Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8801) - = Zk = - válasza r4z (#8800) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:Y

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8802) Csapoati válasza r4z (#8800) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mire a Goliathot megkapod (lvl 20) , eleged lesz az országúti versenyekből, az biztos.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8803) csab991 válasza Csapoati (#8802) üzenetére


csab991
senior tag

Amióta van route creator azóta könnyebb azért húzni az országúti versenyeket. Nem kell 50 köröket menni fél perces útvonalon.

(#8804) Joccc07 válasza Csapoati (#8802) üzenetére


Joccc07
addikt

Mire a Goliath-ot lenyomod a játékból is. :DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#8805) r4z válasza Csapoati (#8802) üzenetére


r4z
nagyúr

Multiban futottam rajta egy PvP-t, es feloldodott ido elott :))

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#8806) Atmil válasza CJ4567 (#8798) üzenetére


Atmil
aktív tag

Meg is nyersz minden versenyt?

Egy dolog verhetetlen drivatarokkal játszani. Meg egy másik dolog legyőzni a verhetetlen drivatarokat. :U :D

Üdv! Atmil.

(#8807) gduck válasza izsams (#8795) üzenetére


gduck
addikt

Ezek a szintek megvannak már?

Földutas széria 10. szint - The Gaunlet
Terepverseny széria 10. szint - The Titan
Országúti versenyszéria 10. szint - The Colussus
Országúti versenyszéria 20. szint - The Goliath

(#8804) Joccc07: TDU szigetkör sokkal hosszabb volt a Góliátnál ;)

[ Szerkesztve ]

(#8808) Joccc07 válasza gduck (#8807) üzenetére


Joccc07
addikt

Az is 7 és fél óra volt?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#8809) TESCO-Zsömle válasza Atmil (#8784) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szerintem verseny és jármű függő, mindenesetre nem konzisztens a drivatarok hozzád viszonyított teljesítménye, de még az autóiké sem. Elvileg fullra tuningolt kocsival, tökéletes kigyorsítás után úgy ér be egy ugyanolyan, vagy még rosszabb értékelésű verda hátulról, mintha 100L nitróba folytották volna NFS-módra. Itt ilyen 20-50+ kph előnyről beszélünk elvileg azonos vagy rosszabb körülmények között. Ez létezik. A másik dolog, ami történni szokott, hogy ha tisztán játszok és nem blokkolom be, akkor amint megelőz, bevág elém és realizálja a segességét, én meg teliben eki hátulról...

Másik kedvenc, mikor egy nálam 1,5-2x nehezebb verdának konstans az a rajt-taktikája, hogy kiszorít a falig.

Vannak tökéletesen is utolsó párszáz méteren vérpisilve megszerzett elsőhelyes futamok, meg olyanok, ahol körönként adok 5mp-et ugyanolyan gépeknek... Fokozatosan vettem fel a nehézséget az elején, mert nem volt buli fél perc alatt elsőnek lenni, azátn csak menni, jobb egy versenyt fél óráig gyűrve kínlódva elsőnek lenni. Sokkal jobb.

Segítségek terén amit tudtam, kikapcsoltam, de öreg vagyok, casual, első komolyabb játékom a controllerrel, amit azért vettem, hogy tudjak ETS2-zni szobabiciklizés közben, szóval... De persze mindig csak az 1. hely és visszapörgetés nélkül.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#8810) gduck válasza Joccc07 (#8808) üzenetére


gduck
addikt

A Góliát 1 kör! Miért lenne az 7,5 óra?

(#8811) Joccc07 válasza gduck (#8810) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem, én az egészre gondoltam.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#8812) gduck válasza Joccc07 (#8811) üzenetére


gduck
addikt

Ja ha egészre gondolsz akkor meg egy ŰR a difi! A TDU-val kb. 2 éven keresztül esti 3-4 óra HAWAII autókázás ment online-ba a haverokkal :K

[ Szerkesztve ]

(#8813) CJ4567 válasza Atmil (#8806) üzenetére


CJ4567
veterán

Nagyrészt igen, bár nem sok versenyt játszom, mert majdnem az összes kész, inkább PvP-zek. Viszont használok visszapörgetést.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#8814) CJ4567 válasza Atmil (#8806) üzenetére


CJ4567
veterán

Két példaversenyt mentem, ha nem tudnék unbeatable AI ellen játszani, akkor nem játszanék ellenük. :U Az Aston Martin Vulcan FE hátsókerekes volt, "gyári" FE tuning van rajta, és az indulást is elrontottam, végén sikerült behozni.

No Sana No Life

(#8815) - = Zk = - válasza CJ4567 (#8814) üzenetére


- = Zk = -
félisten

milyen segéd van bekapcsolva a vezetéshez?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8816) CJ4567 válasza - = Zk = - (#8815) üzenetére


CJ4567
veterán

Semmi, ABS, TC, stabilitás segéd kikapcsolva, manuális váltó, normál kanyarodás mert kontrollerrel játszom, fékezéskor látszódik a vonal.

No Sana No Life

(#8817) Win-T


Win-T
senior tag

Nagyon szívesen vennék egyébként ide is egy olyan opciót ami a Project Cars 2-ben is van miszerint ha egy autóban elérhetőek a stability meg traction kontrol varázslatok a való életben is úgy a játékban is használható, míg ha nem akkor hiába kapcsolod be.

(#8818) Atmil válasza CJ4567 (#8814) üzenetére


Atmil
aktív tag

:R :Y :C Le a kalappal!

Üdv! Atmil.

(#8819) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Múltkor írtam a kanyarstabilizátort az autó irányításának javítására. Rosszul emlékeztem. Az igazítás fülre gondoltam ahhol a kerékdőlést lehet állítani.

Gunner for life

(#8820) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Sziasztok!

Hamarosan tervezem megvenni a FH4-et (amikor akciós lesz a Deluxe, szóval B.F.-kor).
YT videókon azt látom, hogy a közösség elég "undok", arról szóltak egész meccsek hogy ki és mikor tudja kilökni a másikat. Ez 14 évesen szórakoztató volt barátok ellen, de most inkább idegesítő. Mi a véleményetek, lehet azért játszani? Vagy van Ghost mode, ahol nem lehet egymást szivatni stb.?

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#8821) gduck válasza Darko_addict (#8820) üzenetére


gduck
addikt

Én nem találom vészesnek a dolgot! Első kanyarba mindenki "berobban", természetes hogy tömegkarambol a vége :) Célszerű kicsit lemaradni és kikerülni a "roncsokat"! És ha már elől vagy, akkor biztonságban vagy :D Ghost mód nincs, de ha valaki borul, akkor azt egy ideig ghost módba rakja!

[ Szerkesztve ]

(#8822) ProgenXL válasza Darko_addict (#8820) üzenetére


ProgenXL
őstag

Minden játékban vannak ilyenek. Viszont a kilökés sokszor olyan hogy kanyarban egymásba szállnak a kocsik. Jártam már úgy hogy egy pixelbe akadtam fel kb. :D
Egyszer voltam nagyon k*csög amikor a társamat véletlen meglöktem egy picit és ugyan elment a zászló mellett csak kívülről.. kaptam is levelet tőle de inkább le se fordítottam. :B

Jelen van a lökdösődés de azért nem olyan rossz a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#8823) CJ4567


CJ4567
veterán

Jó a ranked rendszer. :DDD (Nincs elég játékos, azért dob be magas rangú streamert ilyen csapat ellen, a kép KuruHS streamjéből van vágva.)

No Sana No Life

(#8824) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Oké srácok, köszi a kommenteket! :)
Azt olvastam több helyen is, hogy az optimalizáltság nagyon jó, akkor az ajánlott gépigény (1080p-hez) fedi a valóságot?

CPU: Intel i7-3820 @ 3.6Ghz
RAM: 12 GB
OS: Windows 10 version 15063.0 or higher
VIDEO CARD: NVidia GTX 970 OR NVidia GTX 1060 3GB OR AMD R9 290x OR AMD RX 470
PIXEL SHADER: 5.1
VERTEX SHADER: 5.1
DEDICATED VIDEO RAM: 4 GB

FH3 néha meg tudta reccsenteni a gépet (open world miatt), FM7 viszont brutál szép grafika mellett sosem esett 60 FPS alá.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#8825) Bib válasza Darko_addict (#8824) üzenetére


Bib
őstag

A grafika itt meg még szebb és a 1070-el vajsimán kell mennie. :)

(#8826) r4z válasza Darko_addict (#8824) üzenetére


r4z
nagyúr

Ugyanolyan VGA-m van, mint neked, majdnem kimaxolt grafikan (par csak ultra a lehetseges extreme helyett) betonstabil 75fps-en megy.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#8827) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Horizon 4 Standard és a Deluxe kapott akciózást a Black Friday alatt. 35-25%
FM7 is akciós. 50-35-25%

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8828) Csapoati válasza IntelKiller7 (#8827) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Meglepően nagy leárazás így 1,5 hónappal a megjelenés után.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8829) Dzsuri89 válasza IntelKiller7 (#8827) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Rafkósak, mert a FH4 Ultimate-nek van értelme, de az nem akciós. :))

[ Szerkesztve ]

(#8830) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Live Golddal akciós a játék nem magában,most néztem én is.
Én szerintem hagyom karácsonyra,úgyis be fogják akkor is akciózni,ahogy emlékszem tavaly is bevolt a 7.

[ Szerkesztve ]

(#8831) infectedmann


infectedmann
őstag

Hosszabb szünet után ismét fejest ugrottam a Forza Motorsport 7-be. Még mindig gyönyörű ez a játék.





(#8832) ProgenXL válasza infectedmann (#8831) üzenetére


ProgenXL
őstag

Eléggé valósnak néz ki.

Gunner for life

(#8833) IntelKiller7 válasza Csapoati (#8828) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Mindig igy szokott lenni. 😄

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8834) Lifer092


Lifer092
senior tag

Olyan problémába ütköztem amit reméltem hogy nem fog előjönni, de csak előjött....

Valószínűleg valamelyik patch után kezdte ezt el. Xbox One -on. Konkrétan játszhatatlan a játék, értem ez alatt hogy eltűnik a textúra vagy előttem vagy alattam, szaggat, beakad a hang, nincs semmilyen hang csak a szélzajt hallani. Ha nagy végsebességű autóval megyek (400 felett), akkor kb. 50 méterenként villódzik a textúra, eltűnik, majd 0-ra megáll a kocsi. Ugratásnál úgyszintén, ugratok szintén 300 felett pl. majd közben textúra eltűnik, autó megáll a levegőben és lepottyan. Alacsonyabb sebességnél is csinálja, 300 alatt. De 300-tól már gáz, 400 felett játszhatatlan lesz a játék, teljesen összefossa magát........ :( :(

Most mentem konvojban pár játékossal, fej-fej mellett, 400 felett bumm, textúra sehol, 0-ra megálltam, többi elhúzott mellettem a picsbe.....

Ez mitől? .... Másnál is van ilyen boxon?

[ Szerkesztve ]

(#8835) hülyegyerek válasza Lifer092 (#8834) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Nálam nincs. Cache ürítést próbáltad ?

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#8836) Lifer092 válasza hülyegyerek (#8835) üzenetére


Lifer092
senior tag

Ezt még nem próbáltam. Vasárnap mikor itthon leszek megcsinálom. Remélem megoldja, mert ez így totál játszahatatlanná vált.

(#8837) pjohnny válasza infectedmann (#8831) üzenetére


pjohnny
csendes tag

Köszi a képeket! Segítettél dönteni az FM7 és az FH4 között. Csak annyit kérdeznék, Project Cars 2-höz képest milyen az FM7?

(#8838) IntelKiller7 válasza pjohnny (#8837) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ott a demo. Miért nem próbálod ki? Amúgy meg a PC2 szim a Motorsport meg csak szeretne lenni. PC2-höz kell a kormány, FM7-hez nem.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8839) pjohnny válasza IntelKiller7 (#8838) üzenetére


pjohnny
csendes tag

Megvolt a demo, nem túl informatív a 3 lehetőséggel. Mindegy, már jön le az FM 7, szerintem nem lesz csalódás. A Project Cars2-vel is egész jókat játszom kontrollerrel ;)

(#8840) IntelKiller7 válasza pjohnny (#8839) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Akkor tuti. Jóval felhasználó barátabb az irányítás mint a CARS-nál.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8841) Methionyl


Methionyl
senior tag

sziasztok

Ha veszek 2 hónapnyi gamepass-t és elkezdek játszani a FH4-el. Letelik (nyilván nem fogok többet játszani a játékkal) de ha később megveszem, megmarad a mentésem?

Tudom, hogy felhőbe szinkronizál de azért biztosra megyek..

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#8842) IntelKiller7 válasza Methionyl (#8841) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Igen, megmarad.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8843) infectedmann válasza pjohnny (#8837) üzenetére


infectedmann
őstag

A FM7 karrierje nekem jobban tetszik, mint a Project Cars 2-é, plusz optimalizáltságban és grafikában is jobban tetszik. Plusz a kb. 700 vs. 180 autó is elég erősen az FM7 felé döntötte a mérleget :D
Megjelenéskor nem is volt kérdés, hogy megveszem :)

A FM7 és a FH4 két külön kategória, később tuti meg fogom venni a FH4-et, mert a hármat is nagyon élveztem :)

[ Szerkesztve ]

(#8844) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

A földúton lévő drift zónákat milyen autókkal csináltátok meg 3 csillagra?
Nem tudom melyik agyhalott találta ki, hogy drift zónát tegyünk az erdőbe... :(((

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8845) r4z válasza IntelKiller7 (#8844) üzenetére


r4z
nagyúr

Aventador FE-vel easy volt

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#8846) IntelKiller7 válasza r4z (#8845) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Köszi, kipróbálom.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8847) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

20 perc után inkább kikapcsoltam az Xboxot... :DD :W Remélem most boldog az aki kitalálta ezt az egész földutas driftelést. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8848) - = Zk = - válasza IntelKiller7 (#8847) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én az egész driftelés ignorálom NFS U2 óta :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8849) AshaNoR


AshaNoR
tag

Sziasztok haverokkal hogyan lehet versenyeken részt venni fh4-ben? Konvojban próbáltuk, de nem engedte..

(#8850) Bib válasza AshaNoR (#8849) üzenetére


Bib
őstag

Konvoj vezetője indítja a versenyt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.