Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8901) gduck válasza s7evcsenko (#8900) üzenetére


gduck
addikt

Váltsál női karakterre, az tuti fog örülni a ruháknak :DDD

(#8902) s7evcsenko válasza gduck (#8901) üzenetére


s7evcsenko
addikt

:C

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#8903) - = Zk = - válasza gduck (#8901) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jó, de nincs akkora vinyó, amint ennyi ruha elférne ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8904) gduck válasza - = Zk = - (#8903) üzenetére


gduck
addikt

:C

UI: Amúgy engem is kiidegelnek ezek a rongydarabok :)

[ Szerkesztve ]

(#8905) - = Zk = - válasza gduck (#8904) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem bige karakterem van... minden rongyot kipergetek, de azt a gyász yoga pants sehol nincs :W
:C
pedig már csak az kéne... meg egy.. magassarkú... az am van benne?! ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8906) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Sziasztok!

Promo utan feloldodott minden menuelem es megkaptam a 2. hazam is. 11 auto erheto el a garazsomban, es a 35 DLC autora csak azt irja, hogy megvettem, megtekinthetem, de vezetesre kivalasztani nem tudom! Varnom kell meg?

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#8907) tomas51 válasza s7evcsenko (#8900) üzenetére


tomas51
senior tag

Az ugratónál pont a közepét kell elkapni, mert sokszor beszoptam én is vele.
Koenigseggel csináltam.

(#8908) Darko_addict válasza Darko_addict (#8906) üzenetére


Darko_addict
őstag

Figyelmetlen voltam, nem aktualis a kerdes. :)

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#8909) Darko_addict


Darko_addict
őstag

PH!-soknak van külön csapata H4-ben?

U.i.: Engem annyira zavart a játék magyartalansága, hogy inkább átállítottam az egész Windows-t angolra, csak hogy a játék is angol legyen. Ennek nincs jobb módja? Ezt találtam csak egy gyors Google keresés során.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#8910) DaveHutt válasza Darko_addict (#8909) üzenetére


DaveHutt
őstag

Van prohardver klub, keress rá. Azt mondjuk jó lenne tudni, hogy PC-Xbox crossplatform-e.

(#8911) CJ4567 válasza Darko_addict (#8909) üzenetére


CJ4567
veterán

Csak a régiót kell átállítani.

8910: igen, cross platform.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#8912) DjDanee87 válasza plejik (#8881) üzenetére


DjDanee87
addikt

A versenyeket az adott versenyszéria szintje oldja fel. Pl a leghosszabb aszfaltos versenyt (lehet más a neve, nem jut eszembe) 20. szinten kapod meg. Ahhoz pl elég sokat kell tolni még azután, hogy egyszer megcsináltad mindet.

Az extra tartalom pedig az évszakos bajnokság. Abból viszont elég kevés szokott lenni. Most pl 3 bajnokság van a héten, abból 1 coop.
Illetve még ott van az útvonaltervező, vagy mások útvonalait is tolhatod (ezt még nem próbáltam). De akár a blueprint készítővel is lehet fűszerezni a dolgokat. Pl offroad verseny télen (évszak is állítható), este, és csak Peel P50 autóval pl. Rivals részt szintén nem próbáltam, de a 3ban az is jó volt. Én most a csapatos kalandokra mentem rá,nekem az egyelőre bejön.

(#8913) twi452 válasza DjDanee87 (#8912) üzenetére


twi452
senior tag

Érdemes rákeresni F4H Super GT-nek a Super Goliath nevű versenyére.. 40 mérföld körül van aki szereti az utcai versenyeket azoknak élvezetes 🙂

Nyomott rajta live stream-ben 50 kört..14 órás lett a közvetítése 😀

(#8914) csab991 válasza twi452 (#8913) üzenetére


csab991
senior tag

Csináltam abból egy 4 körös verziót PIG RISING néven, akinek elég 1 óra verseny is egyszerre.

(#8915) plejik válasza DjDanee87 (#8912) üzenetére


plejik
addikt

Már 70 fölött vagyok, mondjuk sokat nem játszok vele, gyerek mellett nincs idő.. :D De most ezekre a táblákra mentem rá, meg felfedezésre, az kimaxolva. Azokat is szoktam csinálni az idényversenyeket.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#8916) twi452 válasza csab991 (#8914) üzenetére


twi452
senior tag

Ja ez nem a Goliath blueprintje 50 körösre állítva.
A gyári Goliath csak 24 mérföldes 😄 Ez egy saját útvonal amit kijelölt keresztül összevissza a térképen 🙂

(#8917) hundai


hundai
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy FH4 standardot, de mindenhol az xbox-os verziókat találom.
Ezeket tudnám használni csak PC-n?
1
2
Valamint az 1-es hez adhatnak letöltőkódot? Lassan 3 éve nincs optikai meghajtó a gépemben...

Köszi!

[ Szerkesztve ]

-Wake up Neo!

(#8918) csab991 válasza twi452 (#8916) üzenetére


csab991
senior tag

Én is arra gondoltam, ugyanazt az útvonalat csináltam meg amin ő ment, csak nem 50, hanem 4 körösben, nagyon élvezetes amúgy. Nagyon ki van centizve, 39,9 mérföld egy kör.

(#8919) CJ4567 válasza hundai (#8917) üzenetére


CJ4567
veterán

Az első ha jól látom az fizikai példány, az csak One-on működik, de a második, Microsoftos link az Xbox One, és PC-n is működik.

No Sana No Life

(#8920) hundai válasza CJ4567 (#8919) üzenetére


hundai
aktív tag

Köszi!

Akkor a 2-at meg is veszem.
Milyen segédszoftver kell hozzá ill. Hol aktiválhatom?

-Wake up Neo!

(#8921) DjDanee87 válasza plejik (#8915) üzenetére


DjDanee87
addikt

"70 fölött" és gyerek mellett, akkor feltételezem nem az életkorod van 70 fölött. Viszont én nem a te szintedre írtam a 20at, hanem a versenyszéria szintjére.

Azon kívül hogy a saját szinted is nő, kapsz mindig XPt arra a versenyszériára amit éppen játszottál. Van a menüben egy rész valahol, fejből nem tudom hol, ahol látod felsorolva hanyas szintű a földutas, utcai, terepverseny stb. Erre a szintre értettem, hogy 10esen nyílik meg mindben egy hosszabb versenypálya (pl Colossus), és az utcainál még 20ason is a leghosszabb a játékban. Erre írtam, hogy A 20as utcai verseny eléréséhez sok versenyt újra kell játszani, mert mindet egyszer megcsinálva nem kapsz annyi XPt, hacsak nem állítod át a körök számát az alap 3ról.

Ha megtaláltad menüben ezt a részt akkor érdemes az alapján olyan versenyeket csinálni, hogy meglegyen mind legalább lvl10, az utcai még 20.

(#8913) twi452: kösz majd megnézem, szeretem a hosszabb versenyeket

[ Szerkesztve ]

(#8922) Franklin


Franklin
addikt

Tolja még valaki a játékot rajtam kívül billentyűzettel vagy mindenki kormánnyal/kontrollerrel profiskodik?

El lehet jutni magas szintre billel is vagy mindig hátrányban leszek a többiekhez képest?

(#8923) hundai válasza Franklin (#8922) üzenetére


hundai
aktív tag

Miért proliskodás a kormány/kontroller?
guitar hero-t nem billentyűvel tolják azok is prolik?

Lehet billentyűzettel is jól játszani bármilyen autós játékkal, de pl egy kontrollerrel sokkal kényelmesebben és pontosabban irányítható: fékerő/sebesség/nezet stb

-Wake up Neo!

(#8924) Lifer092 válasza hundai (#8923) üzenetére


Lifer092
senior tag

Profit írt, nem prolit. :)

(#8925) m0h0senator válasza hundai (#8923) üzenetére


m0h0senator
őstag

:DD :DD :DD

An odyssey through the realm of consciousness.

(#8926) hundai válasza Lifer092 (#8924) üzenetére


hundai
aktív tag

Elnézést, kapkodva olvastam.

(mekkora f@*z vagyok :W )

[ Szerkesztve ]

-Wake up Neo!

(#8927) Lifer092 válasza hundai (#8926) üzenetére


Lifer092
senior tag

Ugyan.... :) Előfordul ez bárkivel, nekem is sikerült már összehoznom kapkodva elég szexi hozzászólásokat... :DDD

... a szerkesztés gomb meg már eltűnt mire észrevettem. Azóta inkább nem is olvasom azt a topikot. ;] ;] ;]

(#8928) DjDanee87


DjDanee87
addikt

FH4 november 20 patch notes

Javítanak elég sok dolgot. Nem teleljesülő szezonális PR event, nem tájékoztatott a játék a dupla live pontokról, stb. Nem siették el, megjelenés óta szarul működtek ezek.

(#8929) csab991 válasza Franklin (#8922) üzenetére


csab991
senior tag

Én billel tolom, szerintem egész jónak lehet lenni ezzel is, egyedül az ABS a trükkös vele. Talán ha fékerőn módosítasz ki lehet valamennyire küszöbölni a kerekek blokkolását, bár még nem próbáltam, de összességben hátrányban maradsz mindig egy kicsit.

(#8930) - = Zk = - válasza csab991 (#8929) üzenetére


- = Zk = -
félisten

fékerőt lehet módosítani konzolon is?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8931) CJ4567 válasza - = Zk = - (#8930) üzenetére


CJ4567
veterán

Persze, az autó finomhangolásnál, ugyan az a játék PC-n és konzolon is.

Hundai: Windows 10-en a Microsoft Store-ból fogod tudni letölteni a játékot, ha bejelentkezel a Windowsba ugyan azzal a fiókkal, amire megvetted a játékot.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#8932) hundai válasza CJ4567 (#8931) üzenetére


hundai
aktív tag

Elég csak a store-ba bejelentkezni?
offline fiókot használok.

-Wake up Neo!

(#8933) r4z válasza hundai (#8932) üzenetére


r4z
nagyúr

Eleg.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#8934) - = Zk = - válasza CJ4567 (#8931) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:C :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8935) hundai válasza r4z (#8933) üzenetére


hundai
aktív tag

Köszönöm :R

-Wake up Neo!

(#8936) Csapoati válasza DjDanee87 (#8928) üzenetére


Csapoati
nagyúr

dded the ability to bulk add DLC cars to the player garage.

Ennek is ideje volt.

szerk.: Meg ennek is: Added the ability to skip forward during post-race sequences.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8937) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Ezek az elsőre lehetetlennek tűnő influencer boardok tök könnyűek. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8938) hülyegyerek válasza DjDanee87 (#8928) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Persze az ősrégi forzás bugokat megint nem javították.... :W
[/pl][/L]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#8939) DjDanee87 válasza hülyegyerek (#8938) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nem tudom milyen bug látható a képen, nem jövök rá :)

Amúgy az online lökdösődőket még eltűröm, de most kicsit felb**zott a játék. Kipróbáltam volna azt a blueprintet, amit a hónapban legtöbben likeoltak (15-20 perc autópálya futam), és a játék kilépett az utolsó körben. Eddigi 90 óra játékidő alatt egyszer fagyott ki, akkor szerencsére nem "buktam" miatta semmit. Ráadásul fogalmam sincs mi történhetett, mert ki sem írt semmit. Egyik pillanatban full gázzal hajtok az autópályán aztán hirtelen a windows háttérképemet bámulom és Forza sehol, meg hibaüzenet sem... :W

(#8940) Bib válasza DjDanee87 (#8939) üzenetére


Bib
őstag

Én már meg sem szólalok, sokat mondtam már.... Nem 8Gb ramod van?

(#8941) hülyegyerek válasza DjDanee87 (#8939) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Az egyik drivatar duplán, a másik triplán van. Természetesen a bajnokság végén egynek számolja őket, és a 3 versenyes bajnokságot 80-90 ponttal nyerik meg.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#8942) DjDanee87 válasza Bib (#8940) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nem írtam át itt PHn még, de már egy ideje nem. Az öregecske 2500k-t 8700k váltotta és 16Gb RAM van mellette. De am igen, FH3 rendeszeresen kifagyott 8 gigával régen,de ott 'legalább' beakadt a hang és a kép pár másodpercre és úgy fagyott ki. Most meg szimplán eltűnt a game mindenféle jel nélkül.

(#8943) CJ4567 válasza Bib (#8940) üzenetére


CJ4567
veterán

Nálam csak úgy fut a játék, ha az explorer.exe be van zárva, és gátolva van az újraindulása. :U

Nemrég olvastam olyat, hogy az októberi 1803 frissítések is okozhatnak problémát, de nincs kedvem a gépet újratelepíteni. :U

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#8944) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Ezek a PVP versenyek micsodák? Amikor odamész 1 online játékoshoz és kihívod h2h-re?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8945) Bib válasza CJ4567 (#8943) üzenetére


Bib
őstag

1809, de mindegy mi a száma. Mondjuk lehet nálam azért jó mert én isoból tiszta telepítéssel telepítettem.

(#8946) Bib válasza DjDanee87 (#8942) üzenetére


Bib
őstag

Akkor próbáld meg esetleg tuningok nélkül, ha van valamin oc. Továbbá pagefile lehet auton.

(#8947) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Marha boldog voltam a játékkal. Hiába van Instant-onban az Xbox, cseszik leszedni a frissítést, első indulásnál kidob és kezdi leszedni 15 kbyte/sec-kel. Kellett egy újraindulás, hogy beinduljon rendesen. Utána belépek, és elkezd fagyogatni, hang, kép be-beakad 1-2 mp-re. Még jó hogy One X-et vettem ezért a játékért.

(#8948) Darko_addict válasza DjDanee87 (#8928) üzenetére


Darko_addict
őstag

"Added the ability to bulk add DLC cars to the player garage."

Jajj hát én újoncként tegnap töltöttem el vele min. 1 órát, hogy mind az eddigi 35 DLC autót betettem a garázsba, alapos dizájn/színválasztás után. :D De nem bántam, szeretem bíbelődni. :D

Megvettem egy drága kastélyt (2M CR), ami azzal a perkkel járt, hogy bárhová teleportálhatok. Mintha ez az opció nem nyílt volna meg nekem. Mi kellett volna megváltozott, valami tipp?
Egyébként megérte megvenni, mert kap a játékos mellé 10 db szuperpörgetést. Abból nekem azonnal visszajött 850e CR, illetve több kisebb autó mellett egy 10M-t érő Ferrari P40, amit fel is dobtam Aukcióra, ahol 1M-ért azonnal megveszi bárki.

A 100e CR-es World's Fastest Car Rental vagy mi a neve napi mennyit hoz a konyhára? Nálam még nem telt le 1 nap, de kíváncsi vagyok.

:R

U.i.: Régió: UK, Windows és App-ok nyelve magyar, és a játék is átállt magyarra. Nekem úgy tűnik, nem a Régiótól függ, hanem az alapkörnyezet alapértelmezett nyelvétől a játék felirata. :O

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#8949) Darko_addict válasza Darko_addict (#8948) üzenetére


Darko_addict
őstag

Most nézem, a P4-et 2M-ért vitték el! Ez az első online Horizon játékom, nagyon tetszik! :))

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#8950) SamS20 válasza Darko_addict (#8874) üzenetére


SamS20
senior tag

a microsoft store-ban még mindig akciós, gold nélkül is 21.300 még 5 napig.

Én is nagyon gondolkozom a megvételén, bár a 3.-al nagyon befürödtem. Szarul is volt optimalizálva, előző gépem is épphogy elég volt hozzá, meg valahogy ezt a bal oldalt való közlekedést nem bírom megszokni :D
Lehet itt is az lenne az egyik legidegesítőbb tulajdonsága a játéknak FH3-ban nem is bírtam hozzá szokni.

Gondolkodtam hogy csak pár hónapra előfizetek GP-re és annyi idő alatt kipörgetem, de jobb szeretem a játékokat magaménak tudni ha elő akarom venni akkor ne az legyen hogy korlátozva vagyok. Volt idén is jó párszor (sőt folyamatosan rajta is van a gépen) hogy benyomtam a FH3-at és gurulgattam kicsit.

Mivel nem tudom hogy mi lesz a két kiegészítő, és az a +41 kocsi sem ér meg annyi felárat szerintem én a standard kiadást választom.

olvasgattam itt - ott kommenteket és sokan mondták hogy a 1060 kevés mint vga, nekem ebből is a 3gb-os kiadás van (majd idővel tervezek váltani is a 4K tv miatt muszáj lesz).

Milyen sűrűn vannak akciózva amúgy a horizon játékok ? Illetve Hospital records rádióállomás van még benne ? csak mert nálam azon kívül más nem nagyon szólt :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.