Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15151) Sylc válasza CactuS (#15149) üzenetére


Sylc
senior tag

T9 2x annyi cargo, kb azonos ido alatt, ha Large - Large helyen kereskedsz, akkor Python kuka, ha Med - Large akkor Python.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15152) laci_8519


laci_8519
tag

Sziasztok!
Az önmegsemmisítést mivel tudom aktiválni? Azt hittem , hogy elég lesz az üzemanyag, de nem lett ,most meg itt vagyok a semmibe a rakománnyal együtt :D Kerestem a neten, de nem találom.

(#15153) kozi71 válasza laci_8519 (#15152) üzenetére


kozi71
senior tag

Necc : Köszönöm szépen a konfigot! :R

laci_8519:Térképet jól megnézted nincs a közeledben semmi ahol tankolni lehet? Fuel scoop?
F4 menüjében van az önmegsemisítés. Jobra az utolsó oszlop legalján.
De lehet oda is vinni üzemanyagot, illetve olvastam itt a fórumban, hogy van olyan szolgáltatás is hogy odaviszik Neked. Drága hajót vesztesz?

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#15154) Sylc válasza laci_8519 (#15152) üzenetére


Sylc
senior tag

4es panel, self destruct

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15155) rtitusz válasza laci_8519 (#15152) üzenetére


rtitusz
őstag

A Fuel Rats érted megy és segít ha írsz a redditjükbe.

(#15156) totila válasza Sylc (#15143) üzenetére


totila
tag

ez csak felvonulás, vagy bunyó is lesz?
mert valahol van egy viperem, csak messze, és ha csak felvonulás lesz, akkor inkább veszek egy fapadosat

(#15157) laci_8519 válasza kozi71 (#15153) üzenetére


laci_8519
tag

Nem, csak egy Viper Mk III-at. Nem volt semmi a közelbe, még csak most ismerkedek a játékkal és nem tankoltam, mondom biztos elég lesz. Köszi a segítséget 9200 CR-ért visszakaptam a modulokkal együtt, amit utólag vettem rá. Nem volt nagy összeg.

(#15154) Sylc: És hol kell ilyenkor írni? A chat-en? Nagyobb értékű hajónál még jól jöhet.

[ Szerkesztve ]

(#15158) Sylc válasza totila (#15156) üzenetére


Sylc
senior tag

Ez bunyo, test serveren lesz.

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15159) anatron


anatron
aktív tag

GO GO VIPERS! :DD

(#15160) VitoSagi


VitoSagi
tag

Régi kereskedő útvonalam elapadt, de szerencsére találtam ma egy jobbat. 1 ugrás bármivel (10,75 Ly), egy kör oda-vissza pakolással és állomáson tankolással 13-15 perc kényelmesen. 3200-3300 Cr/T jelenleg, készlet van 100K felett, így nem fog hamar bedőlni talán. Most kényelmesen meg tudok csinálni óránként 3 milliót a T7 furgonommal, ami nekem szenzációs érték, tudom a hardcore kereskedők most csendben elmosolyodtak. :P

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#15161) duvi


duvi
nagyúr

Gratulálunk az egész SSL csapatnak és minden résztvevőnek köszönjük a szombat esti részvételt a Wolf 359 rendszerben! Mind létszámilag, mind teljesítményileg kitűnően szerepeltünk. Ezt maguk a fejlesztők is elismerték a Twitterükön.

Gigafun fotói:

Duvi fotók:

[ Szerkesztve ]

(#15162) Necc válasza duvi (#15161) üzenetére


Necc
addikt

A legutolso kep annyira jellemzo volt, hogy szo szerint unalmassa tette a csatat...
Minden kobra jatekos ha lehullott a pajzsa, azonnal nyomta az FSD-t, mint ahogy az a Duvi altal linkelt kepen is lathato, pedig van korulotte jo par piros potty, akik aztan szetlottek, majd mind elgem kezdtek el uldozni. Kozel 110Km tavol mentem el a CZ-tol, es az osszes agynelkuli kobra uldozott, majd FSD be, Duvi pont akkor ert vissza, navlock volt rajta, igy masodpercek elteltevel visszatertem a kezdopontra, a sok birka agynelkuli jatekost >110Km-re lehagyva, es folytatodott is a csihi-puhi egeszen addig amig a kovetkezo kobra pajzsa nem hullott, azutan hirtelen... :))

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#15163) anatron


anatron
aktív tag

Őszintén szólva nagyobb ellenállásra számítottam.

(#15164) gigafun válasza duvi (#15161) üzenetére


gigafun
senior tag

Azért 4-5 kobrát így is sikerült lekapnom, de inkább fogócska volt, mint bunyó. :(

(#15165) Sylc


Sylc
senior tag

17 kill, 8 halál, 1.4m rebuy, 100% fun! Ez a tegnap este mérlege.

CZ keretein belül cobrat 6dbot oltunk, no de kint SC-ben :) tele volt bázis felé igyekvő 20% hullossal :) Már én sajnáltam őket...

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15166) duvi válasza anatron (#15163) üzenetére


duvi
nagyúr

Volt ellenállás (na jó, leginkább menekülés :DDD ), csak az instance rendszer miatt nehezen kerültünk össze nagyobb létszámú Cobrával. Az utolsó képemen látszik, hogy Neccel ketten voltunk 10+ játékos Cobrával szemben. Az más kérdés, hogy még így is menekülni kezdtek amikor Neccel leszedtük a pajzsát, pedig a többiek mind minket támadtak :D Ha jól tudom, akkor Flynth is így járt, amikor egyedül került szembe ennyi Cobrával. Az SSL szempontjából nagyon jó főpróba volt, hogy milyen sokan részt vettünk ezen az eseményen. Úgy gondolom, hogy Tawilo még több játékost fog bevonzani a közös játékba. Másrészt a fejlesztők is megkapták a "stressztesztjüket". Láthatták, hogy a jelenlegi béta alatt sem az igazi az instance rendszerük. Jó lenne, ha 15 játékosnál többen is összekerülhetnének, legalább egy CZ instába :U Még mindig messze vannak az elméleti 32 fős határtól :(

[ Szerkesztve ]

(#15167) totila


totila
tag

Valakinek sikerült megtanulni hatékonyan használni a fix cuccokat? Már egy órája próbálgatom, de alig találok el valamit, pedig jól jönne a fix erősebb tűzereje

(#15168) gigafun válasza totila (#15167) üzenetére


gigafun
senior tag

Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni. :)
Nem egy-két óra kell hozzá.

(#15169) totila válasza gigafun (#15168) üzenetére


totila
tag

te használsz ilyeneket? Mert akkor gratulálok, nekem ehhez kell még egy fél év

(#15170) duvi válasza totila (#15167) üzenetére


duvi
nagyúr

Flight assist off repülés nagyon kell hozzá. Kérdezd e00dgy (játékban commander dUi) kollégát. Ő profi szinten használja a fix fegyvereket.

(#15171) gigafun válasza totila (#15169) üzenetére


gigafun
senior tag

Cmdr dUí-hoz képest én csak amatőr vagyok, pedig nyolc hónapja játszom, és egész magasra jutottam már. :)
De a fix fegyvereket tényleg sokat kell gyakorolni. Az elején nagyon alacsony lesz a találati arányod, aztán egyre javul. a Helyzet az, hogy szerintem PvE-ben jobb a gimballed, mert az NPC-k kevesebbe chaff-elnek, így a gimballed nagyob találati arányt ad. PvP-ben viszont csak fixet érdemes használni, mert a játékosok állandóan nyomják a chaff-et.

(#15172) VitoSagi válasza duvi (#15170) üzenetére


VitoSagi
tag

Akkor ezért nem jutottam még én sem előrébb a fixekkel... :O Sosem értettem ezeket a fixpárti játékosokat, én talán egy Capital Shipet eltalálok vele, de apró hajókat, ahh. FA Off meg kis túlzással örülök, ha tudok egyenes repülni, nemhogy manőverezni harc közben! Annyi időre szoktam kikapcsolni amíg elfordítom a hajót, esetleg állomás megközelítésénél próbálgatom, de éles helyzetben nem. Ezek szerint marhára rossz harci beidegződéseket szereztem az elmúlt hónapokban. Most már vagy ilyen balfék, haszontalan PvP maradok örökre vagy újra elkezdek harcot tanulni. Egyik sem túl vonzó lehetőség. :U

Modulokat is tudtok fix fegyverrel bontani vagy azért ennyire nem lehet vele pontosan lőni? Csak azért kérdem, hogy kevésbé fájjon a saját bénaságom. :DDD

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#15173) orientcx válasza duvi (#15170) üzenetére


orientcx
őstag

"Flight assist off repülés nagyon kell hozzá" (fix fegyverek)
-
Érdekesnek találtam az ötletet, mert az FDL-re is, meg az Assault ship-re is(amit azonnal megveszek, amint kijön) elkelne egy picit nagyobb tűzerő. A tréning menüben van egy Sidy-Sidy face off küldi fix lézerekkel. Nosza, gyerünk, betöltöttem. Hát mit mondjak, 2x nőtt vissza a pajzsa, mire feladta a szerencsétlen(bár a szerencsétlen jelző sokkal inkább engem illetett volna) :U A FAOFF-al nincs is különösebb bajom, de a találati arány gyak a nullához konvergált Mondjuk az is igaz, hogy régóta alig játszom, és a felét sem tudom annak, amit mondjuk áprilisban. Na mindegy, novembertől majd megint belejövök :((
-
gigafun - nem mondod, hogy te fix cuccokat használsz? Mert ahhoz hogy azt állíthassam, hogy erre én is képes lennék, ahhoz kénytelen leszek kb 3x akkorákat füllenteni, mint eddig(pedig az eddigiek sem voltak gyengék) :DD

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#15174) orientcx


orientcx
őstag

Hopps, másodszorra már csak egyszer töltötte vissza a pajzsát 12% hullnál. De a végén görcs volt a kezemben, ami a bénaság egyértelmű jele :K

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#15175) brd válasza totila (#15167) üzenetére


brd
nagyúr

Én egyelőre csak az ingyenes verziót gyűröm, de annyira nem tűnik nehéznek, jó joy kell hozzá, és gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás és persze FA Off (elsőre nehezebbnek tűnt így, de pár nap, és most már úgy érzem, könnyebb így), ja és persze (szerintem) a Joystick Curves is nagyon fontos az FA Off miatt, hogy finomabb mozgásokat tudjon az ember végrehajtani.

Másoknak: köszi' a tippeket a fejmozgás követésére, ill. a + analóg button is jól fog jönni.

The only real valuable thing is intuition.

(#15176) gigafun válasza orientcx (#15173) üzenetére


gigafun
senior tag

Inkább azt mondom, hogy használok fix fegyvereket is, úgyhogy elég lesz a kétszeres szorzó. :)

(#15177) duvi válasza VitoSagi (#15172) üzenetére


duvi
nagyúr

Nekem se megy a fix fegyverhasználat :N FAO-t viszont használom harc közben (és dokkoláskor), de nem állandóan. Csak ki-be kapcsolgatom manőverezéskor. Aki gyakorolni akar, az most használja ki a publik 1.4 bétát! Mindenféle következmény nélkül lehet gyakorolni, még az se gond ha elpukkan a hajónk. A rendes játékra nincs hatással a béta.

(#15178) Htibimor válasza duvi (#15177) üzenetére


Htibimor
senior tag

Hát ez egy érdekes dolog. Én tök jól megvagyok FAOFF nélkül. Én a fúvókákat és a pozitív/negatív gázt használom a gyorsabb fordulásért és követésért. Eddig bevált.

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#15179) duvi válasza Htibimor (#15178) üzenetére


duvi
nagyúr

PVE-ben elvan ezzel az ember. PVP-ben illetve CQC-ben ez már kevés. Itt már szükség van az összes manőverezési funkcióra :K (Thrusterek+előre/hátramenet+FAO+boost használat) A tegnapesti nagy PVP eventen még így is elhullottunk párszor.

[ Szerkesztve ]

(#15180) totila


totila
tag

tudom hogy nem hangzik jól, de akkor aszt hiszem, fix fegyók helyett inkább nagyobb hajóval próbálok erősebb lenni, és maradok a gimballed puskáknál

(#15181) duvi válasza totila (#15180) üzenetére


duvi
nagyúr

Semmi gond a gimballed fegyókkal. Nem muszáj a fix fegyvereket erőltetni, ha nem tetszenek :N

(#15182) orientcx válasza totila (#15180) üzenetére


orientcx
őstag

"aszt hiszem, fix fegyók helyett inkább nagyobb hajóval próbálok erősebb lenni"
-
Nagyobb hajó? Hmmm, ez sem egy rossz stratégia, én mindenesetre ezzel a jelképes összeggel készültem a Corvette érkezésére, és csak remélni tudom, hogy ennyi már elég lesz ahhoz, hogy a megvételén felül meg is tudjam majd pakolászni mindenféle cukiságokkal anélkül, hogy akár egy pohártartó erejéig is meg kellene csonkítanom a meglévő flottámat. Bevallom, meglehetősen szkeptikus vagyok annak tekintetében, hogy mennyire lesz a Corvette használható, de mindenképp be fogok ruházni egyre, hogy igazi Fed tahó módjára pörgethessem a kulcsát a kezemen a Bakonybüdöskei discóóóbálban. Persze a karomra lesz tetoválva, hogy bőrülés is van benne egy rakás kék neonnal, meg pótféklámpával(húúú, ennyi ki sem fér a karomra, megyek gyúrni vazze) :D :D :D
-

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#15183) _Kondor_ válasza VitoSagi (#15172) üzenetére


_Kondor_
tag

Ha megtanulsz rendesen manőverezni, megismered a hajódat, rendesen használod az SCB-t power managmentet és jó felszerelést választassz, a játékosok 95%-ánál simán jobb lehetsz PVP-ben FA OFF nélkül, gimballed fegyverekkel. A legtöbb játékos még az NPC-knél is gyengébb játékos elleni harcban. Tapasztatból mondom.

(#15184) _Kondor_


_Kondor_
tag

Fix fegyvereket annál nehezebb használni, minél jobban manőverezik a hajód. Egy python-on sokkal könnyebb, mint egy viper-en.
Nagy előny, ha le tudod venni a joy-od érzékenységét a finomabb manőverekhez.

(#15185) Htibimor válasza orientcx (#15182) üzenetére


Htibimor
senior tag

Óriási Gratula! :R :C Hasonló huncutságra készülök én is.Az ELITE trader ranggal ez meg is lehet! :K

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#15186) Htibimor válasza orientcx (#15182) üzenetére


Htibimor
senior tag

Azt tudja valaki, hogy a leggazdagabbak vajon hány milliárdnál járhatnak?!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#15187) VitoSagi válasza _Kondor_ (#15183) üzenetére


VitoSagi
tag

Kondor: Köszi, igyekszem megbékélni a gondolattal, hogy sokan lesznek nálam profibbak PvP-ben, de azért majd csak valamire jó leszek én is a közös hadműveletekben. Másra nem, hát feláldozhatónak. :DDD Azért majd picit gyakorlok, ne legyek teljesen fakezű, bár az örök kedvenc Vulture ezek szerint nem lesz a legjobb tanulóhajó. :N Egyébként ezidáig abszolút nulla a PvP tapasztalatom, szóval azért olyan nagy hátrányom eddig nem származott a képzettség hiányából. :DDD

orientcx: 1 milliárd. Szóhoz sem jutok, komolyan. :U Az a kemény ebben, hogy éppen kereskedéssel próbálok összevakarni egy százast, hogy ne legyen üres a zsebem, de nagyon lassan haladok. Szóval gratulálok, meg minden. :C

Duvi: Azért használom a FAOffot, csak nem olyan gyakran, mint kellene. Isinona szintje picit persze még odébb van... :P Legalább kaptam ma tőletek egy újabb motivációt mire kell gyúrnom, hogy jobb legyek. Szerintem ezt is élvezni fogom egy idő után. :K

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#15188) orientcx válasza Htibimor (#15185) üzenetére


orientcx
őstag

Köszönöm a gratulációkat(neked is, VitoSagi)
A kép már régebbi, és azóta költöttem is belőle, mert megint vettem egy FDL-t, de most sem érzem igazán a gépet. Na ide pl igencsak jól jönne, ha tudnám használni a fix lézereket, nem is beszélve az érkező Assault shipről. De majd novemberben ráugrom a témára.

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#15189) duvi válasza orientcx (#15182) üzenetére


duvi
nagyúr

Én is jövök egy nagy gratulációval :K El se tudom képzelni, hogy bírtad türelemmel/idegekkel ennyi pénz összelapátolását. Flynth biztatására vettem egy T9-s "csodát" és azzal próbálok egy kis pénzt összekaparni, hogy Tawilo indulásakor ne kelljen állandóan átszerelni a Pythonomat kereskedő/combat módra. Már ez a kamionozás is nagyon megvisel, pedig elég jól jön a pénz vele.

(#15190) orientcx válasza duvi (#15189) üzenetére


orientcx
őstag

Egyszerű a módszer. Az utóbbi hónapokban a legtöbbször csak itt-ott egy-egy apró félórám volt, ami nem elegendő egy kiadós pofozkodáshoz. Viszont lehet menni ~3-4 kört 448 tonna palladiummal megpakolva, és az ember mégiscsak ücsöröghet egy kicsit a pilótafülkében(pardon, parancsnoki hídon, mert még gigafun kolléga megsértődik :) ). Aztán apránként összeáll. Mondjuk igaz ami igaz, az utolsó százasra már alaposan ráfeküdtem valamelyik hétvégén, mert csábított ez a szép kerek szám :K
Viszont ami a harci tudásomat illeti, hogy is fogalmazzam csak, szóval ez nem olyan, mint a biciklizés. Itt bizony lehet felejteni. :(( De jön a november, és ahogy Terminator barátunk mondta: I'll be back :K :K :K

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#15191) nubreed


nubreed
veterán

Sziasztok!

Conflict Zoneban még nem voltam de érdekel a dolog egyre jobban. Az megvan, hogy oldalt kell választani, ok. De ezt úgy képzeljem el, hogy mondjuk az Empire csatázik a Federation -nel? Vagy egy adott rendszeren belüli kisebb frakciók/cégek/kalózok lövik egymást? Ha azaz oldal, akit választok, nem csak pénzt ad hanem a reputációm is növekszik náluk, illetve ebből következik, hogy azaz oldal pedig amelyikre éppen lövök, ott pedig a reputációm csökkeni fog? Vagy a CZ nincs hatással a globális reputációra?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15192) Sylc válasza nubreed (#15191) üzenetére


Sylc
senior tag

CZ eseten a helyi minor frakciok harcolnak. Ha ez Fed vs Fed, a repud csokken a Federation-nal, a tamogatott minor frakciod pedig szeretni fog.

Ha Fed vs Imp akkor ahova allsz, az novekszik, a masik csokken.

Ha independent vs independent, akkor csak helyi frakcio repu valtozik.

u.i.: mindig az imp oldalra allj, a FED melle csak mazsolak allnak :D

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15193) baphomet válasza nubreed (#15191) üzenetére


baphomet
senior tag

Én azt vettem észre, hogy, ha csökken is reputáció, nagyon kis mértékben csak. Az állomáson való köpködés miatt, barátságtalanabbak lesznek, mint egy CZ-ben eltöltött több órás etap után.

(#15194) orientcx válasza Sylc (#15192) üzenetére


orientcx
őstag

Nem tudom, változott-e a dolog, mert hónapok óta nem CZ-ztem komolyabban, de régen senki nem sértődött meg, ha ott lezúztam egy-két szaktársuk hajóját. Pl több ezer birodalmi kádert intettem már ki a versenyből, de le sem tojták, de még csak egy pici kis lefelé mutató piros nyilacskát sem rajzoltak a repum mellé :K
-
"u.i.: mindig az imp oldalra allj, a FED melle csak mazsolak allnak"
-
Ahogy mondod, mi, Fed (száj)hős Fed vitézek vagyunk a mazsola a kalácsban. Ti birodalmiak meg a szikkadt serclik. :DD :DD :DD

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#15195) nubreed válasza Sylc (#15192) üzenetére


nubreed
veterán

Nem tudtam, hogy ez így van az Imp/Fed között, eddig nem néztem ezeknek utána. Én most Fed rendszerekben vagyok, ott építettem ki Friendly/Allied kapcsolatokat és már a Federationnel is Friendlyben vagyok.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15196) Sylc válasza nubreed (#15195) üzenetére


Sylc
senior tag

Szegeny te, majd meglatod amikor vegre gazdagon bemesz a szalonba es kiszurjak a szemed egy felteglaval, rajta a matrica:
1.4L eco Diesel Assaul Ship (Powered by VW) :D

Bar akinek fekszik a linoleum, annak jo a FED gepek felhozatala is...

Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

(#15197) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Kicsit lemaradtam az elmúlt pár hónapban. Az új hajók, ha lesznek, akkor azok a következő patchben jönnek? A condánál nagyobb hajóhoz kell valamilyen repu? (Remélem nem fed, no offense, de az imp +2vel magasabban jár).

Bónusz kérdés: Condánál nagyobb hajó hogy a fenébe fog beférni a levélbedobón? :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#15198) rtitusz válasza CactuS (#15197) üzenetére


rtitusz
őstag

Sehogy, az Anaconda a legnagyobb játékos által is vezethető hajó a játékban, és egy darabig valószínűleg az is marad. Szélesebb hajók jönnek majd.

(#15199) nubreed válasza Sylc (#15196) üzenetére


nubreed
veterán

Akkor majd átugrom Imp spacebe, sosincs késő. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15200) baphomet válasza CactuS (#15197) üzenetére


baphomet
senior tag

Maholnap az 1.4-el jön a Federal Assault és Gunship, valamint az Imperial Eagle. Az 1.5-el év végén a Viper MK IV, Cobra MK IV (csak Horizons előrendelőknek), Asp Scout, Imperial Cutter és a Federal Corvette. Ez utóbbi kettő lesz elvileg az Anaconda méretkategóriája, és valószínűleg ensign/baron rangnál magasabb kell hozzájuk.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.