Hirdetés

2019. december 11., szerda

Gyorskeresés

(#8851) Skeleton01 válasza IntelKiller7 (#8846) üzenetére

Skeleton01
(aktív tag)

Én a Formula Driftes Dodge Viper-rel csináltam meg őket, a "Tiptronik" féle 5 csillagos tuning presettel, ahogy itt korábban többen javasolták, szinte minden meglett aránylag gyorsan, egyedül az aszfaltos "S-Bends" zónának kellett többször nekifutnom.

(#8852) Csapoati válasza IntelKiller7 (#8844) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Én az egyik Subaru Imprezával, talán az 1995-össel.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#8853) s7evcsenko

s7evcsenko
(addikt)

Valaki segítene, hogy a szélmalomnál lévő ugratónál mit kell csinálni, hogy ne csak 1.5, 1.06 métereket számoljon?
Leugratok az úton túl, bent vagyok a két zászló közt, szerintem tök szabályos, mégis csak az első métert számolja.
Bugos? :F

Eladó: Fifa20 PC

(#8854) r4z válasza s7evcsenko (#8853) üzenetére

r4z
(Ármester)

Emelj a hasmagassagon, nalam az megoldotta. Valoszinuleg ugrataskor a hatso kereked nekiutkozik a rampanak, es leallitja a szamolast.

[ Szerkesztve ]

I don't like people. I like psytrance, sex and pizza, in that order. | iPhone 6S | MacBook Pro 13" 2015 | R1600, 16GB, 1070 @ 2560x1080 | Xpenology NAS

(#8855) s7evcsenko válasza r4z (#8854) üzenetére

s7evcsenko
(addikt)

Na erre nem gondoltam volna soha...
Cserélek autót és megnézem. :R

(#8856) creedszl

creedszl
(aktív tag)

Srácok még mindig semmi megoldás a csatlakozási problémákra FH4-ben?Hány ember küzd ezzel?

BC2/TDU2 nick: Huligaaan; BF3: Hulligaaan

(#8857) s7evcsenko válasza r4z (#8854) üzenetére

s7evcsenko
(addikt)

Nem hiszem, hogy ez a baj.
Kipróbáltam 8 autót, köztük nagykerekű terepjárókat, sima mezei autókat, és mindnél 2m alatt megáll.
Viszont fura mód a Porsche 911 GT3 RS meg megugrotta a 3 csillagot. :F

(#8858) IntelKiller7

IntelKiller7
(Topikgazda)

Köszi mindenkinek a tanácsokat! :) Találtam 1 doboz fejfájáscsillapítót meg nyugtatót, úgyhogy ma nekiállok. :DDD :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8859) CJ4567 válasza IntelKiller7 (#8844) üzenetére

CJ4567
(addikt)

Sokszor olyan autóval, ami forzathon miatt nálam volt, nemrég az egyiket egy Skyline R33 LM FE-vel sikerült 3 csillagra csinálni. :DDD

(#8860) feri1014

feri1014
(senior tag)

A legutóbbi update-nél sok embernek megoldódott. Windows-ban a beállítások stimmelnek?

Huawei P20 Pro || Légy önmagad. Közhely inspired by Tibiajax™

(#8861) p3l9uph válasza creedszl (#8856) üzenetére

p3l9uph
(tag)

Mar megoldodott.

(#8862) IntelKiller7

IntelKiller7
(Topikgazda)

Nah megvan az összes. :D A végén már a platós hoonigan autóval csináltam. :DDD

(#8863) Darko_addict

Darko_addict
(őstag)

Sziasztok!

Valakinek van tudomása arról, hogy ha nekem PC-re kell az FH4 Horizon Ultimate, és most akciósan, 200,-Ft-ért veszek XBOX Live Gold-ot, akkor PC-re megkaphatom akciósan a játékot? Ez a Store nekem nagyon rejtélyes.

[kép]

:R

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#8864) Csapoati válasza Darko_addict (#8863) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Teljesen jól látod, igen. :)

(#8865) Franklin válasza Darko_addict (#8863) üzenetére

Franklin
(őstag)

Igen, de csak addig játszhatsz vele, amíg tart a Gold előfizetés.

(#8866) - = Zk = - válasza Franklin (#8865) üzenetére

- = Zk = -
(félisten)

nem az van, hogy akciósan veheti meg?!...nem Game Pass-al "birtokolja"...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#8867) CJ4567 válasza Franklin (#8865) üzenetére

CJ4567
(addikt)

Nem, mert akciósan megveszi, nem bérli, mint a Game Passal.

(#8868) h1mpi

h1mpi
(nagyúr)

Sziasztok!

Full kezdő vagyok FM-ban.
Minap vettem egy One X-et és hozzá kaptam a FM7-et. Vettem még a gyereknek egy 50+ autóból álló csomagot, mert az is akciós volt. Ezeket az autókat hol találjuk meg a játékon belül?

[ Szerkesztve ]

(#8869) IntelKiller7 válasza Franklin (#8865) üzenetére

IntelKiller7
(Topikgazda)

Hülyeség. Online tud játszani addig ameddig tart a gold. Ha PC-n játszik akkor meg tárgytalan ez a része.

(#8870) - = Zk = - válasza IntelKiller7 (#8869) üzenetére

- = Zk = -
(félisten)

de Ő a Gold-dal csak olcsóbban jut a játékhoz, nem?!.... Game Pass ilyen, nem?!

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#8871) IntelKiller7 válasza - = Zk = - (#8870) üzenetére

IntelKiller7
(Topikgazda)

Van akció Golddal meg GamePass-al is.
Mindegy, hogy mivel akciós, ha megveszed akkor az örökre a tiéd marad.
Ha lejára Live Goldod akkor neten nem tudsz játszani.
Ha nincs Gamepassod akkor meg a GP-ben lévő játékokkal nem tudsz játszani. (kiv. amiket közben megveszel.)

(#8872) - = Zk = - válasza IntelKiller7 (#8871) üzenetére

- = Zk = -
(félisten)

erre gondoltam én is :R...

(#8873) IntelKiller7 válasza h1mpi (#8868) üzenetére

IntelKiller7
(Topikgazda)

Szia!
Cars fül- Buy Car- és ott lesznek majd 0CR-ért.

(#8872) - = Zk = - ;)

(#8874) Darko_addict

Darko_addict
(őstag)

Megvettem, köszi a segítséget és konfirmációt!

200,-Ft-ért még akciós a Gold Live 13 napig, és ezzel a Golddal ma éjfélig akciós az Ultimate kiadás 21.300-ért.
Már töltődik is a játék. Izgatott vagyok!

:R

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#8875) h1mpi válasza IntelKiller7 (#8873) üzenetére

h1mpi
(nagyúr)

Köszi :)

(#8876) SamS20

SamS20
(senior tag)

sziasztok

Van itt olyan aki VPN segítségével vette meg a Horizon 4-et ? most néztem 1-2 oldalon jóval olcsóbb ez a fajta megoldás.

köszi előre is

(#8877) hülyegyerek válasza SamS20 (#8876) üzenetére

hülyegyerek
(addikt)

A hárombetűs trükközés a ph!-n tiltott téma, tehát max. privátban beszélhetsz róla.
A másik régiós feltöltőkártya vásárlása viszont legális, szóval arról beszélhetsz nyilvánosan is.

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Civic FK6 * Ceed JD

(#8878) Atmil

Atmil
(aktív tag)

Ennyit nyertem

Ezen az eseményen

Verhetetlen drivatarok ellen

Átlag 5 perc 30 másodperces körök. 50 kör cirka 4 óra 40 perc :D

Üdv! Atmil.

(#8879) CJ4567 válasza Atmil (#8878) üzenetére

CJ4567
(addikt)

Na én fele ennyit kaptam volna, mert nincsen VIP-m. :DDD

A Porsches megoldás viszont ugyan olyan jó VIP nélkül is, csak ahhoz lusta vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

(#8880) - = Zk = - válasza Atmil (#8878) üzenetére

- = Zk = -
(félisten)

ABS OFF?! :Y
az a nem semmi :C

(#8881) plejik

plejik
(őstag)

Skacok lehet hülye kérdés, de csak megkérdezem.. Lenyomtam a feldobott versenyeket..nem valami sok, utána hogyan tovább ennyi?? Alig van benne verseny? Vagy ezekkel a co-op versenyekkel kell foglalkozni , mert arra nekem nincs időm se kedvem, ha igen, akkor baromi nagy csalódás a játék az eddigi szériákhoz képest. Vagy venni kell házakat és kapok versenyeket, vagy mi a szösz?!?! :D Nekem a multi része nem pálya azt, se nagyon szeretem..

[OnePlus 6][Lenovo Legion][BAZINGA!!!][ALFA ROMEO 159 TI]

(#8882) CJ4567 válasza - = Zk = - (#8880) üzenetére

CJ4567
(addikt)

Ha megtanulsz nélküle játszani, sokkal jobban lehet fékezni, ahogy a TC, SC is csak visszafog, ha tudsz nélkülük játszani.

(#8883) - = Zk = - válasza CJ4567 (#8882) üzenetére

- = Zk = -
(félisten)

mivel én kanyarban is fékezek, így nekem nem releváns... való életben is... szal nekem kimarad... :)
am próbáltam sokszor, de rájöttem, kell az ABS.. hasznos... kanyarba beesni fékezve, majd vissza kettő és padlóval ki :C

(#8884) CJ4567 válasza - = Zk = - (#8883) üzenetére

CJ4567
(addikt)

Ha csak satufékezel, persze, hogy kell az ABS... :D

Kinek mi igazából, ezért vannak a beállítások a játékban. :)

[ Szerkesztve ]

(#8885) - = Zk = - válasza CJ4567 (#8884) üzenetére

- = Zk = -
(félisten)

sajnos nem tudok olyan finoman hozzáérni a fékkarhoz, hogy ne satu legyen... pöccinteni is próbáltam... nem nyomom be fullra, de... látom, hogy megbicsaklik a verda, ha csak aprót fékezek is...
gyakorolni kéne...
de tény, jó dolog, hogy ennyire nyúlkálható a "vezetési élményhez" a játék... NFS Carbon óta ez az ami nagyon leköt autós móka :C

[ Szerkesztve ]

(#8886) Atmil válasza CJ4567 (#8879) üzenetére

Atmil
(aktív tag)

Sokáig tart azért vagy lusta?

Közbe legalább 8-szor tartottam szünetet, ráadásul meg is ebédeltem. :D

(#8880) - = Zk = -
Ha bekapcsolod az ABS-t az lelassítja a kocsit. :K
A kormányzás, a gáz a fék a kuplung és a kézifékkel kell operálni mindegyik autónál. Főleg ha tuningolva van.

Üdv! Atmil.

(#8887) CJ4567 válasza Atmil (#8886) üzenetére

CJ4567
(addikt)

A Porschés módszer inkább lassú, azért vagyok rá lusta. (veszel egy 911 Turbo 3.3-at, 20 perk pontot költesz, és kapsz 150k-t + az autó árát, és egy wheelspint. 150k az autó, 300k-s perk van rajta)

VIP nélkül nem is éri meg nekem ilyen 3-4 órás versenyeket játszanom, mert 3 millió helyett kapok 1,5-öt, vagy kevesebbet.

(#8888) Daw93

Daw93
(aktív tag)

Sziasztok

Vagy 2 hete vetettem bele magam a FH4-be pc-n. (FH3-mat offline toltam végig) Már egész jól kiismertem a dolgokat, van is jópár autóm meg házam. De felvetődött bennem pár kérdés:
Nem szoktak lenni PH-s összejövetelek, versenyek, krúzolások, találkozók, gyorsulgatások, ökörködések, akármik? tehát van-e olyan PH-s élet a játékban, mint pl a GTA Online-ban? (jó jó, tudom, a GTA azért összetettebb, sokrétűbb játék)
Néha kezdem már unni a magányos kóborlást, meg a random játékosokat.

a másik: Lehet valahogy kommunikálni más játékosokkal? Van-e valami ingame chat vagy ilyesmi (mint pl gta online-ban)? az előre kreált mondatokat ismerem, hogy "jó kis kocsi", meg "adok érte 1 dollárt", meg stb, de az kb semmire nem való.

a harmadik: Van-e valami lehetőségem átírni a játékbeli nicknevemet? automatikusan megadott egy olyat hogy BarredApe... meg vagy 5 szám. Na én hülye el is fogadtam, mondom átírom majd, de nem találok rá módot a játékban, csak a megszólításomat tudom módosítani.

a negyedik: Van-e lehetőség arra, hogy ne "szellemként" legyek online játékmenetben? Szóval, hogy ha nekemjönne valaki, nem ütközünk, hanem átmegyünk egymáson.

Köszi :)

GTA Online: Daweee93

(#8889) Csapoati válasza - = Zk = - (#8885) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Huh, a Carbon ehhez képest egy kalap kula. :)

(#8890) - = Zk = - válasza Csapoati (#8889) üzenetére

- = Zk = -
(félisten)

khm... oké.. ;)

(#8891) Csapoati válasza - = Zk = - (#8890) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Nem igazán látom, miben lehetne egyáltalán összehasonlítani őket. Egyedül talán az ún. sztori jobb a Carbonban, de a világ, az autófelhozatal, a tennivalók, a vezetési modell stb. mind ég és föld (persze az egyik egy 12 éves játék, de én már akkor se voltam elmosva tőle, pl amikor egy defekttel, felnin menve leráztam a rendőröket az AUTÓPÁLYÁN, akkor eljött az Alt-F4 + uninstall ideje :D ).

(#8892) CJ4567 válasza Csapoati (#8889) üzenetére

CJ4567
(addikt)

Oké.

(#8893) Csapoati válasza CJ4567 (#8892) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Engem meg lehet győzni, de nem nagyon töritek magatokat. :)

(#8894) - = Zk = - válasza Csapoati (#8893) üzenetére

- = Zk = -
(félisten)

neeeem, téged nem lehet meggyőzni... :N
nem is akarlak... teszem hozzá...
de hogy értsd:
nekem az NFS 1-től jött az autókázós hajlamom... NFS 2-3-4 stb... nem arra törekedett, hogy szimulátor legyen, valódi... csak élményt adott.. jó zene, autókázás, abban a korban szépnek mondható grafika stb... elrugaszkodott a valóságtól tudom...
ugyan ezt érzem a Forza sorozattal is... semmilyen más autós nem köt le ennyire perpill, mint anno az NFS sorozat....

(#8895) Csapoati válasza - = Zk = - (#8894) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Jó, ez így már rendben van, tehát maga az autós élmény tért vissza. Ezt megértem, én pl a Shift 2 Unleashed-et imádom, miközben sokan sikítófrászt kaptak tőle (bill-el nem csodálom, kormánnyal volt jó). Viszont minőségben az se volt sehol a Forzákhoz, ez is tény szerintem.

(#8896) IntelKiller7 válasza - = Zk = - (#8894) üzenetére

IntelKiller7
(Topikgazda)

En is igy vagyok vele. Csak engem az NFS nem igazan kotott le anno. Egyedul a Carbont jatszottam ki ketszer. A tobbit viszont egyszer sem. :DDD

(#8897) s7evcsenko

s7evcsenko
(addikt)

Ennek a rohadt pörgetésnek van bármi trükkje?
Ennyi ruha, duda, mozdulat nincs a földön, amennyit én kipörgetek...
Már előre ideges vagyok, mikor pörgetésre kerül a sor. :W
Hihetetlen, hogy ez ennyire rosszul ossza a jó cuccokat... :O

(#8898) feri1014 válasza s7evcsenko (#8897) üzenetére

feri1014
(senior tag)

Ennek a rohadt pörgetésnek van bármi trükkje?

Le kell sz*rni. :DDD Amennyi pénzt ad a játék, simán megvehető minden autó, ami tetszik. A házakra kell max gyűjtögetni. Pörgetés is folyamatosan jön, előbb-utóbb majd meglesznek azok az autók, amik csak onnan szerezhetőek meg.

Egyáltalán nem hoz lázba ez a dolog, ha esik valami érdekes örülök, de amúgy hidegen hagy.

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 Pro || Légy önmagad. Közhely inspired by Tibiajax™

(#8899) CJ4567 válasza Csapoati (#8893) üzenetére

CJ4567
(addikt)

Nem tudom leírni... Egyszerűen a régebbi NFS játékoknak (UG1-től ProStreetig, de a Shift 1-2 se rossz) van egy hangulata, amit még mindig nem tudtak az NFS szérián belül utánozni. A fizika árkád, de nem sínautó(kell fékezni is), egyszerűen még mindig jó azokkal játszani.

A Forzához nem hasonlítható, mert kb. két külön kategória.

8897: Tegnap 5k kredit után dobott egy legendás Bugatti EB110-et. :DDD
Teljesen random az egész.

[ Szerkesztve ]

(#8900) s7evcsenko válasza feri1014 (#8898) üzenetére

s7evcsenko
(addikt)

Igazából letojom, van lóvém, az autók se izgatnak, de 80 pörgetés után már hiányzik egy kis sikerélmény belőle. :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.