Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26001) Rick3D válasza Reaper (#26000) üzenetére


Rick3D
senior tag

Gratulálok ! Imádni fogod ;)
Én meg csak most realizáltam ha elérjük a Tier 8-at akkor vége az eventnek ... :D Még egy pakk supercontributors nálam maradt :DD Cupp 332milla :C

(#26002) cacasz02 válasza Rick3D (#26001) üzenetére


cacasz02
aktív tag

200 t egy kanyar 30+milla. Így sem rossz

(#26003) cacasz02


cacasz02
aktív tag

Ide értem a Morai-ra és felvettem a 69MILLÁÁÁT 5 percet sem folalkoztam vele. Heh talált pénz.

(#26004) Kronus


Kronus
tag

Reméltem estig kitart a CG... így "csak" 221 milla Cr a jutalom.
Bár ha azt vesszük ,hogy kb. 3 órám van benne nem is rossz. :))

(#26005) duvi válasza Kronus (#26004) üzenetére


duvi
nagyúr

Morai CG véget ért.

(#26006) D4M13N


D4M13N
aktív tag

Bevittem 400t cuccost de csak a 99% lett meg.más is járt így? Sokan panaszkodnak hogy rosszul adta be neki a jutalmat

(#26007) rtitusz


rtitusz
őstag

Remélem mindenki jól megszedte magát a CG-n, kelleni fog a pénz a sok rebuyra, mikor megjönnek a látogatók. :D

(#26008) cacasz02 válasza D4M13N (#26006) üzenetére


cacasz02
aktív tag

Max ennyit adtam én is le és benne voltam a 75%-ben. Igaz hogy még a legelején.

(#26009) Kronus válasza duvi (#26005) üzenetére


Kronus
tag

Igen, köszönöm!
Ezért írtam h "reméltem". A top 25% megvan, csak gondoltam ma felhúzom 10%-ra, de ugye marad a 25. :)

(#26010) Ulv


Ulv
tag

Nem értem.Eddig jelölte nekem a térképen, hogy melyik csillagból tudok tölteni üzemanyagot.Most hiába állítom be, csak a buborék és a körülötte lévőket mutatja.Eddig mutatta mindenhol.Ceos és Sotis rendszerből járkálok.Valami ötlet?Közben űrhajót cseréltem.Már csak kettő ugrásom van és kifogy az üzemanyagom.

(#26011) Reaper válasza Rick3D (#26001) üzenetére


Reaper
őstag

Az nem semmi, gratula! Elég jó "kis" hajó ez a Konda, alig fér ki a levélbedobón, párszor koccoltam már le, különösen izgalmas, amikor 112tonna rabszolga reszket a raktérben, silent runningban, jó melegben, pajzs nélkül :DDD
Viszont Felicity néni első gurításra beadott egy olyat, hogy most üresen 46,17LY-t ugrik, még úgy is, hogy teleraktam rakétákkal, meg auto cannonokkal. Miután rájöttem, hogy a full mine-drop kivitel itt nem működik, és majdnem ott maradtam egy egyszerű kalóz ellen, 7% hull maradt, a pajzsomat lényegében magamnak szedtem le. A top Huge gatling elég durva, nagyon kedvelem :DD

@Ulv: Állítsd át az útvonalat economyra, úgy messzebb tudsz jutni.

[ Szerkesztve ]

(#26012) Ulv


Ulv
tag

GrimReaper köszi a tippet.De most miért nem mutatja?Eddig okés volt egy hete minden.Most meg csak a lakott részeknél mutatja.

(#26013) Ulv válasza Ulv (#26012) üzenetére


Ulv
tag

Megvan a baj.Az economy is be volt kapcsolva azért nem mutatta.

(#26014) Reaper válasza Ulv (#26012) üzenetére


Reaper
őstag

Gondolom bekapcsoltál valami filtert a 4ik fülön a térképnél, SHOW BY COLOUR/SIZE, ha NONE-ra állítod talán megjavul, esetleg relog, de majd mondanak itt nálam sokkal tapasztaltabbak még egyebet :)

szerk.: Akkor már megtaláltad :)

[ Szerkesztve ]

(#26015) kiskuplung válasza Reaper (#26011) üzenetére


kiskuplung
őstag

"silent runningban"

Annak még semmi értelmét láttam a játék kezdete óta.

Ahogy olvasgattam itt a topicot (kb 2 évről visszamenőleg), többször megerősítették, hogy placebo hatásán kívül semmi értelme. Olyan mint a kék sávban tartani a gázt, amikor interdictiont szeretnél elkerülni :)

Ezek a CG-k mindig ilyen jól fizetnek? Eszméletlen összegekkel dobálóztok!

(#26016) Reaper válasza kiskuplung (#26015) üzenetére


Reaper
őstag

Az ASP EXP-nél én se használtam sose, de ennél a nagy lassan manőverező hodálynál, muszáj, mert a bejárat mellett röpködő secusok folyton lescannelnek, így meg ugye nem tudnak bemérni. Az a gond, hogy kifelé is sokszor utánam jönnek, mielőtt ugranék, és kapom a scant. Ha nem nyomok silent runningot mindig lescannelnek, kivétel nincs. Ezzel meg nem tudok boosttal berongyolni a levélbedobón, mert így is sokszor lekoccolom, normális tempóval. Legalábbis én így tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

(#26017) baphomet válasza kiskuplung (#26015) üzenetére


baphomet
senior tag

Csempészéshez valóban nincs sok értelme, mert egyszerűbb és biztonságosabb a szemből nyílegyenesen 150-200-al rongyolni a levélbedobóig módszer (nem mintha büntetés földhöz vágna bárkit is :) ).

Azonban értelme van. PC-k ellen mindig is működött, és a 2.1 óta már az NPC-k ellen is ugyanúgy. Sajna ezzel egy időben az SR harcot ellehetetlenítették, mivel a fegyverek SR közbeni használata majdnem instant megsüti a hajót. Meneküléshez, sunnyogáshoz, pajzs nélküli hajóval lesből támadáshoz úgy ahogy lehet használni.

Nekem például jól jött salvage küldetéseknél, olyan forgatókönyvnél, mikor lomizás közben beugrik néhány NPC kicsinálni, SR-rel simán be tudtam gyűjteni a cuccost, mielőtt észrevettek volna.

(#26016) GrimReaper
Idővel hozzászoksz. Két Anaconda is elfér egymás mellett a levélbedobóban, van annak hely elég. :) Azt vedd figyelembe hogy a híd egészen a hajó tetején van, ne középre lődd be a szemmagasságod, hanem kábé a nyílás felső 1/4-re.

[ Szerkesztve ]

(#26018) kiskuplung válasza Reaper (#26016) üzenetére


kiskuplung
őstag

Te tudod :)

És hogy állsz,elindulsz Jacques felé?

(#26019) Reaper válasza kiskuplung (#26018) üzenetére


Reaper
őstag

Összeszedek minden engineer upgradet, amit még kinéztem, de szerintem a héten elindulok, most voltam Todnál, aki könnyített a fegyvereimen, a következő Selene Jean, aztán azt hiszem készen is áll a vas az indulásra. Hátha lesz valami CG abba az irányba is :)

@baphomet: Gyakorlással előbb-utóbb biztos meglesz a sima landolás,de tényleg könnyebb, ha nem középre veszem a bejárót :)

(#26020) anatron válasza kiskuplung (#26015) üzenetére


anatron
aktív tag

Silent running-ot a csempészek használják,hogy ne tudják őket bescannelni miközben beállnak egy állomásra.

Illetve harcban használatos még.Van olyan build ami heat sinkeket használ és végig silent runningban harcol a hajóval.

A harmadik felhasználása ha lelövik a pajzsodat ,akkor menekülés előtt célszerű elnyomni a silent runningot és akkor talán nem lőnek le.

(#26021) Rick3D válasza Reaper (#26011) üzenetére


Rick3D
senior tag

Köszi ! :D Ezzel payouttal már annyi pénzem van hogy nem tudom mire költeni :DDD kár hogy nem lehet pár milliárdért ingame pénzből megvenni a DLC-t vagy pár hajó skint :DDD Az Anacondát szokni kell ... tavaly októberben szereztem meg és hát ... mire megtanultam úgy dokkolni vele hogy a levélbedobót nem koccoltam össze vissza no komment kategória. Volt egy olyan szitu mikor próbálkoztam mi lehet az optimális szög hogy keresztbe beszorultam :DDD és akkor az AI hajók még nemigen foglalkoztak azzal hogy ki van épp ott , 3an megkoccoltak mire 80% hullal kilökődtek a végére :DD Még annó 400millát smugglingal szedtem ki úgyhogy tapasztalatból írom hogy az Anaconda nagyon fasza hajó de smugglingra egyáltalán nem javaslom. ASP Explorelt használtam ami több mint tökéletes pár heatsinkel , nagyon cuppanósra fagyasztva a kabint miközben mész be a stationbe.Illetve még a Phyton is jó tud lenni bár smugglingra soha nem próbáltam és az ASP ha okosan választod a smuggling küldiket a raktere több mint elég.
De aztán fene tudja ha meglesz az Empire rankom lehet kihívásképpen én is megpróbálok Anacondával smugglingolni de kapásból az L kategóriája miatt 1 halom jó küldi ugrott :((
Az előttem szólók jól írták hogyan pozicionáld be a kondával való levélbedobást , próbáld ki nyugodtan Combatban ( crime sweepbe csak full engizve menj be ;] ) Tradere is nagyon jó , mivel te szeretsz smugglingolni így a legextrémebb konda build sem lesz furcsa és azzal már 20-21LY is megy emlékeim szerint full cargóval D-s cuccokal. HF ;)

(#26022) D4M13N


D4M13N
aktív tag

Vége a drogdealer cg-nek.
Lassan jön a second Clue.ki mire tippel?(amúgy ez se ad rosszul,hazaérek kíváncsi vagyok hova sorolt de most Tawilo-ra,haza húzott a szívem )

(#26023) baphomet válasza duvi (#25984) üzenetére


baphomet
senior tag

Ezt ma megválaszolta MB:

While there is a load of new stuff for 2.2, this particular chain can be completed before then. The end point is already in game.

Michael

(#26022) D4M13N Már indult is következő. Dohányt kell szállítani Massagetae: McMullen Vision.

[ Szerkesztve ]

(#26024) baphomet válasza baphomet (#26023) üzenetére


baphomet
senior tag

Ja és a clue: "The latitude was -26 and it was a cold moon in the Pleiades Sector with the letters 'AB' in the name."

Mindeközben a bolygóközi helyzet fokozódik ...

[ Szerkesztve ]

(#26025) rtitusz válasza baphomet (#26024) üzenetére


rtitusz
őstag

Erre csak ennyit tudok mondani:

Hello Boys! I'm Back!

:C :C

[ Szerkesztve ]

(#26026) rtitusz válasza rtitusz (#26025) üzenetére


rtitusz
őstag

Valamelyik fejlesztő másfél hete a Redditre betrollkodott, és senki nem figyelt rá. :D

https://www.reddit.com/r/EliteDangerous/comments/4yuddl/_/

(#26027) EFRM válasza baphomet (#26024) üzenetére


EFRM
tag

ott voltam a barnacleknal, es ide is jonni kellett..

(#26028) orientcx válasza rtitusz (#26026) üzenetére


orientcx
őstag

Először is üdv a nagy visszatéréshez. :C
A képek meg csak azt bizonyítják, hogy ezek az idegen izék is törékenyek :K

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#26029) orientcx válasza orientcx (#26028) üzenetére


orientcx
őstag

Mellesleg rájöttem(nem túl gyorsan, de hát Fed buksim van :B ), ezek a RES-eknél hozzám csapódó "rajongók" akkor tűnnek fel, ha az adott helyszínen már kiosztottam egy-két jelentősebb pofont. Mondjuk feloszlattam egy-egy nagyobb létszámú falkát(mitomén egy-két három konda +egy-két Python, Clipper, FDL, vagy Gun/Drop/Assault ship, Asp, meg az aprólékok egyidejű offenzívája esetén). De hogy ezzel mi a célja, arról továbbra sincs fogalmam. Wingbe nem tudom hívni, az ügyfelek hátrahagyott motyóit nem gyűjtögeti, a lepattanóval sem kezd semmit, szó szerint pont ugyanannyit csinál, mint egy muslica: ott repked az ember körül.
Most már odáig fajult a helyzet, hogy legutóbb egy Clipper(!) szegődött mellém kísérőnek. Hiába, a hős Fed szájvitéz híre univerzum szerte terjed, és a népszerűségem már elérte, és maga alá gyűrte a birodalmat is. :D :D :D

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#26030) Cooper911 válasza orientcx (#26029) üzenetére


Cooper911
senior tag

" legutóbb egy Clipper(!) szegődött mellém "
Én küldtem, hogy tudjál gyönyörködni benne :)

Próbálom magam rávenni hogy ED-ezek. Látom hogy folytatódik a sztory, valaki össze tudná foglalni a főbb eseményeket a Barnacle megtalálása óta?

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#26031) kiskuplung válasza orientcx (#26028) üzenetére


kiskuplung
őstag

Van videó is : [link]

(#26032) orientcx válasza Cooper911 (#26030) üzenetére


orientcx
őstag

"Én küldtem, hogy tudjál gyönyörködni benne :)"
-
Ja igen, a Clipper szép........és Schmuck Andor meg délceg :DD
-
Hát sajnos a sztoriról én nem sokat tudok mondani(majd rtitusz kolléga kisegít), mert én, mint a jövőbeli fogadóbizottság tagja, inkább Corvette gyúrogatással készülök a jövevények érkezésére, de muszáj üdvözölnöm téged, mint egy újabb visszatérőt(bár az, hogy úgy kell rávenned magad az ED-zésre, az két pont levonás) :)
Apropó, a craftingot kipróbáltad már?
-
-
kiskuplung - Látom, a roncsoknál zajlik a majális :D

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#26033) rtitusz válasza orientcx (#26032) üzenetére


rtitusz
őstag

Csorgok hazafelé a felfedezőutamról. Anno jó ötletnek tűnt körbeutazni a galaxist. Szerencsére csak 10 ezer fényévre jutottam egyéb elfoglaltságok miatt, úgyhogy csak onnan kell visszatérnem. :D Úgyhogy nem próbáltam a craftingot, mert 2.0 után rögtön eltűztem. Legalább SRV-m van. :D

Valami eszembe jutott egyébként ezekről a titokzatos idegen dolgokról amiket találtunk (először az unknown artefact, majd a barnacle, meg az unknown probe, most meg ez a hajóroncs), a korábbi játékokban a Thargoidok SOHA nem jutottak be a normál űrbe, mindig csak a hiperűrben (witchspace) tevékenykedtek, ott kapták el a gyanútlan űrhajóst ugrás közben. Na most ezek vagy rájöttek, hogyan tudnak átjönni a mi dimenziónkba, vagy ezek egyáltalán nem is Thargoidok...

(#26034) kiskuplung válasza orientcx (#26032) üzenetére


kiskuplung
őstag

VAn jobb videó is, a másik elég darabos, és a textúrák se az igaziak. A srác nem tudom, min játszik :)

Ez sokkal jobb : [link]

(#26035) rtitusz válasza Cooper911 (#26030) üzenetére


rtitusz
őstag

Az angol fórumról bemasolom neked az összefoglalót, bocs most nem fogok fordítani remélem nem gond.

Last year, commander Wishblend found an Unknown Artefact, clearly of alien origins.
This finding led to the discovery of an alien structure on Merope 5C coined "the barnacle" by Commander Octo86.
Months passed with only an ever-increasing number of barnacles being spotted, until Commander Rizal found Unknown Probes, last July. Leading to more mysteries and the discovery of a cipher contained in the static.
Then at Gamescom, Frontier Developments had snippets of binary and distorted images shown during their livestream interviews, leading to an in-game "treasure hunt" led by the clues found after translating the code.
This treasure hunt led to a bunch of stations with more clues on the local news network, which upon deciphering led us to three commanders, a trader, a bounty hunter and an explorer.
These three all presented us with a riddle and, upon solving said riddle, a clue.
The community combined all these clues today to pin down a certain moon in a certain star system. After scouring that moon this alien ship was found, reminiscent of the images that were teased at gamescom, and a herald of exciting things to come in upcoming patches!

(#26036) orientcx válasza rtitusz (#26033) üzenetére


orientcx
őstag

"Szerencsére csak 10 ezer fényévre jutottam egyéb elfoglaltságok miatt, úgyhogy csak onnan kell visszatérnem"
-
A felfedezés három mérnöknél is jó pontnak számít, és ha jól beosztod, akkor annyi adat mindegyiknek elég lesz(utána meg sok sikert ahhoz a néhány karton kamitra cigars-hoz) :)
-
" Na most ezek vagy rájöttek, hogyan tudnak átjönni a mi dimenziónkba, vagy ezek egyáltalán nem is Thargoidok"
-
Az többé-kevésbé már nyílt titok, hogy ők nem thargoidok lesznek, bár az a viszonylag egyben megmaradt középső kerek roncsdarab gyanúsan emlékeztet az anyahajójuk formájára(a többiről meg az alien sorozat ugrik be). :U De még ha ők is lennének azok, úgy tűnik, a mi dimenziónkba egyenlőre csak igen-igen kis darabokban férnek át. Talán kicsi a rés, mint újonc birodalmi Cutter pilótának a levélbedobó nyílás :D
-
-
kiskuplung - Ez tényleg látványosabb videó, még akkor is, ha itt már nyoma sem volt annak a falunapnak, amit az előzőn láthattunk. Ott sztem még körhintás búcsúsok, meg vattacukor árusok is voltak :D

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#26037) orientcx


orientcx
őstag

Bocs hogy velem van tele a fórum, de muszáj elpanaszolnom a bánatom.
Életem kűrjét futottam ma egy RES-ben, és mikor vissza akartam nézni, akkor derült ki, hogy induláskor elfelejtettem megnyomni a rec gombot az action-on. Pedig ezzel a videóval most igazán szívesen eldicsekedtem volna, így elmondva meg csak amolyan Hárys, ha úgy tetszik Fed szájvitézes a dolog. Megint módosítottam az MC-ket Tod barátunknál, ami után lemérendő a hatást természetesen egy HazRES felé vettem az irányt. Dög unalomnak indult, néha egy-egy Adder, DBE, meg ilyesmi, aztán egyszer csak elszabadult a pokol. A felgyúrt Corvette-ben ülve most először szorult össze a gyomrom. Ez tényleg durva ütközet volt. Három konda, 4 Gunship, egy-két Drop és Assault ship(ezeket már a vége felé intettem ki a versenyből, és már nem tudtam rendesen követni a számukat), két Python, két Clipper, egy FDL, egy pár Asp, plusz természetesen az elmaradhatatlan muslica had(Viper, vagy Cobra szerencsére nem volt köztük, csak Eagle, Adder, meg DBE/DBS)
Mind a hat töltetet felhasználtam a SCB-ből, és volt, hogy komolyan az iszkolást fontolgattam, de aztán mindig meggondoltam magam. A kondákat letudtam egy SC töltettel, a Gunship-ekből hármat még eggyel, aztán rögtön még egyet el kellett használni, mert a tumultusban gyors egymásutánban 3x(!) nekem jöttek. Viszont szerencsére pont most kapirgáltam össze egy vagon nikkelt, shulphurt, és vasat(zirconiumot kellett gyűjtenem az MC tuninghoz), így aztán harc közben tudtam utántölteni a tárakat. Van rá idő, mert néha amúgy is szét kell húzni a mezőnyt, hogy a különböző sebességű hajókat kicsit szétszórjuk, ezáltal kisebb legyen az össztűz. E célból 4-2-0 elosztással egész jól el lehet boostolni a falkától, és olyankor lehet lőszert is gyártani, vagy a relatíve kihűlt hajón a SCB-et használni.
Akármit mondtok, a chaff is sokat segít. Természetesen nem nullázza le a konkurencia összes lövegét, de jelentősen csökkenti a bekapott találatok számát(ha egy npc használ chaffet, attól még jó pár gyomrost mi is be tudunk vinni neki, pláne ha nagyobb a hajó, márpedig a Corvette sem egy 500-as Fiat) Viszont a radarral valamit kezdeni kéne, mondjuk egy filterrel, hogy ki lehessen szedni legalább a material-okat, mert így a sok hajó, rakéta, és földi maradvány egy nagy fehér foltot képezett a kijelzőn, egyszerűen követhetetlen volt már a sok firka rajta.
Akárhogy is, jól megszorongattak, de a Corvette-t most sem tudták elkergetni, :N pedig szép kis csapatot verbuváltak össze hozzá. :K
Úgyhogy HÉÉÉ!!! THARGOIDOK!!! KÖSSÉTEK FEL A GATYÁT, ÉS GYERÜNK KI A HÓRA!!!(remélem nem hallották, vagy ha igen, hát nem én voltam, ez a Geszti dumája) :B

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#26038) Cooper911 válasza orientcx (#26032) üzenetére


Cooper911
senior tag

A Craftingut kipróbáltam még anno, jó, jó, de a hetekig hónapokig tartó gyüjtögetés nem hozott lázba.
Meg, lehet hogy a 4 hajómat be kéne cserélni egyre és akkor arra tudnék koncentrálni craft ügyileg.

rtitusz: Köszi az összefoglalót, nem gond hogy angol.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#26039) baphomet válasza rtitusz (#26035) üzenetére


baphomet
senior tag

Ezen felül kezd körvonalazódni egy másik szála is a történetnek.
Miután kiderült, hogy a barnacle-ökből kinyerhető meta alloys az egyetlen ismert gyógyír az unknown artifact-ok okozta sérülések ellen, a Föderáció elkezdett hídfőállást kiépíteni a Pleiades szektorban, és biztos, ami biztos, megépítettek néhány további Farragut osztályú csatacirkálót is. Egyre több barnacle köré van már légvédelem telepítve és a Fed capital ship-ek is gyakori vendégek a környéken. A Birodalom egyelőre csak jegyzékekben tiltakozik, hogy a csúnya Fedek meg akarják kaparintani a meta alloy források feletti ellenőrzést, de a capship gyártást ők is felpörgették. :) Olybá tűnik egyre forróbb lesz ez a mostani hidegháború. Szerintem a komolyabb idegen invázió előtt ezt fogjuk a nyakunkba kapni.

Jó hír azoknak, akiket jobban érdekel az ED univerzuma, annak háttértörténete, hogy jövő tavasszal/nyáron megjelenik egy új regény, ami nem egyszerűen egy az Elite világában játszódó történet lesz, hanem AZ Elite Dangerous regény. Megpróbálják beleszőni a történetbe az elmúlt két év fontosabb eseményeit. Minden, és mindenki benne lesz: PP szereplők, UA/barnacle rejtély, Halsey exelnök eltűnése, a Formidine Rift, az idegen hajóroncsok, még a játékosok okozta fontosabb események is.

(#26040) summers


summers
tag

Hali!

Van valami módszer arra, ha FSD interdirector-al kiszedek valakit SC-ből, akkor "simán" érkezzek normál térbe? Mint amikor engem próbálnak kiszedni és visszaveszem a gázkart, elengedem a joy-t és akkor nem forgolódva lépek be normál térbe. Esetleg a FRAME SHIFT DRIVE INTERDICTOR - EXPANDED FSD INTERDICTOR CAPTURE ARC fejlesztés segítene?

(#26041) Cooper911 válasza summers (#26040) üzenetére


Cooper911
senior tag

A capture arc fejlesztés a facing limitet növeli azaz nagyobb szögből is hatékony az FSD capture.

Szerintem az, hogy az üldöző pörög azért van, hogy legyen egy kis előnye az üldözöttnek. Ha volt annyi esze hogy levette a gázt. :)

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#26042) Ulv


Ulv
tag

Ilyen most a Pythonom per pillanat.
Python
Mit javasoltok változtatás ügyben?Marha kicsi az ugrótávom.Ha belerakok még jobb cuccokat akkor lejjebb megy.Tervezem majd az enginereket meglátogatni.Bár ez a része még homály.Gondolom FSD,és Thrusters az első fejlesztés benne.

(#26043) cacasz02 válasza Ulv (#26042) üzenetére


cacasz02
aktív tag

Jah ezen csak az engineers segít. Nekem a pitire rakott tuning 28-ra emelte az üres ugrótávot.

(#26044) rtitusz


rtitusz
őstag

Elite játékosbázis felmérés: http://www.poll-maker.com/poll797997xc651462A-32

Valahogy kevés a 13 éves játékos. :D

(#26045) Ulv válasza cacasz02 (#26043) üzenetére


Ulv
tag

Megmutatnád a te Pythonod milyen?

(#26046) orientcx válasza Ulv (#26042) üzenetére


orientcx
őstag

"Marha kicsi az ugrótávom"
-
Ezen valóban csak a mérnökök tudnak segíteni, de azok viszont nagyon hatékonyan. Én is az FSD-t javasolnám elsőnek, és a Thrustert másodiknak. utána a SB-eket érdemes, meg a SG-t. Fegyverzetnek az MC-ket ajánlom, és utána a PD-t, a gyorsabb visszatöltésűt. Közben a PP-t is kell majd feljebb tolnod, de azt a lehető legkissebb mértékben, ahogy még épp elketyeg, mert minél nagyobb a PP, annál nagyobb a melegedés is. Egy full MC-s fegyverzethez elég lehet a 3-as, esetleg durvább felszereléssel a 4-es
A lényeg, hogy mindenképp gondold át, milyen fejlesztéseket akarsz, és gondold át a sorrendet is, mert különben elveszel a részletek óceánjában, és semmire sem jutsz, és arra a semmire is csak nagyon lassan. Átgondolt stratégiával viszonylag hamar hozzá lehet jutni a legfontosabbakhoz

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#26047) duvi válasza Ulv (#26045) üzenetére


duvi
nagyúr

Itt egy fullos Python, engineers tuningra fittelve. Minden eszköz rajta van, amire szükséged lesz a fejlesztésekhez, közben meg is tudod védeni magad. Első az FSD legyen, utána már szabadon választott. Mondjuk a thruster jöhet másodiknak.

(#26048) duvi válasza rtitusz (#26044) üzenetére


duvi
nagyúr

Látszik az itteni fórumon és a játékban is :K
Persze nem szabad általánosítani. Mindig vannak pozitív kivételek (is).

(#26049) orientcx válasza duvi (#26048) üzenetére


orientcx
őstag

Pozitív kivételnek itt vagyok pl én. Épp most múltam 13. Egy kicsivel. Hát, meg még egy kicsivel :B

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#26050) kiskuplung


kiskuplung
őstag

Meglátogattam én is a helyet, elég nagy parti van :)

Belefért egy kis biztonságos (shield-en keresztüli) űrszex is :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.