (#8558) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nehogy megvedd a deluxe-ot, az csak az alap + VIP. Az ultimate-ben van benne a két dlc, amikről egyéábként még nem tudni semmit azon kívül, hogy az első decemberben jön.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8561) pjohnny válasza Csapoati (#8560) üzenetére


pjohnny
csendes tag

Bocs, elírtam, ultimate jönne ennyiért! (Javítanám is fent,ha tudnám :U )

[ Szerkesztve ]

(#8562) Csapoati válasza pjohnny (#8561) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja az úgy már más. :) Hát nézd, ha két hét alatt nem győzött meg az alap, akkor szerintem ne vedd meg az ultimate-et. A kiegek eddig is csak plusz területet adtak egy-két apróbb újítással, szóval a játék lényege ugyanaz marad.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8563) Kelecar válasza ProgenXL (#8556) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Ezt már én is írtam :D

(#8559) CJ4567: Ha gondolod odaadom beszerzési áron, de csak hétfőn leszek gépnél :)

[ Szerkesztve ]

(#8564) CJ4567 válasza Kelecar (#8563) üzenetére


CJ4567
veterán

Oké, hétfőn kb. délután 4-5 körültől leszek gépközelben. :)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#8565) ansell


ansell
tag

Ahogy nézem a Store-ban most Game Pass-szal mindenkinel 22.720 Ft-ért lehet venni az Ultimate-et.

Viszont sehol sem találtam, hogy ez a 20% kedvezmény meddig él. Ti megtaláltátok esetleg valahol?

ITX konfig eladó!

(#8566) Lifer092


Lifer092
senior tag

Több társkereső oldalon is próbálkoztam már, sikertelenül! :(
Közeledik a szeretet ünnepe, én pedig nem akarnám egyedül tölteni, ezért hölgyek jelentkezését várom!

Szeretek divatosan öltözni, ismerőseim szerint jó és kifinomult stílusom van!
Ez a kép rólam idén ősszel készült.

(#8567) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ééés megvettem én is...
Play Anywhere... 20 font.. helybéli faszi fiának nem kellett, csak a FIFA19.. így ez és még pár hozzáadott játékot elad... :D
lemezesen jobb lett volna... de majd idővel beszerzem azt is...

bár akkor mi van, ha meg van kóddal és lemezesen is...?! amit kóddal vettem, azt csak letölteni tudom?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8568) IntelKiller7 válasza - = Zk = - (#8567) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Semmi. Akkor meglesz lemezesen is. :DDD

Mit szeretnél még a kóddal?:D Ha nem aktiváltad akkor max add el.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8569) - = Zk = - válasza IntelKiller7 (#8568) üzenetére


- = Zk = -
félisten

fr@nc.... :W
fos ADSL widéki net... ajh.... :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8570) hülyegyerek válasza - = Zk = - (#8567) üzenetére


hülyegyerek
addikt

A lemezest is ugyanúgy le kell töltened, csak éppen 59 gb helyett 50-et fog letölteni. Sose értettem ezt a lemez-mániát.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#8571) 30z.Samu válasza hülyegyerek (#8570) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én szeretem, ha megvan fizikai formátumban egy játék, jól mutat a polcon (persze PC-n más, mert mostanság az a divat hogy kapsz egy kódot és letöltöd). :) De ha éppen digitális formában akciós vagy csak ott lehet elérni egy adott játékot azzal sincs bajom. :) Gondolom 5-10 év múlva már nem nagyon lesznek lemezen játékok még konzolon sem.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#8572) IntelKiller7 válasza hülyegyerek (#8570) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Hát azért 50-et nem kell leszedni. De tényleg előbb lelehet már tölteni mint, hogy felteszi a lemez. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8573) keIdor válasza 30z.Samu (#8571) üzenetére


keIdor
titán

Régen én is így voltam vele, aztán rájöttem, hogy semmi értelme. Kiadás után 1-2 évvel egy mára futtathatatlan 1.0 verzió van rajta a lemezen, nincs értelme tartogatni a régi kódot, csak porfogó. Nyílván lehet futtatni internet leválasztásával, de senki nem fogja ezt csinálni.:)

Elmúltak azok az idők. Eladható, ennyi az előnye.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8574) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nekem nagyon is jó, amit lemezről kell feltenni, perpill... itt, az ócska 20megás ADSL netre vagyunk 5en... namost ha oda belövök egy letöltést... :U
így le van korlátozva a box rúterben és amikor tudom, teljes sávszéllel töltöm.... addig meg ilyen fél-1 megákkal...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8575) 30z.Samu válasza keIdor (#8573) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mondjuk annyiban jogos a dolog, hogy lemezről is kb ugyanannyi idő alatt rakja fel, mintha Store-ról szednéd le. Már ha van egy értelmes neted persze..

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#8576) Nite


Nite
őstag

no es ehhez milyen kocsi kell? ugyan elkuld vasarolni de egy auto sincs a listaban :F

Paid my dues!

(#8577) Skeleton01 válasza Nite (#8576) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

A Forzathon boltban megvehető Boneshaker gépezet jó csak.

[ Szerkesztve ]

(#8578) ProgenXL válasza Nite (#8576) üzenetére


ProgenXL
őstag

Forzathon boltba megveheted. Én ajánlom azt az autót. S1-en kilehet maxolni motorcsere nélkül és jól irányítható, meg egész gyors. Összkeréken persze.

Gunner for life

(#8579) DaveHutt válasza ansell (#8565) üzenetére


DaveHutt
őstag

Vajon ez permanens akció vagy átmeneti?

(#8580) ansell válasza DaveHutt (#8579) üzenetére


ansell
tag

Olvasgattam egy kicsit a Game Pass-ról és elvileg a játék megjelenése után 30 nappal adhat akár 20% kedvezményt. Én a biztonság kedvéért megvettem az Ultimate-t, már csak az érkező kiegészítők miatt is.
Érdemes erre esetleg az Xbox topikban rákérdezni.

ITX konfig eladó!

(#8581) Bep


Bep
senior tag

No végre, ma én is beléptem azon multisok közé akik csak egy hibaüzit kapnak a játéktól :DDD :DDD

(#8582) r.levente75 válasza Bep (#8581) üzenetére


r.levente75
addikt

Csak kívancsiságból, milyen neted van?

(#8583) evitiguF válasza r.levente75 (#8582) üzenetére


evitiguF
senior tag

(#8584) #32191744


#32191744
törölt tag

Ma észrevettem, hogy minden forzathon live-ért csak 30 pontot kapok, mikor megvan már mióta az a ház, ami VIP tagsággal ingyenes.. erre ma megnézem, azt írja eladó, hát jól van. Megint kiváltottam ingyen, és megint kaptam mellé 5 super wheelspint, amiből megkaptam a Windows XP leáll dudát :R

Egyébként valaki tudja, hogy miért kellett kiváltanom újra?

[ Szerkesztve ]

(#8585) Bep válasza r.levente75 (#8582) üzenetére


Bep
senior tag

Szia!

Vidanet 150-es. Sok választásom nem volt. Mondjuk azt hozzáteszem, hogy szüleimnél már régóta van ez a szolgáltató (15 éve kb.) és sose volt velük gondom, most sincs magával a nettel, csak ez a Horizon mizéria, de ez személyes véleményem persze.

De mindegy még egy pár acsit megcsinálok és delete (szép szóval bekaphassa :DDD ). Multi nélkül biztos nem marad tárhelyen sem, hiába number one nálam a forza szériák.

(#8586) intelMMX


intelMMX
senior tag

Ezen azt hiszem nincs mit magyarázni :U

(#8587) Csapoati válasza intelMMX (#8586) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pedig lenne, én pl nem értem miről van szó.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8588) STC Speed válasza intelMMX (#8586) üzenetére


STC Speed
őstag

egyszerű futárkocsi?

amugy találkoztam rendőr bmw m4 el,villogo jelzőkkel, ezt hogy??

(#8589) 30z.Samu válasza STC Speed (#8588) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem tetszene, ha lennének rendőrök. :B

Sic Parvis Magna

(#8590) Bib válasza STC Speed (#8588) üzenetére


Bib
őstag

Vannak olyan kocsik amire rá lehet tenni designal a villogót is.

(#8591) Kelecar válasza STC Speed (#8588) üzenetére


Kelecar
aktív tag

All Police Cars in the game
A küszöbspoilernél van a sziréna.

[ Szerkesztve ]

(#8592) STC Speed


STC Speed
őstag

Köszi!!

(#8593) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Tegnap elkezdtem perk pointokat farmolni, meg az összes autómnál feloldani a pörgetés / influence pontokat. Kb. 900 pontot költöttem el, 105 pörgetést kaptam (szintlépésekkel együtt), és az "F" betűnél tartok. Ez jó hosszú menet lesz....

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#8594) Triathlete


Triathlete
senior tag

Sziasztok!

Logitech Rumblepad 2 controllert nem ismeri fel a FH4, holott az FM7-el problémamentesen működik.
Van valami egyszerű beállítás? Ha nem muszáj, nem töltenék le másik hat-hét programot ahogy a yt-on mutatja mindenki... Köszi!

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#8595) gduck válasza hülyegyerek (#8593) üzenetére


gduck
addikt

Mission impossible, de sok sikert hozzá ;) Ha jól kalkulálok kocsinként 90 pont kell (na jó, "szerencsére" nem mindegyiknél fullos a tábla), ha van 300 kocsid, akkor már csak 26100 pontot kell gyűjtened :Y

(#8596) hülyegyerek válasza gduck (#8595) üzenetére


hülyegyerek
addikt

900 pont a Ferrarikig volt elég, de nem adom fel. 330 autóm van jelenleg (van ami 3x van meg), idáig kb. 50-et sikerült megcsinálni. Az már csak kb. 5000 pont. Egy óra farmolással összejön kb. 500, szóval nem lehetetlen összehozni.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#8597) DjDanee87 válasza hülyegyerek (#8596) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nem csípem a skillpont farmolást. Nekem elég volt a két alsó sorban lévő (amik 1 és 3ba kerülnek) pörgetés és XP kirakása. Ezekre sem volt elég pontom, de feljegyeztem magamnak melyik autóimban hagytam ott ilyen olcsó pörgetést. Egyszer majdcsak összeszedem. :U

(#8598) hülyegyerek válasza DjDanee87 (#8597) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Meló utáni agyhalott állapothoz pont tökéletes, a versenyekhez olyankor túl fáradt vagyok.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#8599) CJ4567 válasza DjDanee87 (#8597) üzenetére


CJ4567
veterán

Én néha unalmamban elmegyek M6 FE-vel vagy Hoonicornnal driftelni, oda se figyelsz és már megvan 10 skillpont. PvP-ben is elég sok összegyűlik, vagy pár kör Goliath alatt haverokkal az MC12 FE-vel... Jelenleg is 100 felett vagyok, pedig nem célom a farmolás.

No Sana No Life

(#8600) H4rt1g4n


H4rt1g4n
tag

Sziasztok!

A 11.02-én Car Passba bekerült két autót ki akartam váltani tegnap, de nem engedi, azt írja, hogy "Unreleased car". Az eddigieket gond nélkül ki tudtam venni.

Más is járt így?

XONE gamertag: TheZolee88

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.