Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8151) Win-T


Win-T
senior tag

Fel nem foghatom, hogyan vannak egyesek Ranked Adventure level 10+ szinten. Nekem egész hosszú hétvége alatt nem sikerült annyi meccsbe becsatlakozni, hogy meglegyen a 10 selejtező. Pedig nem keveset toltam.

(#8152) Sirandrish válasza Bagan (#8147) üzenetére


Sirandrish
legenda

AKkor ez egy elfogadott tény? Azt hittem nálam van valami gebasz!
Telekomos nettel nem megy a multi?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8153) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Lockolva van nálam a felbontás a játékban, nem tudom a beállításoknál módosítani. Hogy tudom ezt feloldani? Valamiért az elsődleges screent (1440p) érzékeli, holott TV-n játszom (4K), és így 1440p-n megy a játék is.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#8154) Csapoati válasza Mosqu!to (#8153) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Indítsd a tévéről úgy, hogy addig a Windowsban letiltod a monitort. Nekem is ezt csinálja, más játékkal is ez a helyzet.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8155) Bep


Bep
senior tag

Sziasztok!

Meddig ad be újabb versenyeket? 10 szint körül mindegyik megvan és a Marathonm/Colossus is meglett. Amik megmaradtak azok elfogynak és marad az online rész?

(#8156) Sirandrish válasza Bep (#8155) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ahogy én megfigyeltem, minden terület (utcai, terep, etc) végén van egy nagy verseny mint a Marathon pl, és annyi. Kivéve a gyorsulást...nálam az az első bemutató után nem adott újabb versenyt.
De majd az okosok kijavítanak ha tévedek :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8157) Bib válasza Win-T (#8151) üzenetére


Bib
őstag

Pedig nekem is most lett meg kb 5 percenként tudtam csatlakozni.

(#8158) csab991 válasza Bep (#8155) üzenetére


csab991
senior tag

Van még a Titan a terepes? széria 10. szintjénél, meg a Góliát is országutas széria 20. szintjénél.

(#8159) Csapoati válasza Bep (#8155) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Még a Goliath lesz, ha az összes versenyt lenyomtad.

szerk.: Ja, 20-as road racing kell "csak" hozzá?

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8160) Bep válasza Csapoati (#8159) üzenetére


Bep
senior tag

Gauntlet, Titan, Marathon, Colossus megvan. Még pár verseny van vissza kb. 6 db.

(#8161) twi452 válasza Csapoati (#8159) üzenetére


twi452
senior tag

Igen csak Road racing 20 kell hozzá.
Most nyomtam egy csomót pont.. nagyon király kis kör, s1-el megvan kicsivel 10 perc alatt 105k credit és majdnem mindig garantált szintlépések 😁
20as szint után nem lép tovább csak pörgetést adnak a versenyszériák ha eléred következő "szintet"

[ Szerkesztve ]

(#8162) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Sziasztok.

Nem technikai probléma, inkább csak kényelmetlenség, de ahányszor belépek, mindig újra be kell állítanom minden grafikus beállítást. Ha ezt nem teszem meg, akkor alapból valami vacak template-et tölt be a korábbiak helyett, ami nem felel meg. (72fps limites vsync egy 144hz-es freesync kijelzőre, meg hasonló hülyeségek)

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#8163) Kelecar válasza Win-T (#8151) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Ha a league-re gondolsz akkor nem nehéz 10+-ban lenni mert 20-ról indul :) Néha nekem is sokat kell várni, nem is azért mert nagyon sokáig keresné a lobby-t (Cs:go-hoz képest nagyon gyors) csak 10-ből 7-szer a 12. ember nem fogadja el. :W

(#8164) Bib válasza TESCO-Zsömle (#8162) üzenetére


Bib
őstag

Nézd meg nem a "tisztít" valami rendszertisztító pl.: Ccleaner, wise stb..

(#8165) TESCO-Zsömle válasza Bib (#8164) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nálam semmi ilyen nincs telepítve és csak a FH4 csinálja ezt.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#8166) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Töltődik a patch az FH4-hez, 2.48GB.

Véleményem szubjektív...

(#8167) Win-T válasza Kelecar (#8163) üzenetére


Win-T
senior tag

Akkor 10-... lényeg, hogy jó sokaknál látom, hogy jó magasra mentek a "ranklétrán", én meg szinte be se tudok lépni. Én is ezzel szopok általában, 3-4 perc amíg játékot talál, de ha talál akkor 5-6 alkalomból egyszer fogadja el mindenki, ha elfogadja mindenki akkor ötből négyszer kidob mert mire betölt valaki megszakad, kilép és nem marad elég játékos, vagy csak azért mert éppen olyanja van.
Agyrém ez az egész rendszer.

(#8168) Kelecar válasza Win-T (#8167) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Ezt amúgy nem lehet konvojba indítani? Mert sokkal jobb lenne sztem egy csapat ismerősökkel miközben kommunikálni is tudunk.

(#8169) Win-T válasza Kelecar (#8168) üzenetére


Win-T
senior tag

Próbáltuk tegnap hárman, négy esetből egyszer berakott a csapatból 1-1 embert a másik kettő meg hoppon maradt, egy alkalommal meg kettőnket. Lenne mit javítani rajta.

(#8170) ProgenXL


ProgenXL
őstag

9/10 selejtező megvan. :D Utolsóra ma már lusta voltam.

A fizika néha kiábrándító hogy a terepjárók simán letudjak szorítani az útról pl a kupékat.. fordított esetben megse érzik. Online gyakori eset.

Akinek kapcsolódási gondja van, azok szedjék le a SecureLine VPN programot. Egyenlőre azzal működik..

Gunner for life

(#8171) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Egész érdekes autók jönnek a car passban a következő 4 hétben: [kép]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8172) btf


btf
aktív tag

A mostani FH4 update tartalma: [link]

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#8173) bulikavagyok válasza Csapoati (#8171) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Hmm. Ez Forza CP szinten tényleg nagyon jó 4 hét lesz!
Plusz ha már egy újabb cabrio: nem értem, h miért nem csinálják meg a zárható tetőket?! :F Nagyon illúzióromboló tavasszal a szakadó esőben nyitott tetővel közlekedni. A hóról már nem is beszélve.. :B

[ Szerkesztve ]

(#8174) csab991 válasza ProgenXL (#8170) üzenetére


csab991
senior tag

Sajna nálam se az Avast Secureline sem pedig a SoftEtherVPN nem javította a Horizon Life-ot.

(#8175) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Ez a ranked / unranked verseny hol található ?

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#8176) Kelecar válasza hülyegyerek (#8175) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Csapatos kaland.

(#8177) evitiguF válasza Sirandrish (#8156) üzenetére


evitiguF
senior tag

Gyorsulj párat ugyanott, és ahogy fejlődsz, adni fog még! ;)

bár pont ez a gyorsulás, amit nem tudok hova tenni, nem értem a lényegét. Mármint azt, hogy nincs benne semmi kihívás, zöld lámpa, aztán nyomod a gázt... semmi olyan, hogy jól indulsz-e el, jól váltasz-e... nekem ez olyan "tegyük bele, hogy ilyen is legyen" szagú...

[ Szerkesztve ]

(#8178) m0h0senator válasza bulikavagyok (#8173) üzenetére


m0h0senator
őstag

Meg egy refit és ennyi a sok hülye ruha helyett....

An odyssey through the realm of consciousness.

(#8179) bulikavagyok válasza m0h0senator (#8178) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Plusz még beleférhetne az elakadásjelző is (esetleg indexel együtt). Tudom, h kicsit viccesen hangzik, de olyan jó volt anno az NFS Porsche Unleashed-ben kitenni előzés után.. ;]

(#8180) m0h0senator válasza bulikavagyok (#8179) üzenetére


m0h0senator
őstag

nem vicces egyet értek. OK hogy árkád az irányítás de ettől még 2 index refi nem nagy dolog...

An odyssey through the realm of consciousness.

(#8181) Csapoati válasza m0h0senator (#8180) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igen, meg legyenek lámpák ,rendőrök, szondáztatás stb. Ja várjunk, az a való élet. ;] :P

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8182) Kelecar válasza Csapoati (#8181) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Tutorial lehetne egy kresz+forgalmi vizsga :D

(#8183) m0h0senator válasza Csapoati (#8181) üzenetére


m0h0senator
őstag

lámpák vannak ;) :DDD

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#8184) Csapoati válasza m0h0senator (#8183) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Viccen kívül amúgy az index meg a tető nyitás/zárás jöhetne, már a TDU-ban is benne volt anno.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8185) m0h0senator válasza Csapoati (#8184) üzenetére


m0h0senator
őstag

Persze. Forgalom van teljesen reálisabb lenne a kocsi használat :)

Írjunk petíciót :DDD

An odyssey through the realm of consciousness.

(#8186) p3l9uph válasza bulikavagyok (#8173) üzenetére


p3l9uph
tag

Menj zart tetossel :D

(#8187) ProgenXL válasza Csapoati (#8184) üzenetére


ProgenXL
őstag

index kicsit túlzás lenne :D

Gunner for life

(#8188) Win-T válasza ProgenXL (#8187) üzenetére


Win-T
senior tag

Így 2018 vége felé azért ne legyen már túl nagy feladat egy működő irányjelző meg egy manuálisan fel-le kapcsolható fényszóró. Olyan hatalmas erőforrást talán nem követelne meg a processzoroktól, még ha értelme nem is lenne túl sok.
Viszont egy virtuális visszapillantó tükörért ölni tudnék. Belső nézetben vagy látszik benne valami vagy nem, autófüggő, de motorház meg lökhárító nézetben nagyon kellene.

(#8189) KardosAttila válasza btf (#8172) üzenetére


KardosAttila
aktív tag

Added quit option in Quickplay Team Adventure after finishing an Adventure.

Ezt nagyon hiányoltam eddig.

(#8190) r4z


r4z
nagyúr

Sziasztok!

Pro ellenfelek szintjet hozo tarsakat keresek FH4 co-opra. Aki ugy erzi, ennek megfelel, vegyen fel Xboxon es csapassuk :R RazorGTR1 a gamertagem

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#8191) Kelecar válasza r4z (#8190) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Én unbeatable ai-k ellen megyek mindig, bár a revind-ot szoktam használgatni :DDD

(#8192) r4z válasza Kelecar (#8191) üzenetére


r4z
nagyúr

En pro es unbeatable kozott valtogatok, durvan nagy a kulonbseg a ketto kozott. Az elobbi mezonyt mar feltavon lehagyom, az utobbiak ellen meg altalaban dobogos szoktam lenni. Bar meg az elejen vagyok, tuning nelkul, FH3-ban a megfelelo autokkal en is pont meg tudtam verni a verhetetleneket.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#8193) csab991


csab991
senior tag

Azt nem tudjátok hol tudom megtalálni a route creatorban készített versenyt? Megcsináltam a checkpointokat, aztán mentem egy versenyt a kész pályán, elmentettem névvel, de egyszerűen nem bírom előhozni.

(#8194) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!
Uj vagyok a Forzaban. Baratommal jatszanank es mikor meghiv a konvojba, csatlakozok hozza es halozati hibat ir. Van otlete valakinek, mi lehet a gond? A megfelelo szintet most ertem el. Xbox konzol.

(#8195) hackeeeee válasza gorje (#8194) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha Telekom-os vagy, akkor valszeg az a gond, vagy, jelenleg maga a live szolgáltatás is akadozik, az is közre játszhat.

Véleményem szubjektív...

(#8196) Bep


Bep
senior tag

Mint írtam, az összes verseny megvan, a nagyok is.

Ahogy olvastam, ha az utcai meglesz 20-ra akkor elvileg add még egy "nagy" futamot.

Viszont a CSŰRLELET-ből /dafuq még mindig, nekem csak csűrület :DDD / még hiányzik 2db. Azokat majd az évszakoknál adja be, vagy valakinek megvan már az összes?

(#8197) gorje válasza hackeeeee (#8195) üzenetére


gorje
senior tag

Digis. Valami olyasmit is irt, hogy csatlakozzak konvoj jatekmenethez? Ekkor is hibat ir.

(#8198) hackeeeee válasza gorje (#8197) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Benne van, hogy a Live-al kapcsolatos hiba miatt nem megy. :(

Véleményem szubjektív...

(#8199) Kelecar válasza Bep (#8196) üzenetére


Kelecar
aktív tag

A peel p500-at nyáron adja, a Bentley Blower-t rejtő csűrt pedig akkor kapod ha megveszed a Bamburgh kastélyt.

[ Szerkesztve ]

(#8200) Csapoati válasza Kelecar (#8199) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Így van, viszont az achit így sem adja be, ez ismert gond sajnos.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.