Hirdetés

2019. december 8., vasárnap

Gyorskeresés

(#8251) DjDanee87 válasza Atmil (#8242) üzenetére

DjDanee87
(őstag)

242, persze az ultimate edition miatt kaptam sokat ingyen.

(#8252) ProgenXL

ProgenXL
(őstag)

Szuper pörgetésből ma kijött egy újabb Lamborghini. Nos a kép magáért beszél. :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#8253) Csapoati válasza ProgenXL (#8252) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

De meg is veszik ennyiért?
Én is felraknék egyet eladásra, de nem engedi 650 ezernél többért felrakni, vajon miért?

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#8254) ProgenXL válasza Csapoati (#8253) üzenetére

ProgenXL
(őstag)

Most nézem nekem se engedi többért. :( Liciten az egyik már 6milla felett jár..

Gunner for life

(#8255) hülyegyerek

hülyegyerek
(addikt)

Én most nem is veszek mást a shopban a Lambon kívül. Kettőt már elpasszoltam (1 és 1.2 milláért), a harmadikat meg kiszedtem a Miurából. Most meg live-ozok ezerrel, legalább kettőt kellene még venni.... :D

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Civic FK6 * Ceed JD

(#8256) csab991 válasza Csapoati (#8253) üzenetére

csab991
(senior tag)

Legendás tuner/festőnek kell lenned hogy ennyiért felrakhasd, szerintem kicsit igazságtalan, de hát ez van sajnos.

Itt egy mázlis sima wheelspin

[ Szerkesztve ]

(#8257) IntelKiller7 válasza csab991 (#8256) üzenetére

IntelKiller7
(Topikgazda)

Miért lenne igazságtalan? 70k tuning vagy 125k festés letöltés kell a legendary rankhoz. Az nem 2 perc mire megcsinálod(vagy csinálják neked)

Ha mindenki feltudná tenni 20 millába akkor ugyan úgy értéktelen lenne az egész mint most, ha csak 650-be teszed fel.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8258) csab991 válasza IntelKiller7 (#8257) üzenetére

csab991
(senior tag)

Persze értem én, vagy egy órát szarakodtam 10 vinyl felrakásán. :D Csak úgy elég egyszerű, hogy hozzák át a jól bejáratott tervrajzokat az előző játékokból. De való igaz, annak se lenne értelme ha mindenki ugyanannyiért rakná fel.

(#8259) hülyegyerek válasza IntelKiller7 (#8257) üzenetére

hülyegyerek
(addikt)

70k :Y
Tőlem eddig egyet töltöttek le :B

(#8260) IntelKiller7 válasza hülyegyerek (#8259) üzenetére

IntelKiller7
(Topikgazda)

És ezt csak fórumon írták, szóval pontos számot nem tudni. De a 2 szép szemedért tuti nem adják oda. :D

#8258) csab991 Hát ez ilyen. :) Van 1 youtubeos srác, múltkor kitette, hogy iszonyat sok millió CR-t kap amiért letölti a skinjeit meg a tunejait. :D

(#8261) Win-T

Win-T
(aktív tag)

Ha már letöltés... a blueprinteket amiket létrehozok hogyan osztom meg a nagyközönség felé, illetve hol látom, hogy mennyien játszották, ha játszották?

(#8262) csab991 válasza Win-T (#8261) üzenetére

csab991
(senior tag)

Ha az útvonalakra gondolsz, azt elvileg csak azok látják, akik követnek/barátaid, megosztani elvileg nem is lehet de nem tuti.

(#8263) Bep

Bep
(aktív tag)

(#8239) Bib:
Tényleg nem a játék hibája.....
Érdekes másik játékoknál, legyen az maga a játék/szerver, ilyen probléma nincs......
Nálam nincs baja jelenleg a multinak, de most költözök és szerintem lesz, mert olyan szolgáltatók vannak, de hát ez van, nagyjából végig toltam, még a multi részt erőltettem volna, de így gatya lesz.
Nem csak autósportban, hanem minden kategóriában a Forza a nyerő nálam, de ez így.....

Patch után nálam boxon a hang többször akad be, mint előtte. Meg kell állni 0-ra különben folyamatosan ugyan az a hang bürrög. Legutóbb a fékhang akadt be, de az meg alig akart elhalkulni még álló helyzetben is.

(#8264) Win-T válasza csab991 (#8262) üzenetére

Win-T
(aktív tag)

Nem a most megjelent route creatorral készített útvonalakra gondolok (mondjuk az is érdekelne, jó nagy öngól lenne, ha nem lehetne elérni a community által készített gondolom nem kevés számú tartalmat), hanem a versenyekhez készített blueprinteket. Valahogy biztosan közkinccsé lehet tenni, mert ha odagurulsz egy versenyhez és a custom eventet választod, ott egy rahedli ilyent lehet tallózni, a készítők neve alapján láthatóan nem gyári eventek közül.
De hogyan kerülnek oda?

(#8265) IntelKiller7

IntelKiller7
(Topikgazda)

Van olyan emberke aki megcsinálta már az ugratós danger signokat? Mivel csináltátok? Felbasz. :DDD

(#8266) Joccc07 válasza IntelKiller7 (#8265) üzenetére

Joccc07
(őstag)

Sokat az Urussal csináltam. De még nincs kész az összes. Napok óta be se léptem.

"Azért jobb a vezetékes egér a vezetéknélkülinél, mert vissza lehet húzni az ablakból" by kemotox <-Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla.->

(#8267) csab991 válasza Win-T (#8264) üzenetére

csab991
(senior tag)

Lehet, hogy automatikusan megosztódik, amint elkészíted? Nem láttam konkrét opciót, hogy megosztás meg ilyenek.

3* Danger sign-ra, S2-es Willys Jeep bőven elég.

(#8268) r.levente75 válasza Bib (#8239) üzenetére

r.levente75
(őstag)

Én boxon játszok, kicsit irigykedve olvasom mindig a topikot...nyilván azért, mert maga a forza sorozat valóban egy lenyűgöző top játék.
Csak az fh3 után ért csalódás és probléma miatt, van egy pici fenntartásom az új résszel.
Talán majd jövőre megpróbálkozok az fh4 beszerzésével, ha leesik az ára.

[ Szerkesztve ]

(#8269) Kelecar válasza csab991 (#8267) üzenetére

Kelecar
(aktív tag)

Nem, meg kell osztani külön a saját dizájnok résznél.

Én is csináltam most egy egyszerűt McLaren 720s-re Black&White néven. Ha gondoljátok töltsétek le, meg a like is jöhet :P

[ Szerkesztve ]

(#8270) Csapoati válasza IntelKiller7 (#8265) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Agera RS a legtöbbre (földútnál rally rugók és olyan gumi), legfeljebb ha azzal nem megy, egy pimpelt Subaru Impreza (2006-os vagy az 1995-ös) megteszi. Tegnap megcsináltam azt az achit, amihez kamionnal kell 3 csillagot elérni. Ahhoz a Volvo kell, szépen speedre kihegyezve és persze így se mindegy, melyik ugratóhoz mész.

(#8271) Mosqu!to

Mosqu!to
(addikt)

Én a szétpimpelt bigfoot toyotával szoktam ezeket csinálni :D

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#8272) ProgenXL

ProgenXL
(őstag)

Ennél már csak a tetőbox lehet jobb :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#8273) Dzsuri89

Dzsuri89
(őstag)

Ti melyik járgánnyal csináljátok meg a Driftes feladatokat?
Nem tuningolok semmit én csak alap autókkal szeretek játszani, azok közül kinek mi jött be a legjobban?

Legtöbb esetben én a Hoonicorn-os szépséget szoktam használni, ezek a Formula Drift autók szart se érnek... :D

(#8274) Kelecar válasza Dzsuri89 (#8273) üzenetére

Kelecar
(aktív tag)

Pedig jók szerintem a formula driftesek. Nem kifejezetten driftre beállított alap autóval elég trágya lesz driftelni, ha még drift futóművet sem teszel alá :)

(#8275) Dzsuri89 válasza Kelecar (#8274) üzenetére

Dzsuri89
(őstag)

Az a bajom azokkal az autókkal, hogy vagy rohadt lassúak vagy annyira kipörögnek, hogy átfordulnak azon a bizonyos szögön, amikor pörögne a pontszám. Nem kizárt, hogy rohadt béna vagyok hozzá... :D Hála isten, csak a driftes részéhez :D

(#8276) Kelecar válasza ProgenXL (#8252) üzenetére

Kelecar
(aktív tag)

Erre nekem is beadta :D Persze a 2 duda nagyon kellett mellé :DDD

Bocsi a "screenshotért" nem az enyém az Xbox és ezen nem is tudom hogy kell :D

(#8277) Doki16

Doki16
(őstag)

A Speed Zone feladatokra melyik a legjobb kocsi szerintetek? Nem kell alapnak lennie, szét tuningolom én ha kell :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#8278) DjDanee87 válasza Doki16 (#8277) üzenetére

DjDanee87
(őstag)

Nekem a Senna bejön, de ha a legjobbat keresed nézd meg a leaderboard elejét, mivel mentek mások.

(#8279) IntelKiller7 válasza ProgenXL (#8272) üzenetére

IntelKiller7
(Topikgazda)

Ezt hol lehet feltenni? Még mindig nem jöttem rá..

(#8280) ProgenXL válasza Doki16 (#8277) üzenetére

ProgenXL
(őstag)

Valami S2-es vagy X-es alacsony súlypontú kocsi ami fekszik az úton így a kanyarokat is gyorsan belehet venni.

Pl Lamborghini Veneno, Centenario,
Koenigsegg, Bugatti, Aston Martin Vulcan, Ferrari FXX K, Laferrari stb Az ilyen felépítésűek mind jók.

IntelKiller
Ahol külső cuccokat teszed a kocsira ott volt opció. De szerintem ezt autó válogatja hogy melyikre rakható. Ez pl az oldalszoknya menübe volt.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#8281) noblem1983

noblem1983
(senior tag)

Akit érdekel esetleg CD Keys-en 20.49 € az alap Forza Motorsport 7 (6965Ft) ennyit simán megért nekem

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#8282) ot93

ot93
(senior tag)

Üdv,
olyan kérdésem lenne, hogy unokatesómnak megvan xbox-ra a játék én pedig game pass-on keresztül pc-n játszanék, így tudnánk ketten együtt játszani, ugye? :) mert úgytudom ez a játék a különböző platformokon való együtt játszást támogatja...

Sony HDR-AS20 akciókamera eladó + Emax drón csapágy RS2205-2300KV RS2205-2600KV eladó... :)

(#8283) ProgenXL

ProgenXL
(őstag)

Amúgy az Agera RS az egyik legnépszerűbb trafis kocsi. Én is azzal csinálom. Bár ma inkább a Reventónnal csináltam 3csillagosra elég sokat.

Kicsit kiábrándító...

Gunner for life

(#8284) propetya85 válasza Kelecar (#8247) üzenetére

propetya85
(őstag)

Gyors ki is húztam a 300 cr-t a driftekből ,és a pörgetéseket is, erre rájöttek még a level up-os pörgetések plusz akkor már vettem 10 superwheelspint forzathon boltba + még megvettem a 1,5millás házat további 5 super pörgetéssel szval a mai játék abból állt hogy pörgetés ezerrel! Na jó közbe nem hagyhattam ki pár Live-ot :C
(eddig garázsba se raktam a drifteket, pedig free-be vannak mert nem jönnek be de így már tetszenek) :DDD

Jött minden , a csirkés jelmeztől a FE verdákig.

Thx nagyon az infót! Ha van még ilyesmi azt ne tartsátok magatokba!! :R

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3600X * Crosshair Hero VI* G.Skill Flare-X @3600* Strix GTX1080 OC Hybrid loop* Corsair RM750x* Corsair 780T* WD Black M.2 SSD * Acer Predator XB271 * Alphacool custom loop

(#8285) hülyegyerek válasza Doki16 (#8277) üzenetére

hülyegyerek
(addikt)

Idáig Agera-val, vagy Reventonnal csináltam őket, de tegnap elkapott a hév, és csináltam egy awd-s x-es Mclaren 720s-t. Brutális, az összes eddigi speedtrapnél 10-20 kmh-t javítottam vele az eddigi időimen.

Driftre meg az m6 fe-t használom a DonJoewon-os setuppal.

(#8286) 30z.Samu válasza noblem1983 (#8281) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

Annyit simán! Én még azt tolom, a Single részének a felén sem vagyok túl. :D Vagyis feloldott már több mindent, de én haladok szépen sorban. :D Tegnap a 46 körös futamot nyomtam le Spa-ban a Corvette-el. A végére mindenem elzsibbadt, ami el tud... :D

Sic Parvis Magna

(#8287) Csapoati válasza Doki16 (#8277) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Nekem bejött az Agera RS. Alacsony sebességnél simogatni kell a gázt, de ahogy gyorsul, egyre jobban fekszi az utat.
Driftelni nekem se jöttek be a Formula Drift autók, a Subaru Impreza viszont annál inkább. Jobban szeretem ha van sebesség is a drift közben.

(#8288) DjDanee87

DjDanee87
(őstag)

Nemtudom másnak mi a tapasztalata, de úgy tűnik mintha próbálták volna kijavítani az évszakos co-op eseményt, de csak félig sikerült. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

Az oroszlánfej logo-s évszakos cucc előző hetekben sokszor véget ért anélkül, hogy végigmentünk volna minden versenyen. Most ebben a nyári szezonban 2x próbáltam meg és javult a helyzet félig. Mind a két alkalommal végigmentünk a 4 versenyen, viszont jutalmat még továbbra sem ad.
Az egyiken nagyon jó csapattársakat kaptam és mind a 4-et lazán megnyertük (4-0 a kék csapat javára) és úgy is csak állt a végén az avatarom a kivetítőn látható csillag előtt, és nem villant be rá, hogy teljesítettem volna.

Még egy dologra gondolok. Verhetetlen drivatarok ellen kell nyerni - lehet valaki a 6 fős csapatból nem verhetetlenen volt, és azért nem kaptunk jutalmat. Más ötletem nincs.

[ Szerkesztve ]

(#8289) Doki16 válasza hülyegyerek (#8285) üzenetére

Doki16
(őstag)

Köszönöm mindenkinek a sok tippet :) Akkor asszem nekiállok gyűjteni, mert még nagyon nincs pénzem a kocsikra. Alig adnak pár ezer CR-nél többet a sima futamok :)
Van valami amivel jól lehet gyűjteni a pénzt?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#8290) 30z.Samu válasza Doki16 (#8289) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

Pakold fel a nehézségi szintet, akkor többet kapsz 1-1 versenyért. Vagy legalábbis a 7-ben így megy.

Sic Parvis Magna

(#8291) Csapoati válasza 30z.Samu (#8290) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Itt ha feltekeri 3 szinttel, akkor is csak valami 20-30%-kal kap több CR-t, szóval nem ez tesz gazdaggá. Versenyezni kell, és akkor szintet lép az ember, a wheelspinekből jön az igazi vagyon. Persze a legtöbb a super wheelspinekből, arra kell törekedni. A Mixer kb folyamatosan menjen, az napi 3-4 szint sima.

(#8292) csab991 válasza hülyegyerek (#8285) üzenetére

csab991
(senior tag)

A 720 S PO még speedzone-ban is elég kemény tud lenni, speedtrap-re meg a Mclaren F1 GT is durva még.

(#8293) Bale_E válasza ProgenXL (#8283) üzenetére

Bale_E
(őstag)

Azért az a corrado kéne ami 560-nál tilt :DD

https://www.twitch.tv/m0h0senator // Cyberpunk 2077 - 2020/04/16

(#8294) AdriánS

AdriánS
(tag)

Üdv,
nos, az lenne a problémám, hogy:
nem tudom megnyitni sem a Forzathon Boltot, sem a tuning keresőt, sem semmi ilyesmit, mert ezt írja ki:
A Forza Horizon 4 szerver jelenleg nem elérhető. Kérjük, próbálkozz újra később.
Már tegnap este is ezt csinálta, de adtam neki egy esélyt, hogy mára megjavuljon, hát nem javult meg.
Egyébként amit nem tudok megnyitni az ilyen szürke, tehát mintha zárolva lenne az a funkció, csak nem értem hogy miért. Játékosok közé viszont bedob, de a menüben a Riválisoktól kezdve a Piactér mezőig szürke minden...

[ Szerkesztve ]

(#8295) Win-T

Win-T
(aktív tag)

Annyira nagy szívfájdalmam, hogy ott van az a számtalan érdekes autó B, C, meg D kategóriákban és nem lehet őket elvinni online versenyekre. Értem én, hogy azokkal nem lehet háromszázzal baszatni, de miért hihetetlen, hogy nem mindenkinek az a szórakoztató. :(

(#8296) AdriánS válasza AdriánS (#8294) üzenetére

AdriánS
(tag)

ohh, nem csak én kűzdök ilyen problémákkal. [link]

(#8297) Bib válasza AdriánS (#8294) üzenetére

Bib
(őstag)

A life megy? Gondolom visszaolvastál itt a fórumon, hogy mivel lehet gond?

(#8298) AdriánS válasza Bib (#8297) üzenetére

AdriánS
(tag)

Megoldódott. Jött ma egy update, és gondolom az kiküszöbölte ezt.

(#8299) AdriánS

AdriánS
(tag)

Más: csináltam 2 darab visszafogottabb “ BMW M STRIPES “ paintjobot a 2009-es BMW M5-re, ha tetszik nyugodtan használjátok. (Az egyik fehér, a másik fekete alapon van) A fenti névre ha rákerestek, elvileg kidobja

mondjuk ezen a képen pont fordítva vannak a csíkok :DD

[ Szerkesztve ]

(#8300) 30z.Samu válasza AdriánS (#8299) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

:C

Sic Parvis Magna

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.