Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10022) DjDanee87 válasza Bennyboy (#10019) üzenetére


DjDanee87
addikt

8 misi az nem kevés. A leggyorsabban Fortune Island végigjátszás ad 10 milliót (kincskeresés), de ha ez nem opció mert nincs meg vagy már megcsináltad akkor az autópályán custom versenyzés a következő. Itt kell ezeket indítani jobb szélső custom events gombbal. Ha ennyiből nem tiszta miről van szó, itt egy kicsit részletesebb videó.

Fontos a választott autónál a car mastery perkpontok használata a jobb eredmény érdekében. A nehézséget is a legmagasabbra kell állítani, illetve a segítségeket is olyanra amivel tudsz még menni, de minél többet adjon. Megfelelő versenyt (útvonalat) és autót választva 1 kör az autópályán kb 3 perc. Én a 10 köröset favorizálom ezek közül ami 500k credit, 210k influence (verseny végi + közbeni összesen), 130-160 skillpont és sok wheelspin a szintlépésekből fél órányi versenyzésért. Nekem a legjobb időm egy 2:58:2 Aventador FE-vel Tud unalmas lenni egy idő után, ezért szoktam benyomni valami podcastot vagy YT videót közben, de ennél jobb módszer szerintem nincs a játékban a grindolásra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.