Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8301) ot93 válasza ot93 (#8282) üzenetére


ot93
senior tag

Üdv, erre valaki? :)

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#8302) Nyethuszar válasza ot93 (#8301) üzenetére


Nyethuszar
tag

Elvileg "cross play", vagyis tudtok.

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#8303) ot93 válasza Nyethuszar (#8302) üzenetére


ot93
senior tag

jaja, én is ez alapján gondolom, hogy lehet...
na mind1, már úgyis töltöm le a game-t a 14napos próbaidős game pass keretében, majd kipróbálom.

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#8304) csab991 válasza Doki16 (#8277) üzenetére


csab991
senior tag

A Maserati MC12 FE nagyon vadállat, a V12-es motorral. JDS csinált videót a leggyorsabb X-es gépekről és ez lett a leggyorsabb a Góliáton, így a speedzone-okra is talán a top választás.

(#8305) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Singlebe tudnátok ajánlani effektív gyors pénz és exp szerzési lehetőséget? Találtam ugyan neten...az előző évszakhoz :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8306) csab991 válasza Sirandrish (#8305) üzenetére


csab991
senior tag

Én azt ajánlanám, hogy tervezővel csinálj egy körversenyt az autópályát befogóan, majd F1 GT, Agera RS, vagy valami hasonlóval told végig persze összes perkkel. Egy kör 3 perc, fél óra alatt 500k cr, meg olyan 140k influence.

(#8307) Sirandrish válasza csab991 (#8306) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hülye kérdés. Az az Agera RS hogy lesz elérhető? Korábban venni akartam egyet, de állandóan valami fizetős akármit dobott fel amikor licitálni akartam volna.

Erről a tervezőről icipicit bővebb infót tudnál mondani? Sose csináltam még.. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8308) csab991 válasza Sirandrish (#8307) üzenetére


csab991
senior tag

Akkor lehet, hogy valami Car Pass kell hozzá ergó játékbeli valutáért nem tudod megvenni amíg nincs meg maga a DLC.

Ha odamész egy random versenyhez, legyen az országúti, terep, földút akkor van egy olyan opció, hogy útvonal létrehozása és itt annyi az egész, hogy ki tudsz jelölni egy saját útvonalat amin ha végigmész, akkor majd egy eseményként létre tudod hozni és tudsz rajta versenyezni.

(#8309) Kelecar válasza #32191744 (#8299) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Az a baj, hogy névre nem lehet keresni (legalábbis én nem tudtam), készítő nevére vagy leírásra lehet :)

(#8310) Kelecar válasza csab991 (#8306) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Ugyan ezt a route-ot csináltam ma tervezőben (bár én sima spintre csináltam, körversenyre nem tudtam mert szar helyen van a rajt) :)
Aventador FE-vel mentem rajta vagy 10 kört, körönként 50k cr (VIP-vel) és 14k influence jött. A végén a körforgalomban mindig hagytam elmenni a kombót így 14 perk pont jött körönként. Egész jó szerintem :)

(#8311) csab991 válasza Kelecar (#8310) üzenetére


csab991
senior tag

Ha kicsit rámész a fűre a fák között a rajt mellett, akkor egy éles hajtűvel megvan a körverseny nem olyan szép, de legalább haladósabb. :D Kombót szintén úgy csinálom.

(#8312) Kelecar válasza csab991 (#8311) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Nah akkor megpróbálom én is körversenyre, köszi :D Sprintnél idegesítő, hogy a verseny végén oda spawnolok ahol az eredeti versenynek a vége van, aztán kocsikázhatok vissza a rajthoz. Ezt egyébként megoldhatnák, hogy a custom route végéhez spawnoljon a verseny után.

(#8313) #32191744


#32191744
törölt tag

Én rá tudtam keresni szerintem, de már nem vagyok konzol közelében, szóval nem tudom megnézni.
De ha ez segít a keresésben:
GamerTag: szbadrian
A paintjob neve/leírása: BMW M STRIPES
Amúgy azt hiszem 1 db letöltésért 200-500 kreditet kapok, szóval nem ebből fogok meggazdagodni, de élvezem a készítést. :))

(#8314) Csapoati válasza csab991 (#8308) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem lehet, hanem biztos, az Agera RS car passos járgány. De ott a Senna, az könnyebben elérhető.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8315) Sirandrish válasza Csapoati (#8314) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az jobb mint az Aston Vulcan?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8316) CJ4567 válasza m0h0senator (#8293) üzenetére


CJ4567
veterán

Az 559-es Abarth D osztályban brutálisabb. :DDD

Ez vagy glitch, vagy csalás. Amúgy az Aventador FE is szépeket tud menni(erősebb, mint a sima), ahogy a Speed 12 is.

No Sana No Life

(#8317) IntelKiller7 válasza Sirandrish (#8315) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Persze. Alapból nagyobb szinten van mint a Vulcan. Húzz rajta és akkor még jobb lesz a Senna. Törések miatt úgyse tudsz 500al végigmenni az egész autópályán az Agera RS-el, szóval felesleges. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8318) Sirandrish válasza IntelKiller7 (#8317) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát az Astont is 999esen vettem, így 380 a vége...annál a tempónál már épp eléggé kell figyelni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8319) Csapoati válasza Sirandrish (#8318) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az nem túl sok, az Agera RS pl 450 fölött megy.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8320) DjDanee87 válasza csab991 (#8306) üzenetére


DjDanee87
addikt

Tegnap én is beléptem valakinek az ilyen pályatervezős autópálya versenyére. 20 körre állította és valami 1óra 10p alatt végeztünk vele (ha jól rémlik 152km volt). Elég durva XP és credit jött belőle, csak kicsit unalmas

(#8321) Sirandrish válasza Csapoati (#8319) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hiába ha nem tudom megvenni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8322) csab991 válasza DjDanee87 (#8320) üzenetére


csab991
senior tag

Elhiszem, én fél órát kibírok rajta, de több mint egy óra az már elég monoton lehet.

(#8323) CJ4567 válasza Csapoati (#8319) üzenetére


CJ4567
veterán

Az Aventador FE (1860 lóerő) simán eléri a 437-et, majd ott valami oknál fogva egyszerűen megáll a gyorsulás, pedig érződik, hogy simán tudna többet.

A leggyorsabb autó amúgy a Jaguar D-Type, 476 a vége, a Bugatti EB110 meg az Agera RS szintjén van

No Sana No Life

(#8324) Csapoati válasza Sirandrish (#8321) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Csak viszonyításképp mondtam. :)
A Jaguar D-Type végsebessége meglepő.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8325) Sirandrish válasza Csapoati (#8324) üzenetére


Sirandrish
legenda

És a fent említett verdák tapadnak ezerrel? A Vulcan elég menő ilyen téren :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8326) CJ4567 válasza Sirandrish (#8325) üzenetére


CJ4567
veterán

A Ferrari F40 C szerintem jobban tapad, mint a Vulcan, és nem pörög annyira induláskor se. Nekem az egyik kedvenc autóm S2-re a Nissan R33 GTR LM Forza Edition, irreális tapadása van, és rengeteget nyer az AWD-ből, egyik legkönnyebben kezelhető autó a játékban.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#8327) Sirandrish válasza CJ4567 (#8326) üzenetére


Sirandrish
legenda

És az is gyors? Mármint a fent említettekhez képest?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8328) CJ4567 válasza Sirandrish (#8327) üzenetére


CJ4567
veterán

Engem a végsebesség annyira nem hat meg, 350 fölött ritkán fogsz menni PvP-ben, X-es autót meg nem is használhatsz ott, tegnap kicsit próbálgattam, nem érződik lassúnak. (Az F40-en gyári beállítások vannak finomhangolásnál, csak a váltó fokozatokat kellett rövidíteni, mert alapból iszonyat hosszúak voltak, a Vulcan FE-t (nem éri meg simát venni, mert az FE ugyan annyi) meg egyáltalán nem piszkáltam, a gyári beállítások úgy jók, ahogy vannak. Egy összehasonlítást megpróbálhatok majd csinálni, pár kör mindkét autóval, és mindkettő legjobb idejét összevetni.

Az R33 GTR LM FE meg az egyik legjobb autó PvP-re, nem a legjobb a gyorsulása, de nem is kell annyira lassítanod a kanyarokban, mert nagyon, nagyon tapad.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#8329) Csapoati válasza Sirandrish (#8325) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igen, pl a Senna is elég jól tapad nagy sebességnél. Az Agera is ilyen, azzal elindulni nagyon nehéz. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8330) Kelecar válasza csab991 (#8322) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Én is megcsináltam a sajátom 10 körösre (láttam másnak is volt 10 köröse trendingben, de az jobb oldalon ment és nem tetszett :DDD )
10 kör is elég jól hoz.

(#8331) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Tegnap kicsit elszórakoztam a credit perkes autókkal, ki is szedtem annyit belőlük, hogy megvegyem a 10millás kastélyt. A 10 super wheelspinből kiszedtem még 1 milla creditet, plusz kipörgettem egy 10 millás Ford gt40-et. Jelenleg kettő gt40-em van, egy 9 és egy 10 millás, lehet hogy valamelyiket eladom...

Ja meg berendeltem egy One X-et, kicsit unom már, hogy minden garázsba való belépésnél várnom kell fél percet. Remélem jobb lesz.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#8332) Csapoati válasza hülyegyerek (#8331) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Most is Xbox-od van? Csak mert PC-n SSD-vel baromi gyorsan tölt be. Ha ezen múlik, akkor sajnos X-en is ilyen lesz nagyjából.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8333) forintuser válasza hülyegyerek (#8331) üzenetére


forintuser
őstag

Fél perc? Nekem FH3-nál 7 perceket kell várnom minden indulásnál.. :DDD

Holnapkészítést vállalok.

(#8334) Sirandrish válasza hülyegyerek (#8331) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hogy néznek ki azok a 9-10 millás Fordok? :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8335) gduck


gduck
addikt

Sziasztok!

Online DRIFT kurzust kérhetek valakitől? :D

FH4 S-kanyarok (S-Bends) drift pályán sehogy se jön össze a 3 csillag (85 ezer felé eddig nem juttotam, 90 kellene) Előre is szólok, hogy ÍGY NEM tudok driftelni :)

Összes többi pályát teljesítettem, de ez valahogy nem jön össze (nekem ez a legnehezebb pálya)

:R

(#8336) hülyegyerek válasza Csapoati (#8332) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Igen, S-em van. Kb. 3 éve untam bele abba, hogy minden pénzem procikra meg vga-kra megy el.

(#8334) Sirandrish: Ez a 10 millás

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#8337) 30z.Samu válasza hülyegyerek (#8336) üzenetére


30z.Samu
félisten

És hogy hogy Xboxot vettél? A Forza miatt? :)

Sic Parvis Magna

(#8338) hülyegyerek válasza 30z.Samu (#8337) üzenetére


hülyegyerek
addikt

:K
Pc-n olyan játékokkal játszok, amik elfutnak a 4 éve összerakott konfigomon, viszont mióta megvan a box, azóta a játékidőm kb. 95-5 arányban oszlik meg a Forzák és az összes többi játék között.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#8339) Csapoati válasza hülyegyerek (#8336) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akkor nagyon nagy javulásra ne számíts. Lehet, hogy egy rákötött ssd jobb ötlet lenne (már ha a grafika mindegy).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8340) 30z.Samu válasza hülyegyerek (#8338) üzenetére


30z.Samu
félisten

Bennem akkor ment fel a pumpa, amikor megláttam a memória árakat még tavaly késő ősszel. Tavasszal fele annyiért vettem memóriát. Akkor fogtam magam és vettem egy PS-t, viszont idővel elkezdtek bizonyos játékok hiányozni, amiket PC-n toltam, köztük a Forza is. Forzát meg tudtam volna oldani egy Xbox vásárlással, de vannak játékok, amik csak PC-n vannak vagy azon kényelmesebb játszani. Szóval most összedobtam egy gépet, de hogy mennyire fogok rá költeni a jövőben azt még nem tudom.

Sic Parvis Magna

(#8341) hülyegyerek válasza Csapoati (#8339) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Sebaj, legalább szebb lesz, meg a bugoktól is megszabadulok.

30z.Samu November 10-től jön a hivatalos egér/bill. támogatás a boxra, szerintem az egy picit át fogja rendezni a pc/konzol csatát. Én is várom már nagyon, fps/rpg játékokban iszonyatosan béna vagyok kontrollerrel.

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#8342) 30z.Samu válasza hülyegyerek (#8341) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem a stratégiai játékok is kényelmesebbek egérrel, bár ebből sokat nem kapunk mostanság. Én is kíváncsi leszek miképpen fog változni ez a dolog Xboxon. Lehet, hogy ennek fényében mégis csak beújítok egy Xbox-ra.... :D

Sic Parvis Magna

(#8343) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Hogy tudok saját blueprintet létrehozni? Nem a már meglévő versenyekre gondolok amiket lehet állítani hanem egy teljesen újat ahol az utat és a típust is én állítom be. Ezt az autopályást akarom én is körösre összehozni de egyszerűen nem találom hol lehetne ... ehhez egy bizonyos szint szükséges vagy csak simán nem találom ezt az opciót?? :B

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8344) gduck válasza hülyegyerek (#8341) üzenetére


gduck
addikt

Játék függő lesz a támogatottság, jó kérdés hogy régebbi játékoknál visszamenőlegesen megcsinálják-e a fejlesztő cégek...

UI: mondjuk nekem speciel nem hiányzik a bill/egér :)

[ Szerkesztve ]

(#8345) STC Speed válasza Sirandrish (#8334) üzenetére


STC Speed
őstag

barn find ban benne van, játék szerint ér 9 milliot,de mivel mindenkinek van, ezért 1 millioértt nem kelnek el :)

(#8346) hülyegyerek válasza STC Speed (#8345) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Ezért fogom a másikat eladni :K

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#8347) csab991 válasza Pro!Petya (#8343) üzenetére


csab991
senior tag

Először megkeresed az Elmsdon tengerparti futam (térkép alján lévő körforg. alatt) nevű versenyt, az a kiindulópont majd amikor a versenyre rámész akkor lesz egy olyan lehetőség, hogy útvonal létrehozása, onnantól kezdve azt az útvonalat állítod be, amit akarsz, úgy hogy szimplán végigmész az úton és raksz le checkpointokat.

[ Szerkesztve ]

(#8348) Pro!Petya válasza csab991 (#8347) üzenetére


Pro!Petya
addikt

THX!!!!! :R

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8349) Kelecar válasza Pro!Petya (#8348) üzenetére


Kelecar
aktív tag

De ha nincs kedved elb*szakodni vele 10 percet akkor a custom blueprintek között is keresgélhetsz mert már 100ilyen versenyt csináltak kb :D Nekem is van 3; egy sprint, egy 2 körös és egy 10 körös :D

(#8350) Game-over


Game-over
aktív tag

Köszönöm a tippet erre a versenyre, 5 körre az FE Reventonnal kimaxolt perkekkel adott 175k Cr-t és 66k influence-t :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.