Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8401) Pro!Petya válasza Win-T (#8400) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Na ugye , ezt mondtam addig örülj míg nem megy online és nincs ranked mert a 90%-a nem arra törekszik hogy a versenyt megnyerje hanem hogy a másikat kilökje... :(((

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8402) Win-T válasza Pro!Petya (#8401) üzenetére


Win-T
senior tag

De miért jó ez nem értem... meg maguk alatt vágják a fát, normális játékos pár ilyen menet után a közelébe nem megy többet, aztán szép lassan kihal az egész. Illetve ki nem hal, csak ilyen korcs beltenyészet lesz az egész.
Úgy néz ki itt az online játék a riválisok idejének megdöntésére szorul nálam sajnos. Ott a századokat vadászni még egyelőre nagyon élvezem, csak kár, hogy mindig idegenek ideje ellen kell menni, nem lehet a haverok orra alá dörgölni, hogy itt meg itt vertem rád X tizedet. Abban sem vagyok biztos, hogy akiknek megdöntöm az idejét egyáltalán kap-e értesítést róla, mert még soha nem jött vissza üzenet, hogy az enyémnél jobbat mentek. És nem gondolnám, hogy azért mert annyira jó lennék. Ez is jobban működött a harmadik részben.

(#8403) csab991


csab991
senior tag

A Nissan R390, Lambo Miura és Maserati 300S-en kívül még találtatok olyan autót, ami felold egy másik FE autót?

(#8404) hülyegyerek válasza csab991 (#8403) üzenetére


hülyegyerek
addikt

TVR Sagaris, Mercedes 300SL

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#8405) #32191744


#32191744
törölt tag

Drón módban megnézett az egyik kedves játékos :DDD
:DD
(Bocs a grafikáért, a kép készítésekor pont gépen toltam)

[ Szerkesztve ]

(#8406) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Srácok, a Bugatti Chiron tapadása mennyire jó Senna-hoz vagy inkább Aston Martin Vulcan (FE)-hoz képest?
A Sennát még csak a játék legelejéről ismertem hogy milyen jó a grip-je.... hmm... Vulcan-é is király, de annak a sebessége még tuningolva is "csak" 379 km/h a vége. :DDD
Szeretnék egy legjobban tapadó bő 400+ tempós verdát. :D :D Mit javasoltok? :D

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#8407) csab991 válasza wollnerd (#8406) üzenetére


csab991
senior tag

Ami ezt a két kitételt teljesíti, az az Agera RS és Mclaren F1 GT, könnyen megfutják a 430-440-et és még az irányításuk is vállalható, de a Senna és a Maserati MC12 FE, elképesztő mód tapadnak, viszont 400-at ha elérik kicsit lelassulnak. De ha nem autópályán farmolsz, akkor mindenképp a Senna és a MC12 a legjobb választás.

(#8408) Strauss


Strauss
senior tag

Sziasztok! Valaki találkozott már olyannal , hogy eltűnt egy autó a garázsból ? Nevezetesen egy Jaguar , amit az utcai futamok valahányadik szintjéért kapsz. kiírta , hogy megvan, ill. kipörgettem még 3 autót . Megnéztem az autókat láttam a jaguárt is , pörgettem tovább , megnéztem egy másikat , majd amikor visszamentem volna a jaguárhoz , nem volt sehol. Ilyenkor mi van ? :R

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#8409) Pro!Petya válasza csab991 (#8407) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Még a Reventon FE is nagyon tapad , (nekem jobban fekszik mint a Senna)
Míg a Sennával kínkeservesen nyerek addig a Reventon-al a legnehezebb drivetarok ellen , asszisztok nélkül is bő 10+ sec-et kapnak Goliath-on.
Gyorsulásra meg LP700-4 FE a legjobb szerintem , nem a leggyorsabb de viszont még az autopályáson is kenterbe ver mindenit ,mert hamar eléri a maxot. /475-8/
Tegnap játszottam kicsit pvp-be és 10ből egyszer tudtak legyőzni az is 0,02 sec volt és szintén LP700-4 FE vert el.

Más : CR farmoláshoz melyik a legjobb autó? (Pl egy 30körös autopályás esetében?) :F
Reventon az ennyit hoz :

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8410) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Asszem bekerült az új dlc

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#8411) Kelecar válasza ProgenXL (#8410) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Milyen DLC?

(#8412) ProgenXL válasza Kelecar (#8411) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ez inkább csak nekem volt új hogy megjelent a British Racing Green cucc. néhány napig nem voltam fent + ma frissült a játék. :B

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#8413) Csapoati válasza ProgenXL (#8412) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az nem dlc. Az első dlc majd decemberben jön.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8414) ProgenXL válasza Csapoati (#8413) üzenetére


ProgenXL
őstag

Kinek mi jelenti a dlc-t. :D Am rendben. :)

Gunner for life

(#8415) Csapoati válasza ProgenXL (#8414) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az én olvasatomban ez content patch volt, a dlc fizetős tartalom.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8416) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Van a Porsche GT3 RS-nél jóval gyorsabb (420+), extra tartalom nélkül, viszonylag könnyen megszerezhető autó?
Néztem neten a Senna-t, ami "csak" 1 milla cr, de az se megy jobban 360-nál, ha jól látom.

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#8417) IntelKiller7 válasza Csapoati (#8415) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Season része volt a mostani story rész.

Most megijedtem a fizetős DLC hallatán aztán rájöttme,hogy Ultiamteom van. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8418) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Srácok Xbox One S user vagyok Telekomos Wi-Fi (ZTE) elosztóval. Ofkorsz nálam sincs online kapcsolat. Az elosztó DMZ módban van s így a konzol NAT Type Open státuszban van.
Mit tudok vagy tehetek hogy tudjak én is csatlakozni a többi játékoshoz?

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#8419) feri1014 válasza Bogyi007 (#8418) üzenetére


feri1014
senior tag

Imádkozol, hogy a Telekom megoldja a problémát, vagy olyan szolgáltatóra váltasz, aminél megy az online.

(#8420) csab991 válasza Kelecar (#8349) üzenetére


csab991
senior tag

Arra rájöttél esetleg, hogy a fenébe lehetne kitörölni az eventeket? Van kb. 3 ugyanolyan, amit csináltam de nem találom hol lehetne törölni.

[ Szerkesztve ]

(#8421) Joccc07 válasza feri1014 (#8419) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem tartom teljesen valószínűnek, hogy a Telekom a hibás. Nálam helyi szolgáltató van és ugyanúgy rossz. Van olyan nap amikor megy van amikor meg nem. De akkor egyáltalán nem.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#8422) Csapoati válasza Joccc07 (#8421) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nálam Digi, és eddig 70+ óra alatt talán egyszer dobott le online-ról.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8423) twi452 válasza Csapoati (#8422) üzenetére


twi452
senior tag

Ez jó hír, nálam ma kötik a digit... Végre lejárt a Telekom hűség a 30 Gbites netre 😃
Mondjuk nálam hébehóba működik a multi.. olyan 60 százalékban nincs gond vele.

(#8424) feri1014 válasza Joccc07 (#8421) üzenetére


feri1014
senior tag

Nálam is helyi szolgáltató van. Egyszer felszenvedte magát egy sessionbe, azóta semmi. Pedig a teredo stb rendben van. Az tény, hogy nem túl szerencsés utat választottak az online elérésére, de vannak szolgáltatók, akiknél problémamentesen lehet játszani.

(#8425) Bogyi007 válasza twi452 (#8423) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nálunk is a Digi a választék még a Telekom mellett, csak míg a Telekom tud adni 50/15 megás netet addig a Digi maximum 8/1 megát tud adni - konzolok mellett digitálisan vásárolt játékokkal az pedig pirított lepkefing...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#8426) Kelecar


Kelecar
aktív tag

Nem a Telekomnál van a baj, hanem az MS-nél elv. Dolgoznak rajta, mert a Telekomon kívül több szolgálatónál is ugyan ez a gond worldwide. Olyat is hallottam, hogy ahhoz lehet köze, hogy a Telekom ipv4 és 6-os címeket is használ és ez valamiért nem tetszik a játék szervereinek (bár ez csak egy elmefuttatás volt).

(#8427) m0h0senator válasza Kelecar (#8426) üzenetére


m0h0senator
őstag

Sztem a UPC is használ vegyesen ipv4-t és 6ot ott mégis jó... Nagy számban meg ahogy a topikot olvasom a t-s netet használóknak nem megy..

An odyssey through the realm of consciousness.

(#8428) a347


a347
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudom szóba került-e már, ha igen akkor bocsi.
Szeretnék új profilt létrehozni a Forza Horizon 4-ben, de nem tudom hogyan lehetne törölni a jelenlegit.
Nem a választható becenévre gondolok, hanem a playerxy... accontra.
Van valakinek ötlete?

Előre is köszi a válaszokat.

(#8429) Csapoati válasza a347 (#8428) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Másik MS accounttal nem működik?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8430) twi452 válasza Bogyi007 (#8425) üzenetére


twi452
senior tag

Nálunk kihúzta a digi az üvegszálat az utcában úgyhogy nem volt kérdés lecserélni a régi kábeltv-s netet gigabitesre fél áron 😎

On:
Próbalta valaki kormánnyal az update óta? Elvileg javítottak az ffb-n valamit és jobb lett pár youtuber szerint .. még nem tudtam kipróbálni mert az utóbbi pár napban csak lovon ültem 😁

(#8431) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Horizon 3-hoz 75%-al olcsóbb a Car Pass Golddal.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8432) Win-T válasza Kelecar (#8426) üzenetére


Win-T
senior tag

De igazából nem is az a gáz, hogy nem megy (illetve dehogynem, így egy hónap elteltével már nagyon gáz), hanem az a mély kussolás ami megy róla. Sehol egy hír vagy akár egy elejtett mondat, hogy nyugi srácok tudjuk mi van, dolgozunk rajta, jó lesz csak türelem. De semmit nem kommunikálnak annak érdekében, hogy legalább reménykedjen az ember, hogy érdemes várni.
Mondjuk én szerencsés vagyok, nálam oké majdnem minden online téren, de nagyon meg tudom érteni azt akinél nem.

[ Szerkesztve ]

(#8433) Sirandrish válasza m0h0senator (#8427) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt írja hogy worldwide...tehát nem csak idehaza. Az lehet hogy itthon a T a mumus az MS-nek, de ez akkor sem normális.,..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8434) pető bá' válasza IntelKiller7 (#8431) üzenetére


pető bá'
őstag

csak golddal? nekem gold nélkül 2600-at ír, 75% kedvezménnyel

"... and I hope you have a great day!"

(#8435) Atmil


Atmil
aktív tag

Nekem is Digi van és még egyszer se dobott ki a hálózatból.

A Telekomot nem tartom semmire, sokat kérnek keveset adnak. :F Nem a vita kedvéért írtam. :) Tapasztalatból régebben sok problémám volt vele.

[ Szerkesztve ]

Üdv! Atmil.

(#8436) m0h0senator válasza Sirandrish (#8433) üzenetére


m0h0senator
őstag

Nyilván nem normális, ugyanez volt a Horizon 3 indulásakor csak akkor egységesen mindenkinél sz@r volt.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#8437) IntelKiller7 válasza pető bá' (#8434) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

hja nem, spotlight sale. Akkor gold nélkül is 2600Ft

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8438) pető bá' válasza IntelKiller7 (#8437) üzenetére


pető bá'
őstag

csak az alapjátékot vettem meg anno (Standard + akcióban a havas-hegyes DLC-t, az baromi jó :D ), az itteni átlaghoz képest nagyon keveset is játszottam vele - megéri ez a 42 (?) autó ezt a pénzt? Vagy tegyem el a Horizon 4-re? :D

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#8439) IntelKiller7 válasza pető bá' (#8438) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nézd meg a DLC-ket megéri e neked. YT-n mindegyikről van videó :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8440) Sirandrish válasza m0h0senator (#8436) üzenetére


Sirandrish
legenda

"csak akkor egységesen mindenkinél sz@r volt."

Az is király lehetett :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8441) pető bá' válasza IntelKiller7 (#8439) üzenetére


pető bá'
őstag

már néztem egy listát, lenne pár, amit kipróbálnék.. :D

"... and I hope you have a great day!"

(#8442) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Amúgy miért nem lehet creditből pörgetni? A Horizon 3ban lehetett, vagy csak én néztem el valamit a vidiken? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8443) Csapoati válasza Sirandrish (#8442) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Úgy volt, de el is értéktelenítette szerintem az egész játékot. Annyi pénzem volt, hogy alig tudtam már mire elkölteni. Na itt legalább nem ez a helyzet, most az edinburghi kastélyra spórolok, és még csak 8 millióm van meg a 15-ből.6

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8444) Sirandrish válasza Csapoati (#8443) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pedig én imádok pörgetni...egy nagy függő vagyok :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8445) r4z válasza IntelKiller7 (#8431) üzenetére


r4z
nagyúr

Triallal is meg lehet venni? Mert erre szivesen ellonem.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#8446) IntelKiller7 válasza r4z (#8445) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Elnéztem. Ez az akció pont mindenkinek él. Nem kell hozzá gold!

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8447) Lifer092


Lifer092
senior tag

Sajnos ugyanúgy fos az online rész...... Bár gondolom nem mondtam újat ezzel.

Odáig eljutottunk hogy lassan 1 hónap után először nem írja ki rögtön hogy nem sikerült kapcsolódnia, tehát elvileg online vagyok. De hiába, mert ha eseményre párosítok, akkor az eseményhez való kapcsolódáskor dob vissza, hogy nem sikerült kapcsolódnia..... :( :(

[ Szerkesztve ]

(#8448) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

sziasztok

tudnátok segíteni mert szét ... az ideg

megvettem a lányomnak a Forza Horizon 4 ultimate játékot PC-re, telepítés OK, elindítás után kiírja hogy :

BEJELENTKEZÉS SZÜKSÉGES

Nem folytathatod a profilba való bejelentkezés nélkül.

Hová a picsbe jelentkezzek be? Az MS acc be van jelentkezve az áruházba mert nélküle meg se lehetne venni ezt a szart. Vagy még hol kellene? Nem értem mi a faszért nem dobja fel a kurva játék az ablakot, hegy ne paraszt írd be oszt csá.

köszi ha vki tud segíteni

(#8449) Doki16 válasza HUNgabus (#8448) üzenetére


Doki16
addikt

Próbálj meg magában a Windowsban bejelentkezni, tehát a W10-hez add hozzá a microsoft accot.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#8450) Strauss


Strauss
senior tag

#8408 erre valaki ?

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.